311802
  • Was
    #188215
    A Blackguards ráadásul hamarosan megjelenik, ma lesz demo-ja, és eddig menetrendszerűen jöttek az újabb fejezetek. És rajongói kívánságra betették a karaktergenerálás lehetőségét is menet közben.
  • Rapid81
    #188214
    Hány neves fejlesztő is zárta be kapuit az elmúlt pár évben? :) Az sem garancia semmire. Meg Early Access-ben azért több a névtelen, mint a neves fejlesztő.
  • IMYke2.0.0.0
    #188213
    Még mindig több garantálja, mint a "visszafizetési garanciás" Kickstarter esetében.
  • Rapid81
    #188212
    2 napot csesztünk el, a lehető össze beállítást, ajánlást végignyálazva a programhoz, de semmi. Haverom is és én is elég járatosak vagyunk a hálózatokban, mégsem jött össze. Egyszerűen nem látta egymást a két játék. Azt meg tudni kell, hogy az UT egy elég speciális állatfaj hálózatkezelésben. :)
  • lostprophet
    #188211
    Csak a fejlesztők hírneve esetleg.
  • IMYke2.0.0.0
    #188210
    Cinikus britünk véleménye a lefizetésekről.
  • Rapid81
    #188209
    Az Early Access-nél sem garantálja semmi, hogy a játék valaha is be lesz fejezve.
  • IMYke2.0.0.0
    #188208
    "Now Available on Steam - GRID 2 Reloaded Edition"


     GRID 2 Reloaded includes the full GRID 2 game expanded with over £40 worth of extra content
     Race four routes at the world famous spa circuit in Belgium and two fearsome routes at the Mount Panorama Motor Racing Circuit Bathurst in Australia.
     Race 25 stunning extra cars across a range of classes including hypercars, drift machines, super-modified vehicles, GT cars and more.
     The race comes alive with GRID 2’s TrueFeel™ Handling system for edge-of-control exhilaration
     Prove yourself against advanced AI in aggressive, blockbuster races packed with wow moments
     Conquer dynamically changing LiveRoutes™ where the race route changes on the fly for the ultimate test of reactions and supreme replayability
     An extensive and separate online campaign redefines multiplayer racing games plus full RaceNet integration
     Powered by Codemasters’ EGO Game Technology Platform for jaw-dropping damage and stunning visuals, GRID 2 sets the standard for technical excellent in racing.
     Race a handpicked selection of iconic cars that represent the best in automotive engineering from the last 40 years
     Take on challenging licensed tracks, stunningly realised city streets and lethal mountain roads


    * GRID 2
    * GRID 2 - Bathurst Track Pack
    * GRID 2 - Classic GRID Pack
    * GRID 2 - Drift Pack
    * GRID 2 - GTR Racing Pack
    * GRID 2 - Headstart Pack
    * GRID 2 - IndyCar Pack
    * GRID 2 - Peak Performance Pack
    * GRID 2 - Spa-Francorchamps Track Pack
    * GRID 2 - Super Modified Pack
    Bundle cost: 44,99 euro
  • arty
    #188207
    hm. megjelent egy red faction 2 a steam fiokomban, installálás után egyből play, de nem indul : missing executable.

    wtf? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #188206
    A Kickstarter jobb? Ott eleve "látatlanban" támogatod egy játék elkészültét, pusztán előre rajongás, vagy lelkesedés okán - bízva az esetleges korábbi fejlesztéseik miatt kialakult "hírnevükben, megbízhatóságukban", vagy elvarázsolódva a reklámanyagaiktól.

    Az Early Access fizetős béta. Valóban. Cserébe már látod a játékot a gépeden, és akár tevőlegesen is részt vehetsz a hibajavításokban stb., s lám, akadnak fejlesztők, akik ezt még jutalmazzák is.

    Én sem veszek Early Access játékot, csakis egésznek, teljesnek titulált játékot vagyok hajlandó szemügyre venni, amit később úgyis tovább foltoznak, de már csak javításokkal és DLC-kkel, de a tudat akkor is megvan, hogy nem egy esetlegesen behaló projektbe dobtam bele a kevéske pénzemet.
  • Ry0K3N
    #188205
    Hogy hogy nem megy? Mi nemrég az ősrégi Heroes 3 al is sikerült játszanunk tunggle-el ami a hamachival sosem sikerült. Eddig a legjobban működő ilyen jellegű progi. Valami user error lehet a dologban nem pedig a program hibája.
  • lostprophet
    #188204
    De, példa rá a Grim Dawn :D
  • arty
    #188203
    Választhatsz, hogy elcseszed-e magadnak a játékot vagy sem, nem kötelező :)

    Én örülök, hogy mehettem pár kört a next car game-vel :)
  • Rapid81
    #188202
    Undorító ez az Early Access marhaság... Fizess egy félkész játékért, amit az életben nem fogsz többet elővenni, ha már végigjátszottad és majd valaha elkészült.
  • arty
    #188201
    NFS Rivals, amazonon, kuponnal - kb. 4 ezer

    agyalni kezdtem, de Electronic "do not highlight major bugs" Arts?! f*ck U!
  • IMYke2.0.0.0
    #188200
    Öööö...

