311802
  • genndy
    #189096
    Köszi a hírt, ennyiért én is megvettem
    TBT ne nézz ide: igen, eddig nekem sem volt meg (persze "megvolt", játszottam vele, de eredetiben nem), de így most már ez is ott csücsül a Battle.net accomon.
  • Botond #189095
    Én ugye beszúrtam a képet, hogy mindkettő eredeti "nagy dobozosan" van meg. :)
  • shaddam
    #189094
    Amennyi hír jön a tologatás után a watchdogsról nem lepődnék meg ha csalódás lenne. Mondjuk én alaból nem lettem behypeolva egy egygombos hekker szimulátortól.
  • Evoluti0N
    #189093
    Én is hasonlóan vagyok. Annyi ún. alapművet kihagytam, hogy az már szinte szégyen.
  • IMYke2.0.0.0
    #189092
    Kár, hogy akkoriban nem vezettem pontos statisztikát, mert most elbizonytalanodtam... már fogalmam sincs, mikor vettem meg a StarCraftot.
  • IMYke2.0.0.0
    #189091
    Mondjuk, nekem sem eredeti nagy dobozos verzióban, hanem a Blizzard Classics kiadásban (2 in 1) van meg.
    Anno 1999-2000 körül vettem meg, és 1990 Ft-ba került. Sokat nem játszottam vele [gyakorlatilag: StarCraft-szűz vagyok]. Korábban már említettem a számtechterem felügyelő társamat, aki sok-sok ezer órát játszott vele, és nem egyszer néztem mikre képes [talán miatta is vettem meg], de ő már skirmishelt.
  • TBTPumpa
    #189090
    Ha tüzetesebben utánaolvastál volna, akkor nem a Win 7 + Blizzard a ludas, hanem az AMD. Az új driver is tartalmazza ezt a hibát. Korábbi driverrel (én is ilyet használok) - már a Windows kompatibilitás átállításakor is megfelelően jelennek meg játékban a színek.
    Hivatalos fórumon írták, hogy az utolsó kettő új AMD driver szutyok ebből a szempontból.
  • Tinman #189089
    Jó neked fehér kontinensek vannak, elnézést :-D
  • Tinman #189088
    Valamelyik SSD-men van fent XP, de vész esetén ott a notim, arra legál XP járt anno.
  • IMYke2.0.0.0
    #189087
    Lakonikusan: nem sokat [sőt, talán nem is játszottad végig] játszhattál akkor a Resident Evil 6-al.
  • Tinman #189086
    "+Zó" - írtam. Tessék már értelmezni. Egy hsz-t címeztem 2-felé, nem bonyolult.

    Mondtam 2 random címet, fogalmam sincs toltad-e, de sorolhatok alapműveket és előbb-utóbb kiderül, hogy nem toltad. Mondom: Mindenkinek vannak fehér foltjai.

    Mindenkinek BIZTOS nincs meg a SC+Broodwar eredetiben, mert pl. Rapid kolléga is kb. 1.5 hete vette, pontosan ugyan itt.

    SQJ-nek vajon megvan eredetibe? Jetblack-nek? Killer-nek? Könnyen kiderülhet, hogy a topik cirka felének nincs meg.

    Ratgabnak?
  • ratgab
    #189085
    Nekem sincs meg például, mert biztos nem venném elő újra. Ez van túl sok már a felhalmozott cucc, tuti nem jutna már rá idő.
  • Rapid81
    #189084
    Akkor ezek szerint csak nekem sz@r... A poén, hogy tegnap írtam, hogy mit reagált a support. A korábban szerzett acsikat nem fogom megkapni. Érdekes, hogy másnak meg megy.
  • ratgab
    #189083
    Egy van ebből, amit feltétlen megnézek és az a Witcher 3.

    Van pár, ami majd meglátjuk kategória:

    Watchdogs, Metal Gear, Star Citizen, South Park és ennyi.
  • Rapid81
    #189082
    Win 7-en úgysem fog rendesen futni. 1 napom ment rá, hogy ne inverzek legyenek a színek, de semmilyen nyamvadt pöcs nem segített rajta... Nem került ugyan sokba, de azt is kidobtam az ablakon.
  • wantonly
    #189081
    Nekem 16. óta egyáltalán nem csinált semmit a Playfire, semmilyen acsit, se játékindítást nem logolt, úgyhogy tudom, hogy SZAR.

