311802
  • tomsolo
    #187134
    De ez a Dayz mod ingyenes :)
  • Tinman #187133
    + Ratgab:

    Értelek benneteket, de nekem CC anno teljesen kimaradt. Extreme Assault viszont nem, így engem arra emlékeztet :-)

    Szerk: Néztem ebből az újból még képeket és eléggé bejövős, régen játszottam ilyesmivel, egész felcsúszott a letolandó listámon ^^
  • genndy
    #187132
    A Carrier Commandnak leginkább az Amigás/PC-s/C64-es Carrier Commandra kellene emlékeztetnie...
    Ugyanis pontosan ezt a címet melegítették újra.
  • ratgab
    #187131
    Carrier Command eléggé unalmas. Egyébként pont ugyanez volt a címe az elődnek, ami tényleg Dos-os volt.
  • Tinman #187130
    Nem tudom téged miért kapott el, engem ezért:

    - Take On Helicopters - Már megjelenéskor eléggé bejött. Sose gondolnád, de MS Flight Sim X GOLD is ott a polcon és el nem adnám. Lenyűgöző cucc!

    - Carrier Command: Gaea Mission - Ez képek alapján bejövős. Emlékeztet egy picit egy régi DOS-os progira, ha jól rémlik Extreme Assault volt a neve, azt nagyon csíptem.

    - DayZ - A WarZ-t anno majdnem megvettem, de mindenki lebeszélt róla. Erről viszont rosszat még nem nagyon olvastam. Eléggé érdekel! Az ilyen survival zombis móka, még multiban is eléggé beindít.

    A többi Arma nekem ajándék! Akkor is megvettem volna 6 dolcsiért, ha csak a DayZ + Take On-t adják... így meg: pazar.

    Arma címekkel mindig úgy voltam, hogy ha lenne rá időm, de jó is volna. Most legalább megvan a lehetőség fillérekért.
  • Rapid81
    #187129
    Nekem a 26.

  • Micsu
    #187128
    3. humbleem amit veszek
  • tomsolo
    #187127
    1. Hát messze nem annyi a pakk fele, de mindegy. :)
    2. Bocs, de nem ülök mindig a gép előtt nemrég olvastam a tiédet. Egyébként meg beelőztek :(
  • wantonly
    #187126
    Végre egy jó Humble! Az alapcsomag nagyon megéri, részemről megvásárolva.
  • Micsu
    #187125
    ne trollkodj, azt nekem kell :)

    amúgy

  • Fabio Capello
    #187124
    ez egy tipikus nigériai scam...
  • Tinman #187123
    Mocsok jó az új Humble! BTA vétel evidens.
  • ZsZso
    #187122
    Pontosan! Természetes szelekció.
  • DarkSector
    #187121
    Company of Heroes 2 - 66% OFF, ezt ki kell hazsnálni akit érdekel! :D
  • Rapid81
    #187120
    Én úgy vagyok az ilyennel, hogy aki ennyire hülye, az meg is érdemli... Meg mellé még röhögök is rajta egy jót. :)
  • davidka003
    #187119
    Erősen off topic de muszáj beraknom. Le vagyok döbbenve, hogy milyen idióta emberek vannak a Földön:

    "Károsultakat keresünk ! Hitel ami kamu!!!!!

    Van két ember aki személyi kölcsönt kínálgatnak mindenkinek és a western union keresztül kell pénzösszegeket befizetni ès még pluszba kérnek de hitelt nem adnak.Tőlem először kértek 1500 Ft-otazt nem fogadták el.Utána fizettem be 44100 Ft-ot ezt az Eveline Duron nèven van ez az egyik a másik aki hirdeti magát a Facebookon Varga Alexandra ö pedig 48500 Ft-ot kèrt de semmi hitelt nem kaptam.Megkértem őket hogy küldjek vissza a pénzemet. https://www.facebook.com/AKONDELANDRY23456789 ö Lenne az Alexandra Varga Az Eveline Duron az törölte magát Facebookról de viszont még a mai napig írkál a [email protected]
    Ezzel a szöveggel kérnek pénzt :
    Gratulálok Ms. .......... A bank megtette visz át 7.000.000 Ft bankszámlájára. Gratulálunk. Emlékszem, hogy először meg kell fizetni március 2014.
    De a bank megköveteli, hogy fizetni 35.000 Ft aktiválási díj a transzfer. Aktiválás nélkül a transzfer nem tudja felvenni a 7.000.000 Ft lehetetlen.
    Így lesz majd holnap 9 óra után küldeni 35.000 Ft felvenni a 7.000.000 Ft

    Köszönjük a megértést,"

    Hát a hitel nem arról szól, hogy nincs pénzem és kapok pénzt?
    Nem hogy még én fizessek előre...
  • Szabi #187118
    ha elindítom a játékot, akkor nálam megadja 12-24órán belül az acsikat
  • ZsZso
    #187117
    Már a PH-n pecze kolléga volt olyan kedves és adott egy példányt ebből. Itt is 1000 hála érte :).
  • grebber
    #187116
    Írtam neki higy majdnem a pak feléért átvenném, de szóra se méltatott :-(

