311802
  • IMYke2.0.0.0
    #187374
    * nem tartott
  • IMYke2.0.0.0
    #187373
    A teljes táblázatom elkészítése annak idején tartott tovább, mint a dobozos címek begépelése.
    Ezután, szépen lassan, ahogy érkeztek a játékok, finomítottam a rendszeren.

    Ha most egyszerre kellene felvinnem a játékokat, akkor sem tartana tovább 3-4 óránál.
  • IMYke2.0.0.0
    #187372
    A STEAM (és más digit) csalása kiküszöbölhető az Excel táblázatoddal:

    KÉP - nicsak az enyémet:
  • DarkSector
    #187371
    Na jó persze, régebb ota töltögeted ki, de nekem most 200 játék után ezt megcsinálni már kacifántos, és még konzolokat is, szóval valamilyen mértékben jogos ha inkább , ha lustaságból is, de meghagyom a meglepetés örömét magamnak. :D

    A te táblázatod jóval komolyabb, mint egy sima névsor. :)
    De feltételezem nem egyszerre csináltad 1-2 nap alatt. :D

    Amúgy szeretem Excel-t tanultam is, jól vágom a függvényes részét, valóban szuper dolgokra képes, de azért most vagyok annyira lusta. :D
    De ettől még az ötlet nagyon jó és értékelem.
  • DarkSector
    #187370
    :D
  • DarkSector
    #187369
    Most nem értem, 25GB a Hitman, elinditottam a letöltést.
    10%-ot megy 15 perc alatt ahogy nézem. Most számolgattam, az 170 perc, ami 3 óra, és 1.8MB-al jön le.
    Nekem ez tök furcsa, elvilleg valami 4 órát kéne töltse nem pedig alig 3 órát.

    Érdekes.
  • ZsZso
    #187368
    "Csak jó így kimondani. :D"
    Ne ezért nem ilyen programra, hanem szakember segítségére lenne szükséged :). (de ne aggódj ezzel nem vagy egyedül ebben a topikban)
  • IMYke2.0.0.0
    #187367
    33%-os nagyítás mellett - az én táblázatom.
    FullHD-ben és 1680*1050-ben, 100%-on is jól átlátható (össze is csukhatók az oszlopok ugye), szűrhető is, és automatikus kiegészítést ad ugye az Excel.
    Össze tudom adatni vele a költött pénzt, a tárhelyet, a játékok darabszámát, le tudom szűrni a saját vásárlásokat, az ajándékokat stb.

    KÉP:
  • DarkSector
    #187366
    Igen na ez a baj, Imyke is jót mond, az akkor jó ha több kliensed van, több heylről + dobozos....ect.
    Arra valóban ilyen kell, excell vagy valami összesítő, bár nekem ott a playfire, vagy a jatekaim.hu is, az más kérdés hogy kurvára átláthatatlan.

    Meg annyi hogy a Steam ugye csal, vannak kiegészitők, stb amit külön játéknak számol...vagyis nekem nem 320 játékom van, mint amit a steam ir, hanem azé kevesebb.

    Csak jó így kimondani. :D
  • DarkSector
    #187365
    THX. Amúgy a vicces az hogy nekem ráadásul a könyvtárban kategórizálva is van, szóval ha ránézek kiderül egyből, mert csináltam kategóriákat, single, multi, coop, arcade, meg ilyenek.
    Meg ugye van a steamen egy kereső, beütöm, hogy H, és kilistázza csak a H betüs játékokat, nem ez a gond, hanem amugy nem vagyok tisztába vele, vagyis fejből nem feltétlen vágom mindet. :D
  • ZsZso
    #187364
    Erre a célra jó lenne neki a Steam Library is, de azt se nézi ezek szerint :).
  • IMYke2.0.0.0
    #187363
    Excel táblázat. Vagy Game Collector.
  • DarkSector
    #187362
    Evvan. :D
  • DarkSector
    #187361
    Csak az a baj hogy nálam szinte minden 2. játéknál ez van, ha valamiért eszembe jut. :D
    főleg mikor pack-okba vásárolok, beregelem még a beregeléskor a listát sokszor nem is nézem meg, hogy miket ad a cd-kulcs, csak annyi hogy mielőtt megveszem, de ezért nem is marad meg bennem, mert 320játéknál kb már nem tudom fejben tartani, inkább azt hogy kb mik nincsenek tutira...:D Ilyen AAA játékok közül.

    Jó most a Hitman-nél nem jol tudtam, de pl.

    Saints Row 4, ezt tudom hogy nagyon nincs meg, még véletlenül sem.


    *****
    mikor gifteltem 3 darab Hitman-t (most ünnepek alatt). Akkor is abban a tudatban voltam hogy nekem ez nincs meg, de nem is kell annyira. :D És másnak is asszem ezt mondtam mikor megkérdezték hogy miért nem tartom meg. :D
    ennyi, de legalább minden alkalommal egy jó meglepetést okoz ha találok játékokat a könyvtáramban. :D
  • ZsZso
    #187360
    LOL
  • wantonly
    #187359


    Ám ezzel nem vagy egyedül, mostanában néha én is így járok, hogy rácsodálkozom egy-egy játékra, hogy már megvan.