    De azt tudom, hogy BL2, L4D2, Skyrim esetében nekem megadta a korábban szerzett acsikat.
  • Zóanagyvarázsló
    #189080
    Bár lehet, inkább úgy kéne megközelíteni, hogy manapság egy Resident Evil 6 mellett a Minecraft jóval inkább túlélő-horror ;) A hangsúly pedig túlélőn van, ami persze igaz minden játékra, amiben meg lehet halni, de vannak olyan elsőre furcsának ható példák, melyek joggal felhozhatók ilyenkor, mi több jogosabban, mint némely nagy név.
  • Szabi #189079
    tényleg megkaptam a Spec Ops-os acsikat Playfire-on sima játékindítással :)
  • wantonly
    #189078
    Akkor kap még egy esélyt, végigjátszom legnehezebb fokozaton. Ha nem lesz drága ez a DLC.
  • Rapid81
    #189077
    Akkor légyszi ezt mondd meg a Playfire accomnak és a Playfire supportnak is... A BL2-re és a Bio Inf-re megadta, de a többi 5-6 játékra nem adja meg az acsikat, amiket korábban szereztem meg.
  • Zóanagyvarázsló
    #189076
    Tudod, hogy ez szándékos dramatizálás, ha már ilyen meglepő tények kerülnek napvilágra. Egy időben mintha éppen neked lett volna a szavajárásod. (Meg főleg SQJ-nek.)

    Ha viszont a csalódást szót kellene használnom, akkor azt a beszerzési forrásodra használnám, mégiscsak erősen sötétszürke helyről van szó, melynek az itteni propagálásának eleve nem örülök, de ez az én bajom. Megjegyzem, az első kiadás kézikönyve jó pár oldalon foglalkozik a játék hátterével (mármint az alapjátéké, a BW-é nem annyira), nem mondom, hogy nélkülözhetetlen vagy Asimov mellé tehető, de érdemes elolvasni.
  • Sir Quno Jedi
    #189075
    fehér foltok??!?

    Amúgy ez a divinity original sin tényleg alpha build, ez nemhogy nincs kész, de nagyonnem. Mind1, mosmá kivárom amíg full lesz. Megvettem, addig áll. Amúgy nem rossz, olyan mint a Sacred mondjuk, csak párban és a harc mozgáspontos "körökreosztott". Érdekes.
  • Zóanagyvarázsló
    #189074
    Sírni fogsz, de minap jelentettek be egy beépülős DLC-t hozzá, melyhez újra kell játszani a kampányt, mint nekem a Crossworlds miatt az AP-t.

    Amúgy jó kérdés, hogy mi lehet a Kataurival, az orosz wiki szerint tavaly megszűntek, de semmi forrás nincs ott :( A Legend fantasztikusan jó feltámasztás lett, és még az AP is okés volt az újításaival, finomításaival végül is eleve kiegészítőnek indult. Viszont így igazi második részre nem tudom, hogy mikor lesz esély. A futószalag megint kitolt a játékosokkal :(
  • TBTPumpa
    #189073
    Hol írtam, hogy nem vagy játékos?
    Basszus ne beszélj már be magadnak ilyen böszmeségeket!
    Vagy ennyire szeretsz mindent túlbonyolítani?
    Csak azt írtam, hogy azt hittem itt már mindenkinek megvan. De nem és ebben csalódtam, hisz egy Alapműről van szó.
    Amúgy honnét veszed, hogy nem játszottam a The Dig-el vagy a Full Throttle játékokkal?
  • IMYke2.0.0.0
    #189072
    Hint: Nem mindenkinek van Twittere.
  • tomsolo
    #189071
  • Tinman #189070
    +Zó

    Ezt hagyjuk, hogy "nem vagy játékos" + "csalódtam".

    Én is írhatnám, hogy csalódtam, hogy Zó nem tolta le a Baldur's Gate részeket, te pedig a The Dig-el vagy éppen a Full Throttle-el nem játszottál.

    Mindenkinek vannak fehér foltjai.
  • TBTPumpa
    #189069
    De akkor is. Én már azt hittem, hogy itt mindenkinek megvan, erre mégsem. Most azért csalódtam.
    És az sem mentség, hogy 16 éves a játék. Sajnos én sem a megjelenésekor vettem meg, hanem csak később jutottam hozzá (2000-2001-ben). De ebből warez verzióval soha nem játszottam, ahogy a Diablo 2-ből sem láttam még warez verziót.
  • Zóanagyvarázsló
    #189068
    Pedig a Brood War fantasztikusan jó kiegészítő (sose multiztál vele?! nem vagy játékos!), ráadásul sokkal nehezebb, mint az alapjáték, zergekkel, ha nem fekszenek neked, akkor őrjítő tud lenni. Annak idején az utolsó pályán tettem le lantot (nem sokkal rá elszállt a gépem a mentésekkel), de előtte is küzdöttem némelyiken 4-5 órát. Amikor pedig tavalyelőtt a végére értem végre tényleg, akkor sem tűnt könnyebbnek (a többi kampány viszont igen, de rendben volt kihívás). Szóval hajrá!
  • Tinman #189067
    16 éves játék... akkoriban fel sem merült bennünk (nem is volt még jövedelmem), hogy megvegyük. Warezoltuk, rommá toltuk.

    Később meg egyáltalán nem érdekelt, hogy pótoljam. Diablo részeket bezzeg MIND eredetiben, pre-order szoktam beszerezni.

    Sőt! Ha jól rémlik Broodwar-t SOHA nem is toltam! Alapjátékot viszont többször is :-)
  • Tinman #189066
    A gond csak annyi egyelőre, hogy zéróra leesett a kihívás. Az egyik szigetet kb. 1.5 óra alatt totál kipucoltam. Ez a Szent csapat teljesen cheat, itt még a halálosnak írt ellenfelek se jutnak el addig sem, hogy egyáltalán egy csapatom egyetlen emberét lenyomják, nem hogy a többit :-/

    Nem tudom több XP-t ad-e ilyenkor, mert KIZÁRT, hogy én a nagyon gyenge jelzésű seregekkel leálljak küzdeni. Így is mocskosul, kínzóan, frusztrálóan sok a felesleges harc, miközben a küldetések színvonala zömmel a béka segge alatt. Nagyon sok ponton elhasalt ez a rész az elődeihez képest... az, hogy én ezt mennyire sajnálom az leírhatatlan.

    Az utolsó rúgás a "ZS"-kategória felé, pedig a Facebook-os/Steam-es szeméthalom. Vége a KB-nak, megölték.

    Blackguard viszont NAGYON kéne, de drága még :-/
  • grebber
    #189065
    Nem steam nem kell
  • Totti5
    #189064
    Félrement az egér:)
  • IMYke2.0.0.0
    #189063
    Csak így szmájlikkal, ezt most nem tudom mire vélni. :(
  • TBTPumpa
    #189062
    WTF
    Eddig nem volt meg?
  • DarkSector
    #189061
    Ez egyértelmű, nekem az nem uj hogy a box nem tudna egy 2013-as játékban 60 fps-t elérni, egy az adottságait kihasználoban még oké de TR-ben.

    2 dolog járt a fejemben, vagy az hogy a PS4-es változat először készitik, elsősorban és utolag az xboxone-t, vagy csak marketing....
    mondjuk ez nem jutott volna eszembe, de furcsa volt ....

    nem 2x erősebb azért a ps4 ezt tudja mindenki.
  • Totti5
    #189060
  • Tinman #189059
    ~730 Ft-ért ezt nem bírtam kihagyni.

    Starcraft + Broodwar kieg
  • IMYke2.0.0.0
    #189058
    "Titanfall - nem lesznek mikrotranzakciók

    Szerencsére a Respawn nem áll be az új divat mögé, és a Titanfallból kimaradnak a miktrotranzakciók. Ami persze egy kifejezetten multiplayerre kihegyezett játéknál elég nagy örömhír. A DLC-kkel és a hozzájuk kapcsolódó szezonbérlettel kapcsolatban egyelőre nem tudtak semmit mondani a fejlesztők, mint ahogy arról sem, hogy mikor indul (ha egyáltalán) a bétateszt."
  • Tinman #189057
    Vicc.

    Ellenben ezek a hírek arra jók, hogy bevillanjanak a TR eseményei/jelenetei és akkor az éppen nekem jó érzés :-)