311802
  • Fpocok
    #187214
    És egy xbone.
  • ZsZso
    #187213
    Én tudok várni Etelkára. Lehet már épp diplomázik, vagy épp állásinterjúra megy. Ne légy ennyire korlátolt. :)
  • Shep
    #187212
    Az lemaradt, hogy majd sorsolnak.
  • Shep
    #187211
    Titanfall alpha teszt lehetőség, origin acc kell hozzá
    http://www.titanfall.com/standby-for-titanfall
  • IMYke2.0.0.0
    #187210
    Nyilván - de csak miután páran meglepődtünk az egészen, és volt még szerkesztési lehetőséged az üzenetekre vonatkozóan.

    Le szeretném szögezni: a nemes felajánlásaid alatt (átmenetileg) látható szín- és számlálókavalkád volt meglepő. Ráadásul, mindenféle fogodzó nélkül.
    Biztos vagyok benne, hogy nem beszélnénk így túl a dolgot, ha előre tudjuk, mit szándékozol vele prezentálni. :)
  • Dzsini
    #187209
    el kell keserítselek, de ez a terv az utolsó pontnál elakad...
  • Tinman #187208
    Melóhelyről vagyok, alkatrészekre várok, 1 óra simán beleférne
  • ZsZso
    #187207
    Már átlendültem a témán a #187178 hozzászólásomban :)
  • Tinman #187206
    1 db. ilyet látsz.
  • Tinman #187205
    Egész nap megy a 80%-os off, ha arra mindenkinek van ideje, sokszor este 11-ig, akkor szvsz ez sem lehet gond. Ráadásul tényleg az kapja, akit érdekel.
  • IMYke2.0.0.0
    #187204
    Még mindig nem értesz, ezek szerint: engem a stopwatch féle spam zavart - totál illúzióromboló volt Tőled ilyen spamet látni.
  • ZsZso
    #187203
    Az 1 teljes óráig tartana (50*55mp). Időpocsékolás, ne tedd!
  • genndy
    #187202
    Frapssal, fps a sarokban!

    ZsZso: akkor pedig vagy elfogadod hogy ismeretlen ninjázza el, vagy tényleg marad az SGiftes zárt csoport.
  • ZsZso
    #187201
    4k alatt én nem nézek meg egy youtube videót se, az sem jó megoldás.

    Egy live stream talán-talán, de azt is hitelesítse nekem egy Kovács Etelka nevű közjegyző.
  • Tinman #187200
    Ha most ki akarnék veled szúrni betennék ide 50 db felajánlást steamgifts-en keresztül és SEMMI jogod nem lenne egy rohadt köszönöm kívül mást kinyögni.

    Világosan leírtam, hogy nem engedte már szerkeszteni a hszt, hiába vagyok VIP.

    Írj rá valami bántót bátran és megteszem ^^

  • Dzsini
    #187199
    Készüljön róla 1080p-s youtube videó?
  • ZsZso
    #187198
    Én még így sem hiszem el neki! Szerintem photoshoppolta.
  • ZsZso
    #187197
    Na igen, de egy kódbeszúráshoz képest még mindig hosszú idő.
    Pl. grebbernek ez 3*1 perc (+ majd az elküldés 3*30mp) tartott volna, ehelyett meg volt 10mp alatt az összes kulccsal.

    A PÜ se rossz, de ott is adminisztrálni kell: több üzenet jön, visszaszólni, hogy már elment, topikba új poszt, hogy már nincs. Még mindig lazán übereli a "benyomom valahova a kódot aztán kész" megoldás.

    (Félre ne értsetek, nagyon hálás vagyok, hogy ilyen emberkékkel van tele topik, csak úgy érzem sose a célzott személyeket találja meg a kulcs - bár tegnap szerencsére kivételt képezett, hogy Imynél lelt gazdára egy)
  • genndy
    #187196
    Köszi, UFO-ra be is próbálkozok

    Mégis macerásabb az SGifts, mint egy sima ninjázás, mert most is csak sync után hitte el az SGifts hogy tag vagyok.
  • IMYke2.0.0.0
    #187195
    Engem mindez nem érdekel.
    Az viszont annál inkább, hogy mi a búbánatnak kellett ehhez bevágni hozzá a stopwatch-ot - elég lett volna, ha leírod, az okostelefonoddal mennyit mértél.
    Szerintem, elhittük volna.

