311802
  • Tinman #188135
    Akinek nincs 2 milliója a számláján és kis pénzforgalmat bonyolít, de netes kártya is kell neki annak mi a tuti választás manapság?

    Múltkor Dzsini linkelt egy keresőt, de sajna előbbre nem lettem azzal sem. Személyes tapasztalatnak jobban örülnék.
  • Tinman #188134
    Szerencsére nem tudom megvenni, mert a CiB szerint nincs hozzá jogom. Az elmúlt NYOLC évben volt, tegnap volt... ma nincs.
  • Botond #188133
    Én is gondolkozom a bankváltáson a token miatt.
  • Tinman #188132
    Na most a butanokiám 12MP-es volt már 2 éve, gyárilag legál világtérképpel és hangnavival és természetesen mocsoksok app van rá. Többek között vele futok, there is an app for that és panaszom nincs rá.

    SMS-ben teljesen jó lenne, felesleges még 1x szar app vagy fizikai eszköz.
  • Botond #188131
    Elmű/émász esetén én visszaállok a papírra. Sz*pjanak lovat! Távszámla fizetés meg nem gáz, továbbra is tudok fizetni kártyával simán, plusz egy click belefér.
  • Botond #188130
    Ingyen a token, és pont annyi esélyed van elhagyni, mint a telefonod. De valóban jobb Imi bankja, ahol smsben jön a kód a megadott számra, ha butanokia akkor is megjön.
  • arty
    #188129
    ha az vigasztal: az én "imádott" k&h bankom esetén is szvsz szarabb lett az ebank, mint volt :) (tavaly volt ráncfelvarrás)

    dijnetnél nincs többé elmü, a saját rendszerük egy vicc

    távszámla is uj fizetési rendszert vezetett be, két panaszlevél és már megy is

    világvége :((
  • Seth
    #188128
    Kegyetlen egy játék, sok sikert annak aki nekiáll és saját kútfőből akarja végigvinni :D
    Jegyzetelni kötelező
  • Tinman #188127
    La Mulana? Nekem is bejön erősen... megvetted? Tetszik?
  • grebber
    #188126
    Remember Me alakul még egy ezrest esik és tuti vétel!
  • Tinman #188125
    Igen, megvan! Steam teljesen külön kezeli.
  • arty
    #188124
    asszem én nyitnék jegyet paypalnál :) AZONNAL mennie kellett volna, én is decemberben verifikáltam a VISA-m, masterom azonnal állítható/törölhető lett
  • Tinman #188123
    Akceptáltam 845x azt a rohadt üzenetet, de mindig újra és újra feldobta.

    Az ingyenes kp felvételt ok, azt megoldottam tegnap. Erre ma fogad az, hogy nem érek el egy csomó funkciót. Utálom ezt a fos bankot.

    Most komolyan az lesz a megoldás, hogy vagy vegyek egy droidos/iOS telót, hogy mobiltokenes szarom is legyen vagy gondolom pénzért vegyek tőlük ilyen tokengenerálós szar kis kütyüt, amit kb. a 2. napon fogok elhagyni.

    A faxomért nem volt jó az eddigi rendszer?

  • mester1987
    #188122
  • arty
    #188121
    _soha_ nem fogok zenére költeni ebben az életben. eddig se volt tervben, csak megerősített :D

    (thx!)
  • Botond #188120
    Nem volt leírva. Zene jogok lejártak, mint GTA: vice citynél, csak nem egy számot kellett kivágni, hanem mindet. :) Plusz asszem a szinkronnal is ez volt. És mivel már a némafilm sem akkora siker mint Chaplin idejében volt, így néma játéknak nem árulták. :D
  • arty
    #188119
    (megvan, jogvita egy játékbéli zene körül. vicc^3)
  • mester1987
    #188118
    Hogy lehet ilyet belőle kihagyni?! Nem értem.
  • arty
    #188117
    véééégre ismét elérhető a Contracts is :)

    (tudja valaki h mi állt a háttérben? ha le volt irva: 6-700 hsz kimaradt, meló)
  • DarkSector
    #188116
    jaja zsir lesz, bár nekem eddig sem akadozott a játék. :D
  • DarkSector
    #188115
    #188104 :D
  • mester1987
    #188114
    Resident Evil fanok, egy kis meglepetés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Pre-Purchase Now - Resident Evil 4 / Biohazard 4

    Resident Evil 4 / Biohazard 4 is Now Available for Pre-Purchase on Steam!

