311802
  • ZsZso
    #187254
    Ó, nem értettem a poént.

    Maross valószínűleg jóval az akció előtt vásárolta ezt meg, nem feltételezem róla, hogy egy 6 USD-s cuccra ennyi profitot tenne. Nagy szopóság tud néha lenni ez a játéknepperkedés a bundli-korszak óta.
  • Evoluti0N
    #187253
    Én játszottam a War Z-vel. Hülye voltam, megvettem, elkapott a zombihév. Ott is ez volt. Az elején az emberek próbáltak megmaradni egymás mellett. Ha találkoztál valakivel, akkor mindig az volt az első, hogy "friendly ?", meg hasonlók. Voltak banditák, akik mindenkire lőttek, de a többség próbált normálisan viselkedni, ha még nem is bízott meg teljesen a másikban. Csak aztán ugye jött az, hogy az ember egyre többször találkozott olyannal, aki szó nélküli lelőtte és aztán a végén már senki se bízott senkiben és az lett, hogy utána már mindenki szó nélkül lőtt mindenkire, amint összetalálkoztak. Nem érte meg kockáztatni, hogy ESETLEG barátságos az illető.
  • Szabi #187252
    készül GTA4-re a GTA5 mód (térkép+járművek) :D
  • zorrobomber
    #187251
    Szvsz az a nagy hibája a DayZ-nek és a többi hasonló játéknak, hogy egybitesek. Ha jön szembe egy játékos, két opciód van kvázi: vagy lősz vagy nem. Nyilvánvaló hogy előbb-utóbb lő az ember. Ugyanaz mint anno a kőkorszakban. Szembejött valaki, hablatyolt, mutogatott valami, aztán amikor a másik megunta fejbekúrta baltával. Ezen változtatni csak információáramlási módok bevezetésével lehetne. El tudnék képzelni pl. olyat hogy rádióadás sugárzása, grafittizés, ilyesmi. Egyszerűen kevés az interakció, nem tudsz nyomot hagyni a világban.
  • Tinman #187250
    A poén az lett volna, hogy 7500-ért adja :-(
  • Tinman #187249
    Az a WarZ volt. Ez ilyen díjakat zsebelt be eddig, hogy IGN People's Choiche, meg az MMORPG.com 2 díját. Ahhoz képest, hogy Alpha, ez elég erős start.
  • tomsolo
    #187248
    Jaja ezen a képen mindig felröhögök.

    És mindezt horror pénzért.
  • kill3r21
    #187247
    Én se értettem a minecraft hypeot, addig amig elnem kezdtem játszani vele, igaz volt segítségem, de azért belejöttem!
    Minden esetre, erre ha kérhetek egy kattintást, akkor megköszönöm :)
    Katt :)
  • Sir Quno Jedi
    #187246
    sez nem spoiler???
  • MerlinW
    #187245
    Minecraft a digitális LEGO. 3 éves kortól 99 éves korig:)
  • IMYke2.0.0.0
    #187244
    Én szívtam itt-ott vele, mert ugye hiába játssza az ember végig korábban, ha a legnehezebb módban kevesebb a lőszer, erősebbek az ellenfelek.
    A Patriótákkal például nem egy helyen szívtam, mert a Sóital is, lőszer is kevés volt, és Eli is ritkábban dobott.
    A generátor a végén nálam is kimúlt egyszer.
  • arty
    #187243
    én is kipróbáltam az 1999 módot és nem éreztem, hogy ez önszopató mód lenne - te szenvedtél vele?
    én már sajnálom, h első és egyetlen végigjátszást nem azon ejtettem meg! biztos h élvezetesebb lett volna némi kihívással!

    (végét nem számítva, azt hardon se tudtam megcsinálni)
  • Fpocok
    #187242
    Majd ha jerk-simulator-t akarok játszani, megveszem.
  • ZsZso
    #187241
    Én rá is kerestem, de nekem a képek megnyugtatóak voltak - ezek szerint tévesen.

    @zorrobomber:
    Áhhh ... látszik mennyire nem vagyok benne ebben a PvP -s survival témában. Nálam csak PvE játszik. Én inkább segítem a mellettem lévőt mintsem agyba-főbe verném :).
  • genndy
    #187240
    Ezt a hsz-t én is majdnem megírtam, aztán előtte inkább rákerestem a nevekre :)
  • zorrobomber
    #187239
    Az a War Z. Ebből is látszik hogy a céljukat elértek. Totál hasonló a név, így jól be lehet húzni a csőbe sok embert.
  • ZsZso
    #187238
    Nem ezt húzták le anno, hogy egy rakás sz*r? Vagy az régen volt, most meg most van?
  • ZsZso
    #187237
    Pontosítottam amit írtál, nem akartam piszkálódni.

    Első olvasatra nekem azt jelentették az általad leírtak, hogy vehetek bármit ("aki esetleg most vesz vmit") Uplayen az kap mellé egy játékot a fentiek közül. Aztán láttam, hogy a nagy dobozosok közül kell venni, hogy kapj egyet a régebbiek közül. Ha van még olyan lassú észjárású itt a fórumon mint én, akkor nagy segítség lehet neki :).
  • Tinman #187236
    Marossnál jóáras a DayZ! Vegyétek vigyétek, ennyiért máshol nem lehet megvenni!
  • tomsolo
    #187235
    A képen kajak értelmesen le van írva, hogy működik. :)
  • Botond #187234
    Arma tactics nekem is rajta van a "hamajdlemegy89centreappstorebanakkorberántom" listámon. :) PC-re ilyen tipitapi vackot telepíteni vétek. :D
  • ZsZso
    #187233
    Az "ezek" egyébként a *FREEGAMES lista elemei, a kép alján, nem a nagy dobozos játékok! (Feltéve ha kuponnal is működik)
  • tomsolo
    #187232
    Aki esetleg most vesz vmit Uplay-en - pl vett kupon kódot ph-n - az most elvbe mellé tehet egy játékot ingyen. (Ez most csak teória, de nem láttam semmi korlátozást ilyesmiből.)

