311802
  • DarkSector
    #187894
    Ecsém, már vagy 100x láttam ezt a részt is, de ekkora jelenet nincs még1 a világon!

  • zorrobomber
    #187893
    Tényleg? Nézőpont kérdése.
  • tomsolo
    #187892
    A Steam egy fikarcnyit se jobb ezeknél, de tényleg.
  • grebber
    #187891
    Ezért mondom én mindig nem steam nem köll!

    Az össze live-os cuccom vagy mondhatni az összes játékom ott van steam-en és amúgy se multizok-->Tehát engem nem érdekel a live halála
  • DarkSector
    #187890
    RE5-ből mik hiányoznak?
  • DarkSector
    #187889
    jah az gáz. :D
  • DarkSector
    #187888
    jah az gáz. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #187887
    Nem szabad erőszakolni a dolgot - ha nem megy, akkor sincs baj.

    Én a "Resident Evil 5"-el ismerkedtem meg elsőként, és megszerettem. Minden nehézségi szinten, mindkét karakterrel végigjátszva. Live-os öcsik egy része még elérhetetlen számomra, de talán idén meglesznek.
    STEAM-re meg kell a nagytesói mellé.

    "Resident Evil 6" is meglesz minden nehézségi szinten [öcsik itt sem lesznek fullon, mert 20 darab az multi only], és aztán jön a "Resident Evil: Revelations" kimaxolás. Azután bár biztosan olcsó lesz a 7. epizód is.
  • ratgab
    #187886
    Mert live-ot törlik Jún 1-től. Max offline profillal lesz használható. Ismerős a fizetős warez kifejezés?
  • ratgab
    #187885
    Rapidnak köszönöm a közreműködést a COH 2 vásárlásban Amazonról.
  • Zóanagyvarázsló
    #187884
    A Steames is Live-os, szóval ugyanott tartanál. Valószínűleg offline játszható lesz, vagy ha online-hoz van kötve a mentés maga is, akkor crack kell hozzá.
  • grebber
    #187883
    Hova véssel fel basszus.El se hiszem végre valaki nem csak a 4ezer mag, meg a 3ezer gb ram meg a 40colos telefonokat hajkurássza , hanem végre a telefon legfontosabb részére gondolnak az aksira:

    2015-ben jöhetnek a napelemes kijelzők

    Ezt már ezek éve megléphették volna.
    Sőt olyan burkolat is lehetne a körítés ami az érintés hőjét is energiává alakítja.
  • tomsolo
    #187882
    Anno a mind a R4 és R5 elkezdtem majd abbahagytam. (Nem tetszett.)

    Később újra elővettem őket - mivel mindenki ajnározta - és erőt véve magamon végignyomtam őket.

    Utólag azt kell, hogy mondjam nyugodtan kihagyhattam volna.
  • IMYke2.0.0.0
    #187881
    Resident Evil 5-öt még egy teljes körben végig akarom játszani. Akkor valamikor megveszem STEAM-re is.
  • grebber
    #187880
    Válaszolok ,ha te is :D

    Miért lennének ezek használhatatlanok?
  • TBTPumpa
    #187879
    Úgy néz ki, hogy a Dirt 2, Resident Evil 5 és a Bulletstorm is használhatatlan lesz (hacsak az EA nem erőlteti meg magát, bár erre még nem volt példa).
  • ratgab
    #187878
    Paypallal tudnék azonnal pengetni, de azzal meg tudtommal amazonon nem tudsz fizetni. Francba is.

    COH 2 DC sajnos 2600 körül mozog....
  • DarkSector
    #187877
    2400ft-ig tudok segíteni.
  • ratgab
    #187876
    Te tudsz amazonról vásárolni ugye grebber?
  • grebber
    #187875
    Ezt nem értem mitől lenne használhatatlan?
  • DarkSector
    #187874
    szemét banda, a Modern Warfare 2-höz, most évekkel később sem tudom normális összegért megvenni a DLC-ket, szutyok áron vannak még mindig....FELHÁBORITÓ.
  • ratgab
    #187873
    Van itt éppen olyan kolléga, aki tudna nekem amazonról vásárolni?
  • Sirch
    #187872
    A dobozos példányok ugyanúgy működnek, csak a multiplayer funkciók nem lesznek elérhetőek illetve az acsik. Egyedül a digitális példányokat érinti a hír, azok közül is főként azokat, amelyek a Live marketplace-ről lettek vásárolva.
  • zorrobomber
    #187871
    Köszi a választ. Végülis jó lesz ez, de azért kiábrándító egy kicsit.
  • ratgab
    #187870
    Szerintem ott nagy esélyünk van az Anniversary-re pc-n is. Amúgy az meg pont nem GFWL-es, szóval a steames verzió is jó lesz továbbra is.
  • IMYke2.0.0.0
    #187869
    Az első rész nekem is dobozosban megvan - még mindig nem jutottam odáig, hogy végigjátsszam 8-(
  • ratgab
    #187868
    Remek Fable 3 is használhatatlan lesz. Amúgy Lost planetekért is kár lesz.
  • Seth
    #187867
    Egyedül Gordon szinkronja ér valamit, a többiek borzalmasak
  • zorrobomber
    #187866
    Utáltam én is - egészen a lelövés utáni cikkekig, amikben részletesen leírták hogy egy jó játék lett volna, nem egy Uncharted klón, hanem egy olyan SW játék amit szívvel-lélekkel csináltak. Biztos van ebben némi romantika is, de azért mégiscsak Star Wars, szóval összességében mondhatom azt hogy sajnálom.
  • ratgab
    #187865
    Ebből a digital collector'sből tudod mi ér valamit single-ben? A Theatre of War mini pack (ezek konkrétan pályák), a többi meg multis szar.
  • ratgab
    #187864
    Semennyire. Single-t biztosan nem, szerintem a coopot sem. De mindjárt megveszem és aztán kipróbáljuk, hogy igazam van-e. Legalábbis a coopot kapcsán.
  • ratgab
    #187863
    Ha nem multizol, akkor ez mind totál fölösleges multis kacat.
  • kigyi
    #187862
    Aaaz de durva hát lehet elkezdem akkor a végigjátszást megint :D
  • IMYke2.0.0.0
    #187861
    A lapcsaládtól: Thief: PC-s rendszerkövetelmények
  • IMYke2.0.0.0
    #187860
    Hátha érint valakit (mert várta): RIP Star Wars 1313 - a Disney nem újította meg a védjegyet
  • tomsolo
    #187859
    A fantáziádra bízom.

    Egyébként megoldottam, leszedtem a GC-ről pár tört exe-t ahol idegesített.
  • IMYke2.0.0.0
    #187858
    "HalfLife (1)" teljes szinkron hír (letöltési linkkel): emitten-e
  • Micsu
    #187857
    és miért kéne nem steamen keresztül indítani egy játékot? a dosos korszaknak már rég vége
    parancsikon ált mehet kivéve ha egyedi a másolásvédelem, steamben meg be tudod állítani az indítófájlhoz a parancsokat ha szükséged van rá
  • kifli
    #187856
    másolásvédelem...
  • Malakai
    #187855
    Játék és fejlesztő függő ez, ha egy játék pl nem használ steam drm-et, mentésekhez van alternatíva, nem csak steam cloud, stb, akkor már csak fejlesztőkön múlik, hogy kötelezővé teszik-e.