311802
  • w77d
    #188255
    Off tőlem jó tanács nektek, mint netes ismerőseimnek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyerekek az egészség legyen mindig a legfontosabb, ne roncsoljátok. Kiskorom óta totál egészségtelen és romboló életmódomnak köszönhetően (meg a hajlandóság miatt) a gyomorfekélyem után 30-adik életévem betöltése előtt keringési problémákat azonosítottak. Pár napja este levert a víz, nem kaptam levegőt és csak úgy hirtelen hánytam párat. Szartam rá mert elmúlt, de a következő éjjel megint álmatlanul telt kézzsibbadás és fejfájás miatt. Ezen okokból még külföldi munkautat is vissza kellett mondanom :( A vizsgálatok megállapították, hogy az érrendszerem akár egy idősödő emberé, ráadásul szívritmuszavar is kialakult. Igazság szerint eléggé el vagyok keseredve, a fene akar teljes értékű infarktust kapni még családalapítás előtt. Tehát gyerekek figyeljetek oda rendesen, az elhízás, alkohol, dohány, rendszeres alváshiány, stresszes élet már fiatalkorban meghozza a gyümölcsét. Nálam mindegyik megvan, de ilyen intő jelek kellettek, hogy elhatározzam, változtatni kell. Nem azt mondom, hogy a gaminget kell elfelejteni, mert nincs az az isten, csak észnél kell lenni. Mondjuk mostanság a kórházi befekvések és vizsgálatok miatt sajnos kevesebb lesz a csapatás. Na csak ennyi voltam így első megdöbbenésemben. Peace
  • Moby
    #188254
    > Versions with Disk Drive play Wii U Optical Disk (4 Layers Maximum), FUSION Holographic Versatile Disc (HVD) and Nintendo 3DS Card Slot

    Hivatalos, kiszivárgott információnak tűnik, így messziről.
    ROFL
  • IMYke2.0.0.0
    #188253
    Én vevő lennék rá.
  • grebber
    #188252
    Nintendo Next gen?
  • ZsZso
    #188251
    Szuper! Epizódikus lesz (3 act) ... há' má' mé' ne lenne az?! (Jó tudom, még el sem készült, de akkor is)
  • zorrobomber
    #188250
    Oh, be jó lenne egy ilyen pakk steam-re...
  • darkling
    #188249
    Kingdom Come: Deliverance KS
  • IMYke2.0.0.0
    #188248
    Hivatalos oldal - letöltéssel.
  • IMYke2.0.0.0
    #188247
    Ipon hívta fel rá a figyelmem.
    Greenlight - "Space Engine"
  • RatBaG #188246
    na csak megjelent!
  • tomsolo
    #188245
    Viscera Cleanup Detail mert ez megvan fogadjunk.
  • lostprophet
    #188244
    Vicces ez a Spellforce Complete Collection :D
    A hátulján ez áll: "Includes ALL parts of the critically acclaimed Spellforce-series including ALL addon-ons"
    Az egész ott bukik meg, hogy a Demons of the Past nincs benne :D Nehogy má' ne tudták előre, amikor ráírták a dobozra.
  • RatBaG #188243
    elméletileg nijnáztam a viscera-t (köszi szépen!), de nem látom a libraryben.
    aktiváció sikeres, de nem írta ki a nevét és telepítési lehetőség se volt, viszont az account detailsnél meg látszik...
  • MEdievil
    #188242
    Slow Ninja Achievement unlocked :)
    Köszi!
  • kigyi
    #188241
    Ja igen és nagy izgalmamban lemaradt: köszi szépen! :)
  • kigyi
    #188240
    Ninja by Fish, bocsi a többiektől, de ez akkora agyament játéknak tűnik, hogy ki kell próbálnom :)
  • grebber
    #188239
    Egyen ketté a rák titeket hogy akkor osztogattok amikor steam távol vagyok melóba :-(
  • tomsolo
    #188238
    Fos géppel rendelkező nindzsáknak:

