311802
  • IMYke2.0.0.0
    #189056
    Ezen azért felröhögtem:

    "Miért született meg az Alien: Isolation?

    Nos, azért, mert a Creative Assembly szeretett volna készíteni egy Alien-játékot, amit ők is szívesen tolnának. Így nem volt más választásuk, mint elkészíteni azt. Alistair Hope, a játék kreatív igazgatója elmondta, kvázi az összes többi játéktól eltérően ők nem a James Cameron által rendezett Alienshez, hanem a Ridley Scott-féle első részhez nyúlnak vissza, azt a fajta horrort és egyedüllétet szeretnék átadni a játékosoknak.

    "Néhányan összeraktunk egy űrben játszódó techdemót körülbelül hat hét alatt, főként azért, hogy rájöjjünk, mit is akarunk csinálni. Volt benne egy olyan rész, amikor ez a hatalmas alien egyszerre megjelent a játékos előtt. Ezt a pillanatot kerestük végig, és ez volt az, amikor mindannyian fellelkesültünk." -mondta Hope, aki szerint ugyan sokan próbálkoznak a horror műfajával, de a legtöbben már inkább a Gears of Warhoz kerültek közelebb (itt vélhetően a Resident Evil 6-ra utal).

    "A horrornak nem kell beférnie valamiféle skatulyába. Elég az első éjszakádra visszaemlékezni a Minecraftban: miután megépíted az alapvető menedékhelyed, sötét lesz, és valaki kopogtat az ajtódon. Ez elég rémisztő. A Minecraft az előző generáció egyik legsikeresebb túlélő-horror játéka.""
  • IMYke2.0.0.0
    #189055
    Ez már-már szappanopera:

    "Más készítette a Tomb Raider: Definitive Edition két változatát

    Tegnap írtuk meg, hogy a Tomb Raider: Definitive Edition PS4-es változata leginkább 60fps, az Xbox One-os verzió pedig 30fps környékén jár. Habár a különbségeket mindenki rögtön a hardveres képességekre fogta, ma kiderült, hogy még a portolást is két különböző stúdió végezte. A PS4-es verzióért a számtalan multiplatform játék Sony-portját készítő Nixxes felel, míg az Xbox One-os változatot a Sleeping Dogst is készítő United Front Games hozta össze - egyébként a Nixxes hathatós segítségével."
  • Micsu
    #189054
    kamionokon meg buszokon ált 4 évszakos gumik vannak, akkora a súlyuk hogy olyan magabiztosan előznek havon meg jégen ahol az ember 40 fölé alig mer menni, az hogy partnak vagy hó alatt megfagyott jégen szart (esetleg ónos szitálás) se érnek az fizika, téli gumival se mennek sokkal többre, ezért nem ugranak bele kamiononként a több millió forintos beruházásba
  • wantonly
    #189053
    - The Witcher 3 (megveszem)
    - Dark Souls 2 (megveszem)

    - Thief (érdekel)
    - South Park: The Stick of Truth (érdekel)
  • DarkSector
    #189052
    én nem mondtam ennek ellenkezőjét. :)
  • Totti5
    #189051
    Nem lesz idén Uncharted 4 és Quantum Break sem biztos Metal Gear Solid V meg tuti nem.
  • lostprophet
    #189050
    De azért nem ártott volna, ha nem ilyen csodálatos tört angolsággal írják meg a játék bemutatóoldalát :D

    SAM-mal oldottam fel néhány Hitman acsit a határidő lejárta előtt, azóta sem adta meg őket a Playfire.

    Én beléjük ruháztam 30 dolcsit még anno: Exoplanet: First Contact
  • DarkSector
    #189049
    Figy nem azt mondtam hogy mit veszek meg, hanem mik érdekelnének...lehet 10 év mulva jutok hozzá, de mint játék mik érdekelnének azokat irtam, ezekből belátható időn bellül semmivel nem fogok találkozni. :D

    XOne is kell a Wuantum végett, meg azok végett majd amik itt nincsenek feltüntetve.
  • IMYke2.0.0.0
    #189048
    Rendelheted a PS4-et.
  • IMYke2.0.0.0
    #189047
    1 (egy) érdekel. Reálisan: az se fog futni nálam. "The Witcher 3"

