311802
  • Moby
    #186934
    >A játék ára 62,99 Font...
  • ZsZso
    #186933
    Ez így ebben a formában nem igaz.
  • tomsolo
    #186932
    Sok ilyen .fr akció megy ott fillérekért. [BIZTAT MÁSOKAT :P]
  • IMYke2.0.0.0
    #186931
    Különösebb kommentár nélkül:: "Jön a Diablo Xbox One-ra?"
  • MerlinW
    #186930
    A francián szerintem senki sincs:) Mert hogy külön account kell minden országhoz:)
  • tomsolo
    #186929
    Valaki vehetne nekem egyet - nem vagyok amazonon fenn.
  • IMYke2.0.0.0
    #186928
    "Détails techniques
    Caractéristiques détaillées

    Logiciels
    Version: Steam"
  • ZsZso
    #186927
    Biztos ez? Nálam a fordítás a végén azt mondja, hogy [Game code]. +
    "Note: After purchase, you can access this article in your games library ."
  • Rapid81
    #186926
    De ez nem Steam kód hanem lemez... :(
  • ZsZso
    #186925
    Nagyon szépen köszönöm a választ! Bekerülnek ezek is a watchlistre :)
  • tomsolo
    #186924
    + Kinguin-t szoktam nézegetni - bár egy kicsit becsapós, pl. XCOM-ra nem hozza ki az általa üzemeltett fast2play ajánlatot ami a legolcsóbb azon a vidéken.
  • tomsolo
    #186923
    http://www.allkeyshop.com/blog/
  • ZsZso
    #186922
    Hol találtad ezt az akciót? (gyűjtöm a jó akiólelőhelyeket és ahonnan én nézem ott sehol sincs róla szó)
  • tomsolo
    #186921
    Max Payne 3: Special Edition Pack 0.99EUR

    Kérek egyet. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186920
    Ezt ellopikázom, mert Excelből analfabéta vagyok még :_)
    Köszi :)
  • Shep
    #186919
    Az rendben van csak erre már kaptam 1,8 GBP-t, nem lenne jó ha rám fognák, hogy bónusz vadász vagyok.
  • ZsZso
    #186918
    Meg lehet szüntetni a linkelést.
  • Shep
    #186917
    Bejelentkezni betudok de már a másikhoz linkeltem a steamet, utána meg nehogy ebből legyen gond.
  • Shep
    #186916
    Nekem más a mailcím, lehet az a gondja, de nem értem miért nincs egy szar linkelési lehetőség.
  • Tinman #186915
    HL2 dobozos játékom esetében jópár éve megtettem. Igaz ott a fiók hozzáféréssel volt gond.

    Eredménytelenül... pedig blokkot is küldtem!

    10k bukta.
  • ZsZso
    #186914
    GMG-s fiók adatokkal nem tudsz bejelentkezni? Egyébként nálam más-más jelszó van a két fiókhoz és ugyanaz a mail cím. Így egymásra találtak, de már nem emléxem pontosan hogy indult. Tiszta kőkorszak. SSO az luxus.
  • tomsolo
    #186913
    Talán mert ahhoz semmi közöd nincs, az a Steam dolga.

    Ilyen esetben számla, fotó és egyég igazoló lehetőségek - ekkor te kapsz egy új - mindig új - kulcsot a visszaéltet meg érvénytelenítik.
  • Shep
    #186912
    Playfire-t hogy lehet a gmg-vel összekapcsolni? Azonos mailcím kell vagy mi alapján köti össze?
  • grebber
    #186911
    Esetleg ha valaki megveszi valamelyik pakkot és nem kell belőle a Ravensword azt elbizniszelhetnénk.

    Bár remélem visszatérő vendég lesz valami értelmes pakkban is mert csak a szar van melléadva mindenhol :(
  • Evoluti0N
    #186910
    Emberek ez nagyon egészségtelen. Szabadságon vagyok és úgy döntöttem, letolom még egyszer a Mass Effect trilógiát. Tegnap egyhuzamban 12 órát játszottam az első részt. Beteg.
  • ZsZso
    #186909
    Ez a funkció nem arra való, hanem, ha valakinek van 10 steam fiókja, akkor könnyű kiderítenie, hogy melyikbe aktiválta be a 10 közül. Igazából a Steam úgyis tudja kód alapján, hogy ki aktiválta be a játékot, szóval a bejelentésnél a kulcsot elég lehet elküldeni (bár nem tudom ez az egész eljárás vezetne -e valahova).
  • 062020
    #186908
    az Earth 2150 trilogy-t én használtam fel, nagyon köszönöm
  • zorrobomber
    #186907
    Igazából ide akartam eljutni, és sikerült is:
    =UPPER(LEFT(A83;1))&LOWER(MID(A83;2;999))
    Ez minden cellából olyat csinál, hogy az első betű nagy, a többi pedig kicsi lesz.
  • Tinman #186906
    Tényleg nem kaptam mailt... annak küldte ki, aki beaktiválta. Ok, még egy pont a Steam flame listán.

    Így elég nehéz jelenteni egy usert, ha veszel mondjuk egy dobozos játékot, benne a kód, beaktiválnád, majd kiírja, hogy duplicated, mert valaki már kilopta :-(
  • otisz111
    #186905
    Hajnali kettő körül lenindzsáztam a Steel stormot! Bocs, hogy nem írtam le, csak most olvasom, hogy jelezni is kellett volna! Köszönöm!
  • genndy
    #186904
    A repülés csak az SGiftses felajánlásokra vonatkozik.

    Ide olyan kulcsot tesz be akárki amilyet akar és az viszi aki a leggyorsabb. Mivel lehet totál külsős is, felesleges elvárni a köszöngetést. Ez ninjázás, jó dolog ez ha valaki ki akarja szórni a felesleges kulcsait, és nem érdekli ki kapja. Én is csináltam már ilyet, meg pont ilyenből lett pont itt Limbo-m.
    Ha meg feltétel a megköszönés, akkor "van ilyen meg ilyen kulcsom, aki először ír pm-ben köszit, az kapja".
  • IMYke2.0.0.0
    #186903
    Örülök, hogy tudtam segíteni.
  • ZsZso
    #186902
    Hogy kérdezed le milyen felhasználónév alá lett bereggelve? Szerintem csak mailt küldhetsz a fiókhoz tartozó e-mail címre - slussz-passz.
  • tomsolo
    #186901
    Mivel nem vagyok benne a csoportban, ez retorziózás teljesen értelmetlen.
  • tomsolo
    #186900
    Tropico még megvan, de mint mondtam én meg egy Commandos Pack-nak örülnék vagy Space Enginernek. :)
  • Tinman #186899
    Ezért nincs semmi értelme kulcsokat direktbe ide betolni. Ott a Steamgifts és akkor tényleg az a csoport kapja, akinek szánják. Ha az illető nincs benne a zártabb csoportba, még mindig ott a jóval nyilvánosabb SG csoport.

    Egyébként próbáld meg beaktiválni és le lehet kérdezni milyen username alá lett beaktiválva. Na most ha SG-s és baxott megköszönni, akkor meg is van ki repül az SG-s csoportból.
  • zorrobomber
    #186898
    vak vagyok
  • IMYke2.0.0.0
    #186897
    Hát igen - mindig így van, prohardveren is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186896
    Tipp: pontosvessző?
  • Shep
    #186895
    Nekem toszik rátenni.