311802
  • greyfox
    #188295
    Lassan 7 éve heti 3x lenyomok 3km úszást. Semmi nem helyettesíti azt a kiegyensúlyozottságot, amikor kijövök az uszodából.
    Szerintem már drogként szükségem van rá :D
  • Tinman #188294
    1.5 éve vettem be a sürgősségin fél szem gyógyszert, mert erőltették... az is kijött 20 percen belül. :-)
  • Sir Quno Jedi
    #188293
    Jaja, keserű, mint a gyilok, pláne ha megolvad, vagy víz éri. Evvan. Meg kell szokni.
  • grebber
    #188292
    Az emberi szervezet amúgy egy nyomorult vicces szerkezet.
    Gyakorlatilag bármit le tud győzni ha olyan és egy szimpla ülésbe BELE LEHET HALLNI. A teremtés legrosszabb poénja szerintem ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #188291
    Nekem műanyag kis pohárkám vanik - muszáj vagyok valami édességgel [kis keksz, vagy ilyesmi] bevenni, mert olyan keserű több is közülük, mint az epe.
    Senkinek sem kívánom.
  • Tinman #188290
    Magadon is tapasztalhatod, hogy mégis te vagy közülünk tudtommal a legfittebb. Szóval, valamit csak ér.

    Persze jogos, az ülőmunka még az Álmoskönyv szerint is gáz, de a tetőfedők és a hegesztők meg korábban halnak, mint a mosónők. Szóval, annyira nem vagyunk rossz helyzetbe. Mondjuk nekem vegyes, van minden.
  • Sir Quno Jedi
    #188289
    Nekem van egy ilyen salátás küblim, üveg. Na reggel-este abba gyűlik a gyógyszeradag... :D Alig tudom lenyelni néha, küzdeni kell.
  • Sir Quno Jedi
    #188288
    Jaja. Én is naponta összességében ülök vagy 15-16 órákat is akár. Ezt ráadásul sokszor 3-4 órás etapokban. Hihetetlenül bele lehet dögleni, de nincs mit tenni...
  • w77d
    #188287
    minden létező ésszerű szabályt szartam le... én barom állat...
  • IMYke2.0.0.0
    #188286
    Hát igen.
    31 éves koromig még fejfájás csillapítót sem vettem be magamtól, lázam meg sosem volt. Fogkezelésnél kaptam egyedül gyógyszernek minősülő idegen anyagot a szervezetembe.
    Aztán bumm! S már naponta egy negyed marok gyógyszer reggel, és ugyanannyi este, csak azért, hogy életben maradjon a reményem arra, hogy megéljem az 50-et.
  • grebber
    #188285
    A megszakítás nélküli rengeteg ülést nem váltja ki :(
    Gondolhatod ha szaros 2-3 órás repülőutakon mutogatják mit csinálj ,hogy ne legyen baj a keringéssel én meg volt (van) ,hogy napi 10 órákat ülök (ültem) megszakítás nélkül!

  • Tinman #188284
    Hitman Contracts

    "Sound issues have been fixed. Music and voices are restored."
  • kifli
    #188283
  • Tinman #188282
    Na azt az állapotot kell megelőzni Bármi Áron.

    Nyilván most nem a veleszületett átkokra gondolok, de W77D pl. nem így született. Tolta a piát, talán cigit, buli, sok meló, sok gaming, talán még egy csomó ebédet is kihagyott vagy éppen ellenkezőleg és marha sokat és egészségtelenül kajált és elérkezett ide...
  • w77d
    #188281
    nna az ilyen beszólások miatt is csakazértis még sok sok évet lehúzok hogy baszódjámeg XD
  • Tinman #188280
    Ez mekkora :-DDDDDDDDDDD
  • Tinman #188279
    De 15 éve jársz focizni is, meg foci edzésekre is nem?
  • Sir Quno Jedi
    #188278
    Te figyulálj, vannak ám olyan problémák, amikkel nemes 1xűséggel megdöglesz, ha nem kapsz rá gyógyszert. Akkor is ez a mottód?! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #188277
    Bizony van - mert nem raktuk elérhetetlen magasságba azt a lécet az előzetes infók alapján.
  • Sir Quno Jedi
    #188276
    Nyilván, de most muszáj volt. Nyár végi súlyomnál így is közel tizessel több vagyok, de már folyamatba tétetett ennek ledolgozása is.
  • kifli
    #188275
    Hagyjad lujó, nem lesz ott gond. Idéni is tombolhatsz a melegfelvonuláson egy ifaplatón :)
  • grebber
    #188274
    A néha gondolatom támad és elmegyek futni az nem tud megbirkózni azzal hogy 15 év alatt legtöbb időt a gép előtt töltöttem ülve szinte fel se állva.
    A viszér meg sajnos olyan dolog amit nem lehet megszüntetni :(
  • Tinman #188273
    Kb. 1 éve 2 naponta futok + torna, fekvők etc.

