311802
  • arty
    #189016
    emlékeztetőül:

    giveaway:



    Vasárnap este 7-ig, sghu eredeti játék csoportnak.



    Hétfő este 7-ig, sghu eredeti játék csoportnak.

    ---

    szabi bentvan már a csoportban?
    más nem jelentkezett? hátha nem olvastam elég figyelmesen!
  • tomsolo
    #189015
    Még mindig jobb, mint amivel én töltöttem az estét.
  • DarkSector
    #189014
    Főként konzoltulajokat érint:

    "Olcsóbbak lehetnek a digitális játékok

    Bár elméletben az lenne a helyes, ha a játékok digitális példányaiért kevesebbet kellene fizetni, a gyakorlatban ez így nem igaz. Lehet, hogy változások jönnek.
    Ha a leárazások időszaka jön, mindenki figyelme a Steam felé fordul, de amikor egy frissen megjelent játékot teljes áron árulnak, érdemes inkább elsétálni a boltba egy dobozos példányért.
    Az Xbox Live-on még rosszabb a helyzet. A Call of Duty: Ghosts Xbox 360-as változata például teljes áron 19990 forintba kerül, a héten az Xbox Live Gold előfizetéssel rendelkezők 33%-os kedvezménnyel 13393,30 forintért tölthetik le, ami még mindig elképesztően sok, tekintve hogy a dobozos változat 12999 forintos ajánlott fogyasztói árral van forgalomban. Azért valahol a Microsoft is érzi, hogy ez nem annyira jó, Major Nelson a napokban igyekezett megnyugtatni a Reddit dühös fórumozóit. Elmondta, hogy felismerték a problémát, tudnak a közösség aggodalmairól, és napirenden van ennek felülvizsgálata. Decemberben az Xbox One játékok is drágábbak lettek az Xbox Games Store-ban, aminek szintén negatív visszhangja volt a játékvilágban."

    Végre, hogy ne kelljen digitálisan sokszor még akcióban is 2x annyit fizetni mint dobozossan.
  • IMYke2.0.0.0
    #189013
    Nyugi, felétek is lesz még hóesés.
  • Totti5
    #189012
    Süt a nap... nem hogy hó még felhő sincs.
  • Dzsini
    #189011
    Ma pottyant ki az első foil kártyám a steamben - kb. 60 cent :)
  • ZsZso
    #189010
    Örülök, hogy tudtam segíteni!
  • lalakov
    #189009
    Köszönöm, rájöttem. :)
  • lalakov
    #189008
    Köszönöm, közben ezt megtaláltam, de béna vagyok, mert nekem nem működik. :(
  • ZsZso
    #189007
    Hopp, steamtrades -es az URL, de ne foglalkozz vele! Jó az SG-re is (ha kicseréled a domaint, akkor ugyanazt mutatja, csak más headerrel).
  • ZsZso
    #189006
    Formatting Help

    [like this](http://www.steamgifts dot com)
  • lalakov
    #189005
    Steamgiftsen hozzászólásoknál hogyan lehet linket betenni?
  • ratgab
    #189004
    Itt olyan 10 esett a tető vizsgálat alapján, hogy mennyi maradt meg a járdán, majd mindjárt megvizsgálom.
  • ZsZso
    #189003
    Engem meg szétvet az ideg, mert 2,5 órán keresztül hánytam a ház elől és a udvarról a havat. Faxom a télbe.
  • Tinman #189002
    Wantonly!

    Hát én elbaxtam a KB: Wotn-t teljesen!

    Greenwort + a 2 környező terepre átérve + ugye Demonis+Hades néha úgy éreztem picit túlzó kihívás, de azért igyekeztem és jól ment.

    És most meg ledöbbentem, hogy a Szabadság Szigetekre (2 része is van) kellett volna KÖZBE vagy már előbb elmennem, mert ott most MINDENKI gyenge/nagyon gyenge erejű! Menekül előlem minden, XP-t szinte nem is ad :-(

    ARGH!
  • Rapid81
    #189001
    Esett kemény 2 centi hó. Remélem mindenki meg lesz cirbulva az utakon.
  • Evoluti0N
    #189000
    Kis kiegészítés: Legkevésbé egy hack and slash játéktól vártam volna, hogy ennyire erős karaktereket vonultat fel.
  • Evoluti0N
    #188999
    És megint
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    picsogó kisbaba voltam. Biztos öregszem. Először, amikor azt hittem, hogy Kai meghalt, aztán a végén Nariko Temetésén.
  • Evoluti0N
    #188998
    Most pereg éppen le a Heavenly Sword stáblistája. Az utolsó boss. Huh! :D Habár az Outland-hoz képest piskóta volt.
    A végére kicsit megjavult a véleményem a játékról. Túlságosan God of War hangulatban kezdtem hozzá. Lehet, hogy nem olyan változatosak az ellenfelek és nincsenek benne platfomrészek és logikai feladványok, de a játékmenet attól még egész jó és van egy csomó fantasztikus dolog, amivel a játék operál: A karakterek ilyenek. Fantasztikus, hihetetlen. Nem emlékszem, hogy láttam volna valaha ennyi nagyszerű karaktert egy játékban. Kai-ban megtaláltam az új kedvencemet a videojáték mellékszereplők között. Azonban a többi is fantasztikus. Ez mellé még járulnak a nagyszerű szinkronhangok, a jó humor, a sztori és az AAAAAAA osztályú átvezetők, amik még ma is megállják a helyüket. Azt mondom, örülök, hogy nem hagytam ki. Egy élmény volt.
  • zzeN
    #188997
    vótmá'?

