311802
  • Totti5
    #187334
    Szar??????
  • w77d
    #187333
    pedig már az 1 is egy jó nagy rakás szar volt ralival mindennel együtt... Mondom ezt úgy, hogy Forza fanatikus vagyok, már ami a számozott részeket illeti.
  • grebber
    #187332
    Forza Horizon 2 - még idén jöhet
  • grebber
    #187331
    Oblivion GOTY ismét 2.49 euro
  • MerlinW
    #187330
    Nem tudom mennyire kontroller barát, lévén szimulátor féleség a cucc, pár gombbal többre lesz szükséged, mint amit egy kontrolleren megtalálsz:)
  • Totti5
    #187329
    Nem tudtam hogy ilyen szim létezik, eleddig, de ez most nagyon megtetszett a videók alapján. Anno a Search & Rescue sorozattal sokat játszottam. Eltudok hümmögni ezekkel a gépekkel:) remélem jó lesz és azt is hogy felismeri és menni fog X360 joyyal.
  • grebber
    #187328
    Inkább a warez termést pusztítom abba ölöm az időm mert van belőle sok száz GB.Az legalább nem visz pénzt!
    A játékok meg úgyis egyre csak olcsóbbak lesznek szóval az idő is nekem játszik!
  • DarkSector
    #187327
    Csak 500?
    Kezdesz eltunyulni. :D
  • grebber
    #187326
    Én köszönöm, nekem csak ott lett volna a többi 500 game mellett a steam accounton éd az életbe nem játszottam volna ezzel se!
  • Totti5
    #187325
    Köszönöm, big respekt
  • DarkSector
    #187324
    :)
  • grebber
    #187323
    Nem érdemes megvenni,mert amilyen ütembe halad a süllyesztőbe lefelé idén már erős bundle esélyes ez is
  • DarkSector
    #187322
    Company of Heroes 2 Digital Collectors Edition [Download] 14 dollár !!!!!!!!!!!
  • grebber
    #187321
    2 napja keresem az embert aki elvinné azt a fost.
    Végre az imám meghallgattatott és jelentkezett valaki!
    Privátba jöhet a steam mail címed és megy a gift!
  • Totti5
    #187320
    pofátlan mód on: egy Take On Helicopters nincs véletlen valakinek, akinek nagyon nagyon nem kell, de megvette a pakkor az ARMA/UFO miatt?
  • kill3r21
    #187319
    Vagyis Runtastic
  • Totti5
    #187318
    Fix 30? akkor nincs gond, ha nem akkor FOSPORT.
  • grebber
    #187317
    Engem hidegen hagy az early access, mert se így se nélküle amúgyse fogok soha teljes áron digitális játékot venni!
    Meg ennyirr csorok ne legyenek már a cégek hogy pénzért bétateszteljük a szarjaikat.
  • kill3r21
    #187316
    Jah elfelejtettem irni hogy 24 percből kb , 15 boltban sorbanállás xD
    tehát az olyan 9-10 perc, ez csak amolyan próba volt mérés gyanánt, viszont a programban megadtam, a súlyom és a magasságom, gondolom ez alapján méri...
    Runstatic a neve a proginak asszem...
  • Tinman #187315
    Lesz majd az 5. honosítás elkészülte körül talán (~3 év múlva) egy TR - The Ultimate Definitive Edition Remastered 60 frémmel. Várós!
  • Tinman #187314
    A Porsche-ra is rász@rhat a kánya :-(
  • Fpocok
    #187313
    epik fail.
  • Tinman #187312
    Forrás.

    "TR - The Definitive Edition will be 1080p, 30FPS on both PS4 and Xbox One, Amos said."

  • Botond #187311
    Megjelent a BG2EE iPadre!
  • wantonly
    #187310
    Én ugyanezt csináltam és egyszer sikerült felszednem. De csak a levegőből lehet.

    Sajnos bug lesz még rengeteg... :(
  • Tinman #187309
    Igen. 20 percet beleöltem eddig, minden kitakarítva közel és távol és már Demonisba is jól állok, de néha visszatérek és kattintgatok rá, mintha bármi is történne :-/
  • wantonly
    #187308
    Arlania? Fel lehet venni, de nem egyszerű.

    Jobb oldalról kell megközelíteni és pont le lehet szállni hozzá a levegőből.
  • Tinman #187307
    A Warrior of the north-al játszom, elvileg végleges, de szerintem béta. Van most pl. 1 mágiarúna, amit egyszerűen lehetetlen felvenni. Úgy tették oda arra k. térképre, hogy semmilyen irányból, még repülve/leszállva se tudod megszerezni :-(
  • Sir Quno Jedi
    #187306
    Mondjuk gyógyszerekkel, szteroidokkal, izom, kötőszövet és ideg építőkkel?!
  • Tinman #187305
    Nekem annyi csak, hogy félig kész autóba se szívesen ülök be, mert egész más az összhatása, ha tényleg elkészült.

    No meg pénzlehúzás szaga van...
  • Sir Quno Jedi
    #187304
    Ééés mondjuk napi egy-másfél kiló, avagy heti 8-10?! Vagy egy-két havonta 20?
  • Tinman #187303
    Ejjj... ezt a frankó is reget így szétizélni :-(
  • davidka003
    #187302
    Havi 2-3 kg hízás reális.
  • Tinman #187301
    Szerintem én hallgatok a témában. Életemben 1x szedtem fel 3-4 kilót, de aztán hamar le is mozogtam :-) Zabálhatok bármiből bármennyit, nem számít, mert mozgás közben lemegy... sőt, még utána is kell tankolnom :-D
  • Blackstar199203
    #187300
    hi!
    http://wgf.hu/index.php?meghid=10043
    ingyen játékok pontokért! regizz és teszt kérés alatt bizonyosodj meg a hitelességéről!
  • Zóanagyvarázsló
    #187299
    Semmi nincs kész, amíg a DLC-k, patchek nagyja kijön. Sok játékot hónapokig nem érdemes piszkálni sajnos.

    Én most a Broken Age Part 1 bétával játszom, de nem tudom, hogy mitől béta, mert a remek, de szaggatós, bugos The Cave után ez egy gyönyörű, 60 fps-es, problémamentes játék (első fele). Szerintem nem is a Double Fine csinálta :)
  • kekeN7
    #187298
    Nem kötelező, Te választod. A kész, végleges verzióért fizetsz, csak épp már előbb játszhatsz vele. De az csak a ráadás. Nem tudom, mi ezzel a baj.

    Indie játékok esetében pedig nagyon hasznos tud lenni. A pre-alpha verziókkal, bugokkal, patchek tucatjaival együtt.
  • Sir Quno Jedi
    #187297
    Apropó, ha már kalória. Szerintetek reálisan mennyit lehet hízni egy nap, illetv egy hét és egy hónap alatt?!
  • Sir Quno Jedi
    #187296
    Jah, beszoptam én is. Ucsó M&MX volt asszem. Amíg valami NINCS kész, addig engem elfelejthetnek. Tökre megöli a hangulatot, a játékélményt.
  • ZsZso
    #187295
    Jó, de én még nem világosodtam meg. :P