311802
  • jarlaxxe
    #187294
    Nekem semmivel sincs tele a hócipöm ami opcionális.
  • ZsZso
    #187293
    Minecraft nem olyan régi dolog, de bakker. Azt demó korában hugyé-fosé adták, s amikor kijött az első igazi release akkor ment fel az ára. Az a hozzáállás nekem jobban tetszett.

    Shep: igazad van. Tele van vele 2 is.

    LÁÁÁÁZADÁÁÁÁS! :)
  • Tinman #187292
    Végre! Nem mertem már leírni, mert mindig nekem vannak úgy fest szélsőséges nézeteim ezekről a dolgokról.

    A legkeményebb alpha játékot adni 7-10k-ért. ALPHA érted? Pfff.
  • Shep
    #187291
    Csak kezd?
  • ZsZso
    #187290
    Nekem kezd a hócipőm tele lenni az Early Access -szel. Nektek nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #187289
    8 százalékkal olcsóbban: "Next Car Game"
  • IMYke2.0.0.0
    #187288
    Nyissatok a témának topikot, bannerrel, FAQ-al és béke lesz itt is, és minden DarkSector-féle fórumozó mindent fog tudni.
  • wantonly
    #187287
    Ok, csak már ez a téma egy ideje. :D

    Igen, összekötöd a Playfire-GMG accountod.

    A többi:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amiért pénzt kapsz:
    - Letöltöd a Vulcan klienst innen, feltelepíted.
    - Összekötöd a Steam accountod a Playfire fiókkal.
    - Feliratkozol a hírlevélre.

    Ez eddig 1.50 GBP. Többet acsikért, vagy egyszerűen azért kapod mert elindítod az aktuális a játékot.

    A blogon lehet informálódni, hogy melyik játékokért fizetnek éppen.

    Amúgy bugos az egész, mert béta, szóval várhatsz napokat mire pénzt látsz.
  • DarkSector
    #187286
    én nem értem, mi ez?
    van nekem is GMG-Playfire.

    De most ha összekötöm mit kell csinálni? :D
  • wantonly
    #187285
    Te most jöttél ki a barlangból? :D
  • wantonly
    #187284
    [Get Games] 80% off Kane & Lynch 2 - 1.99
  • DarkSector
    #187283
    Ez micsoda? összekötöm GMG-vel és csak játszani kell a játékaimmal? vagy mi?
  • Szabi #187282
    én amikor indítom a steam-et, indítom a vulkánt is, elindítom a játékot, hagyom egy kicsit, majd bezárom és 20-30percel később ott van playfire-on az acsilista amit valamikor még régebben összeszedtem, az újonnan megszerzettek is bekerülnek pár órával később :)

    de pl. a Steam-es összekötést az 5.nap sikerült észrevennie a rendszernek :D
  • Tinman #187281
    Osztom az álláspontod, de ő már a veszélyesen túlsúlyos kategória. Nem szabad futnia míg le nem ad cirka 40 kg felesleget, mert tönkremennek az ízületei seperc alatt.
  • Rapid81
    #187280
    Mivel nekem az acsikat nem adja, így egyelőre nem gyűlik jobban. :) Majd egyszer talán...
  • Szabi #187279
    2,73 euro jött össze a playfire-ből most a héten, a többi még a régebbi ajánlásokért jött.. :)
  • DarkSector
    #187278
    gyanitom hogy nagy része trade. :D
  • wantonly
    #187277
    Ezt mind a Playfire-n szerezted vagy a nagy része trade-in?

    Nekem eddig 2.30-at tejelt.
  • DarkSector
    #187276
    jah és hogy? :D
  • Szabi #187275
    playfire-os GMG "pénztárca" :D
  • DarkSector
    #187274
    ez miez? :D
  • Szabi #187273
  • Rapid81
    #187272
    Gyűlik ez szépen. :)

