311802
  • Tinman #187814
  • Fpocok
    #187813
    GTA 5 PC: more evidence of anticipated port found in bug log
  • Fpocok
    #187812
    Én is imádtam. A spoileres részen meg majdnem elmentem :D
  • zorrobomber
    #187811
    Miért nem tudtam hogy a CoH2-ben ilyenek(meg ilyenek) vannak?
  • ZsZso
    #187810
    Escape Plan volt nálunk a hétvégi film. Nagyon jól összetették a két öreget erre a filmre! Kicsit klisés de abszolút nézhető, szórakoztató mű. Gondolkodni itt se nagyon szabad, mert van benne pár logikai bukfenc, de melyik akciófilmben nincs?!
    7.5/10

    A végén, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Schwarzenegger lekapta a helikopterről a gépfegyvert én ordítottam, hogy "EZ AZZZZZ!" :). Tiszta 90-es évek, talán a film legjobb része :).
  • Micsu
    #187809
    hát én is egy erős közepesnek értékeltem anno
  • Rapid81
    #187808
    Hálózati eszközök nélkül nincs eredeti multis játék. Szóval ide tartozik.
  • tomsolo
    #187807
    Marha unalmas ez a router dolog. Menjetek már innen ezzel a szarral.
  • Botond #187806
    Nekem US Robotics van. Asszem USR5462 és 12-14 év körüli. Semmi gond vele.
  • Moby
    #187805
    De azért rádsóztak egy huszonhétezres tplinket. Mert a megbízhatóságot szereted, és mert jártas szakember vagy. De a mikrotiket nem ismered. Én azthiszem ezen a ponton sokkal többet értek, mint amennyit szerettem volna, szóval dobnám ezt a hálózatos sztorit, mert nem is ide való.
  • Rapid81
    #187804
    Bocs, de nem építek piaci márkából hálózatot. Cégnél kizárólag Cisco eszközeink vannak. Itthon nekem meg kizárólag Linksys. Levonhatod azt a következtetést, hogy szeretem a megbízhatóságot és a szakmai hátteret...
  • Moby
    #187803
    Tehát ha egy semmitmondó internetes nick nem ismeri, akkor noname. Értem.

    Napitipp: a szakmában valszeg valamivel többen ismerik a nevet mint a tied. Ebből iis levonható a megfelelő következtetés
  • Rapid81
    #187802
    Csak annyi, hogy egy hálózatokban eléggé jártas embernek isteníted ezt a noname márkát... Semmi több.
  • Moby
    #187801
    >Tőled hallottam erről először.

    És nekem a tájékozatlanságodhoz/inkompetenciádhoz mégis mi közöm?
  • wantonly
    #187800
    Nekem is bejött.
  • Tinman #187799
    Europa Report-ot most néztem meg.

    IMDB: 6.5/10. Hát persze bmeg. A furulyát dugtam a pncimba, meg 7/10. Pfff.

    Röviden: Rendben volt. Eléggé.
  • Rapid81
    #187798
    Életemben nem hallottam a mikrotikről, pedig egy pár nagy hálózatot összeraktam már, meg jelenleg is menedzselek egy ~400+ gépből, 900+ hálózati eszközből álló országosat. Tőled hallottam erről először. Biztos jó, csak valami ukrán márka lehet... Maradunk a Cisconál. Köszi...
  • Tinman #187797
    Pont azon gondolkodtam, hogy ha tudom, hogy neked nincs meg odaadom giftelés nélkül, mert bár soha nem nyertem EJ groupban semmit, a felajánlásaid miatt ez lett volna minimum. Meg is lepődtem amikor jelentkeztél rá. :-)

    Ez így rendben van akkor :-D
  • ratgab
    #187796
    Még csak nem is látványosabb, hanem 1 az 1-ben ugyanaz.
  • ratgab
    #187795
    Az az érzésem, hogy a megmondó brit csóka nem játszhatta végig a játékot, mert akkor nem ilyen véleménye lett volna a végére. Beleszagolt, nyomatta 2 órát és ennyi. Annyi idő meg marhára kevés még gyakorlatilag semmit nem hagy a játék, hogy csinálj. Később már azért igen.
  • grebber
    #187794
    Szerencsére szerintem nem!
  • ratgab
    #187793
    Harmadik rész kimaradhatott neked akkor, mert a mozdulatok mindegyike megvolt ott is.

