311802
  • w77d
    #187974
    egy picit bespájzolt az tuti
  • DarkSector
    #187973
    Ez a srác CS:GO csilliárdos! :D
  • genndy
    #187972
    Persze hogy még megy, majd csak nyáron lövik le végleg.
  • zorrobomber
    #187971
    Persze, értelek meg minden, az előző hsz-em már csak ilyen lazán a témához kapcsolódó elmerengés volt.
  • DarkSector
    #187970
    hát nem tudom, de érted offline akartam nyomni, mint ha virágboltba lennél, nem akartam semmi online extrát, csak gyors belejátszani, és GFWL local profillal, nem akartam még ezzel sem huzni az időt, hogy cdkulcs begépelés kelljen...és így irta ki ezt. :D

    GFWL még él mert látom, voltam online bejelentkezve, max a szerverek, vagy szerverszolgáltatások álltak le a játékokhoz, vagy nem tudom....de a GFWL megy, be is léptem a játékon bellül.
  • tomsolo
    #187969
    Nem mert a Steam egy szégyen.
  • zorrobomber
    #187968
    Gyanús nekem egyébként a Microsoft. Oké hogy most lelövik a GFWL-t, de ugye egyik játékuknál se jelentették be hogy átállnak Steam-re Uplay-re akármire. Simán el tudom képzelni hogy már nagyban kalapálják a GFWL utódját :)
  • Micsu
    #187967
    inkább ez sem különb a steamnél, te megmondtad
  • tomsolo
    #187966
    Az egy annyira alaposan elkészített patch, hogy válogatás nélkül elindít minden update.exe file-t a Temp könyvtárból.

    Az official topikba olvastam, hogy egy gyerek majdnem újrapeccselte vele a BIOS-át mivel annak is ott maradt az exe-je. :DDD

    SZÁNALOM.
  • DarkSector
    #187965
    Azé vannak határok, régi játék oké, de nekem a 400 eddigi játékomból, ÉS beleértve konzolokat, peccs még offline nem kellett soha, max bugos maradt, de ilyet.

    És a vicc az hogy régebben is játszottam így alap 1.0-ás változattal soha nem volt semmi hiba.
    Annyi hogy a multi-hoz kellett EN peccs, mert a magyar változattal valamiért nem lehetett multiba menni vagy cstlakozni, az egy más kérdés, az sem oké, de single?
    lol

    nyugodt emberke vagyok de ilyenkor bepöccenek kicsit.

    Ja és.....

    Modern Warfare 2.
    Mennyibe kerül a 2 régi dlc?
    Még mindig kibadrágák, alapjátékot ugy dobták már utánam....mi a teendő? vegyem meg a 2 szaros dlc-t 15-20 euro-ért, mikor 5 dolcsi volt az alapjáték? WTF?
    inkább más alternativ megoldás.
  • zorrobomber
    #187964
    azt kell mondjam most hogy ez +1
  • DarkSector
    #187963
    Játszani szerettem volna nem elbaszni a drága időmet. :)
    Tudod van az a pont mikor az embernek elege van, ha van egy eredeti játékod, az fusson már, ne neked kelljen mahinálni.
    Egy warez, tört játéknál oké....ajándék lónak ne nézd.

    De basszameg ezért én fizettem.
    Olyan meg hogy OFFLINE kell peccs?
    Multihoz még érteném, de így,....
  • IMYke2.0.0.0
    #187962
    "igen, ezt honnan tudtam én? :)"

    Gyorsan iratkozz be valami internet oktató kurzusra és tanuld meg a Google használatát...
  • DarkSector
    #187961
    igen, ezt honnan tudtam én? :)
    Okos döntés volt mert mielőtt válaszolt volna bárki már játszottam a játékkal. :)

    ha még este megtudtam volna azt teszem, de mivel a letöltés 30-40 perc így az jelen esetben gyorsabb volt.

    Warez-t nem reklámoztam, semmi konkrét, se link, sem release, csak annyi hogy basszák meg.
    Idegesítő, pláne azért hogy OFFLINE mi a rákomnak kéne már peccs?
    Ilyet sehol nem hallottam még.
  • IMYke2.0.0.0
    #187960
    A helyett, hogy a "GearsPC_TU3_CD_Projekt" fájlt töltötted volna le hivatalos forrásból... a mérete: 247 kb - azaz kettőszáz-negyvenhét kilóbájt
    .
    Okos döntés volt.