    Steam now lets you cancel pre-orders yourself
  • zorrobomber
    #188996
    évjátéka
  • genndy
    #188995
    Igen, ezért is, mert emlékszem hogy jókat írtál róla.
  • Dj Tommy
    #188994
    Igen, mert az újabb dlc-s kocsikat/motorokat csak játékon belül tudod meg venni.
    Itt a lista.
  • wantonly
    #188993
    Köszi! És melyek azok az autók amiket nem szabad megvennem? Itt találtam egy rövid listát, de ebben nincs benne a Dodge sem.
  • Panzeradler #188992
    Ha DLC-s autót vettél utána kapod ezt elvileg, valami hiba miatt meglehet venni az olyan autókat/motorokat amik először atari tokenbe kerülnének.

    Lényeg, nem a te hibád. Annyit tudsz tenni,hogy megnézzed melyik auto az ami tokenbe kerül és nem veszed meg. Vagy mindig visszatöltesz egy régrbbi kimentett mentést.

  • wantonly
    #188991
    Értem, köszi a segítséget. Ez elég gáz, de legalább tudom miért történt.
  • wantonly
    #188990
    Már OK, de pár percig szerver hiba volt.
  • ratgab
    #188989
    Tervben van. Berakva a majd egyszer fiókocskába. Mentésem még megvan.
  • zzeN
    #188988
    OFF:

    Nálatok jó a gmail?
  • Tinman #188987
    Ebben jó:

    - mellkaspánt nélküli szívritmus mérés az óra aljába rejtve
    - GPS (szokásos: sebesség, átlagsebesség, táv, idő, etc.)
    - Android alapú rendszer
    - zenelejátszó az "órában"
    - szokásos hangnavigációs utasítások az edzéstervedhez
    - miCoach kompatibilitás
    - remek kijelző, napfénynél is jól látható
    - energiatakarékos funkció (5-10mp-ként mér csak)

    Amiben gyenge:

    - Akksi idő. Ha megy minden funkció, 2 óra alatt rommá merül. Tulajdonképpen hol fut a magunkfajta 2 órát? Ez egy félmaratonra elég. Ha kikapcsolod a zenét, akkor simán bír egy maratoni távot.

    - Csak cseppálló. Ősszel/télen is előfordulhat, hogy futás közben elkap egy zápor. Nyáron meg kifejezetten frankó esőben futni. Ilyenkor azért ne kelljen már pánikszerűen a gatyámba tennem az órát. Vicc, hogy nem vízálló! Úszáshoz is tökéletes lenne. Hatalmas kihagyott ziccer!

    - Ez még kint sem számít olcsó cuccnak, de a szakik azzal mentik, hogy baromi jó dolog megszabadulni a mellkaspánttól, hiszen ez így is pontos szívritmusértékeket szolgáltat. Olvastam egy tesztet ilyen órákról, ott írta a teszter, hogy GPS-es edző óra 40-50k körül van nem gagyi. Ehhez a mellkaspántos cucc 20-25k. Na most ez egybe tud mindent 105k-ért.

    Ha esik 25k-t az ára berántom. Kijött rá nemrég egy frissítés mellyel állítólag sokat javítottak az üzemidőn. Alakul ez.
  • tomsolo
    #188986
    Lehet csak akkor nem kapsz pontot.

    Tök jó játék lenne, ha nem ilyen balfasz az értékelősdi. Van pár hely kajak 5 percet kell várni bizonyos pozíciókba ha értelmes pontot akarsz szerezni.
  • tomsolo
    #188985
    Az DLC kocsi. Néha ingyen odadja, utána meg visszaveszi.(Bugos a szerver január óta.)
  • zorrobomber
    #188984
    Storno, leszedtem a sima driver-t a 64-bit-es helyett és úgy néz ki ez megy. Ő lesz a kékfoggal csatlakoztatott eszköz :P
  • Rapid81
    #188983
    Másik driver...?
  • wantonly
    #188982
    Valamilyen Dodge Viper, SRT10 ACR azt hiszem.

    Egyszerűen bementem a játékbeli szalonba és megvettem játékpénzen. DLC-m pedig nincs.
  • Tinman #188981
    #140791

    :-)
  • zorrobomber
    #188980
    Az milyen hogy vettem egy bluetooth adaptert, leszedem hozzá a drivert, és a telepítő azt mondja hogy nincs bluetooth device csatlakoztatva?? De van, de van az any** úr******!! :D Nem tudtok erre valami fixet? Pedig direkt relatíve márkásat(Trust) vettem, hogy ne legyenek ilyen borzadalmak...
  • Dj Tommy
    #188979
    A Pink mustang tudtommal csak dlc-s kocsikat ír felül, amúgy melyik kocsid változott át?
    Én mondjuk nem minden indítás előtt csinálok, de érdemes szerintem.
    Majd jön a The Crew, az majd jobb lesz. :)
  • Botond #188978
    G3 überjó!
  • Botond #188977
    Hát a leviszemet eleve nem tudom értelmezni, max átviszem, de amúgy a tervem az volt, hogy Xbox mindenfélét veszek oda (többek között rendes tv-t), és csak a gépet viszem magammal, de egy lakásvásárlás most pár évre törölte az ilyen terveim. :(