311802
  • grebber
    #188335
    Deus Ex: The Fall - mától Androidon is
  • ratgab
    #188334
    Ámen testvér!
  • ratgab
    #188333
    Jah és majd márciustól haverokkal még befigyel majd időnként heti 1-1 alkalommal 5-10 km-es biciklizés is.

    Szóval tervek szerint 2014 nálam is a mozgás éve lesz.
  • ratgab
    #188332
    Én most olyat találtam ki, hogy: Csütörtöki foci konstans, de ez kevés.

    Februárban megnyílik a helyi strand újra felújítás után és 16h után egész baráti lesz a belépő, tehát heti 1-2x úszikálás lesz.

    Emellett futást is tervezek (már elkezdtem volna, de ilyen esős takonyban, meg hóban fagyban nemigen akaródzik várok vele még).

    Ok: 4 hét focikihagyás után alig volt levegőm az első meccsen és kappanháj is képződik. Ez így nem járja. Emellett meg ülő munka rulez!
  • ratgab
    #188331
    Cinikus és Angry XCom csatáját nézd meg. Besírtam rajta. Többet kéne ilyet felvenniük.
  • ratgab
    #188330
    Mivel úgy érzem megszólítottál, ezért engedtessék meg, hogy a lehető legegyszerűbb választ adjam: Kapdbe.... (remélem sértődés nem lesz belőle, ugyanis nem annak szántam, de ez most kikívánkozott )
  • ratgab
    #188329
    Mivel úgy érzem megszólítottál, ezért engedtessék meg, hogy a lehető legegyszerűbb választ adjam: Kapdbe.... (remélem sértődés nem lesz belőle, ugyanis nem annak szántam, de ez most kikívánkozott )
  • ratgab
    #188328
    Grid 1 olcsóbb és jobb is... Nem ajánlom!
  • ratgab
    #188327
    Én vettem már többet (illetve Blackguards ugy teszter példány, de ha kijön a végleges marad a fiókon, mert Daedalicék nem szarral gurítanak, mint a pfúúúj pfúúúúj.... Sega...óriásitköpőssmiley), State of Decay-t vettem és az is egész jó állapotban volt már akkor (tudom Fpocok egér irányítás szar... ).

    Most a Divinity: Original Sin-t tervezem így begyűjteni, mert iszonyat mód vártam. Eddig nem volt megjelenési dátum, de már van early access... így vevősnek tűnik.
  • ratgab
    #188326
    Ha még nem lettél meggyőzve: Körökre osztott harcrendszeres cucc, jó kis karakterekkel, kihívást tartogató játékmenettel, jó kis koncepciókkal. Blackguards jóféle lesz, ha hamarosan kijön.
  • ratgab
    #188325
    Blackguards módszer egyébként: havonta jönnek a chapterek, amik ráadásul gyakorlatilag közel kész állapotban érkeznek, teljesen érthető formában.

    Chapter 3 elejéig vittem (tehát 2 chaptert végig)a bétában és már ott közel tökéletes volt az élmény (egy-két felirat itt-ott, aminek nem kell ott lenni, de amúgy játékélményben már rendben volt).

    Amúgy Grim Dawn is állítólag ilyen. Nem minden early accessben nézik alphatesternek a vásárlót.
  • ratgab
    #188324
    Máglyáravelük oldalról a véleményezésem... Nem fizetett véleményalkotás alapján, csak hogy mai témához on legyek...XD
  • arty
    #188323
    egy fecske........ :)

