311802
  • DarkSector
    #188014
    Igen, nemár. :D
    És adsz abból a nyereményből nekem is? :D

    A tündérke ha meg már elmúlt 18 jo megbasszuk. :D
  • ratgab
    #188013
    Az eljutott az én tudatomig is, de mire akar utalni? SQJ fejtse ki mit talál furának vagy mi? Délután 4-re már nem vagyok képes gondolatolvasásra sajnos...
  • IMYke2.0.0.0
    #188012
    247 kb (legális) letöltés [patch] versus 4+ GB lopás.
    Nem mindegy, egy külső szemlélő szemszögéből.

    Ha ő kibírta azt a 1-2 órát, míg lejött, ahelyett, hogy 10 mp alatt leszedte volna a legális javítást, üsse kő!
    De ne legyen rá büszke ebben a topikban, és ne gyártson hozzá ideológiát. Ezért írtam neki.
  • kifli
    #188011
    így, hogy meg van neki a játék eredetiben, annyira nem gáz, hogyha leszedi torrentől, és törést használva játszik. Régebben divat volt ez azért is, hogy ne keljen dvd-t tudszkolni a gépbe, ha játszani akar az ember.
  • IMYke2.0.0.0
    #188010
    Nálam lenyílt Tinmané is, és MerlinW-é is - mindketten az Ötös Lottó e heti számait írták meg, ráadásul pontosan ugyanazt, és onnan tudom, hogy ez lesz a nyertes számsor, mert nekem megsúgta már tegnap egy alacsonyan repülő, lengén öltözött tündérke.
  • DarkSector
    #188009
    Ami nem jelenik meg. :D
  • Sir Quno Jedi
    #188008
  • Micsu
    #188007
    csak egy kép
  • ratgab
    #188006
    8 óra meló után lassú a felfogásom. Kifejtenéd?
  • DarkSector
    #188005
  • DarkSector
    #188004
    Kurvageci a gyerek? :D
  • Tinman #188003
    #187986
  • ratgab
    #188002
    Ez most poén vagy csak nálam nem nyitható a spoiler?
  • Tinman #188001
    Qrva CiB!

    Zó! Nálad minden rendben? Te már tokenes vagy? K. anyjukat, nem tudom használni a netbankot :-(
  • Tinman #188000
    +1
  • MerlinW
    #187999

  • Tinman #187998
    Tavaly volt nálam egy noti, amibe Ci7 volt. Mocskos lassú volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A gyártók továbbra is hülyének nézik a hülyéket. Mert mit lát? 750-1TB HDD? Fúúúúúúúú, elájul!

    Igen ám, de ilyen 5400-as RPM-en futó SATA2-es vinyókat tesznek be. Az egész rendszer megöli :-( Most is ez van... a desktop gép már RÉG dobozban várja a kiszállítást, a notival meg MÉG lesz min. 1.5 órás munka.
  • Tinman #187997
    Nekem is megvan dobozosan, de jó lett volna végre egyben tudni a pakkot.

    Deus Ex HR Director's Cut-ot végre megvettem... január eleje óta farmolom rá kártyákból a pízt :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #187996
    Így van - ezért sem hiszem, hogy rohanok megvenni STEAM-en.
    Dobozosban ráadásul 2 példányban is megvan, emlékeim szerint.
  • IMYke2.0.0.0
    #187995
    Laptoppal engem amúgy is az elkeseredettség széléig tudtak kergetni az ismerősök, idegenek, akik "szervizre" kértek, és már évek óta azonnal hárítom is a dolgot.
    Egyedül FPS Józsi haveromnak vagyok hajlandó a gépeihez nyúlni, mert azt tudom, hogy nincsenek szétberhelve, és azokhoz amúgy is csak én nyúlok, ha szoftver-hardvercsere van.

    Mint IT-szakembert, ilyenkor nagyon nem irigyellek.
    Mikor közel vagy a tűzhöz, akkor persze igen :)
  • Tinman #187994
    Gyönyörű :-(

    "Square-Enix has instead opted to remove the entire soundtrack file for the game which contained both the musical score and the voices."

    Szarjankók!
  • Tinman #187993
    IT stories :-/

    Ma egy fura helyzettel találtam magam szembe.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Adott egy Core i5 3.2 GHz, 6GB DDR3/1600 MHz, nVidia GT7xx GPU, eléggé pöpec laptop, 750 GB-os HDD-vel, ELŐTELEPÍTETT Win8-al

    meg adott egy

    3 GHz-es kétmagos asztali PC, lassabb és kevesebb memóriával, 7300GS 256 MB-os VGA-val, de Kingston SATA3-as 120 GB-os SSD-vel.

