311802
  • genndy
    #187854
    Ilyen Rendszergazdai mód és hasonlók nem kavarnak be?
    Mennie kellene pedig mindnek, mert az exe hívja meg a Steamet, nekem sokszor volt olyan hogy a Steam nem is ment, csak ráindítottam a játékra és az húzta fel magával a klienst is.
  • tomsolo
    #187853
    Nekem nem, pár játéknál megy csak, a többinél csak a steamen keresztül tudom indítani.
  • genndy
    #187852
    Nekem érdekes módon engedi...
  • tomsolo
    #187851
    Steam == szenny.

    Elbasztam vagy 3 órát arra, hogy rájöjjek miért nem engedi simán az exekre kattintva elindítani a játékokat. Kipróbáltam sztem mindent, szenny maradt ez ugyanúgy.
  • Rony94
    #187850
    Pedig már kezdtem örülni hogy másnap válaszoltak is a panaszomra.
  • Baxo
    #187849
    Tud valaki olyan helyet, ahol a Next Car Game alpha-át (Early Acces) meg lehetne olcsón kaparintani? 6 ropi sok érte.. :S
  • ZsZso
    #187848
    Nagyon kedvesek ... várj amíg meg nem oldják. Képzelem mekkora energiákat fektetnek bele ...
  • genndy
    #187847
    Na ez annyiban jó hír, hogy csak simán nem fogadja el, nem pedig hogy már aktiválva van.
    Érdekes egyébként mert a supportos oldal ír ilyet is: "Retail CD-Keys for this game cannot be registered through Steam." Sokan meg simán beaktiválták a dobozos játékukat, és én is úgy tudom hogy ez a megoldás.
    Megvenned biztos nem kell még egyszer, akkor nem aktiválod, hanem játszol Local Profile-lal.
  • kigyi
    #187846
    :( Pff mondjuk azért vannak olyanok amikkel multiztam volna még, de mindegy úgy sem érek rá.
  • Rony94
    #187845
    Válaszul ezt írták.

    Itt az alsó link. Angolban full retardált vagyok, de ezeknél nem láttam semmi hasznosat.
  • Rony94
    #187844
    Parancsolj!
  • Moby
    #187843
    Nem hiszem, hogy a support lenyúlta volna a kódod. Egyáltalán mit válaszoltak?
  • genndy
    #187842
    Mit ír ki pontosan? Többféle visszautasítás is van.
  • Rony94
    #187841
    Akkor engem megszopattak. Lehet nem kellett volna megadni a kódot a support-nak.
  • IMYke2.0.0.0
    #187840

    Nekem ez kellemes élmény - sosem hittem volna, hogy ennyien lesznek :)
  • Moby
    #187839
    Én most váltottam be a steames goty-ra a kódját a napokban. Gond nélkül megette.
  • Rony94
    #187838
  • IMYke2.0.0.0
    #187837
    OFF

    Már 300 feliratkozóm van a zenei-honosítós csatornámra a Youtube-on :)
  • Rony94
    #187836
    Próbáltam (már vagy 100x és időközönként, ma is megpróbáltam). Nem fogadja el. Még pár hónapja írtam a support-nak is, nem csinált semmit.
  • genndy
    #187835
    Megeteted a kódját a Steammel és lesz egy GOTYd.
  • genndy
    #187834
    Local profillal mind menni fog, a multi meghal.
  • Rony94
    #187833
    És akkor most a Batman Arkham Asylum-al mi van? Itt van előttem dobozosan. Most akkor tudok majd vele játszani, vagy vehetem meg én is újra?
  • Zóanagyvarázsló
    #187832
    Egyébként az Iron Brigade jogai a Microsoftnál vannak, szóval az is inkább rajtuk múlik, mint a Double Fine-on :(
  • zorrobomber
    #187831
    *dec 4 óta
  • kifli
    #187830
    gta-nak örülnék ha menne a multi, mostanában összejövünk haverokkal, és toljuk a gta multit :)
  • zorrobomber
    #187829
    Az is mekkora, hogy megvettem a FUEL-t Gamersgate-ről, mondván hogy gyorsan lecsapok még rá mielőtt végleg eltűnik a rendszerből(steam-en akkor már nem lehetett sztem kapni), és azóta sem kaptam meg a kulcsot...

    "Notice: Due to technical problems with Games for Windows Live, Codemaster will not give out new activation keys until they have solved the technical issues.
    Sorry for this inconvenience. But we will supply new keys as soon as we get them."
  • zorrobomber
    #187828
    Ha jól tudom elvileg el fogod tudni indítani csak multizni nem lehet majd.
  • Zóanagyvarázsló
    #187827
    Miért? Az rajtad nem segít, csak a féreg Capcomnak adsz pénzt azért, mert szívat téged.
  • IMYke2.0.0.0
    #187826
    Sőt, a
    * "Resident Evil: Operation Raccoon City "-t
    * DiRT 2-t,
    * Fuel-t is.
  • IMYke2.0.0.0
    #187825
    Rohadjanak meg a "Resident Evil 5" miatt.
    Most vehetem meg újra.
  • kigyi
    #187824
    Nézzétek el nekem, de nem értem miről is szól ez. Szóval lesz olyan eredeti játékom ami mivel nem használható másképpen tört verzióban le kell szednem, hogy valami vele csinálhassak?
  • Panzeradler #187823
    Gears of War (No plans.) reméltem, hogy steamworksös lesz
  • Szabi #187822
    remélem a dirt3 dlc-k bekerülnek végre steamre.. vagy nyugodtan adhatnák már ingyen is..
  • zorrobomber
    #187821
    GFWL halállista
  • zorrobomber
    #187820
    Nem sajna, december 6-án vettem 9.52 euro-ert GMG-éktől a simát.
  • Tinman #187819
    Ezt vetted meg amúgy CoH2-ből?


    Elég kellemes árazás...
  • Tinman #187818
    Nekem pont az tetszett benne, hogy a kis költségvetés ellenére egész ügyesen összehozták + a tudományos oldal abs. hiteles volt. No meg volt hangulata.

    Este néztem én is, de kitágult pupillákkal... bezzeg utána Star Trek-be belealudtam.
  • zorrobomber
    #187817
    Valaki tudna mesélni hogy mennyire befolyásolják ezek a játékot? Csak single és multis coop érdekel, pvp nem.
  • genndy
    #187816
    Kevés scifit olvasol :)
    A film kb. a 2001-2010-2061 + Randevú a Rámával szerelemgyereke (legalábbis én erősen ezekből láttam elemeket).
    Amúgy nem rossz a kis költségvetés ellenére, próbáltak az űrbeli fizikával is valós talajon mozogni, de hanyattesve én se voltam tőle, 6-nál tőlem se kapott jobbat.
  • Fpocok
    #187815
    Elaludtam rajta :D Pont tegnap néztem én is.