311802
  • grebber
    #188976
    105K lol ez szerintem már újra is éleszt ha összeesek futás közben!Mocskos mód drága!
  • wantonly
    #188975
    Nem hinném, mert igazából azt sem tudom mi az az atari token és nem vettem hozzá DLC-t sem.

    Fogalmam sincs, hogy ez most miért történt és, hogy miért veszi el csak úgy a kocsimat amire gyűjtögettem...

    Minden indítást előtt biztonsági mentés kell?

    Lehet uninstallálom a francba...
  • genndy
    #188974

    Köszi, még gondolkozom (van rá időm), ez állítólag jó játék, sosem próbáltam.
  • Evoluti0N
    #188973
    Kösszentyű. Hihetetlen, de sose játszottam egy résszel sem, pedig szeretem a lopakodós játékokat.
  • Tinman #188972
    Ebből egy igazán összetettet és komolyat el tudnék viselni. Ha fullra le lennének modellezve a kocsik, mondjuk alapból az 50 manapság leggyakoribb típus, és DLC-ként lehetne többet is venni, az nagy királyság lenne!

    Atyaég! Miért nincs ilyen?
  • Dj Tommy
    #188971
    Ha nincs biztonsági mentésed, akkor (szerintem) igen.
    Amúgy ez a rózsaszín mustang azért jön be, mert gondolom Te is vettél atari token-ért dlc kocsit és sajna rosszul érzékeli a rendszer ezt, vagy is úgy, mintha behekkelted volna az adott kocsit.
  • Evoluti0N
    #188970
    Pont ez az, hogy semmit.
  • DarkSector
    #188969
    Ha te nem csaltál kizártnak tartom hogy baj legyen.
    Vac-nál csak a multikat zárolnák ha ilyen lenne nem?
  • wantonly
    #188968
    Belekezdtem a TDU2-be tegnap és eddig a pontig tetszett is...

    Erre ma belépek és kapok egy "TDU 2 DLC hack detected" üzenetet.

    Az autóm helyett bejött egy rózsaszín mustang, olvasom, hogy ez valami csalás elleni védelmi rendszer akar lenni, de én az ég világon semmit sem csináltam, eleve csalni soha nem szoktam.

    Szóval nem értem, hogy mi a franc ez és most buktam az egész eddigi játékomat kb?

    És én ezért a játékért még pénzt adtam...
  • Tinman #188967
    Egyetértek. Kedvenc Thief részem... nagyon várom az új részt, bár tudom árnyéka lesz a régi részeknek, de reménykedni csak lehet.
  • Tinman #188966
    Oda majd leviszed inkább a SteamBox-ot nem? :-D
  • mooo
    #188965
    Nekem az egyik kedvenc játékom.Na nem az irányítás,vagy a grafika vagy egyéb dolgok miatt.Hanem a világ és a hangulata miatt. Az hihetetlenül megfogott.Még a 5-6 végigjátszás után is tudtam élvezni,vagy parázni az árvaháznál.Lassan még1x neki kell esni :)
  • Tinman #188964
    Már írtam neked korábban csak szvsz ignoráltad :-(

    Adidas Smart Run. Teljesen miCoach kompatibilis.



    105k UK-ban, már 2x hívott kinti ismerős, hogy hozzon-e, de nekem nem telik rá.

  • Tinman #188963
    Ez játék!
  • lalakov
    #188962
    Király, köszönöm. :)
  • Tinman #188961
    ~130 lakossal rendelkező falu, ellenben 9/1-es net. A 100k-s feltöltés aranyat ér, a régi 50k-s hoz. Egy képet feltölteni, egy levelet elküldeni gond volt régebben, a youtube videókról nem is beszélve. Így már használhatóbb, még 1080p video feltöltésre is merek vállalkozni.
  • davidka003
    #188960
    Lehet öldökölni természetesen de néha úgy elég nehéz.
    Úgy van megcsinálva, hogy öldökölve is megcsinálható az összes pálya.
  • mooo
    #188959
    Csak bátran:

    GL
  • DarkSector
    #188958
    Én kommandós modon nyomtam végig, de amugy 3 stilusban is lehet....

    Kommandós, halkan gyilkolós és úgy hogy nem bántasz egyeltalán senkit.
    erről régen volt videó is.
  • DarkSector
    #188957
    mit akarnak már azzal a szar géppel?
  • lalakov
    #188956
    A Hitman Absolution-ben lehet öldökölni is vagy mindenképpen lopakodni kell?
  • greyfox
    #188955
    Itt is nagy köszi RT-nak a 2,5 dodós Brothersért, és a 2,99$ Max Payne 3 + La noire packért!
  • Fpocok
    #188954
    Nem lesz Watch Dogs Wiin?
    Mondjuk szerintem is hülyeség kihozni oda.
  • w77d
    #188953
    egész jónak tűnik
  • IMYke2.0.0.0
    #188952
    Autószerelő szimulátor is van már: "Car Mechanic Simulator"
  • wantonly
    #188951
    A dizájnt már megszoktam, de a sebességen van mit javítani.
  • DarkSector
    #188950
    atyaég, mi ez a szar! :D
  • zzeN
    #188949
    Második rész, ez hiányzott:D
  • Fpocok
    #188948
    AKAROM!MOST! :D
  • DarkSector
    #188947
    neked jobban meg gogy 20kb alatt legyen a kép. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #188946
    Nordic Nights Weekend Promo (GOG)

    Szerintem az itteni Spellforce-ok se Steamesek Majd egyszer kelleni fognak, de nem ennyiért. De van még pár érdemes játék, lehet válogatni.

    A Gothic 2-t pedig vegye meg, akinek nincs meg, és jót akar! Most! A Gothic 3 méltatását viszont teljes egészében Tinmanre hagyom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #188945
    Szívesen :)
  • DarkSector
    #188944
    kösz ez jo, itt jobban elkülönülnek. :D
    akkor lesz gáz ha valamelyiket majd megszerzem. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #188943
    Verzsön fájv - lokó:

  • DarkSector
    #188942
    Battlefield klón

    Legalábbis a fegyver, ahogy tartja a kezével meg minden, mintha a BF-ből lopták volna talán még a hangok is.

    Insurgency

  • DarkSector
    #188941
    fasza, de az Outlast ezesetben jobbra kellene tennem fontossági sorrendbe. D
  • genndy
    #188940


    Hajrá annak aki jelentkezett, én nem érzem úgy hogy ez nekem kéne.
  • Rapid81
    #188939
    Átalakul az SG:

    "Time for the most exciting part of this announcement, the part I've been waiting to post for well over a year. We've been working on a new site. That site is SteamGifts, a rebuild of the existing site to bring about a number of long-awaited features. What's new? In short, everything. The code has been rewritten, front and back. The database has been restructured for improved performance. The layout has been completely redesigned.

    Due to the magnitude of the change, we're going to be going through a beta testing phase. We'll be testing the new site on a separate domain, with the return of an invitation system. As much as I'd like to flip a switch and surprise you with SGv2 tomorrow, I think community feedback is an important step. The new site is fairly polished thanks to feedback from our staff, and although there are a few little quirks, it's ready for users. The first round of invites will be going out on Saturday, the 25th. Once the testing is complete in the coming weeks, we'll be transferring all of the existing data from SG over to the new database, and relaunching SteamGifts.com."
  • IMYke2.0.0.0
    #188938
    Veriésön - logódra:

  • IMYke2.0.0.0
    #188937
    Parancsolj - a logód, szerintem: