311802
  • genndy
    #187174
    Ööö, nem mondta hogy EJ-seknek, csak úgy bedobta.
    A linkelt oldalad sem jobb ilyen szempontból, mert bárki megnézheti, nem kell semmilyen tagnak lenni.
  • Tinman #187173
    +1

    Ellenben ne a Steam-re toljátok fel, mert sokan vagyunk melóból. Nem mindig tudok Steam-et indítani :-(
  • Dzsini
    #187172
    Dehogy baj, csak ez is egy olyan téma, amiből szórakoztató felesleges időtöltés lehet egy délelőttön át a topicban, és te elég lendületesen szoktad védeni az (ismert) álláspontod :)
  • ZsZso
    #187171
    Hát mondom, ha már így felajánlottad, akkor megnézem ezt a Steel Storm -ot. Ja ... már be van aktiválva, csak baszott megköszönni aki belőtte magának.

    Ha topiklakónak akarjuk elszórni, akkor toljuk már ide: Ninja topik - SG Eredeti Játékaink csoportnak.
    Magicka: Wizard Wars -t oda be is szúrtam. Tulajdonképpen ott az se érdekel, ha nem köszöni meg aki elviszi, mert tudom jó helyre megy.
  • Sir Quno Jedi
    #187170
    Mermér? Ha kreatívodni akarok, azt nem kis(?)kocskákból teszem a minecraftben. Az is baj!?
  • Tinman #187169
    Sajna most tévedtél... annyira hidegen hagy az MC, hogy még véleményem sincs róla. Nem is lehet, nem ismerem!
  • genndy
    #187168
    Tinman is csatlakozni fog hozzá, mert ő sem tudja megérteni a Minecraftot, jön az ellentábor, úgyhogy jó kis flameháborúnak nézünk elébe

    Akkor megpróbálom elvágni: megértjük hogy nem tetszik neki(k), akkor ne adjon rá pénzt, ne vegye meg, ne foglalkozzon vele, cserébe értse meg hogy valaki hajlandó pénzt adni egy olyan játék-"keretért" amit neki kell megtölteni tartalommal, mert urambocsá éppen ezt is élvezi (olyan játékok mellett amit elég "csak" végigjátszani).
    Na. Jöhetnek is a kövek.
  • grebber
    #187167
    Steel Storm: Complete Edition | Steam Key: QPHID-ZYTCX-R6JX_
    King's Bounty: Legions True Tactician Ultimate Pack | Steam Key: 6I7VN-NI9TT-4Z0E_
    Dungeonbowl | Steam Key: ME7QQ-CVTTI-3F55_

    A-W-W

    Take On is még mindig vihető.
  • Dzsini
    #187166
    Na majd jön SQJ és megmondja a frankót a "találd ki magadnak a tartalmat" játékokról :)

    És azzal meglesz a ma délelőtti program...
  • genndy
    #187165
    Nem az. Az hogy innen senki (vagy kevesen; vagy nem vallják be ) nem csinálja, attól te még nyugodtan nyomd ha tetszik.
    Én pl. most Minecraft végigjátszást nézek, és nagyon tetszik a szabadság meg a rengeteg lehetőség. Elkezdeni csak azért nem merem, mert időtemető. Játéknak viszont remek.
  • ZsZso
    #187164
    Magicka: Wizard Wars kulcsra lehet privátba jelentkezni. (a topik aktív emberei előnyt élveznek)
  • Tinman #187163
    Ez az Arma Tactics se néz ki borzalmasan. Bár a kritikákat végigfutva (felületesen) egy egy mobilos cucc portja és a magunkfajta TBS kedvelőknek elég light cola. Azé' ennyiért azt is ki fogom próbálni, főleg, hogy rövidke is.

    Közben KB: Wotn-ba belecsorgott a 86. óra is és ahogy sejtem még vagy 60 hátra van :-D

    Előző véleményem annyival kiegészíteném, hogy normalon neki se állj. Túl könnyű, így azzal nehezítem, hogy 100% veszteség nélküli csatákat próbálok vívni, meg min. "strong" ellenfeleknek ugrok neki.

    További javaslatom, hogy ne harcossal, hanem mágiahasználóval indítsd, ha majd tolod, mert harcossal sok 10 órán keresztül csak unalmas csaták vannak... színt a mágiahasználat visz bele, az meg jó sok idő volt, mire szerencsétlen barbárom kikupálta magát belőle.

    A questek szvsz a legötlettelenebbek amit valaha KB játékban láttam, ahogy nagyon nagyon sok a recycled elem is. Néha már zavaróan úgy érzed, hogy ez bizony "nagyon vótmá'".

    Az új egységek nekem bejöttek, kedvelem őket, használom is őket, de a szokásos "szent" team brutálisan kaszál most is, lehetetlen csatákat nyerek meg vele néha vicc veszteséggel.

    Wantonly panaszkodott a harag képességekre én meg azt vettem észre, hogy nagyon is jól illeszkednek a saját stratégiámba. Nélkülük jóval nehezebb dolgom lenne.

    Nagy hiba, hogy arról pl. senki nem beszél, utalás sincs, hogy a Valkűröket, hogy fejlesztheted. Kb. 70 óra után jöttem rá, hogy a tárgy felajánlások a szintjüket növelik.

    Jópofák az achik is, ezek is ösztönzőleg hatnak, ahogy az in-game medálok megszerzése is a szokásos módon motiváló, elvégre előnyhöz juthatsz általuk.