    ARMA: Cold War Assault
    (Operation Flashpoint: Cold War Crisis)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Steam - Humble Gift: https://www.humblebundle.com/gift?key=hD5HA6cdvpq5EGEG
  • arty
    #188237
    végre megint tudok steamgiftsezni, 1 hónap után :/

    nesztek:

    The below code can be used to create a dynamic forum signature, helping to share your giveaway across other forums and communities with real-time stats.


    sghu, holnap hétig.
  • tomsolo
    #188236
    Viscera Cleanup Detail: Santa's Rampage

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Steam key: 34KZG-XNKBY-M0W9J


    Fish Fillets 2
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Steam - Humble Gift link: https://www.humblebundle.com/gift?key=s7en6NdqqDvsna5h


    (Azért érdemes, beírni ha nindzsázod mert akkor más már nem próbálkozik vele. )
  • ricsa008
    #188235
    ez már komoly :O
  • IMYke2.0.0.0
    #188234
    S közben angryjoe-val multizott :)
  • arty
    #188233
    (hja, és ezért a véleményemért NEM FIZET a cinikus brit !! persze bizonyítani nem tudom, szal ....)
  • arty
    #188232


    Imádom, mert mintha az én véleményem mondaná (nyilván én ennyire mélyen nem ismerem a játékipart mint ő, így a véleményem is sokkal primkóbb) és mert ÉRTEM! :D
  • Fpocok
    #188231
    Én most kezdtem el játszani az első résszel és eddig azt mondhatom, hogy nehéz és baromi rossz az irányítása.
  • tomsolo
    #188230
    Az IndieGala-n meg a :
    Deadly Premonition: The Director's Cut
    és a
    Viscera Cleanup Detail: Santa's Rampage
  • darkling
    #188229
    La-Mulana 2 kickstarter

  • Sir Quno Jedi
    #188228
    Há én most tolom az ME2-t (3x) és már a végén vagyok ennek is (mint az me3-nak). Namármost ennyi év után sem tudták a bugokat kijaívtani a legújabb patch-ekkel senem. Pl. hogy felfuthatsz különböző dolgokra, pl. ládákra és ott ragadsz, néha a csapatod is. Az egér néha beragad és nem tudsz vele fordulni, néha ki is fagy, néha textúra hibák stb. csak a szokásos apróságok ugyanott, ugyanúgy.

    Ettől függetlenül ultrapöpec játék, de saaajnos nem erősségük a javítgatása...
  • Moby
    #188227
    +1
    Külön jó pont, hogy ezek szerint vannak még fejlesztők, akiknek fontos az AAA+++ játékokban a ZENE, aminél komoly aggodalmam egy ideje, hogy ez a jövőben már csak az indiejátékok privilégiumává válik.
  • zorrobomber
    #188226
    Hát, ettől se jött meg a kedvem hozzá :)
  • wantonly
    #188225
    Mindig megfeledkezem róla, hogy ez a fórum képtelen megbirkózni bizonyos karakterekkel. :(

    Talán 2015-ben már be lehet illeszteni egy szerencsétlen idézőjelet is a hozzászólásba, ha még itt leszek, mert már unom.
  • wantonly
    #188224
    Lepergett a Remember Me stáblista.

    A játék mind grafikailag, mind játékmenetben sok újítást tartalmaz, élvezetes az elejétől a végéig és bár vannak hibái, nekem kellemes meglepetést tudott okozni. Már a játék első perceiben azt mondtam, hogy „Hűha, ez jó lesz!”.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Alapvetően egy lineáris játékról beszélünk, sajnos nagyon behatárolt a mozgásterünk, cserébe viszont a látvány csodálatos, alig győztem képernyőmentéseket csinálni és rendkívül kreatív a látványvilág és a pályatervezés is jól sikerült véleményem szerint – azon kívül persze, hogy csak egy irányba mehetünk.

    A több, mint 14 óra játékidő alatt egy percet sem unatkoztam, mert jó érzékkel kombinálták az ügyességi, verekedős, „emlék-remixelős”, fejtörős, mozizós részeket. Már ebből is látszik, hogy itt bizony nagyon sok mindent lehet majd csinálni, ez nem egy egysíkú játék.