    Egyedül a machete-nél vannak újak.
  • Evoluti0N
    #187792
    Szóval ugyanolyan, csak látványosabban néz ki. Attól még ugyanolyan.
  • ratgab
    #187791
    Sajnos nem jobb egy dekát sem. Totál ugyanaz, mint a 3-ban.
  • Seth
    #187790
    Ugyanolyan gyenge a harc mint eddig, már ami a kihívást illeti, nagy nulla. Counterinstanthalálkombó, nagyon jobb lett a harc :D Még gombot sem kell annyit nyomni mint eddig, le van egyszerűsítve ugye egy kézi konzol szintjére. WTF megmondó brit csóka be is mutatja szépen
  • grebber
    #187789
    Akkor te nem esszel játszol.

    Itt már az első harcoknál olyan kombókat nyomat a csaj hogy befostam és egyik AC-be se láttam még ezeket.Meg gördülékenyebbnek is érzem sokkal kb hozzám se tudnak érni.
    Sajna ez által könnyebnek is érzem mint a többi AC-t pedig egyikbe sincs kihívás harc terén!
  • Evoluti0N
    #187788
    Ne már! Tetszik a játék, nem arról van szó, de mégis szerinted miben különbözik a harc? Ugyanaz, mint az összes részben.
  • grebber
    #187787
    Sokkal jobb a harc már a leges legelején kiderül mint az eddigi AC-kben!
    Ha ez az újdonság kevés neki akkor menthetetlen!
  • Botond #187786
    Ahogy haladok előre az AC3-al egyre kevésbé tetszik.
  • ratgab
    #187785
    Mint említettem folyamatosan nyílnak a lehetőségek. Első 20 percben kapsz egy Ac3-at, aztán valami több sül ki belőle, ahogy haladsz előre. Idő kell neki.
  • grebber
    #187784
    Tökmindegy meddig tolta akinek 20 perc után nem tetszett később se fog!
  • ratgab
    #187783
    Ahogy haladok az AC liberationnel ez egyre jobb lesz. Sok jó kis ötlet, ami változatossá teszi az alapból már tényleg unalmassá váló harcrendszert. De a feladatok megbolondítják a receptet. Ilyet utoljára a második részben láttam!

    Shep tényleg érdekelne te meddig játszottad a játékot? Mert most így 4. szekvenciánál már eléggé elkapott és folyamatosan nyílogatnak meg a lehetőségek.
  • genndy
    #187782
    Hohó, lett egy UFO: Afterlight-om. Kösz Tinman!
  • grebber
    #187781
    Zene lol ezzel ki tudnak kergetni a világból.

    900ft meg sok érte.
    Még ugy meg is érné ha a maradék 3 game az indiegalan érdekelne!
    Majd group buyba ha nem lesz akkor nem lesz meg.Én ráérek.Lesz még bundleban és hátha lesz körülötte több értelmes cucc is!
  • tomsolo
    #187780
    4 dollár (~900Ft) az egyik bundleban + megkapod a zenét külön.
  • grebber
    #187779
    Nem vettem még egyelőre nem éri meg! Gropubuy csoport szervezését várom akkor a Deadly Premonition kettős megfogja érni azt a kb 3 dolcsit!
  • tomsolo
    #187778
    Grebber vett már Ravensworldot?
  • DarkSector
    #187777
    fuck yeah, ha amazonról nem vettem volna fingé-hugyé megvenném még 1500-at azé megér!
  • Tinman #187776
    Pipa.

  • IMYke2.0.0.0
    #187775
    48 óra - STEAM Daily: Spec Ops: The Line - 75% - 4,99 euro