311802
  • MerlinW
    #189176
    Én 0,6€-ért vettem:)
  • MerlinW
    #189175
    Ott van, Contrast-ot vett:)
  • Rony94
    #189174
    Nice. :D Mit vásároltál?
  • MerlinW
    #189173
    Shani mondja a Secret World-ben:)
    "If I truly want to understand humanity, I need only read the comments section on YouTube."

    Félelmetes milyen dumák vannak ebben a játékban:)
  • DarkSector
    #189172
    :D
  • Rapid81
    #189171
    Ez így volt kitalálva.

  • DarkSector
    #189170
    ilyen is van...omg

  • SzirmosSzisza
    #189169
    Vajon min dolgozhatnak :p

    #189162: LoL-os verzió!
  • Rapid81
    #189168
    Én a 7 kuponból már 6-ot elvertem. :)
  • wantonly
    #189167
    Valami jóféle még jöhetne, eddig csak a Brothers-t vettem.
  • wantonly
    #189166
    Hehe. Milyen nyugodt a gyerek, amíg az anyja oda nem megy mellé... Aztán meg játszik tovább. :D


  • DarkSector
    #189165
    ja no problém elvileg már kaptam ajánlatot, most 1 megteszi egyenlőre amire gondoltam
    :D
  • Rapid81
    #189164
    Még talán 1, de tartogatom, hátha felbukkan még 31-ig vgalami jóféle. :D
  • DarkSector
    #189163
    :D

    ciki
  • Fpocok
    #189162
    EZT NÉZZÉTEK MEG! :D
  • lostprophet
    #189161
    Biztosra veszem, hogy Google Translate :D
  • DarkSector
    #189160
    giftbe kéne, thx most gyors már privibe irtak nemrég, egyenlőre 1-et gondoltam, azért jó hogy irtál, lehet most egyenlőre megoldodik a következő ha lesz majd irok. :)
  • genndy
    #189159
    Hehe. Most hogy megvettem a StarCraftot, kicsit körülnéztem még a G2A.com-on. Magyarra van állítva a nyelv, és a választható platformok között ott a Steam, Xbox, PSN, stb. És ott az EA "Origin" is. Csakhogy ezt lefordították: "Kiindulópont"

    Igen, nyilván a fordító egy ömlesztett szólistából dolgozott, de akkor is WTF fejem volt amikor megláttam ezt a szót az Origin ismert logója mellett...
  • wantonly
    #189158
    Valahol még akad a fiók mélyén. Mi kéne? :)
  • lostprophet
    #189157
    Van valakinek ötlete, hogy a szerepjátékok a Recovery-t minek szokták fordítani?
    Példa: "Shield second Block Recovery"
  • DarkSector
    #189156
    Valakinek maradt még 5 dolcsis kupon amazonra?
  • Botond #189155
    Wishlistre raktam, tavaszi akcióban meglátjuk mennyiért osztják.

    Getgamesgo-n BL2GOTY 11 EUR amúgy.
  • tomsolo
    #189154
    Na igen de a DS2-se még. Mi van ha csúszik? :)
  • Tinman #189153
    A DaS 2 az drog, a legtisztább anyag számomra. A Blackguards nagyon, nagyon ígéretes, de szerencsére nem tudom miről maradok le, mert nem próbáltam.
  • tomsolo
    #189152
    Nem kellet volna kimaxolni a DS2-t és akkor most 4k alatt vehetnél egy BG-t addig is.
  • Tinman #189151
  • ratgab
    #189150
    - Kulcsok: Tudtommal különböző ládaerősségek és zárerősségek vannak, szóval
    előfordulhat, hogy kellhet.
    - Ezt passzolom. Nekem a craftrendszer túl macerásnak tűnt.
    - Ezt se tudom igazán, de tippre crafthoz kell.

    Szerintem egyszerűbb eladni a vérbe az ilyeneket, aztán veszel normális tárgyakat. Egyébként szerintem lootból úgyis jobb fog esni.
  • ratgab
    #189149
    Tudod mi a félelmetesebb? Hogy már most tervezgetem, hogy következő végigjátszásban hogyan tudok majd hatékonyabb csapatot fejleszteni....
  • grebber
    #189148
    Aki már végigjátszotta vagy csak szimplán keni vágja mi merre hogyan a Legends of Dawn -ban azoktól kérdezném:

    -A mindenféle ládákból felvehető raklap mennyiségű kulcsnak van bármi jelentősége?
    - Az érceket eladhatom vagy később fontos lesz hogy tudjak belőlük kovácsolni fegyvert vagy anélkül is tudok majd szerezni jó fegyvereket? (Csak mert ahogy nézem minden ezermilliárdba kerül és a karakter meg csóró az érc mert elég jó áron eladható)
    - A leölt állatokból felszedett karmok bundák stb kell valamire vagy azok is eladhatóak lazán?

  • arty
    #189147
    Máskor se.
  • jarlaxxe
    #189146
    Ez esetben semmi köze a minöséghez a besorolásnak.
  • Botond #189145
    Még nem néztem mit tud, de az indie besorolás nem túl biztató.
  • Tinman #189144
    Iszonyat rossz ezeket olvasni. Megpusztulok az irigységtől :-(
  • Tinman #189143
    Blackguards?
  • Botond #189142
    Én hónapokkal ezelőtt fejeztem be, azóta behúztam heroes6 kieget, abban próbálom az ilyen jellegű igényeim kiélni, de kb egyszerűen jobb, h6 nem pótolja teljeskörűen. Szóval igen, reális scenárió, hogy a tavaszi akcióban féláron megveszem a dlc-t és újrajátszom nyáron.
  • Szabi #189141
    grid és grid2 hg is vagyok :D

    igen :)
  • Tinman #189140
    De most az komoly, hogy te 20 órányi plusz tartalom miatt újrakezdenéd?

    Nem szoktam ilyet mondani, de én PÉNZÉRT sem kezdem újra ezt a játékot!

    Annyira félek tőle, hogy újra kellene kezdenem, hogy 3 helyen van róla mentésem.

    Az az egyetlen szerencséje, hogy néha egész jó csatákat vívok benne, meg néha a hangulat sem rossz.
  • Tinman #189139
    A beszerzési forrásom ügyében most mosom kezeim.

    Fogalmam sincs mi ez a cég, kik, mit és mit akarnak. Abban se voltam biztos, hogy 730 Ft-ért kapok-e egyáltalán valamit.

    Rapid hsz-ét még vásárlás előtt visszakerestem, ő is ott vette, gondja nem volt a vásárlással, szóval most tényleg hófehérebb vagyok, mint Hagrid szakálla
  • Botond #189138
    Újabb 100 óra fog elreppenni a semmibe. Addigra kb végzek az AC-kel.
  • arty
    #189137
    http://sg.hu/forumuserinfo.php?uuserid=1349015540 - őt

    eredeti játékok csoportba.
    tudod, amiről egy ideje már beszélgetünk és mások is helyeselték, ellenben senki nem ellenezte, de valahogy a tettek mezejére nem akaródzik senkinek lépnie... pedig szeretném, ha tudna jelentkezni a grid dlc felajánlásomra, tudván h ótósjátékbuzi és a grid2-t is sokat tolta :)

    steamid-jét nem tudom, de tippre ez lehet: http://steamcommunity.com/id/szabi13 :) majd remélem megerősíti.