311802
  • Botond #187774
    Túl van alsó,felső hádészon, az olyan 60% inkább. Nekem legalábbis onnan felgyorsult.
  • Tinman #187773
    Hadiszűz okés Viking csapatba, de Démoni sereggel elvből nem nyomulok, ha csak nincs más választásom. Egy ilyen szent team-be be nem tenném, meg ugye a morált is rontja.
  • DarkSector
    #187772
    :D
  • kigyi
    #187771
    Jah most már nekem is lezavartam egy BF4 karikát és közben bérszámfejtett egyet a szerver és rájött a hibára :D
  • wantonly
    #187770
    Nem tudom miért, de én a "szent" sereget nem preferáltam az új részben. De szeretek több csapatot is kipróbálni.

    Az inkvizítort a korábbi részekben használtam, de itt a Demonologist és a Hadiszűz is tud feltámasztani, mellé igen erősek is.
  • DarkSector
    #187769
    az lehet. :D
  • wantonly
    #187768
    Nagyjából jól tippeltem nem, hogy az a negyede? :)
  • Tinman #187767
    Akkor tényleg messze még a vége? ^^
  • Botond #187766
    Ú, már vágom hol van. 100 óra alatt odáig? Nane! :D
  • Botond #187765
    Ez a leghosszabb, tény.
  • MerlinW
    #187764
    A sorozatokat uTorrent automatikusan tölti eztv/vtv/showrss RSS-ről:) Reggel bekapcsolom a gépet, 1 órán belül ott a gépemen az összes nézett sorozat legfrissebb epizódja:)
  • Botond #187763
    Hát mi a fő küldi neve amin vagy? Rezohoz 1000x visszaküld a fő szál, szal most nem vágom merre jársz, de ha szétapróztál mindent akkor is a vége felé lehetsz. Nekem is ilyen sehol nem járok feelingem volt végig, aztán pukk vége lett. Mint az armored princessben is. Mire belejöttem már ott voltam a végén. :D
  • Tinman #187762
    Több, mint a fele? Aztaq... hát ennek nem örülök. Nagyon repetitív már és a questek is rémesen ötlettelenek. Érződik a játékon, már jó ideje, hogy a pályákat iparosmunkával szórták össze, sok fantázia nem szorult belé.

    "De némelyiket, ha tovább akarsz haladni, szinte lehetetlen veszteség nélkül."

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szent Lovag + piros köpönyeges pap. Mind a kettő tud feltámasztani. Nekem elég sok a manám mindig, így az utolsó körök arról szólnak, hogy a lovag köré gyűjtöm a csapatot, elnyomom a feltámasztást. Ha nagy veszteségek voltak, ez nyilván nem elég. Jöhet a pap kiegészítésnek. Néha persze ez sem elég. Ilyenkor Rúnaszóval szerencse rúnát adok neki, majd az Ajándék varázslattal feltöltöm a képességét. Ekkor újra tudok feltámasztani. Sajna a Szent Lovag 4. szintű, ott még nem tartok, hogy az ő képességét is feltudjam tölteni, mert az Ajándék spellem csak 1. szintű, de ami késik nem múlik. A Szent Lovag mocskosul kemény legény, így belőle veszteségem alig szokott lenni, de ha van is saját magát is feltámasztja, szóval erősen kedvelt darab nálam.


    Ejjjjj... ha ezt tudom, tényleg végigtolok inkább valami Morrowind, Neverwinter címet. Eddig EGYETLEN KB. rész sem tartott nekem ilyen baromi sokáig.
  • wantonly
    #187761
    Visszaállt, az előbb még én is 80 pontnak láttam.
  • Tinman #187760
    Van XBOX360-ad, szóval a Bikini Samurai Squad-ot nyugodt szívvel ajánlom, PC-n érdemes lenne leküldenéd még a Cursed Crusader-t is.
  • DarkSector
    #187759
    nekem 40 pont.
  • genndy
    #187758
    Eléggé megkergült mostanában a pontozás. Én most jelentkeztem egy 15 pontos Off-Road Drive-ra, ami eddig mindig 35 pontos volt. Bio:Inf változott, meg a sima Tomb Raidert is mintha keverné a TR Packkal. Franctudjamivan.
  • kigyi
    #187757
    http://www.steamgifts.com/giveaway/ipmJS/bioshock-infinite