    Ez az "átka", hogy ész nélkül vásárolunk mindent bundle-ben. :)
  • DarkSector
    #187358
    De hülye vagyok mégiscsak megvan a Hitman. :D

    nem tudom mikor és hogyan de megvan. :D
  • DarkSector
    #187357
    Hitman nekem sajna nincs asszem.
    FF8 sincs, pedig szeretnék. :D csak méég nem volt olcsón. :D

    TF2-őt letöltöm. :)

    amugy kösz a tippeket, tegnap meglett a cucc, a klienst viszont hiába szedtem le, arra még nem adott....:S
  • wantonly
    #187356
    Idő kell neki, nekem némelyiket 2-3 napon belül adta be.

    Weekend's Playfire Rewards

    Team Fortress 2, Hitman: Absolution, Final Fantasy VIII
  • Szabi #187355
    ja, a fejedre ;)

    kell néhány óra mire észreveszi, a "fizetés" meg 12-24óra is lehet
  • DarkSector
    #187354
    nagy kalap szart, én leszedtem L4D 2-őt, elinditottam és semmi nem történt, vagy idő kell neki mire frissit vagy nem tudom.

    Most 24 ora only Team Fortress 2 van.
  • Zóanagyvarázsló
    #187353
    Ezen a hétvégén az Activision játékai kaptak 60%-os leárazást GOG-on

    Jobbak és változatosabbak, mint az újabb játékaik. A Quest for Glory széria talán ilyen drágán is jöhet.

    Ezt a Sid Meier's Covert Actiont ismeri valaki?

    Tinman meg eret vág, ha meglátja, hogy egy játékhoz 8 évvel a megjelenése után jelenik meg - igaz - stand-alone - kiegészítő.
  • Szabi #187352
    miután elindítottad őket
  • Shep
    #187351
    Na tegnap összekapcsoltam a gmg-vel a megfelelő playfire accot + a steam fiókomat. Mikorra fogja ez felismerni a játékaimat?
  • Totti5
    #187350
    A kettő biztos nem, mert az alatt nincs értékelhető fizika, sajnos:(
  • Szabi #187349
    TDU1-2 is tökéletesen játszható kormánnyal, de attól még nem lesz jó a fizikája.. :-)
  • Totti5
    #187348
    A fizika annyira jó, hogy kormánnyal tökéletes játszható, kontrollerrel nem is nagyon próbáltam még... ellenben a TDU2 borzalommal, ami mindenhogy rossz.
  • Botond #187347
    Értelmetlen? Egy játék, ami értelmetlen! Megdöbbentő!
  • Szabi #187346
    nem baj, csak értelmetlen ha már túlzottan árkád, gémpaddal biztos ellehet vele lenni sokáig a "nagy" nyitott világban mint egy TDU-val, de többet az se tud.. :D
  • Totti5
    #187345
    Csipogd el hogy miért rossz, szar a Forza Horizo. Jöhet a rivjúd, ha nem megy akkor ne személyeskedj.
  • Totti5
    #187344
    Az miért baj ha egy autós árkéd? amúgy a fizika csak áramvonalasítva lett, még így is kiemelkedő. Nem szimulátor hanem sandbox ótóverseny, olyan igényességgel mint amit a Forza sorozat képvisel.
  • DarkSector
    #187343
    " Looking to play - Dark Sector come on then!/Wesker co-op?/etc."

    Figyelni fogok. :D
  • Tinman #187342
    Wohooo!!! Ez remek ötlet! Thx!
  • genndy
    #187341
    Csinálsz parancsikonokat ezekkel a nevekkel amik mind mondjuk a Notepadra mutatnak. Felveszed a Steames játékok közé és ha elindítod azt mutatja majd, hogy: "Játékban: <parancsikon neve>".
    Egyéb egyszerűbb módszer nincs, vannak ilyen kérések a "Hogyan tegyük jobbá a Steamet" topikban.
  • Tinman #187340
    Steam-en a státusz mellé be lehet írni valami bővebbet? Van erre mod? Progi akármi? Oké, hogy emberek eszik egymást Afrikában, de azért 2014-et írunk.

    Pl.:

    - Online - in work/card farming/wanna' talk?/etc.
    - Away - for 2 hours/BRB/watching a movie/etc.
    - Busy - pls don't disturb/fight against a Boss/etc.
    - Looking to play - Dark Sector come on then!/Wesker co-op?/etc.
    - Looking to trade - HiB XI. [CoH2] to Bundle S. [Crysis 3]/etc.

    Ha nincs mé' nincs? :-P
  • xido
    #187339
    bocsánat.félrement...

    akkor legyen tematikus hozzászólás is..

    ma meglett a far cry 3..jee :)
  • xido
    #187338
    idézget összevissza...ganxsta zolee meg alekosz csak ferdítve direkt:)
  • kifli
    #187337
    nincs értelme, én csak megfigyelőként vagyok jelen itt és másik konzolos nagyforgalmú topikban, de már rájöttem, hogy totti mindent megeszik, amit vagy bepromotálnak kellően vagy xbox exkluzív. Ezek mind 11/10 alkotások...
  • w77d
    #187336
    árkád értelmetlen szar... a rali része pedig pont a fizika hiánya miatt kezelhetetlen.
  • grebber
    #187335
    Ja igen tényleg, ma még nem volt hogy mi az hogy neked szar a játék ami nekem nem téma! Már megérte fent maradni