311802
  • tomsolo
    #188054
    Ez régen úgy ment, hogy az ember megszerezte az infot, mikor-milyen rejtett dolgok vannak benne - pl. 1.ben hogyan kaphatsz lángszórót, rejtett karaktert etc. - és akkor nekifeszült. Ma meg elég pár biléta, hogy boldogok legyenek a playerek.
  • DarkSector
    #188053
    ja RE5 inkább már a lejtő a sorozat ciklusában...:D
    de nem vészes.

    RE6, Revelations, aránylag olcsók azért már. :D
    meg is van a véleményem miért.

    Steam-re ha lenne RE0 és Remake HD változat, vagy X360-ra kiadnék esküszöm 20 euro-t!!!! De a 4 ennyire nem!
  • Zóanagyvarázsló
    #188052
    Csak rá kellett keresni: lesznek achievementek, bejlentették, linkelni talán fölösleges is.
  • IMYke2.0.0.0
    #188051
    A "játékélmény" alap. Anélkül én nem is játszom az érintett termékkel.
    Az újkori akció-orientált Resident Evil-ek esetében ezzel - számomra - nem is volt hiba.
    Most viszont elkezdett érdekelni a 4-es, ami állítólag sokkal komolyabban vette magát, de vele indult el az akció-oreintáltság felé a sorozat.
  • Zóanagyvarázsló
    #188050
    Egyébként Xbox 360-on és PS3-on már három éve van RE4 HD, azokban vannak achievementek, trophyk, szóval a Steames Final Fantasyket is látva, aligha hagyják ki a lehetőséget.
  • DarkSector
    #188049
    Én mindegyiken kimaxoltam.
    Professional szint kicsit durva, rosszabb mint a RE5-ben.

    Oda kell figyelni, persze trükkök vannak hozzá.
    Régen topikban irtam is pár "spoiler"-t.
    Amik harcban használatos trükkök, amivel mondjuk úgy nagyságrendel könnyeb lesz.

    Valamint 2 karakter van, Ada-nak nincs acsivment.
    Viszont fasza céllövölde van bábukat szerezhetsz benn. Az kell az acsikhoz konzolon....
  • Zóanagyvarázsló
    #188048
    Na igen, én is csak olyannal játszom, amiben van ilyesmi. Én amúgy játékélménynek hívom.
  • IMYke2.0.0.0
    #188047
    5 előtt mindegyik. Én a RE5-el lettem megfertőzve (hehe), és azóta figyelem mind az animációs filmeket, mind a játékokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #188046
    Há' nagyon remélem, hogy valamiféle jutalmazó rendszert azért tesznek bele.
    Mert az még hagyján, hogy az emberke nagy élvezettel végigjátssza majd minden nehézséggel / karakterrel (? - nem ismerem még), de azé' kapjon valami extrát is, valami ösztönzőt is.
  • DarkSector
    #188045
    Ja alap. :D
    addigra 2-őt is. :D
    Melyek hiányoznak?
  • DarkSector
    #188044
    :D

    ebbe lesznek öcsivmentek mint X360-on? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #188043
    Viccet félretéve: arra leszek kíváncsi, hogy vajh' a "Resident Evil 4 HD" mondjuk 49,99 eurós, vagy "csak" 29,99 eurós áron nyit-e...
  • IMYke2.0.0.0
    #188042
    Toll nem is, de szőr biztosan :)))

    Nekem egyetlen eredeti példányom sincs a játékból. Ezért megszánhatnál és vehetnél egyet ajándékba nekem. Mondjuk, mert idén is lesz születésnapom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #188041
    Biztos meg lehet szokni, de nekem a PC-s Lara-baby-like-face jobban tetszik.
  • DarkSector
    #188040
    :D

    van toll a hátamon? :D
  • TBTPumpa
    #188039
    Pedig nem lenne rossz ez a Definitive Edition, ha egy ingyenes patch formájában érkezne. De így, hogy ezért a bővített cumóért 15000 Ft-ot kérnek (Nextgen játék ára) az azért irtó nagy lehúzás.

    Nem rossz ez az új Lara sem. Mozgás közben jobban fest.
  • IMYke2.0.0.0
    #188038
    Nekem akkor megveheted 100%-on is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #188037
    Ada nélkül már nem tudok nagyon elképzelni Resident Evilt én sem :)
  • DarkSector
    #188036
    Én is, de 75% offba!

    Már így is megvan 500 változatban!
  • tomsolo
    #188035
    Marha vicces hogy a videóban a végén pont a HD felirat a legpixelesebb...