    Ez nem 40 pötty szokott lenni? Semmi extrát nem ír, hogy tartalmazná csak 80 pöttyöt kér érte.
  • grebber
    #187756
    Tippre valaki kings bounty fos!
  • davidka003
    #187755
    Ez most melyik játék?
  • wantonly
    #187754
    Igen, akkor jól tippeltem, még több mint a fele biztos vissza van, és sok-sok csata vár még rád. Hogy ez jó-e vagy rossz neked kell eldöntened. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Arlania újra "benépesült" én is furcsállottam, mivel már teljesen kipucoltam, de javaslom egyenlőre ne állj neki újra kitisztítani, inkább folytasd a főküldetést. Én ráadásul Guilford herceg várában hagytam néhány ütős csapatot, amiért már érthető okokból nem vehettem vissza.


    Tényleg kivesézős üzemmódban játszol, ha 100 óra után itt tartasz. Én is próbáltam minden medált megszerezni és sikerült is, azonban egy-kettőt nem sikerült a maximális szintre hozni, mert némelyik nagyon sok odafigyelést igényel és arra már nem lett volna tényleg energiám. De, ha minden medált kimaxolsz, akkor azt mondom le a kalappal! Volt azért néhány dolog, amit kihagytam, de már kezdett unalmas lenni a végére. Azért elég komplex az a játék, hogy az ember elmenjen néhány dolog mellett.

    A harcoknál én is a 0 vagy minimális veszteségre törekedtem. De némelyiket, ha tovább akarsz haladni, szinte lehetetlen veszteség nélkül.
  • grebber
    #187753
    Ezért csinálom azt ,hogy leszarom ki mind mond bármelyik játékról letöltöm és végigtolom.
    Ez kb olyan hogy valaki más mondja meg helyetted hogy mi a finom kaja és máshoz csak ezért hozzá se nyúlsz LOL ilyen nincs.
    Én a saját véleményemre adok máséra nem!
    Bár mondjuk kevés olyan game is van, amit leszedtem én nem vittem végig.

    Egy játéknak nagyon purdéj foshalomnak kell lenni ,hogy ne vigyem végig.Failens fost is végigküldtem 2x is ,Ride to Hell-t is kipipáltam pedig az messze minden idők legalja :D

  • ratgab
    #187752
    *mondtam
  • ratgab
    #187751
    Pont ezért mondta, korábban is, hogy a kritizálás szubjektív dolog.
  • Zóanagyvarázsló
    #187750
    Én sok igazán jó játékot tudok, melynek pofán vernek a hibái, szóval nem makulátlansághoz kötném azt, hogy üt-e a végeredmény vagy sem.

    Eleve nem szeretem, amikor a számokkal is kifejezett végeredmény valami számtani súlyozás próbál lenni egyeseknél. Persze azt sem, ha szimplán tetszésindex. De úgyis a tartalom, a szöveg számít, ha az jó, minden rendben van, ha az rossz, akkor semmi.
  • Zóanagyvarázsló
    #187749
    Én ezért írtam amott majdnem mindenről csak felsorolva az erényeket és a kontrákat, hátha valakit érdekel. A Beyond és a DeS volt volt a két kivétel, melynél elragadtattam magam (ha esetleg írtam másról is hosszabban, akkor azt elhallgattam :). Ráadásul az itteniek ezeket nem is olvasták, én azért blogolok, mint te.

    Egyébként valóban teljesen igaz lenne rám is, de poénként itt nem ülne.
  • DarkSector
    #187748
    de ráklikkelünk mi is azé nem?

    otherworld-re meg a sok szarságra, még ha tudjuk is hogy direkt reklám...:D
  • Evoluti0N
    #187747
    Nekem az a bajom az ilyen kritikákkal, hogy az emberek nem úgy szemlélik a játékokat, mint egy kritikus. Van egy játék, vannak hibái, talán sok is. Azonban van egy csomó jó tulajdonsága, ami miatt bejön és valami miatt beszív és órákra leülök elé és nem érdekel, hogy ez a baja, meg az a baja, mert nekem bejön és kész. Aztán jönnek a kritikusok és kiemelik a különböző hibákat, hogy ez rossz, meg amaz rossz és minél objektívebben próbálják bemutatni a játékokat. Megnézem a videót és látom, hogy húha ez biztos rossz, mert ennyi minden rosszat mondott róla. Aztán kipróbálom és beszippant, mert ott van az a "szippantefektus", amiről nem tud beszélni, mert vagy nem kapja el, vagy az egy túlságosan nem megfogható, teljesen személyes dolog. Ezért nem nagyon nézek kritikákat. Persze jó támaszpont, ha egy játék csupa 1/10-et, vagy 10/10-et kap, de egy kritika nem mindig mérvadó.
  • ratgab
    #187746
    Abban igaza van, hogy sok a copypaste. Vitathatatlan, hogy csúnyább, mint a 4(egyébként ez meg önmagában öngól, mivel ez egy korábban megjelent játék portja, tehát elvárhatatlan, hogy szebb legyen... Aki az ellenkezőjét feltételezte, annak baj van az agyával).