    Az irányítás kontrollerrel tökéletes. Ritkán érzem azt, hogy ennyire jól tudok irányítani egy karaktert, mind az ügyességi mind a verekedős részeken könnyedén lehet boldogulni. Az ügyességi feladatok talán túl könnyűek is, hiszen mindent szájbarág a játék, elrontani sem lehet és a fizikai törvényeket meghazudtoló akrobatikus mutatványokat hajt végre általunk a karakter. Megmosolyogtató, amikor két métert ugrik felfelé a függőleges házfalon.

    A fejlődési rendszerben is az újdonságok jellemzik a játékot, saját kombókat állíthatunk össze, olyan összetevőkkel, amilyeneket mi akarunk. Nem túl komplex, de remekül működik. Akár bunyó közben is állítgathatjuk a kombókat, attól függően, hogy éppen mire van szükségünk és ezzel nagy előnyhöz juthatunk. Ennek köszönhetően közepes nehézségi fokozaton bár oda kell figyelni, könnyedén le lehet tudni a harcokat, beleértve a főellenfeleket, merthogy azok is vannak. Némelyik nem volt könnyű, de szinte mindegyiket megöltem elsőre, ez azt mutatja, hogy bizony nagyon jól eltalálták az irányítást és a harcot.

    A zene is nagyon rendben van, illik a játékhoz, hangok terén sem lehet okom panaszra.

    Negatívum is akad azért, a legbosszantóbbak a bugok, bár szerencsére kevés van belőlük. Egyszer létráról lefele menet kiestem a pályáról, máshol verekedés közben egyszerűen „befagyott az ellenfél” és nem töltött be a következő szkript... És még van egy-két furcsaság. Ilyenkor vissza kell tölteni az utolsó ellenőrző pontot, mert nem megy tovább a játék. Viszont összesen talán 5-7 rágcsálóval találkoztam.

    A történet néhol elég komplex. Van benne csavar, sokat kell rajta agyalni, de nagyon is rendben van, beleillik ebbe a furcsa világba. Engem meggyőzött.

    Lehet gyűjtögetni különféle leírásokat, acsikat, egyéb dolgokat. Nekem elég sok minden kimaradt a játék során és az acsik felét sem szereztem meg, mert némelyik megszerzése nem olyan egyszerű feladat. A pályákat újra lehet játszani, szóval lehet utólag is pótolni.


    Összességében ez egy remek játék, sok-sok újítással, amit díjazni kell a folytatások korában.

    Értékelés: 9/10
  • IMYke2.0.0.0
    #188223
    Cinikus brit barátunk véleménye az Early Access-ről.
  • IMYke2.0.0.0
    #188222
    Már majdnem kivettem a pipát a neved elől a fizetési listán, de ügyesen megoldottad :)))
  • Zóanagyvarázsló
    #188221
    Márpedig tudtommal érintettek voltak ifjúkorunk lapjai is.

    Ma meg a fizetett fórumozók korát éljük. Olyan játékokat dicsérnek egyes helyeken, mint a Cursed Crusade, a War in the North vagy a DarkSiderst. (A Remember Me-t és a Resident Evil 6-ot nem merem írni, mert akkor nem kapok zsetont többet Imytől a megmondóember szerepért.)
  • grebber
    #188220
    Hát ez jó kérdés.A Cryengine nem az optimalizáció egyeduralkodoja ;-)
    Szerintem paks+ nasa slibe ;-)
  • lostprophet
    #188219

    Egyébként meg ha Early Accessben valaki befullad a játék fejlesztése közben, Steam úgyis visszaadja a pénzt (igaz, hogy Walletra :D).
  • Ry0K3N
    #188218
    Ezt azért megnézem én is majd. Mert volt sok olyan eset hogy két ember nem tudott csatlakozni egymáshoz de egy harmadikhoz már gond nélkül...
    Vannak ilyen esetek.
  • IMYke2.0.0.0
    #188217
    Ez nagyon pozitívan hangzik.
  • Tinman #188216
    Akkor ez esetben azonnal pre-order máshonnan az X-es verza. PS3-as 15 frame-ből több nem kell :-/