    Amire ránézek ill. ránéznék és nézek később még:
    * Dark Souls II
    * Thief
  • DarkSector
    #189046
    20. Alien: Isolation (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    19. Mario Kart 8 (WiiU)
    18. The Elder Scrolls Online (PS4/XOne/PC)
    17. Dying Light (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    16. Hyrule Warriors (WiiU)
    15. Quantum Break (XOne)
    14. TitanFall (XOne/X360/PC)
    13. South Park: The Stick of Truth (PS3/X360/PC)
    12. Super Smash Bros (3DS/WiiU)
    11. Star Citizen (PC)
    10. Destiny (PS4/PS3/XOne/X360)
    9. Dark Souls II (PS3/X360/PC)
    8. inFamous: Second Son (PS4)
    7. Uncharted 4 (PS4)
    6. Metal Gear Solid: Ground Zeroes (PS4/PS3/XOne/X360)
    5. Thief (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    4. Bayonetta 2 (WiiU)
    3. The Witcher 3: Wild Hunt (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    2. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4/PS3/XOne/X360)
    1. Watch Dogs (PS3/X360/PC)

    Nekem ennyi.
  • Fpocok
    #189045
    4
  • grebber
    #189044
    Worthplaying Most Anticipated Games of 2014

    20. Alien: Isolation (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    19. Mario Kart 8 (WiiU)
    18. The Elder Scrolls Online (PS4/XOne/PC)
    17. Dying Light (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    16. Hyrule Warriors (WiiU)
    15. Quantum Break (XOne)
    14. TitanFall (XOne/X360/PC)
    13. South Park: The Stick of Truth (PS3/X360/PC)
    12. Super Smash Bros (3DS/WiiU)
    11. Star Citizen (PC)
    10. Destiny (PS4/PS3/XOne/X360)
    9. Dark Souls II (PS3/X360/PC)
    8. inFamous: Second Son (PS4)
    7. Uncharted 4 (PS4)
    6. Metal Gear Solid: Ground Zeroes (PS4/PS3/XOne/X360)
    5. Thief (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    4. Bayonetta 2 (WiiU)
    3. The Witcher 3: Wild Hunt (PS4/PS3/XOne/X360/PC)
    2. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4/PS3/XOne/X360)
    1. Watch Dogs (PS3/X360/PC)

    11 game még érdekel is ebből
  • IMYke2.0.0.0
    #189043
    Ritka alkalmak egyike, amikor valami vicceset találok az Arcoskodón - egyik haverom linkelte:

    Észak-Korea egy 17 éves kölyköt küldött a Napra, és milyen gyorsan megjárta az utat oda-vissza, és még Nap-mintát is hozott:

    "The North Korean central news agency is calling the 18-hour mission the "greatest human achievement of our time" - and so they should, landing a man on the Sun, a trip that took 18 hours return, is quite the achievement, all things considered."

    Máris vidámabb lett a napom :)
  • DarkSector
    #189042
    Jó szerinted én hogy vagyokk?
    8 accounttal? :D

    amugy igen a profilhoz képest lófasz ez a nyereség úgymond....csak mondom hogy valaki ettől is vérszemet kaphat akár.
    Ha viszont 101% lenne hogy ez nem jár szankciókkal naná hogy megcsinálnám, hiszen én lefosom a steam-es szar acsikat, kivéve 1-2 nekem fontos játéknál....

    van Steam-PSN-Live....
    mind3-on aktiv vagyok, mágis a PSN-Steam dijrendszerét annyira unszinpatikusnak látom, kb minthogy a ruhádra szálló katicabogárnak a hátán most éppen hány petty van.

    Live szerintem a legfaszább módon prezentálja ezt.
    Annyira természetes kézenfekvő átlátható, annyira a konzol része hogy már vicc.


    PSN-en pl a trófeák számomra olyan mellékes lófaszoknak tünnek, el van dugva az amugy sem felhasználóbarát menüben mintha mondjuk a gép szériaszáma érdekelne és azt akarnám kideriteni.
    Steam-en sem szimpi, minha valami szokványos adathalmaz lenne, úgy elvész a felületen.
    Origint nem figyeltem még.

    Persze ez szubjektv vélemény. Talán egyrészt azért van mert a Live-on volt először ilyen a többiek meg másolták.
  • lalakov
    #189041
    Büntetni addig nem lehet, míg nem teszik kötelezővé a téli gumit. A kérdés az, hogy miért nem teszik.
  • wantonly
    #189040
    Nem baj, ennyi pénzért engem nem lehet megvenni. :D

    És nekem ez az egyetlen steam accountom van. Az játékaim 98%-a itt van. Ha ez nincs, akkor vége.
  • DarkSector
    #189039
    Amúgy NEM!

    ha acsikkal buherálnál ez kicsit sem aprópénz!

    kb simán 1 euro játékonként, szóval ha azt nézed nem éppen aprópénz. :D
    de mi 200-400 játéékkal szivbajossabbak vagyunk.