    A legtöbb elem igen copypaste, de van jó pár elem, ami tényleg újdonság. A történet eddig nem rossz. Kissé szigorú volt most ezúttal biszkit. Egyáltalán nem olyan szörnyű a játék, mint beállítja. Kb. olyan Revelations szintre tenném.
  • Totti5
    #187745
    Szirmai is zömegvideót csinál és ha nem vicces már lázadás van és neki nem nézné, DE ő ezt tanulja, jó ebben, jó szaki lesz belőle a filmiparban akár színész, akár rendező, akár bármi válik belőle. Minden videója elején van egy felvezetés ami komolyan boncolgatja a témákat, na ott látszik hogy mennyire ért hozzá... aztán a filmekről már könnyedén és viccesen beszél, mert ettől lett sikeres, nem is tehet már másként, mert lehúzza a közönsége a klotyón, viszont vannak olyan estjei olyan műsorai ahol komolyabban is beszél... ő is egy ribi, leül egy Puzsérral mert ez hozza a sikert, nagyon jól csinálja, de ha elétesznek akármit amit szakmai szemmel kell megszakérteni akkor megteszi... otherwölrdös csóka kidőlne azon nyomban.
  • TBTPumpa
    #187744
    A nézőpontjai jók, de akkor is ripacskodó az előadásmódja (legutóbbi Limbo videóban már-már kezdett bennem elszakadni a cérna).
    És már a filmkritikái is messze nem olyanok, mint anno. Akkor még a 10 percből 7-8 percig tényleg a filmről beszélt, most pedig a 10 percből kb. 2 percet beszél a filmről, a többiben társadalmi és egyetemi dolgokról magyaráz, ami nem igazán kapcsolódik az adott filmhez.
    Vannak érdekes gondolatai, de már ritkábbak. Látszanak már a kiégés jelei.
  • Tinman #187743
    Szirmai intelligensen és széles látókörrel megáldva kritizál, ami totálisan mást képvisel, mint amit pl. az OW tol.
  • TBTPumpa
    #187742
    Kritikus mint Fáy Miklós vagy Puzsér (Róbertgida) Róbert?

    De idehaza is lehetnének ilyen jólmegmondó emberkék a játékiparban. Szirmai féle ripacskodás, Otherworld féle okoskodás nálam annyira nem menő.
  • Tinman #187741
    Ezt pont te mondod?

    A legtöbb általad tolt tavalyik játék esetében hosszú monológokban fejtetted ki, hogy mik a hibái.

    Persze a többiek nem tudják, 3 mondat felett a legtöbben már TL/DR-eznek és el sem olvassák amit írunk.

    Tehát, ez a mondat már láthatatlan :-(
  • Tinman #187740
    Az igazán jó játék ismérve az, hogy meg kell feszülnöd, hogy beleköthess és találj benne hibát.

    Tehát, ami tálcán kínálja a magas labdákat, az nem igazán jó játék...
  • tomsolo
    #187739
    :D
  • Totti5
    #187738
    'igyekszik minden kis hibáját kihangsúlyozni azoknak a játékoknak'

    Ez adja a jutub nézettségét és ebből jön be neki a della. Kerülni kell, mást nem tudsz tenni:)
  • IMYke2.0.0.0
    #187737
    Kritikusnak kell lennie - ez is a dolga, és a játékiparban mozog.
  • Zóanagyvarázsló
    #187736
    Ne bántsd Tinmant, jó gyerek!
  • Evoluti0N
    #187735
    Engem nem zavar, hogy nem tetszik neki sok játék, ami nekem igen (pl. Remember Me). Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz és ezt elfogadom. De annyira arrogánsan viselkedik és magas lóról beszél és annyira támadóan áll hozzá rögtön minden játékhoz és annyira igyekszik minden kis hibáját kihangsúlyozni azoknak a játékoknak, amik nem tetszenek neki, hogy a falra mászok tőle.