    TBS fanatic arcoknak ajánlott, de egyelőre 6.5-7/10-nél véletlenül sem gondolnék rá többet, holott a szokásos mód tud addiktív lenni.
  • Maak
    #187162
    Biztos a graf, vagy a porgosseg, tiszta geteaot mi? :D
  • Tinman #187161
    Inkább körte :-)
  • Tinman #187160
    EJ topik lakó definíció = Olyan hörcsögölő gamer, melynek fő pofazacskója Steam feliratú.

    + "Valve Anti-Cheat támogatás"

    Ez magában megér 6 dollárt. Pont ez a baj az ilyen modolt cuccokkal, hogy a free megoldásban szaladók tele vannak egy gombos cheaterekkel.

    Bízom benne, hogy a Steam-es nem ilyen lesz.
  • Botond #187159
    Dettó!
  • kill3r21
    #187158
    Azért gondoltam hogy égő, mert itthon általában nagyon noklik tolják...
    De jó közösségben elég jó!
    Ez a kastély meg az üvegház az enyém, de nem rég kezdtem :)
  • arty
    #187157
    +1
  • arty
    #187156
    "- Carrier Command: Gaea Mission - Ez képek alapján bejövős. Emlékeztet egy picit egy régi DOS-os progira, ha jól rémlik Extreme Assault volt a neve, azt nagyon csíptem."

    szerencsémre én boxon a demot kipróbáltam :P

    (irányítás, jéééézusom, h elcseszték)
  • arty
    #187155
    és ezek mellett/előtt/után easyn játszással cseszed el(!) az időd?!

    amugy respekta :)
  • Evoluti0N
    #187154
    Persze jó dolog, hogy van, mert közelebb hozza a kazuár réteget is a játékokhoz (vagy inkább a nem játszó réteget), meg ámulok és bámulok a kreatív módban csinált műveken, plusz egy időben, amikor az öcsém játszotta, szerettem nézni, mert úgy érdekes volt, de nem nekem találták ki.
  • Evoluti0N
    #187153
    Én is kipróbáltam, de úgy tűnik, hogy nem vagyok elég kreatív hozzá, vagy nem tudom. Nekem olyan játék kell, amiben van tartalom és nem olyan, amit nekem kell megtöltenem vele.
  • wantonly
    #187152
    Én egyszer játszottam vele fél órát.

    A túlélő játékokat alapvetően szeressük, de ezt inkább meghagyom a fiataloknak. :D
  • MerlinW
    #187151
    Igen tág és nemzetközi az online játékos társaságom (20-50 év közötti népek) és gyakorlatilag én vagyok az egyetlen aki nem játszott/játszik/nem is fog játszani Minecraft-al. Magyarul "mindenki" játszik vele kortól függetlenül. Tehát nem égő:)
  • Evoluti0N
    #187150
    Nah, jó. Grebber csak jófej volt. Nagyon égő. Inkább le se írtad volna....

    Komolyra fordítva a szót. Miért lenne égő?
  • kill3r21
    #187149
    Jah lehet hülye kérdés volt tényleg, bár itt nem nagyon játszik senki vele :)
    Én brutál rákaptam, de nem is értem :d
  • grebber
    #187148
    Ez hülye kérdés! Ha tetszik miért lenne az?
  • kill3r21
    #187147
    Srácok, égő ha valaki Minecraftozik? :D
  • wantonly
    #187146
    Kicsit dedósak, de a Where's My Water? 1-2 egész jó.
  • tomsolo
    #187145
    EPIC DISNEY BUNDLE FREE

    Windows phone-ra és W8.1-ra (?)
  • tomsolo
    #187144
    Sztem, nem de mindegy :)
  • grebber
    #187143
    Örülök hogy tudsz olvasni, csak mert pont ezt írtam én is!
  • tomsolo
    #187142
    Arrowhead KELL hozzá - az meg fizetős.
  • Fpocok
    #187141
    ÉS ez miért hír? Eddig is volt egy csomó ilyen.
  • grebber
    #187140
    Steam-exkluzív lesz a Stronghold Crusader 2
  • grebber
    #187139
    Mindenki leírja ezt mindenhol de kurva nagy tévedés.
    Ha nincs Arrowhead-ed akkor nincs ingyen.
    Szóval akinek csak az kell fizetnie kell mindenképpen!
  • Micsu
    #187138
    Take On Heli meg az összes arma miatt mindenképpen kell, bár a 2. már nem az igazi, operationnal még nem játszottam, ki akartam már rég próbálni
  • tomsolo
    #187137
    Ufo kell valami nindzsának? Nagyon undorító Humbleban ez a redeemelősdi...:(
  • Zóanagyvarázsló
    #187136
    Akrtam is kérdezni, hogy miért tetszik a csomag, mert engem nem hoz lázba. Képzelem hogy futna az ARMA nálam :) Az ARMA: Cold War Crisist (leánykori nevén: OFP) viszont adhatnák, bár valami régi DVD-tokos verzióm van belőle.
  • genndy
    #187135
    A régi nagyon jó anyahajós-szigetelfoglalós stratégia volt, és elég jó húzás volt benne, hogy a repcsijeidet/kétéltűeket nem csak kiküldted, hanem neked kellett irányítani őket személyesen ha el akartad foglalni a szigeteket (hasonló megoldás volt az új (új? 8-10 éves vagy mennyi Battlezone-ban is). Jó nehéz is lett, úgyhogy többb hetes/hónapos elfoglaltságot adott (volt vagy 150 sziget). Némi leírás és tippek: CoV 12.
    Ez az új sajnos nem nagy durranás ahogy olvastam róla véleményeket, eléggé összecsapott Bohemia cím lett belőle félkészen, sok buggal (nem próbáltam ki). Azért kíváncsi leszek mennyire tetszik majd.