    In Resident Evil 4, special agent Leon S. Kennedy is sent on a mission to rescue the U.S. President’s daughter who has been kidnapped. Finding his way to a rural village in Europe, he faces new threats that are a departure from the traditional lumbering zombie enemies of the earlier instalments in the series. Leon battles horrific new creatures infested by a new threat called Las Plagas and faces off against an aggressive group of enemies including mind-controlled villagers that are tied to Los Illuminados, the mysterious cult which is behind the abduction.

    Pre-purchase now and receive a 60+ track digital music album and a 80+ page digital archive (English language only) featuring Resident Evil 4 characters, creatures, story, concept art, and more!

    Key Features


    - Stunning HD running at a smooth 60 frames per second for the first time.

    - A complete visual overhaul has been performed to bring this revered title to the highest graphical quality ever.

    - Fully optimized for the wide screen, texts have been sharpened and textures have been upgraded on characters, backgrounds and in-game objects.

    - Steam platform support with Steam Achievements, Steam Cloud, Steam Trading Cards, global leaderboards, and full game controller support.

    - This new PC version will include everything from the prior iterations including subtitle support in English, French, Italian, German, Spanish, and Japanese as well as previously released bonus content such as the Separate Ways epilogue.



  • TBTPumpa
    #188113
    SpellForce 2: Demons of the Past - 5990 Ft (dobozos verzió)
  • Bence94
    #188112
    Ez igen jó ! Nem gondoltam volna, hogy még foglalkoznak majd vele! 60 fps az egyik legjobb benne,mert azt nem tudták rendesen megoldani a modderek a sima verziónál ha jól tudom.
  • TBTPumpa
    #188111
    Remember Me - 2500 Ft
    Saints Row 4 - 3000 Ft
  • DarkSector
    #188110
    MIII? :D
  • Fpocok
    #188109
    JÓ REGGELT :D
  • DarkSector
    #188108
    Mi?
  • Fpocok
    #188107
    Jó reggelt!
  • Peet81
    #188106
    Sziasztok, keresnék 7-8 emberkét akiknek megvan a Batman: Arkham Origins és tudnának nekem segíteni megszerezni a multiplayeres achievementeket
    steam:peet8107
  • DarkSector
    #188105
    !!!!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #188104
    "A PC-s horror rajongók már dörzsölhetik a tenyerüket. A Resident Evil 4 Ultimate HD Edition a klasszikus epizód felturbózott változata, ami HD felbontásban, 60FPS-el fut majd. A sorozat rajongóinak kötelező vétel.
    Aki előrendeli a játékot a Steamen keresztül megkapja a játék zenei anyagát, és egy digitális artbookot is. Persze a Resident Evil 4 Ultimate HD Edition teljes Steam támogatással érkezik, tehát jön a rengeteg achievement, Trading Card, Steam Cloud támogatás, kontroller támogatás, és minden, ami csak adható ezen a fronton.

    Már a hivatalos Resident Evil 4 Ultimate HD gépigény is befutott:

    Minimum gépigény:
    OS: Windows XP/ Vista, Windows 7, Windows 8
    Processor: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz vagy jobb, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz vagy jobb
    Memória: 2 GB RAM / HDD: 15 GB szabad hely
    VGA: NVIDIA GeForce 8800GTS vagy jobb, ATI RadeonTM HD 4850 vagy jobb
    Ajánlott gépigény:
    OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
    Processor: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz vagy jobb, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz vagy jobb
    Memória: 4 GB RAM / HDD: 15 GB szabad hely
    VGA: NVIDIA GeForce GTX 560 vagy jobb"

    Videó
  • ratgab
    #188103
    Jól értelmezem, hogy Max Payne 3 complete kuponnal 2,5 dolcsiért? o.O
  • Botond #188102
    Megvettem a kingdoms budnlet, és lett egy fölösleges eu3complete kulcsom (talán az előző is megvan még vhol, szóval lehet van 2 is :D). Akar bárki cserélni? :)
  • ratgab
    #188101
    Sírjál már kicsit Fable 2-ért a Microsofnál is légyszi, ahogy RDR-ért a Rockstar-nál. Hálás lennék...XD
  • ratgab
    #188100
    Mi a búbánat volt itt? Az ember elmegy kicsit AC-zni és 80 hsz....
  • wantonly
    #188099
    Humble Audiobook Bundle

  • Rony94
    #188098
    Nemrég szó volt a Hitman Contracts-ról. Elvileg lesz egy update amivel belerakják a hangokat/zenéket. Link
  • Fpocok
    #188097
    O
    M
    G
    Tegnap néztem ki... gondoltam meg kéne venni, mert nem drága. Erre ma? :D
  • DarkSector
    #188096
    Nagyonnagy felbontáshoz meg full élsimításhz biztos kell Titan.