    Pl. 1500-ért vesz SC:Blacklist kupont, az mellé tehet ezek közül egyet.
  • tomsolo
    #187231
    Nincs mit :)
  • Scooter
    #187230
    Köszi az UFO-t, itt is, meg privátban is!
  • Dzsini
    #187229
    A nyomtatást is van, hogy jelszóval védik, a kijelölés-másolást is. (persze a lehetőség megvan arra is, hogy a megnyitást is lezárják)

    Szakmai folyóiratok, szakszövegek vannak sokszor így lezárva, én az egyetem alatt rengeteg ilyennel találkoztam.
  • wantonly
    #187228
    Ja, oké! Akkor viszont hasznos is lehet. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #187227
    "Jelszóval védett pdf dokumentumot pedig még életemben nem láttam. :D"

    Nagy általánosságban elmondható, hogy a PDF jelszavak azok a szerkesztést gátolják, és nem a megnyitást. Ezért nem találkozhattál még ilyennel.
    De, amint szerkeszteni próbálsz egyet, rögvest kiderül(het), hogy védett.
  • Tinman #187226
    Jobb oldalt alul még vannak 100%-os akciók, hátha...
  • wantonly
    #187225
    Először is köszi az infót!

    A Photo Retoucher-t aktiváltam, de ez amolyan Paint szintű. Szerintem ingyen ennél ezerszer jobbak vannak. Ezt képesek 49.99-ért árulni? :O

    Jelszóval védett pdf dokumentumot pedig még életemben nem láttam. :D
  • Tinman #187224
    Jihosoft PDF Password Recovery 24.95 dolcsi helyett FREE

    Egész faja SoftOrbits Photo Retoucher 49.99 dolcsi helyett FREE
  • Fpocok
    #187223
    Van... csak nem írtad oda, hogy ratyi konzol only :D
  • tomsolo
    #187222
    GMG jó nagy lehúzós oldal. Küldtek 30% thief kupont, gondoltam megnézem mennyi lenne, hát majdnem egy tízes.

    Ugyanez cdgalaxisba 8.9K.
  • Shep
    #187221
    Ami azt jelenti ,hogy szólnak a dsfixes srácnak hogy adja már oda nekik a cuccot ,hogy alapból benne legyen a játékban? :D
  • Tinman #187220
    "ráadásul a From többször is megerősítette, hogy ezúttal a PC-s változat a fő verzió"

    Ez tudtommal nem igaz. Ellenben többször is azt nyilatkozták, hogy a PC-s portra jóval több figyelmet fordítanak, mint a DaS 1 esetében.
  • Shep
    #187219
    Van akinek már van, ne legyél már mindig ilyen kukacoskodó :)
  • tomsolo
    #187218
    Mivel nem vagyok a csoport tagja érdekes lesz :)
  • Dzsini
    #187217
    Nehéz dolog ám közjegyzői állásba kerülni, eléggé kihalásos alapon működik, és a helyettesek már ott fel vannak sorolva a táblában.

    Talán ha felbérelnél néhány hozzáértő szakembert, hogy gyorsítsa meg a dolgokat :)
    (de úgy már elég hosszú lenne a stopperrel kiírt idő)
  • IMYke2.0.0.0
    #187216
    "Dark Souls 2 - nincs terítéken a next-gen verzió

    A From Software egy viszonylag kis csapat, így óvatosan bánnak a platformokkal. Már az is nagy ugrás volt nekik, hogy a Demon's Souls után a Dark Souls mindkét konzolra megjelent, majd a tömeg nyomásának hatására még egy PC-s portot is kellett készíteniük belőle. A Dark Souls 2 már mindhárom platformra érkezik, ráadásul a From többször is megerősítette, hogy ezúttal a PC-s változat a fő verzió. Felmerül tehát a kérdés: innen már nem lenne egyszerű dolog ezt áttenni az újgenerációs konzolokra? Nos, Yui Tanimura, a játék társrendezője elmondta, egyelőre még nem is gondolkodtak rajta, egyáltalán nincs terítéken náluk ez a téma.

    Arra ugyanakkor kitért, hogy miért nem az eredeti játék rendezője, Hidetaka Miyazaki dolgozik a folytatáson, és hogy ennek milyen hatása lesz. Nos, várhatóan semmilyen: marad a sorozat bevált sötét, kemény látványvilága, és legendás nehézsége. "Habár a csapat felépítése változott némileg, ez csak azt eredményezi, hogy még összetartóbbak vagyunk, és több ötletet tudunk megvitatni egymással. Ezen kívül Miyazaki továbbra is felügyeli a projektet, és tudok tanácsért fordulni hozzá." - mondta Tanimura, aki szerint már csak azért sem térhetnek el az elődtől túlságosan, mert eddig a teljes felvezető kampányban azt ígérték, hogy méltó utódot tesznek le az asztalra, ami megfelel majd a rajongók elvárásainak."
  • zorrobomber
    #187215
    Én értettem elsőre is.