311802
  • Tinman #187734
    Igen normalon.

    Szerinted is sehol nem járok még benne?

    Azt elismerem, hogy nekem az viheti el az időt, hogy próbálgatok, nem engedek apró veszteséget sem a legtöbb esetben. Aztán az is sok időt vehet el, hogy nyálazgatom a varázskönyvet, mi lenne a legoptimálisabb lépés... majd fejben lejátszom a várható reakciót. Aztán azzal is sok idő mehet el, hogy a medálok (nem achik!) kritériuma szerint játszom. Tehát ha pl. csapda medálra hajtok, akkor direkt úgy intézem, hogy sok utolsó egység vesszen oda csapdában. No meg az sem kevés kör/idő amikor a lovagjaim/papjaim feltámasztás képességét használom, hiszen ez varázslattal újratölthető, így gyakran piciny maradék ellenséges egységeket tartok távol, hogy legyen időm sokat éleszteni.

    Hát jah... Zó után szvsz én vagyok a 2. legkivesézősebb gamer közel s távol.
  • ratgab
    #187733
    Na most kíváncsivá váltam.... Lássuk én vagyok-e hülye vagy tényleg jó ez a játék. 3 óra és a második szekvenciát csináltam meg. Van itt gyűjtögethető cumó, jó helyszínek, fegyverek, sztori, miegymás.

    Amúgy Shep te meddig vitted amikor belekóstoltál? Mert eléggé adagolja a játék a feature-öket. Most kezd kinyílni a dolog.
  • IMYke2.0.0.0
    #187732
    Ő még artikulál is. Amúgy meg az angol akcentust nem nagyon szeretem, mert amerikaihoz van szokva az agyam.
    A Cinikus Britet én amúgy bírom. Eddig még nem láttam rossz videót tőle (biztos van).
  • Evoluti0N
    #187731
    De van. A skót és az ír a legjobb, de a walesi talán még annál is jobb. Azt imádom. :D
  • tomsolo
    #187730
    A Steames Pool Nation-be minden hibája ellenére már vagy 24 órát toltam be szvsz baromira megérte azt a cirka két és fél eurót még akkor is ha nincs teljesen kész... és mindezt simán a single bajnokságban mert a multi részt nem is próbáltam, bár attól nem várok sokat a crayon után.

    Eszméletlen jó és viszonylag kezelhető ez ugratósdi - kvázi a csillára fel lehet pattintani a golyót és onnan lukra tenni.
  • Botond #187729
    Normálon tolod? Nekem fullos kipucolással 92 óra volt normálon.
  • Rony94
    #187728
    Nekem még ha a stílusa nem is, de az angol akcentusát imádom. Az angol akcentusnál nincs is jobb. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #187727
    3,14-ciao-ba... gépeltem 3 bekezdést "Hét szamuráj" témában, erre új ablak nyitáskor véletlenül kilőttem az SG-fület...
  • Tinman #187726
    Ott tartok, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lenyomtam ezt a mocsok Guilford herceget. Tudod, akinek 3 db. ereklyét kellett összeszedni. Lenyomtam, brutál serege volt, kb. 3x-os túlerő, de lenyomtam. Aztán előholt sereggé változott át, akiket legyűrtem. Ott volt egy WTF, de azonnal kimentett az utolsó felszedhető valkűr, szóval se veszteség, se XP nem járt érte. Most Arlana-ban vagyok Rezo mágussal kell beszélnem, de kiléptem, mert eléggé lelohasztó volt, hogy újra felöltődött az a térkép.


    És akkor azt mondod, hogy 100 órányi játék után most tartok a negyedénél? Most ez komoly? Ha ezt tudom, inkább valami komolyabb RPG-be kezdek :-/