    "Minimum:
    OS: Windows XP 32 Bit
    Processor: 2 GHz Dual Core
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: nVidia GeForce 8600 GT, ATI Radeon HD 2600 XT
    DirectX: Version 9.0c
    Hard Drive: 20 GB available space
    Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
    Additional Notes: Using the Minimum Configuration, we strongly recommend to use minimal settings in order to not experience low framerate. Please also note that the minimum and recommended settings could evolve during the game development."
  • IMYke2.0.0.0
    #188199
    Jónak ígérkezik - "Blackguards" (Daedalic Entertainment)
  • Rapid81
    #188198
    A Humble Weekly Sale: Bohemia Interactive-hoz hozzácsapták a Fish Fillets 2-t mindenkinek.
  • Rapid81
    #188197


  • IMYke2.0.0.0
    #188196
    De, ettől még működhet.
  • IMYke2.0.0.0
    #188195
    Mondjuk, pont az Unreal Tournament nincs a listán:

    "U
    Uprising: Join or Die Urban Assault Demo
    Urban Assault

    V
    Victoria: An Empire Under the Sun Vietcong: Fist Alpha
    Victoria: Revolutions Vietcong: Fist Alpha Demo"
  • IMYke2.0.0.0
    #188194
    Gameranger.
    Sirch fórumtársunk legalábbis ezt említette nekem Resident Evil 5 koop ügyben.
  • Fpocok
    #188193
    Kommenteknél ezt írták, mint jobb alternatíva. Én nem tudom.
  • Rapid81
    #188192
    És ebből hogyan is lesz virtuális LAN, amin tudunk neten keresztül UT-zni? :D Mai napig az első UT-t toljuk, aztán vidéken szakadt haverok eddig Hamachival csatlakoztak a bulihoz. Próbálkoztunk már alternatívával, lásd Tunngle, mert az ingyér' Hamachi max 5 gépig ment, de a Tunngle-lel meg egyáltalán nem működött. Majd ezt az Evolve-ot kipróbázzuk legközelebb. Vagy marad a winfosos VPN, csak az meg akkora szemét, hogy iszonyat késések voltak a játékban.
  • Rapid81
    #188191
    Az ingyenélőkből lesznek a fizetős vásárlók. Így már tuti nem.
  • Fpocok
    #188190
    Csak azt tudom, hogy min nem :D

    Rapid: Teamviewer?
  • arty
    #188189
    mert nem reklámcég és itből akarnak tisztán megélni :)

    aki eddig is fizetett, az nem keres mást. csak az ingyenléőket rázzák le.
  • zorrobomber
    #188188
    Igen, magyarok.
  • Fpocok
    #188187
    Odáig nem jutottam olvasásban
  • Rapid81
    #188186
    Van számtalan más fizetős szolgáltatásuk. Ha nem ment az a szekér, akkor miért nem indultak el a reklámok felé? Így majd szimplán mindenki keres más megoldást...
  • Rapid81
    #188185
    Azon a mondaton mit nem értettél, hogy "Tunngle-lel nem megy"?
  • arty
    #188184
    2006 novembere óta volt logmein accom, sose értettem, hogyan és miből élnek meg, ha a free verzióval is simán el lehet lenni (hómjuzerként, ismerősök gépeinek adminolására)

    ennek most akkor vége :((

    (ugytudom egyébként, h ők magyarok, nemde? lehet nem megy a szekér :( )
  • Evoluti0N
    #188183
    És ez min fog elfutni?
  • Fpocok
    #188182
    Nem kell tovább keresned: Tunngle
  • arty
    #188181
    win beépített vpn-je.
  • arty
    #188180
    Nem hiszem, h PONT egy dologról lesz valakinek eltérő véleménye, mint az őt követő, addig vele egyetértőknek. Őszintén? Nem tudom.
    Sajnos saját példát nem tudok hozni, mert nem követek sehol senkit - pl egy otherworldnél felmerülhet, hogy azért szedték le a DS fikájukat, mert azzal már szembementek azzal a tömeggel, aki őket bírja? (ha így is volt, számomra pl pont ettől váltak antipatikussá)
  • Rapid81
    #188179
    Lelövik az ingyenes Hamachit. Ezek hülyék. Kutya nem fogja megvenni...

    Keresnem kell egy alternatívát a neten keresztüli LAN-os UT-khoz... Tunngle-lel nem megy. Talán majd az Evolve.
  • Seth
    #188178
    A PC verzió állítólag csak májusban érkezik :)
  • tomsolo
    #188177
    Jah lóf@asz pénz ez. Azt már persze mindenki elfelejti, hogy a sjatónak sokkal nagyobb dellát szoktak fizetni, hogy felhúzzák a játékot - vagy esetleg a konkurenciát, indie hasonmásokat meg le.
  • Dzsini
    #188176
    És ahogy az EA-s szerződésajánlatokat néztem ők 5-6 millió megtekintésig 10 meg 15 dolláros CPM-et fizettek (a BF4-nél a 20 millió 10 dolláron azért nem rossz) - ez a reklámköltség egy része - nem is olyan óriási összeg (5 millió megnézés 10 dollár CPM-el 50 ezer dollár), magánszemélyeknek, csoportoknak kifizetve, akik meg a Youtubeos bevételük akár ötszörösét kapták egy-egy kampány alatt.