  • Anonymusx
    #187271
    Ezt milyen progival méred?
  • Micsu
    #187270
    húzósabb futás inkább izomfejlesztésre, szálkásításra jó

    kalóriaégetésnek 40perc lassú futás a legjobb, akár 600-800at elégetése is reális lehet
  • Shep
    #187269
    Na akkor nem csak nekem tűnt fel :)
  • tomsolo
    #187268
    Már nem emlékszem ki áradozott a Steam Cloudról, de ma belefutottam egy hibájába és mikor megtaláltam a megoldást az jutott eszembe, hogy elmehet mindenki a búbánatba.
  • Tinman #187267
    Valami nagyon nem stimmel. Ok, hogy túlsúlyos vagy, de 24 perc/900m az nagyon nem ok. Nem azt mondom, hogy rohanj, de a sebességeden látszik, hogy papucsba csoszogás :-) 4.5km/h séta ügyben az úgy a minimum, egy testesebb egyénnek rendben.

    Az elégetett kalória, meg főleg nem ok. 35 perc húzósabb futás után szoktam ennyit elégetni. Amúgy sajna 279 CAL az kb. 1 szelet Snickers csoki :-(
  • Shep
    #187266
    Most nézem csak jobban az értékeket, tyúklépéssel nehezítetted a dolgot, vagy mik ezek az eredmények?
  • Shep
    #187265
    Lehet de 279 kalória az tudod mi? 1,5 szelet kenyér. :)
  • kill3r21
    #187264
    Nah végre tudom mérni a sétákat...:)
    Ki is próbáltam, csak egy kis karikát, de pörögnek a kalóriák, lehet hinni egy ilyen alkalmazásnak?
    Tinman?
  • zorrobomber
    #187263
    Igen, én max 1-2 év múlva ülök fel a DayZ vonatra, nem kívánok bétatesztelni. Illetve bármennyire is tetszett az ötlet elsőre, picit már kiábrándultam belőle. Lásd még #187251
  • RatBaG #187262
    tegnap is ott volt a csillag, de mára már kiegészítették a szöveget is:
    "*Note: This is a free mod that requires ARMA II and ARMA II: Operation Arrowhead to play. This mod is available for free elsewhere, but has been included in this bundle collection, too."

    meg ugye van a dayz standalone, amit early accesben árulnak steamen.
  • IMYke2.0.0.0
    #187261
    SPOILER

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én például használtam a Gear-ek adta lehetőségeket - ezeket:
    * leugrasz Sky-line-ról és a körülötted lévők elkábulva hátratántorodnak = volt, hogy így szépen zúgott is le a hajóról a mélybe.
    * Skyl-line-ra/ról ugrás nagy eséllyel újratáraz,
    * közelharci ütés ellenfelet duplán sebzi stb.
    * emellett a madárka és Eli ugye, és a lőszer utánpótláshoz "Return to Sender"
    * "Undertow" képesség for the win!
    * "Charge" és "Shock Jockey" (felváltva, kombó ugye) a Patriotok ellen
    * kis ellenfeleket mihamarabb lenyomni békába a "Possession" és a "Murder of Crows" és trapek segítségével.

    Röviden: a hajó ostromnál szinte mindent használnod kell, amit addig a játék alatt megtanultál.


    És még így is elsőre totál sikertelen voltam.
    Másodszor is nagy mákkal jött össze.
  • Tinman #187260
    Annyiból áll a poén, hogy a Steam-an alapból 7200 HUF :-D
  • Tinman #187259
    Jah, hogy 2-féle DayZ van, jó tudni. Phuuuu -.-
  • arty
    #187258
    nekem kb 20x felrobbant hardon (gamepaddal), ugyhogy lentebb kellett vennem a nehézséget :(
    1999 módban végképp nem lett volna reményem se.

    eskü megnézném, h más hogy tolja le ezt hardon/1999-ben, mert valami itt nem kerek nekem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #187257
    Kábé annyira, hogy a Bioshockokban kell lőszer és ellenfelek is vannak.
  • ZsZso
    #187256
    Én ehhez nem értek, de köszi, hogy alátámasztottad tényekkel, amit én csak gondoltam :).
  • zorrobomber
    #187255
    Maross NEM a Humble Weekly Bundle-ös cuccot árulja. A bundle-ban az Arma2-s régi, mod változatot kapod meg, míg a 7500Ft-os Maross féle verzió az már a standalone DayZ! Nem mindegy :)