311802
  • tomsolo
    #188375
    Persze, az 1 dolkás részig rá is szántam magam. Abból is csak két játékot használtam fel, a többi szabad, de pl a Return the Mysterious Island-re egy sima letölthető telepítőt ad, OST meg játék nélkül nem vágom mire jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #188374
    De ha már konzolon végigjátszod miért veszed meg PC-re is? És fordítva?
  • Tinman #188373
    Ezt a hörcsög énemmel is megosztanád?

    Nagyon, nagyon tetszik a játék! Hol sikerülne olcsóbban beszerezni?
  • ratgab
    #188372
    Üvegtigris 1-2 oltári jó. Haver tudja mindkettőt kívülről. Mikor ezt előadja mindig gurgulázós röhögésben törünk ki.

    Nyugodj Békében Selmeczi Roland. Feledhetetlen élményekkel gazdagítottál minket nézőket...
  • Tinman #188371
    Nagy dilemmában vagyok... fogalmam sincs a PC-s DaS 2 CE mellé melyik konzolos DaS-t rántsam be először. Abból CE nem lesz, nem futja.

    PS3? Free multi, 720p, tuti a legcsúnyább verza.
    XBOX360? Fizetős multi, nincs goldom, nem is lesz, 1080p upscale, közepes verza lesz.

    A PC-s nem kérdés, de ugye az meg picit később érkezik. Előbb konzolon tolom le... de melyiken? Melyiken? :-(
  • Scooter
    #188370
    GOG-ra ingyen The Dark Eye: Chains of Satinav
  • Rapid81
    #188369
    Ez volt már?
    Capsule 3 Bundle
  • tomsolo
    #188368
    Windows -> időzített feladatok, plusz a termosztátra vmi időzítő :D
  • Tinman #188367
    Számomra egy MESÉS, GYÖNYÖRŰ és közel tökéletes élmény volt a TR PC-s verziója... komolyan. Mintha egy álom lett volna, nagyon szerettem... nincs szükségem belőle kamu kiadásokra.
  • IMYke2.0.0.0
    #188366
    Tegnap végeztem például egy anime-sorozat első évadával.
    Az Ő hangjára szívesen ébrednék az együtt felmelegített ágyban.
  • Tinman #188365
    Felröhögtem, pedig már vagy 3x láttam :-DDD

    Amúgy jogos... és tudom fokozni. Ez még csak a PC-se CE!

    Hol a többi? Hol vannak az Armour Edition kiadások? Pfff... sehol se vagyok.

    NEM VAGYOK FAN :-(

    Még annak ellenére sem, hogy már várom mikor ér ide:

    7.2k-ba fájt, nem kérdés, hogy pre-order volt. :-)

  • Sir Quno Jedi
    #188364
    jaja, én is csak álmodozni szoktam
  • IMYke2.0.0.0
    #188363
    DLC-ben adnák a tuningolt feature-öket [cserébe mondjuk 10 GB-os letöltéssel], még akkor is elgondolkoznék, hogy megvegyem-e... hogy aztán pár nap múlva csak klikkeljek a Buy gombra.

    De, hogy külön és csak nextgen(..) konzolra, "újként" kínálva - és "újként" reklámozni -, nos, az mindennek a teteje.
  • Tinman #188362
    Aki másodikra se ismeri fel, hogy még most sem a superior verziót veszi a TR-ből, az fizessen is, mint a devizahiteles az OTP-be. A superior verzió legutóbb 5 dollárért ment :-D

  • ratgab
    #188361
    Részlet Üvegtigrisből:

    Dark Souls a te napszemüveged Tinman....XD
  • Rapid81
    #188360
    CoJ Gunslinger 5 ojró
  • jarlaxxe
    #188359
    Engem is nagyon berántott a demó kiprobálása után rögtön meg is vettem délelött, még 15 euróval olcsóbban mint most adják...
  • TBTPumpa
    #188358
    Én most költöttem 13000 Ft-ot (vagyis pontosabban 2013. november 20.-án) erre.

    Tudom, divat letölteni és hülye az, aki zenéért pénzt ad, de muszáj megvennem. Tényleg limitált a cucc/egyik kedvenc előadóm/3 éve várom már ezt az albumot/egyszer élünk/szeretném támogatni az előadót/ha nem veszem meg, akkor már nem lesz teljes a Diszkográfiám.
    Elvileg február elején érkezik meg németből.
  • benőmenő
    #188357
    De az egy vadi új játék gyűjtői kiadásban, ez meg egy tavalyi cím.
    Az early adoptereket keményen le akarják húzni.
  • TBTPumpa
    #188356
    Nektek nem. De van, akinek igen.
    Az a durva, hogy a Diablo 3 Reaper of Souls Collector's Edition kerül ennyibe. Ahol nem csak 1 lemezt kapsz, hanem fizikális tartalmakat.