    RE4-t először Wiin játszottam, végig azt gondoltam, hogy szegény Wii miatt ilyen ronda. Erre PC-n ugyanaz a fos volt... :D
  • TBTPumpa
    #188034
    Én is, de csak mert szerepel benne Ada.
  • IMYke2.0.0.0
    #188033
    Nem tudom miért, de nekem a "Tomb Raider Definitive Edition" szókapcsolatról mindig Batman köpenye és a PhysX árukapcsolás jut eszembe.
  • DarkSector
    #188032
    YESSSSSSSS

    20 euro?
  • IMYke2.0.0.0
    #188031
    Resident Evil 4-re össze is fogom kalapolni a pénzt, az tuti.
  • TBTPumpa
    #188030
    Ez nem vicc, ez Moneyhat (by Tinman)!
  • tomsolo
    #188029
    Ez valami vicc...
  • darkling
    #188028
    Resident Evil 4 HD steamen február 28.-tól
  • TBTPumpa
    #188027
    Resident Evil 4 Ultimate HD Edition PC

    [URL=http://youtu.be/wgvaNtQCv6E]Tomb Raider: Definitive Edition "The Definitive Lara"[/URL]
  • Rapid81
    #188026
    Az a baj, hogy mindenki a "nagyoknak" adja, akiket a tévében, meg az óriásplakátokon lát. Az már nem jut el a tudatukig, hogy például egyetlen óriásplakát bérlése, ragasztása, stb, iszonyat összegekbe kerül. Pont azoknak nem kéne adni, ha már egyszer ennyire futja reklámozni...
  • Zóanagyvarázsló
    #188025
    Az első mondatból kimaradt egy szó: sima. Hogy lehet véletlenül kihagyni egy teljes szót gépelés során?
  • Zóanagyvarázsló
    #188024
    És megvan a is ma is? Mert csak az számít hamisítatlan kivesézésnek, ha ismered a kettő között a különbséget ;) Nekem éppen az előbb pörgött le a Missing Link stáblistája, rövidesen jöhet a második végigjátszása az egésznek, aztán majd valamikor még a DC is.
  • Zóanagyvarázsló
    #188023
    Náluk még rosszabb annak, akinek csak egy konzolja van (és mondjuk egy tablet mellé), és kénytelen lemondani a PC-exkluzívokról, a normális visszafelé kompatibilitásról, a jobb minőségű multiplatform játékokról, de a többi konzol felhozataláról is.
  • grebber
    #188022
    Ez az adó 1% is olyan mint az ingyen adomány a rászóróluknak,kb mindenkinek jut belőle csak oda nem ahova "kunyerálják"
  • Zóanagyvarázsló
    #188021
    Elvileg akceptáltad az erről kapott üzentet, és onnantól volt 6 napod, szóval ez a te sarad. Most más bankoknál is ez megy, követve a PSZÁF ajánlását. Igen, én megcsináltattam már időben, nincs vele gondom.

    Nagyobb bajom most a múltkori téma (bár ez banktól függetlenné válik ezen a ponton túl), hogy új netkártyát adtak, ami működik is remekül PayPallel, de hiába tettem meg elsődlegesnek fizetésnél mégis mindig a másikat dobja fel, manuálisan kell átállítanom. Törölni meg nem tudom a MasterCardot, mert szerinte még azonosítás van folyamatban. Nem értem :( Talán még nem adták vissza az új kártyánál ellenőrzés miatt lecsípett lóvé egészét, legalábbis mintha kétszer vonták volna le, és csak egyszer írták volna jóvá.
  • IMYke2.0.0.0
    #188020
    - Szeretjük a kutyusokat (is).
  • Rapid81
    #188019
    Imy, remélem nem haragszol. Párszor a következő hetekben ezt beraknám ide. :) Kis önreklám.

  • Micsu
    #188018
    trollkodnak :D
  • IMYke2.0.0.0
    #188017
    Dead Rising 3: kezdődik a DLC futam

    "Az Xbox One exkluzív kezdőcím tegnap 13, azaz 13 gigás patch-et kapott. Egyrészt ebben van az Operation Broken Eagle DLC teljes tartalma is, de a méretét elnézve, talán már más letölthető tartalmak dolgai is lehetnek a csomagban.

    A Microsoft szerint viszont többről van itt szó:

    "A frissítésben rengeteg fejlesztés kapott helyet a single és kooperatív részben, beleértve teljesítmény és stabilitásbeli korrekciókat, valamint achievementekkel, UI-val és SmartGlass-szal kapcsolatos bogarak is javítva lettek. Ezentúl bejött egy új funkció is, mostantól a ravaszok rezgőmotorjai jelezni fogják, ha a játékosok kezdenek kifogyni a munícióból."

    Az Operation Broken Eagle-ben a speciális alakulat parancsnokának, Adam Kane-nek bújhatunk a bőrébe, aki azért veti bele magát a zombikkal elárasztott város poklába, hogy kimentse az eltűnt amerikai elnököt. A DLC ára 8 font, az új küldin kívül van benne 5 új fegyver, egy kombo fegyver, egy járgány, plusz még néhány új ruha és achievement.

    A letölthető tartalom trailere is megjelent, ha eltekintünk a rettenetes arcmimikától, akkor nem okoz csalódást, pusztulnak(?) benne az élőholtak rendesen."
  • DarkSector
    #188016
    Hát felelőtlenség lenne tőlem ha igérgetnék. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #188015
    Jó kisfiú leszel, megígéred? :)