    Meglepő volt a spam.
  • genndy
    #187194
    "Aki először ír pü-t erre az üzenetre, az kap egy .... kulcsot".

    Így biztosan SG.hu-s. Vagy ha akarod, kikötöd hogy EJ-s legyen, arra is megvan a lista bannerben fönt.
  • Tinman #187193
    Jé, egy topik olvasó
  • Tinman #187192
    "Valószínű a síma kódbeszúráshoz képest túl macerás"

    #187178

    Nem elég bizonyíték, hogy kevesebb, mint 55 mp alatt is lehet olyanoknak eljuttatni a kódot, akiknek TÉNYLEG kellene!?
  • Dzsini
    #187191
    Volt egy ilyen mondat: "Valószínű a síma kódbeszúráshoz képest túl macerás"

    Gondolom erre reakcióként készült, hogy 1 perces elfoglaltság a gift összeállítása.
  • IMYke2.0.0.0
    #187190
    Szívtál valamit?

    A stopwatch-ról van szó.
  • Tinman #187189
    Öröm nektek felajánlani! Szerencsére public ;-)
  • wantonly
    #187188
    Jól vagy? Hívjunk orvost? :D
  • Tinman #187187
    Reklamáld az SG megfelelő topikjába, hogy VIP-ként miért nem tudok pár perc után szerkeszteni. A többinél sikerült.
  • IMYke2.0.0.0
    #187186
    Remélem, ez volt az utolsó ebben a stopwatchos témában...
  • Fpocok
    #187185
    Mi ez a stopwatch baromság?
  • Tinman #187184
    Egy perc alatt... yeahhhhhhhhhhhhh!! :-D



  • IMYke2.0.0.0
    #187183
    Elárulhatnád, hogy miért az a randa böszmeség a felajánlás alatt, ami rettentő csúnyává teszi az egészet...
  • wantonly
    #187182
    A Valkűrök fejlesztésén elég hamar túl lehet esni, mert 4-5 tárgyat adsz nekik és ennyi. De minimális hasznuk van, gyakorlatilag meg sem éreztem, hogy segítene valamit is. Én továbbra is azt mondom, hogy a feleségek sokkal jobbak voltak és tárgyakat is pakolhattál hozzájuk. Ehhez képest a Valkűrök képességei elég vérszegények.. A feleségeket magad választhattad, némelyik elég nagy bónuszt adott. Ha nem beszéltél, nem foglalkoztál velük megsértődtek és elhagytak! Arról nem is beszélve, hogy gyereket is szülhettek további bónuszokkal. Sokkal hangulatosabb volt már ez is. :)

    Amúgy nekem nehéz/lehetetlen fokozaton már mágussal sem biztos, hogy lenne kedvem végigmenni még egyszer. Túl sok a harc.
  • Tinman #187181
    Ez most egész jól sikerült!



  • IMYke2.0.0.0
    #187180
    ?
  • Tinman #187179
    Na várj tesztelem az időt:



  • ZsZso
    #187178
    Valószínű a síma kódbeszúráshoz képest túl macerás, pláne X játék esetében. Úgy érzem ma se váltom meg a világot :). Na mind1, halva született ötlet volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #187177
    Rettentő mód hangulatember vagyok - és mellette képes vagyok úgy ráharapni egy témára, mint krokodil az áldozatára, és akkor megyek előre, mint a gép.
    Ebből adódóan vagyok csak kitartó, másrészt meg amúgy inkább helyezem előtérbe a szórakozást, mint az önszívatást: a nehézségi szintekkel kapcsolatosan.

    Hogy ellent is mondjak magamnak: "Resident Evil 6": Leon kampány (Leon is, Helena is) 1. fejezete már megvan "No Hope" fokozaton.
    Csak ezen idő alatt (úgy, hogy előtte a teljes játék, minden szereplővel megvolt, Normal, Veteran, Professional szinten) 14-szer haltam meg!
    Többször, mint bármikor.
    De, ki akarom "maxolni" a játékot, amennyire csak lehet. :)

    Ugyanez a vágy hajt a "Bioshock: Infinite" esetében is.
  • Tinman #187176
    Steamgifts.

    Akár úgy, hogy 12 órás csak az időtartam. Sima ügy. SG PUBLIC csoport.
  • ZsZso
    #187175
    Hoppá, tényleg. AKkor ez a ninja -ké már. Legyetek okosabbak nálam :).