    Kicsit erősnek érzem ezt az árazást a SquareEnix részéről.
  • Tinman #188355
    Jogos! Mer' az 22k :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #188354
    17000 Ft plusz az apró jelenleg a havi "fizetésem".
  • ratgab
    #188353
    Annyit egy játék sem ér! Igen Tinman, Darksouls 2 sem....:-P
  • TBTPumpa
    #188352
    Tomb Raider: Definitive Edition - 10 perc játékmenet (PS4)

    576-nál 17000 Ft a játék Nextgen konzolokra.
  • IMYke2.0.0.0
    #188351
    Eleve abból indultunk ki, hogy imádom a hangját.

    In real life: a közelébe se kerülhetnék. End of Story :)
  • Sir Quno Jedi
    #188350
    ó, há sok nő van akit te elvennél feleségül, de ez számukra irreveláns, nekem elhiheted... :D így marad a zálmodozás, meg a virtuális valóság... :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #188349
    Én konkrétan imádom a hangját. S már korábban is el voltam hűlve, hogy mi mindenben hallottam már eddig, de a játékipar megkedvelt darabja kellett hozzá, hogy rájöjjek.
    S amit a hangjával tud művelni. Jézus isten!
    Nem utolsó sorban fincsi néni. De, ez már csak sokadlagos - ha rút lenne is, elvenném feleségül. :)
  • Sir Quno Jedi
    #188348
    Ezé montam mindég, nem elég egy jó model, sok poly, jó textúrák, csecs és segg és haj és szem és száj, valamint sok csupasz testfelület, hanem kell egy f@xállító hang is. :D

    Amúgy pl. SR3-ban félelmetes milyen szövegeket levág a gúnyoros stílusában, pedig ott aztán vannak pikáns és elmebeteg helyzetek dögivel. De teljesen jól beleéli magát és haláli jó. Őt hallgatva én is feminista lettem (not).
  • Tinman #188347
    Blackguards NAGYON bejön!
  • Tinman #188346
    Még gyalog is szép táv... egyelőre fejben nekem az még Föld-Hold. Kíváncsi leszek majd az eredményedre, mert a 21-es az számomra eléggé irigylésre méltó.
  • IMYke2.0.0.0
    #188345
    Mert szeretjük Laura Bailey-t hallgatni.
  • Tinman #188344
    Na de az milyen ciki amikor profikkal beszélsz...

    Edzések egy héten? 3 vagy max 4 nálam.

    Reakció: Fúúúúúúúúúúúúú :-D

    Van olyan aki 1 nap 2-féle edzést nyom. Ehhez én még kevés vagyok. Túl sok év kimaradt.

    - Esős takony? Hideg? Eddig REMEK idő volt! Majd nézd meg most... mindjárt hó, meg jég, meg szívás. Hétfőn mikor voltam futni 10 perc bemelegítés után fontolgattam, hogy lekapom a pólót mert rám rohad a ruha. Mire végeztem úgy is lest, tényleg folyt rólam, mint nyáron :-)

    Amúgy jogos. Futni csak az fusson télen, aki nyáron/ősszel jól megalapozta. Ha nem szoktad meg a hideg levegőt, seperc alatt megbetegszel. Ehhez is hozzá kell szokni és nem lehetetlen! Nekem mindig hörghurutom szokott lenni, aztán most nincs. :-)

    Úszás nyáron nagyon kéne, valahogy megoldom, mert keresztedzésnek mocskosul jó/ajánlott/egészséges.
  • grebber
    #188343
    Tényleg nem kell senkinek a Fish Fillets 2? (Mert akkor megy a kukába)
  • IMYke2.0.0.0
    #188342
    Megvettem a dobozost [topikbeli segítséggel: 990 Ft-ért Budapestről (Tehasut által, a MediaMarkt-ból)], majd szépen kiegészítettem STEAM-ről a DLC-kkel (GMG-n megvéve a szükségeseket).
    Az egész volt 3990 Ft.
  • ratgab
    #188341
    Kollektív öngyilkosság az SG topikból? XD
  • TBTPumpa
    #188340
    Rossz döntés volt a dobozos verziót 3000 Ft-ért megvenni! Ez tavaly ilyenkor volt már 990 Ft-ért is.
    Sajnos az abban lévő SpellForce 1 Platinum + SpellForce 2 Gold nem regisztrálható be Steam-re (talán a Valve vagy a Nordic noobsága miatt), csak a Faith in Destiny. És sajnos a dobozos verzió a Faith in Destiny sztori DLC-it sem tartalmazza, azok csak Steam-ről érhetőek el.
    Én is nyáron vettem meg Steam-re a teljes kiadást, mert 1500 Ft körül kijött a teljes pakk, DLC-kkel együtt.
    Majd az új rész is akkor lesz behúzva, ha olcsó lesz. Ismerve a Nordic üzletpolitikáját, ez még az idén be lesz szerezve. Sőt, talán még valamiféle Bundle csomagban is helyet fog majd kapni az új rész.
  • IMYke2.0.0.0
    #188339
    [URL=http://store.steampowered.com/app/249650/]STEAM-en meg "csak" 36 euro.[/URL]
  • IMYke2.0.0.0
    #188338
    40 euro a Blackguards
  • grebber
    #188337
    Gyere velem augusztusba lenyomni a 42 km-t futva ,mindotthalunkmeg
  • ratgab
    #188336
    Bocs a blogért....Befejeztem...