    totál nem megosztó játék, pár kivételtől eltekintve mindenki szerint szutyok.
  • benőmenő
    #188322
    És nem csak az emberi.
    Pénteken arra jöttem haza suliból, hogy a macska hasa meg nyaka leborotválva. Apám mesélte, hogy egyszer csak lebénult a 2 lába és szaladhatott vele az állatorvoshoz. Még szerencse, hogy jó helyen van a házunk, mert rendesen gyalogolva ~15 perc az is.
    Trombózisa volt a doki szerint, akkor még deréktól lefele gatya volt, ma már "csak" a bal lábát nem érzi térdtől lefelé.
    Csak úgy. Egyik pillanatról a másikra történt. Aznap reggel még ugrált, mint rendesen.
  • DarkSector
    #188321
    :P
  • IMYke2.0.0.0
    #188320
    1 hét?!
    Inkább kihagyom.
  • DarkSector
    #188319
    Resident Evil 4 GIFT!
  • Rapid81
    #188318
    Apps fül?
  • grebber
    #188317
    Ez volt már miért lenne megint?
  • w77d
    #188316
    ezt valamelyik barom sg-s feltöltötte XXD híres vagyok mint Tirexi XXD

    basszátok meg tudtam hogy ide kell felfáradnom és felvidulok :D
  • kifli
    #188315
    hát, ha nem alibi, akkor max biszex...
  • zorrobomber
    #188314
    Rise of the Argonauts
  • Tinman #188313
    Akkor ez csak alibi?

    Ravasz! Nagyon ravasz!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm... nem pont a ravaszt szokták meghúzni?
  • kifli
    #188312
    nem ez volt az első elszólása...
  • Tinman #188311
    Operation Flashpoint: Red River
    Overlord
    Rise of the Argonauts
    Overlord II
    Operation Flashpoint: Dragon Rising
    Overlord: Raising Hell
  • kifli
    #188310
    fenyegetőzünk? nethuszárkodunk?

    Most szólok, hogy ismerem tirexit! Ő ki tudta deríteni, hogy szolnokiboy szolnokon lakik, téged is megtalálunk és akkor végtelen haragom lecsap rád!
  • IMYke2.0.0.0
    #188309
    S mi lesz benne? Mert ez is sokat nem segített. :(=
  • Tinman #188308
    "nem vagyok köcsög"

    Ha felül vagy az sem mentség... spongyát rá. Azért jó kis coming-out volt, respect!
  • Rapid81
    #188307
    Codemasters bundle közeleg valahonnan...

    1$
    BTA
  • w77d
    #188306
    basszátok fel a nénikétek nem vagyok köcsög XD Kifli téged meg túléllek mert én foglak kinyírni ha ilyeneket terjesztesz rólam kecsege XD
  • Tinman #188305
    Semmi bajom a melegekkel, amíg 4 fal között művelik.

    Mondjuk a kamionos parádét eléggé rühellem, de ha neki erre van igénye :-/
  • kifli
    #188304
    seggberúgást ne feszegessed mert félreolvassa és még örülni is fog neki...
  • Rapid81
    #188303
  • ZsZso
    #188302
    Szerintem rugdossa most ő magát eleget, nem kell neki segítség :).
  • kifli
    #188301
    heti 2-3 alkalommal járok énis uszodába éjszakai úszásra. csak megerősíteni tudom amit mondasz :)

    szerencsémre, itt Szegeden egyetemistáknak, még csak fizetni sem kell érte...
  • Tinman #188300
    Akkor jól rémlett... ez a mocsokság! Mert ez ellen sokat nem lehet tenni... ellenben W77D-nek kiutalok egy seggberúgást :-(
  • grebber
    #188299
    A Fish Fillets 2 akinek kell jelezze a mail címével és küldöm a giftet!
  • IMYke2.0.0.0
    #188298
    Örököltem édesanyámtól a polycystas vesebetegséget [gyógyíthatatlan], és 31 éves koromban (2005) meg is adta magát mindkettő. Hogy a lábamról ne is beszéljek.
  • Tinman #188297
    Rohatty mac! :-(

    Azt én is akarom, de környéken max nyáron van rá lehetőség egy halastóba, de az meg nagyon gáz, csomóan kapnak kiütéseket.

    Vagy meló után tolhatnám, de a bérlet cefet sokba fáj :-(

    Amúgy igen! Van az a pont, amitől drog a mozgás!

    Hétfőn lerongyoltam nagy pályára (400m), mondom nyomjuk. Telefonomon nézem: No workout today.

    Anyád! Akkor is! :-D
  • Tinman #188296
    Neked is valami örökletes dolog fajult el nem? Jól rémlik nem?