311802
  • lostprophet
    #188175
    Ja, csak a videóban is "szupport ász on kiksztárter" :D
  • Fpocok
    #188174
    Valóban nincs. Szerintem akkor csak most fogják fellőni. (bár általában az a szokás, hogy előbb van oldal, aztán jön a trailer hozzá :D)
  • tomsolo
    #188173
    "Házhozszállítási díj 1 db 990 990 "

    A jövőből hozza a futár azért ilyen drága? :D
  • tomsolo
    #188172
    Amikor 40+ milkába kerül nekik egy játék fejlesztése - és ez akkor egy olcsó játék - aminek a felét hitelből oldják még szép, hogy megtesznek mindent, hogy legalább az visszajöjjön és ne legyen totális bukó.

    Ráadásul marhára nincs összhang a "jó játék" és a "megtérülő befektetés" között, mivel a legnépesebb, fizetőképes réteg jelenleg a legostobább, legigénytelenebb akik minden nagybetűs dolgot gond nélkül beszopnak.

    Ezért tudnak hódítani a grafikai élményt leszámítva - vagy még azt sem - semmit sem nyújtó interaktív mozis játékok, ahol néhány gombnyomást leszámítva nem terheli meg semmi a játékos agytekervényeit - ezeket egyébként bőven elég lenne a youtubeon "megvenni".

    Ezért lehet eladni szinte teljes áron nekik félkész vagy épphogy elkezdett játékokat - ugye a kickstarton még ez sem kell - ha szép a csomagolás ugyanúgy pengetik a dellát.

  • lostprophet
    #188171
    Komolyan, most elvileg Kickstarteren van, de én nem találom.
  • Tinman #188170
    Duma! Hol van már?????? Akarom! MOST!!!!


    Megrendelés értesítés!

    Tisztelt .....!

    Köszönjük előrendelését, a megrendelést hivatalosan visszaigazoltuk. Legközelebb a termék(ek) beérkezése előtt jelentkezünk.
    Rendelt termék(ek):

    Termék neve Mennyiség Webshop ár Összesen Státusz
    Dark Souls II (2) Collector Edition(PC/Játékok) 1 db 22990.- Ft 22990.- Ft Előrendelhető
    Házhozszállítási díj 1 db 990 990
    Végösszeg: 23980.- Ft
  • Fpocok
    #188169
    Van új Kingdom Come: Deliverance videó!!!44
    Szerintem túl szép, hogy igaz legyen, hogy ilyen legyen.
  • Dzsini
    #188168
    Lehet, addig a pillanatig, amíg egy bizonyos dologról nincs homlokegyenest eltérő véleménye, mint az őt néző összetartó közösségnek.

    Akkor neki is el kell gondolkodnia azon, hogy mi a fontosabb számára - a stabil közönség és nézettség, és az ebből adódó bevétel, vagy az, hogy kitartson a véleménye mellett, még ha ezzel esetleg magára is haragítja a nézői egy körét, és megcsappan a nézettsége.
    Ez pedig egyéni döntés kérdése, és az is komolyan beleszámít, hogy az állandó bevételre mennyire támaszkodik például az életvitele. A heti frissítésű, stabil milliós nézettségű videókból már képesek megélhetést biztosítani.
    (múlt év közepéről van adat: az átlagos kifizetés 3-5 dollár per 1000 megtekintés (nem letiltott reklámos - ami a mobil felületek terjedésével egyre inkább nem probléma) - ennél jóval kisebb és sokkal nagyobb is lehet - sok helyen azt írják, hogy egy közepes csatornánál olyan 2,5 dollár körüli árat lehet kialkudni a Youtubetól, ha állandó és stabil pár százezres nézettséget hozó csatornákról van szó, ami helyből legalább 250 dollár havonta)
  • Dzsini
    #188167
    Valóban, ott is bizonyára előfordult (nem csak a játékiparban, bármilyen üzleti világban), hogy egy-egy komolyabb, hangadónak számító lapot, újságírót felkerestek, hogy ezt és ezt jobban hangsúlyozza ki, azt pedig kevésbé - bár valószínűleg mondjuk CoVboy-nál ez kevésbé fordult elő, hiszen nem voltunk piac, a nyugati lapokat pedig nem igazán járatta az akkor játékos, felnövekvő közösség, így nem láttuk ennek a hatását.

    Azóta eltelt 20 év, globalizálódott a piac és "mindenki" újságíró, kiadó lett (blog, yt, akármi).
  • arty
    #188166
    szeretnék abban hinni, hogy egy karakán, őszinte ember csatornája is tudna nézett lenni.
    ezekután persze sose fog menni :(

    EA "do not highlight major bugs" után?! :((((((((((((((((((
  • lostprophet
    #188165
    Na, sikerült egy eredeti, bontatlan Spellforce Complete-et bezsákolni 3000 magyar forintért :D
  • Tinman #188164
    Félig egyetértek...

    15 éve se volt ritka az OFFLINE sajtóban, hogy valamilyen nyomásra, valamilyen okból MÁS véleményt közöltek, mint amit valójában gondoltak.
  • Dzsini
    #188163
    Amióta a YT a nézettségért fizet, azóta bárkinek a videójánál gondolhatsz arra, hogy a nézettségért mondja azt, amit, és nem őszinteségből. Akár tetszik az neked, akár nem, akár pozitív, akár negatív - mindkét iránynak minden esetben megvan a rajongótábora, mindkettőt ki kell szolgálni.
  • Tinman #188162
    Erről pofázok cirka 8 éve.