    Nem MERNÉK még 21km-nek nekivágni (talán ez év vége)... Grebber SOKKAL jobb kondiban van, ezt a leírtak alapján a vak is leszűrhette, meg az értékei se hazudnak. Beteg ember olyat nem tud.
  • Tinman #188272
    Mondjuk ilyen rövid idő alatt az mocsok sok... az sem túl egészséges.
  • Sir Quno Jedi
    #188271
    Ja, én pl. felálltam volna a startnál és ha csak rágondoltam volna, hogy mi vár rám, máris holtan estem volna össze... :D
  • Tinman #188270
    Gyógyszer = méreg.

    Avoid, evade, dodge, flee :-D

    STFU Tinman!
  • Evoluti0N
    #188269
    A Remember Me globális szinten elég vegyes értékeléseket kapott, mind újságíróktól, mind játékosoktól. Sok a nagyon alacsony és nagyon magas pontszám is. Az Aliens esetében meg a többség igencsak negatív véleménnyel volt róla.
  • Tinman #188268
    Feltörték Grebber accját!

    Jah, azét, aki 12km/h-s átlaggal félmaratont futott tavaly :-D

    Nincsen tenéked semmi ilyesmi bajod az 100000%. Tudod miért? Mert szó szerint belehaltál volna a múltkoriba, de min. a rohammentő vitt volna el.
  • Sir Quno Jedi
    #188267
    Jobb ha a mentő visz? 1xűbb elmenni egy jó kardiológushoz, meg méretni a cukrodat, teljes vérkép, miegymás. Aztán megkapod a megfelelő gyógyszerezést és azt is folyamatosan karban tartva, ellenőrizve, még elélhetsz néhány évig TALÁN...
  • Evoluti0N
    #188266
    Van olyan, akinek az tetszett?
  • ZsZso
    #188265
    Nem lesz gond, csak tessék odafigyelni magadra! Sok erőt és kitartást!
  • IMYke2.0.0.0
    #188264
    Inkább az "Aliens: Colonial Marines" pályázhat erre a címre - szerintem.
  • grebber
    #188263
    " Tehát gyerekek figyeljetek oda rendesen, az elhízás, alkohol, dohány, rendszeres alváshiány, stresszes élet már fiatalkorban meghozza a gyümölcsét."

    Ezek egyike se kell hozzá.

    Mindössze (sajnos) elég annyit tenni amit én is egész nap a gép előtt ülni.El se merek menni orvoshoz ,mert amit mondana elszomorítana!
  • Evoluti0N
    #188262
    Azt hiszem, hogy a Remember Me-re nyugodtan ráragaszthatjuk a "Tavalyi év legmegosztóbb játéka" címet.
  • Sir Quno Jedi
    #188261
    STFU!

    Amúgy múlt péntek délután és ma reggel között 10.5kg-mot adtam le most, szal. nekem te ne gyere! :D
  • Tinman #188260
    Apró lépésekkel mindig lehet változtatni... igaz, mocsok sok meló van benne. Mondjuk eljárhatnál úszni, vagy építtess magadnak egy fedett medencét, ha telik rá.

    Jó-jó tudom, STFU a nevem.
  • Sir Quno Jedi
    #188259
    tartalmas az biztos...
  • IMYke2.0.0.0
    #188258
    Őszintén: a lehető legjobbakat kívánom, szívből!
    Szerencse a szerencsétlenségben, hogy odafigyeléssel hosszú és tartalmas élet áll még előtted.
  • Sir Quno Jedi
    #188257
    Bullshit! Maj rájössz, hogy ez csak a kezdet. Én már számtalanszor fordultam vissza a halál tornácáról vaze. :D Lesz ez még így se. Fel a fejjel havercsótány! Mutáns légy büszke!
  • Tinman #188256
    #181925

    nem véletlen az utolsó mondat! Érezd magadra vetítve sokszorosan.

    Ahogy az sem véletlen, hogy egyre inkább belebuzulok a futásba... 2 naponta edzés vanik. Kell valami, muszáj, mert különben irány lefelé a lejtőn. (Bemelegítést is 15 percre emeltem, sőt már nyújtok is rendszeresen az kb. 20 perc.)