    Én megveszem ezt az arma bundlet.Akinek kell a helikopteres privátba elbizniszelhetjük pl az említett Ravensworldre is ;-)
    De más opciót is meghallgatok.
  • Rapid81
    #187115
    Én a korábbi acsikat sehogy sem akarom megkapni. :(
  • genndy
    #187114
    Na mégiscsak belogoltam erre a Playfire dologra... hiába, mindig jól jön az ingyen pénz
  • Rapid81
    #187113
    Engem meg pont a Take On Helicopter érdekel. :D
  • genndy
    #187112
    Nem rossz, csak nem kell :)
  • ZsZso
    #187111
    Ha valakit nem érdekel a Take on Helicopter, akkor szóljon aztán megpróbálok valami régebbi bundliból egy játékot adni érte, ha az megfelel. (az ARMA az nem az én műfajom)
  • Szabi #187110
    ha valaki nem szereti a helikoptereket, akkor megoszthatná a kódját :D
  • bon
    #187109
    ARMA II, Take On Helicopters, UFO: Afterlight, Alpha Prime, ARMA: Gold Edition and ARMA Tactic

    6$

    ARMA II: Operation Arrowhead, ARMA II: DayZ Mod and Carrier Command: Gaea Mission
  • bon
    #187108
    Egész szimpatikus az e heti Humble Weekly Sale
  • ZsZso
    #187107
    Ravensworld -öt tegnap grebber kereste! (nem tudom azóta sikerült -e sheftelnie)
  • Rapid81
    #187106
    SR4 Free Weekend. Wut? ÉS még így is brutál drága...
  • IMYke2.0.0.0
    #187105
    "Company of Heroes 2 Free Weekend + 66% Off"
    * 449 achievement!?
  • Shep
    #187104
    Na adtam is nekik egy méretes mínuszt.
  • Shep
    #187103
    Ez a gmg support is bámulatos egy banda. Kb. mint a playfire. Írtam nekik, hogy ha nem lehet manuálisan összekapcsolni az eltérő mailcím miatt a pf-et meg a gmg-t akkor csatolják már le a steam accomat. Erre visszaírnak, hogy örülnek ,hogy írok de értékeljem már a support minőségét. Ezek után nem tudom mi lenne ha egy játékkal lenne gond? 1-2 hónap alatt megoldanák? Azt ugye mondanom sem kell, hogy 1 napot simán kivárnak a válasszal.
  • Shep
    #187102
    Erre vár szerintem minden Hitman rajongó az első rész óta, kérdés, hogyan sikerül mindezt majd kivitelezni.
  • tomsolo
    #187101
    Ilyen fel nem használt kulcsaim vannak, hátha akar vki cserélni:

    Ravensworld: Shadowland
    Starpoint Gemini
    Gravity Badgers
  • grebber
    #187100
    Készül a next gen Hitman játék

    Jól hangzik.
  • Zóanagyvarázsló
    #187099
    Számtlaanszor különbséget tettem közöttük az aktuális diskurzusban, a téma korábbi megrágásakor, valamint a mondhatni mindennapi itteni kommunikációnk során is. Egyenlőségjelet annyiban tettem közéjük, mint a Cursed Crusade és a Demon's Souls közé azzal, ha mindkettőt játéknak minősítem. Sajnálom, ha ez valamiért nem bizonyult számodra egyértelműnek, én mindent megtettem azért, hogy világos legyek, több sajnos nem tellett tőlem.
  • genndy
    #187098
    Ja, oké. Én még csak a texmodos Garrus-pofát próbáltam, ezt a nagy modot majd akkor hogy ha belevágok újra a trilógiába (ami lehet csak akkor lesz ha kijön az ME3 fordítás... ööö... tehát lehet hogy sokára? ).
  • Evoluti0N
    #187097
    Ez nem texmodos. Van hozzá normális telepítő. Felrakod és utána ugyanúgy indítod, meg minden, mint különben. Csak annyi, hogy szebben néz ki minden.

    @Seth De bizony így néz ki. Ahogy írtam bug és 2 patch után se javították ki, utána meg több javítás már nem jött.
  • genndy
    #187096
    Pedig de, PC-n legalábbis ilyen az arca ha nem módosítod kézzel. Xboxról nem tudok nyilatkozni.

    Evoluti0N: nem kimondottan bonyi lett volna, csak az egész textúrapakkot cserélni kellett volna, ami méretben nagy, azért nem csinálták meg. A texmod-os módszer meg nem kimondottan egyszerű, bár megéri, Garrus arcát én is kicseréltem.
  • Szabi #187095
    pfff, eddig négyszer csináltam meg a törpementős küldit l4d2-ben, de amikor a helikopterbe beszállok kilövik a kezemből, majd azonnal elindul a heli -.-

    ennyit már tényleg nem ér fél euro hogy 5ödjére is nekikezdjek