    Az asztali PC-t nulláról kellett alkatrészekből összeszórni, míg a laptopon az előtelepített Win8 van ugye.

    Az asztali PC-re az ügyfél mókolt Win8.1-et kell rádobni, és kérdéseket nem feltenni. Magánszemély, lakáshitellel, gyerekekkel, etc. Ergo fel sem merült bennem a kioktatás. :-/

    Az asztali PC-t kulcsrakészre hozni ennyi idő volt:

    - PC összeszórása alkatrészekből 15 perc
    - Win 8.1 Pro telepítése penről 7 perc (legújabb frissítések benne!)
    - Driverek telepítése lemezről 4 perc
    - Szükséges programok, vírusvédelem telepítése 20 perc.

    A döbbenet itt jön:

    - Előtelepített laptop üzembe állítása asztalig. 8 perc.
    - Windows frissítések letöltése telepítése: 72 perc(!)
    - Windows 8.1 letöltése: 1.5 óra (hiába gyorsabb a cégbe a net akkor is lassan jött, pedig csak 3.7 GB körüli méret)
    - Windows 8.1 telepítése: ???? kb. 15 perce megy 30% kész! OMG! ^^
    - És akkor még hátra van a szükséges progik telepítése és a gyárilag feltett szemetek legyomlálása.

    Döbbenet, hogy a legál út mekkora szopástenger. Főleg, hogy a Win 8.1 telepítése el sem indult első körben, mert egyszerűen nem jelent meg az áruházban! Troubleshootingoltam és kiderült, hogy azért nem mert a legál és előtelepített Win 8 biztos nem tartalmaz szükséges frissítéseket, ami ahhoz kell, hogy a Win 8.1 telepítőt egyáltalán megjelenítse a MS Marketplace.

    Siralmas.

    Szerk: Update! 35% körül restartolt, majd kiírta: Telepítés: 8%.

    Félelmetes.

  • Bence94
    #187992
    Jajj
  • IMYke2.0.0.0
    #187991
    Másik topikban írják: nincs hang és zene...
  • Micsu
    #187990
    múltkor olyannal találkoztam akinek volt pár 300-500 eurós kése, vagy 15 darab :D
  • Micsu
    #187989
    én annak örülnék ha a mafia visszatérnek, jó nagy balfasz voltam anno hogy nem vettem meg
  • Tinman #187988
    Csak felkerült végre Hitman Contracts is Steam-re. Kellett hozzá vagy 3 év -.-
  • tomsolo
    #187987
    Annál van sokkal bizarabb is. :)
  • Tinman #187986
  • Sir Quno Jedi
    #187985
    Hmmm, ez a Sword and Sorcery elég furi játék. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #187984
    Diszkrimináció kő keményen, hogy egyes játékokat egy masszív, fizetőképes játékos réteg nem játszhat a világon.
    Hint: csak PC-vel rendelkező nem WRZ-only Pisták.
  • IMYke2.0.0.0
    #187983

  • Sir Quno Jedi
    #187982
    Fable 2 jó volt, azt letolnám megen, de nincs PC-n, én meg konzolon soha többet nem núlok hozzá.
  • DarkSector
    #187981
    :DDDDDDDD
    jó ez igaz. :D az 1 acsi benchmark futtatásé járt szerintem mint Hitman Absolution-nál. :D

    Most kicsit folytattam GoW3-at, Hades-al küzdök éppen, vagyis küzdöttem mert most nem érek rá annyira, ide oda kell mászkálnom majd hétvégén kinyirom. :D
  • Tinman #187980
    Lebuktál! A Dark Souls-ba 2%-nál adtad fel, tehát játszottál vele, sőt 1 achit is beszereztél :-D
  • DarkSector
    #187979
    Egyik érdektelenebb játék mint a másik számomra. :D
    Milyen irigy vagyok hogy te és páran értitek miről van szó. :D

    én még a nagy sárkány gecit se nyírtam ki, időhiány végett, Fable nekem meg egy tabu...jó látni, tudni hogy létezik, de még bottal se. :D
  • Tinman #187978
    Kemény ezt a két címet egy mondatban látni.

    Bár végül is ez a mondat is megállja a helyét: "A Porsche jobb autó, mint a Kispolszki."

    Amúgy kár, hogy nem fordítva történt! Milyen jó lenne a DaS-ba, ha bele lehetne fingani a Black Phantomok arcába...
  • IMYke2.0.0.0
    #187977
    A Dark Souls inspirálta a Fable Legends online részeit
  • IMYke2.0.0.0
    #187976
    Korea - 300 megabites mobil internet akár idén.
  • DarkSector
    #187975
    :)