    A WRZ-t pedig inkább ne reklámozd...
  • DarkSector
    #187959
    :D leszedtem torrentről 4.5GB kb, egyrészt negyedannyi idő a telepitése, és semmit nem kell vele tenni csak 2 pár kb-os fájlal magyaritani...GG!
  • IMYke2.0.0.0
    #187958
    Nagyon nehéz elhinni, hogy ezt Unreal-motorral csinálták - szegényke, ronda.
    Ettől függetlenül, és valószínűleg, még egy mosógépen is el fog futni, és talán érdemes lesz egy próbára is.
  • Fpocok
    #187957
    Not free to play, not pay to win... FREE...
  • Tinman #187956
    Habostorta az csak régi... ott és akkor lett volna érdemes lenyomni, ha nem megy az átszellemülés.
  • Tinman #187955
    A Heavenly Sword régi játék, ráadásul a PS3 gen. elején jött. Akkor ott k. jó játéknak számított, a Sixaxis-os irányítás meg kb. űrtechnológiának tűnt. Meg lehet szokni egyébként, abs. nem lehetetlen... na de mi lesz még később ;-)

    Ismerve a Giana Sister-es sötét múltad a final boss-ig ha el is jutsz, ott lehet feladod :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #187954
    Az ember nem kaphat mindig habostortát ebédre :)
  • Evoluti0N
    #187953
    Jej! Ma sikerült egész jó belejönnöm a lövedékirányításba. Ettől függetlenül azt mondom, hogy nem a God of War, különösen nem a God of War 3 után, kellett volna elkezdenem ezzel játszani, mert azután ez nagyon kevés. Még igencsak az elején vagyok, szóval javulhat a dolog, de egyelőre csak a főszereplő menti meg a játékot, meg az egész érdekesnek ígérkező sztori.
  • IMYke2.0.0.0
    #187952
    Ilyen lehetne, ha a Tomb Raidert és a Mirror's Edge-et kereszteznénk: First Person Tomb Raider
    Figyelem: ez render videó! A készítőjének több ilyenje is van.
  • Bence94
    #187951
    Egy javítást kell feltenni és már menni is fog..
  • ricsa008
    #187950
    én linkeltem a steam accot de azért se adott semmi a games-nél is 0-át ir
  • Tinman #187949
    Beta.
  • Fpocok
    #187948
    Xbox One promotion offers financial return for positive coverage only – report

    “You may not say anything negative or disparaging about Machinima, Xbox One or any of its Games in your Campaign Video.”
  • lostprophet
    #187947
    Ami vicc, hogy nekem csak a hírlevélre adta meg az 50 centet, arra például nem, hogy hozzákapcsoltam a Steam fiókomat.
  • lostprophet
    #187946
    Playfire leszophat. Minden szükséges acsi fel volt oldva 19-ig, L4D2-ben és Hitmanben és nem adta meg :@ Bezzeg a hírlevélre iratkozást rögtön.
  • MerlinW
    #187945
    Igen.

    Nekem most így néz ki a Playfire accountom:

  • tomsolo
    #187944
    Nice.
  • Evoluti0N
    #187943
    Ok. Megvan az első PS3 játék, amiben eddig hatalmast csalódtam. Heavenly b.szott Sword.
    Az elején indít egy rohadt nagy csatával, ahol a béka segge alatt az FPS. Aztán bedob egy kisebb csatába, ami elmegy (mármint nem az fps, hanem a harc). Aztán rögtön egy ilyen "turret section", amibe bemutatkozik a rohadtul irányíthatatlan, mozgásérzékelővel irányítható lövedékek. A következő pálya megint ilyen lövöldözős baromság, ami még időre is megy és folyamatosan kampec a rohadt rosszul irányítható lövedékek miatt. Jaj, Istenem, hogy én mennyire ki vagyok most akadva. Rég cseszett már így fel játék.
  • ricsa008
    #187942
    sziasztok
    nem igazán értem ezt a playfire-t amiről mostanság szó van regeltem felraktam a vulcan-t és a zászlónál pl . ezt írja

    More new rewards
    Available until Thursday 23 January, 2014 23:59 UTC:

    GAMES
    Play Final Fantasy VIII for the first time - £0.10
    Play Hitman: Absolution for the first time - £0.10

    ha most én steamen 23.áig elinditom a hitmant kapok 0.10-et
  • DarkSector
    #187941
    Feltettem most a gyári magyar dobozos Gears of War-omat!

    ezt kaptam hibának:



    GO WAREZ
  • Rapid81
    #187940
    Fölösleges volt. Tojik az acsikra továbbra is...
  • MerlinW
    #187939
    Hát ez valami borzalmas. Konkrétan mint egy beszédhibás felolvasóest.
  • Sir Quno Jedi
    #187938
    Jack Keane 2 75% a steamen
  • Rapid81
    #187937
    Akkor úgy mondom, hogy a játékidőket írta a weblapon, de semmi mást.
  • MerlinW
    #187936
    A Vulcan-ra semmi szükség, nem csinál semmit csak a weboldalt nyitja meg egy ablakban. Az időt sem logolja, Steam-től veszi át.
  • Rapid81
    #187935
    Persze. Futott a Vulcan is mellette. A játékidőket logolta, de amúgy tojt a fejemre.