    Amúgy ja... kipucolok mindent totálisan.
  • Tinman #187725
    Nem tudtam :-)
  • Evoluti0N
    #187724
    Bele-belenéztem már pár videójába. Csak engem irritál baromira a stílusa?
  • IMYke2.0.0.0
    #187723
    WTF Is... : Assassin's Creed Liberation HD ?
  • DarkSector
    #187722
    Életmentő krumpli a wc-ből! :D
  • DarkSector
    #187721
    oks de ennyit nem költök ilyen játékért ami annyira nem lényeges és uplay...:D
  • wantonly
    #187720
    Igen, de ott nem .rar fájlokban szedegeted le a telepítőt. :p
  • TBTPumpa
    #187719
    Vótmá ingyen is.
  • tomsolo
    #187718
    Civilization V - 2.64 ojróért? (g2an)
  • TBTPumpa
    #187717
    De a Steam-es változathoz is Uplay kell.
  • Micsu
    #187716
    így van nincs ez ezzel gond, de hogy a da2 tetszett azzal már nehezebben tudok megbirkózni :D
  • DarkSector
    #187715
    nemaz de ennyire nem érdekel. :D
  • wantonly
    #187714
    Éreztem, hogy ez elrettentő lesz. :D
  • DarkSector
    #187713
    jah uplay...á annyira nem kell most azé. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #187712
    Nem akarok ehhez ennyire érteni. Én csak azt mondom, hogy már eleve ez az egész számolgatás nem egy konzervatív nőegyletbe való téma, ha magas erkölcsiségről beszélünk. Akkor már inkább az análszex hódokkal.
  • wantonly
    #187711
    Viszont ez Uplay. Amúgy google a barátod. :D
  • TBTPumpa
    #187710
    Vegyél egy kilóval! Kösz!
  • tomsolo
    #187709
    Source
  • tomsolo
    #187708
    Nekem is olyan van - két plusz pálya meg fegyver plusz rucik, kiegészítők - bár annak sok értelme nincs.
  • DarkSector
    #187707
    te basszus, linket pls! :D
  • ratgab
    #187706
    Ha ezt tudom várok vele (én marosstól vettem pár hónapja 2k-ért... még HDD szűz).
  • DarkSector
    #187705
    1190? omg.
  • TBTPumpa
    #187704
    Ráadásul nem is sima változat, hanem Digital Deluxe.
  • wantonly
    #187703
    Örülök, hogy összejött!

    Nekem úgy rémlik, hogy Hades még viszonylag az elején volt, utána még elég sok minden hátravan, talán a játék negyedét teljesítetted akkor, főleg ha úgy csinálod, mint én, hogy teljesen ki akarsz mindent takarítani. Hol tartasz most a főküldetésben? A világtérképen sok még a felfedezetlen rész? Persze, ha csak a főszálra koncentrálsz, akkor viszonylag gyorsan végig lehet játszani, de mivel kivesézősnek ismerlek, úgyhogy azt mondom sok van még vissza. :)
  • tomsolo
    #187702
    A ph Daninál már csak 1190 Ft az SC: Blacklist, ennél lényegesebben többet ér ez a játék. (Hátha vkit érdekel.)
  • ratgab
    #187701
    Nem ide való a téma, de tudod mi jár hónap végén 5 h&R-nél többért? 3 nap letöltés megvonás, ami kettőnk közt szólva is röhögve kibírható (van hogy hetekig semmit sem töltök amúgy sem). Sőt volt már olyan, hogy észre sem vettem hogy volt büntim...XD
  • grebber
    #187700
    Nekem ha megy a gép megy a torrent is mindig.
    Most is 40 cucc van a listában! H and R nem érint mert sosincs bajom ami lejön vissza is megy ,de 2 napig egy hónapba mindig megy.
  • tomsolo
    #187699
    Vicces ebben a topikban torrent élményeket olvasni.
  • Tinman #187698
    Ess neki mondjuk egy ST series letöltésnek. 4-5 szezon több 100 GB! Ez csak EGYETLEN torrentnek felel meg, tehát ebből lehet 5/hó ami a free H&R szabály alá esik, ergo letölthetsz úgy 500 GB-ot, hogy abból 1 kb-ot se kell visszaseedelned.

    Sajna a kis masina szeptember óta garban van. Ezek a trógerek a nagykernél nem voltak hajlandóak leküldeni egy új ventit (zajos volt már nagyon a régi). Kicserélték kb. október végére, aztán senki nem ment érte.

    Nem olyan rég kaptam vissza, de van már vevőm... asszony Transformer igényét ki kell valahogy elégítenem, ennek áldozata lesz a kis masina is. Volt egy netbook-om is, azt is beáldoztam az ügy érdekében. Notim is elviszik úgy fest, szóval nem sokkal kell kipótolni.
  • ratgab
    #187697
    Deusex nekem se jött be. Különbözőek vagyunk és ez így van rendjen.
  • Micsu
    #187696
    szintén zenész

    50kb/sec el töltök fel :D
  • Zóanagyvarázsló
    #187695
    Pedig nemrég még azt hirdetted, hogy azért is kell a nettop, mert az kevésbé fogyasztja az áramot. Persze értem én, letöltés is van meg minden, de hát... Mindenesetre tanácsaid bölcsessége ide vagy oda, Hammerite-ot ezért nem osztanak sehol szerintem.