    SzaGma ;-)
  • arty
    #188161
    basszus, ez mennyire gáz :( ezek a cégek totál megmérgezték az egész közösségi médiát :(

    kimondhatjuk: az otheworld az egyetlen szavahihető forrás, mivel ők tuti senkitől nem kaptak pozitív megnyilvánulásért pénzt :D

    basszus, bárki más videoját nézem és esetleg kiemel 1-2 jó momentumot a játékból (vagy bármiről) és gondoljak arra, hogy na, ezért most ugrott 3$ a zsebbe VALAKITŐL... ??? :(
  • Fpocok
    #188160
    Na indul a Youtubegate:
    EA és fizetett a jó kritikáért.
  • Fpocok
    #188159
    +1
  • kifli
    #188158
    Hogy lophatta volna már el? Hisz használati jogot már vásárolt a játékhoz. Ez olyan mintha mondjuk kivenne egy albérletet, és nem azzal a kulccsal menne be, amit a tulajtól kapott, hanem egy másolt kulccsal.
  • Fpocok
    #188157
    Igen, volt
    annak kapcsán jött most elő ez is :)
  • lostprophet
    #188156
    Arról nem tudom, hogy volt-e itt szó, de például a Microsoft a Machinima csoport tagjainak felajánlott 3 dollárt 1000 nézőnként, ha a videójukban csak a szépet és jót mondták az Xbox ONE-ról.
  • Fpocok
    #188155
    Durva...
  • lostprophet
    #188154
    Egyelőre még a Spellforce Complete Collection-t próbálom dobozos verzióban bezsákolni :D
  • DarkSector
    #188153
    Modern Warfare 2 én úgy szeretlek!
    Steam ,,, téged is!

    Ezzel a sráccal nyomtam ma egy csapatban!
    Ő volt a host, végig Spectbe játszott, de mégis ellenfélnek mutatta a játék, de nem lehetett megölni, és velünk volt....OMG

    Így vásárolj játékot, és hidd hogy tudsz normálisan játszani...
  • Bence94
    #188152
    Arra kíváncsi vagyok, hogy milyen forrásból dolgoztak ? Eredetileg az ubisoft adta ki és valakik portolták. Eredeti pc-s verziót dolgozták át vagy újra kódolták az egészet ?
  • Rony94
    #188151
    Ugye-ugye? Jó poénok voltak benne. :D
  • Fpocok
    #188150
    [off]Megnéztem a The Worlds End-et és eszméletlen jó volt!!!! Pedig az előző kettő cornetto filmet utáltam, de ez odabasz!
  • DarkSector
    #188149
    :D
    RE2 HD jöjjön és én fizetek utána hogy töröljék steam-ről az összes többi loszar RE-t. :D
  • grebber
    #188148
    Titkon reménykedem,hogy a Resi 4 HD oltári eladásokat produkál majd és jön pc-re a Resi 5 Gold is

    És akkor beleér a bilibe a kezem és rájövök,hogy már belefostak
  • zorrobomber
    #188147
    Spelunky nekem sokkal jobban bejött.
  • Botond #188146
    Token szoptatás, ha szóltak ha nem. Elmű/émász távszámla/díjnet elhagyásával összemérhető mértékű szopatás.
  • Zóanagyvarázsló
    #188145
    Talán az lesz.
  • Botond #188144
    Passz, még nem néztem szét.
  • Zóanagyvarázsló
    #188143
    Tehát 845x szóltak, de te csesztél elintézni. Erre mit mondjak?
  • Botond #188142
    Mobiltoken macera, ha telefont cserélsz, de számot nem. SMS meg ilyenkor se. Nekem az jön be a legjobban.
  • Zóanagyvarázsló
    #188141
    Nem kell a tokent magaddal vinni, amikor átfutsz Mariborba meg vissza. Amúgy 1 évig 0 Ft, utána pedig számlacsomagtól függően 0/56 Ft/hó. Ez persze változhat, de eddig erről volt szó. Más bankoknál is megy most a váltás. Ha nem vagy elégedett, akkor váltsál! Talán egyszer én is fogok, de hogy nem ezért, az ziher.
  • Tinman #188140
    Adidas miCoach, nagyon szeretem... webes felülettel még többet is tud, mint amit szeretnék :-)
  • Tinman #188139
    Mos' mé'? Most csak 90k-val tartoznak 11 napja -.-
  • wantonly
    #188138
    A futáshoz melyik appot használod?
  • arty
    #188137
    nálad az lesz/lenne a cumi, h a rendszeres fizetés hibádzik, azt pedig ugy vettem észre, h mindenhol elvárás (ha jó csomagot akarsz)
  • arty
    #188136
    mit nem adnék, ha mobilappos lenne a tokenem... eleinte bírtam a smartcardot (vagy smst), de 2014-ben az app kényelmesebb lenne :) (guglis token-appom perfekt, imádom a tudatot h védi a gémélem és a dropboxom is)