    1 játék kb:

    inditás 0.1 font
    acsi1 0.1 font
    acsi2 0.25 font
    acsi3 0.50 font

    = 0.95 font átlag = 1.15 euro
  • DarkSector
    #189038
    Nem, ha előbbmegszerezted akkor is megadja, de ez csak elmélet, mert én még nem tapasztaltam semilyen eredményt, még játékinditást sem...sőtt nem értem a kliens letöltsésért járo bejegyzés miért tart 1 hétig feldolgozni.
  • DarkSector
    #189037
    Jaja, de várj most csalás. Ez akkor érdekes ha csalsz és te ugy reklámozod hogy jé megcsináltam, de ha mondod hogy srácok aktiválom mert nem érdekel, de kell ehez vagy ahoz, szerintem senki nem szol egy szót sem.

    X360-on is ha én kimaxoltam a RE5-öt, más meg azt az 1000 acsit percek alatt megoldotta, engem kurvára nem érdekel, mert 1000 acsira kivinni a RE5-öt még 1 nap alatt sme lehet, nemhogy percek órákon bellül.
    Nade mindegy, ez a saját lelkiismeret dolga.

    Az a másik csalás amit emberek ellen vétesz, multiban pl na az ami baj, ez a trükközés a kutyát nem érdekelné.
    Értem én hogy a te elveidbe magad nem csinálnál ilyet, de más előtt ez nem nagy szám ha te beaktiválnád, én is irtam hogy a NG2-őt csitel nyomtam le, mert nhéz volt és meguntam, de akartam látni a játékot.

    És ennyi, nem is mondtam hogy én magam végigvittem, de nincs is ezzel problém, vannak dolgok amik nem érdekelnek annyira hogy küzdjek érte.
  • Totti5
    #189036
    Kamionok tegnap keresztbe kasul ( nyári gumi, ami ráadásul SLICK-re kopva tövig a gázt ). Az oké hogy spórolás, meg időre kell idaérni, de ér ennyit, amikor keresztbe áll összetörve? arról nem beszélve hogy mennyien mennek most is nyárival. Nem csak hóba kell a téli gumi, hanem a téli hidegben. Simán büntetnám egy 10esre szép sorban aki nem cseréli le a naptári téli időszalra a nyárit. Kevesebb lenne a baleset, és mondjuk ha esik a hó akkor a parkolóból ki tudna jönni, el tudna indulni.

    Borzalom, eztán a gondokat nem csak itt hanem a gyökereknál kell keresni. Hogy kaphat mindn jött ment jogsit NYÁRON, úgy hogy télen egy métert nem vezetett?! foggalum sincs milyen csúszós felületen, jégen, hóba...

    A nap még mindig süt itt Esztergomba :D jöhetne már valami, mennék csapatni:)
  • wantonly
    #189035
    Téves. Ha már korábban megszerezted az acsit, akkor is megadja, csak el kell indítani a játékot!

    Az más kérdés, hogy mivel béta, néha napokat kell várni, hogy felismerje, de én utólag is megkaptam.
  • wantonly
    #189034
    Reggel 9-től 12-ig lapátoltam a ház körül a havat... :S

    Nálunk néhol fél-méter magasan állt a hó, a hófúvásnak köszönhetően.
  • Szabi #189033
    playfire csak úgy ad meg (elméletileg) acsikat és az azért járó jutalmat, ha addig szerzed meg az acsit amig az akció tart, tehát ha már 2éve megvettem a játékot (sőt még fel is ajánlottam sg csoportba is egyet, mert annyira tetszik a játék :D) és akkor megkaptam az acsikat, ezért most valószínű nem adna crediteket, de ha törlöm, és mivel amúgy is újra végig akartam játszani, így megszerzem újra őket, van egy hetem kijátszani hard-on amit amúgy is terveztem már.. viszont így kapok 1euros kedvezményt majd a GTA5ből amit amúgy is valószinű náluk veszek majd mind sok más játékomat is tölük vettem már :p
  • Rapid81
    #189032
    Kutya nem fogja figyelni, hogy te egy acsit hogyan és miképpen oldottál fel avagy tiltottál le...
  • DarkSector
    #189031
    http://gib.me/sam/

    van 6.3-as, de én fosnék bármi történne.
  • wantonly
    #189030
    Ilyen aprópénzért meg pláne nem érdemes kockáztatni, meg ez számomra úgy, ahogy van csalásnak számít, soha nem fogom használni.
  • Rapid81
    #189029
    És neked az bejött? Én is próbáltam ezt, de nekem nem adta meg... :(
  • Rapid81
    #189028
    Kb 3-5 centi esett a megyében. Amíg átértem Pest megyébe, addig 3 autó az árokban, meg 1 baleset miatt kerülnöm kellett. Nyamvadt 3 centi hó miatt, basszus. Hótolót meg szintén már csak Pest megyében láttam, aki a jól lejárt nyomvonalat szépen beterítette hóval... Tudnám, hogy minek ül autóba az, aki nem tud vezetni.
  • DarkSector
    #189027
    De marha egyszerű, ha kibasznak ez végett, az aktiválás miatt is lehet, vagy deaktiválás miatt is...
    szóval ha kiveszed ugyanakkora a kockázat mint ha beraksz.
    csak mondom hogy tudd.
  • DarkSector
    #189026
    Érdekes, mert azt irták hogy garancia nincs rá, és hogy lépj ki minden játékból ami használ VAC-ot, ez biztató.
    Nemtudom 3000 dolláros accountnál engem érdekeljen-e. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189025
    Nekem eddig az achievementek külsőleg beaktiválása, sem kikapcsolása eszembe se jutott.
    Ellenben, most, hogy írod - egy-egy játék esetében [később, talán évek múlva] jól jöhet a lehetőség, hogy le lehet nullázni a dolgot.
  • Szabi #189024
    nem hinném, hogy ezért bárkit is bannolnának, bár én eddig még csak kivettem acsikat, hogy újra megkaphassam :D
  • DarkSector
    #189023
    Milyen acsik? csalássla hogy a steam bannoljon érte?
  • Szabi #189022
    megoldható, hogy letöltés nélkül is meglegyenek az acsiaid, csak inkább megküzdök érte, minthogy két kattintással aktiváljam.. :D
  • wantonly
    #189021
    Aha, ez valóban kellemetlen, én Greenwort után azt hiszem rögtön oda mentem (amint volt rá lehetőségem). Ha van egy új sziget azonnal körbejárom, felszedem amit tudok (vagyis szinte mindent) és felmérem az erőviszonyokat. Amúgy én is találkoztam ott nem egy, nem is kettő gyenge ellenféllel, annak ellenére, hogy én korábban kitisztítottam.

    Egy ötlet: ha a menekülésük ellenére harcolsz velük, akkor több XP-t kapsz, mintha elfogadod a megadást, nem?

    Amúgy nem hinném, hogy emiatt nagy hátrányt szenvednél, hiszen ha így az elején kitisztítottad Hadest, Demonist, Greenwort környékét, akkor már elég erős vagy hozzá, hogy tovább lépj. Arasd le a Szabadság Szigeteken a babérokat, így is fogsz fejlődni valamennyire és folytasd tovább, nem lesz itt gond szerintem.
  • DarkSector
    #189020
    Én már nem nagyon értem ezt az egészet, mert nekem nem jelez semmit, 2 valamit jelzett ki, sem azt nem hogy a klienst leszedtem, sem azt hogy 1-2 játékkal játszottam, semmit. mintha lefagyott volna...0.10 fontért meg nekem nem vaszeg hogy megér ennyi melot, letöltögetés meg minden...acsikat megcsinálni meg nem 1 perc.
    Szóval én nem annyira vagyok erre már ráizgulva, vagy ad pénz vagy nem.
  • Szabi #189019
    pont gondoltam rá a napokban, hogy újra végig kéne játszani a Spec Ops: The Line-t, erre ez a mai playfire játék.. már töltődik is.. :D

    mindhárom acsit a sima végigjátszásra adja, viszont a fél eurós a hard végigjátszásért jár :)
  • grebber
    #189018
    Kingdom of Kore RPG

    Jófélének néz ki ,DE kár hogy csak a "tech" rszét láttuk semmi mozgás akármi :( Lehet az a része lesz a fekete leves
    A 7000 pénz még meg is lehet...
  • arty
    #189017
    eh, a linkek tönkrementek :(

    GRID2 giveaway
    GRID2 All-DLC giveaway