311802
  • TBTPumpa
    #189216


    De vigyázz! Még a végén túl sok Contrib pontod lesz!
  • DarkSector
    #189215


  • Rapid81
    #189214
    Off

    /Off
  • DarkSector
    #189213
    +1 mindenkire
  • DarkSector
    #189212
    Budapest éjjel-nappal? :D
  • wesker24
    #189211
    +1 Szabira !
  • Rapid81
    #189210
    Én éjjel-nappal dolgoztam az elmúlt 3 hétben és teszem még ezt jövő hét végéig, aztán mindenre nemtok reagálni. :) De a csoportban jeleztem most, hogy +1 Szabira.
  • DarkSector
    #189209
    Naná hallgatás beleegyezés. :)

    Amazónián mi a helyzet? :D
  • DarkSector
    #189208
    akár lehetne szavazni is, aztán ennyi.
  • arty
    #189207


    (de ez a felhívás már egyszer elhangzott, Imyn és rajtam kívül teljes érdektelenség fogadta ... ha valaki nem tiltakozik, annak szvsz 'mindegy', ergo felvehető ;) )
  • lalakov
    #189206
    Én szívesen bekerülnék, ha lesz egyszer hely.
  • TBTPumpa
    #189205
    Kevésbé aktív tagok listája:
    Fabio Capello
    artschi
    Carlos
    Jetblack
    Prince23
    HappyHunter
    TheGrinder
    pointer4
    Bence94
  • Rapid81
    #189204
    Próbáltam. Ha lelövöm az Explorer.exe-t, akkor az SC nem lát semmilyen hálózatot. Nem azt mondtam, hogy a gépen lövi le a hálózatot, hanem a játékban.
  • IMYke2.0.0.0
    #189203
    Az Explorerrel nem lövöd ki a hálózatot.
  • genndy
    #189202
    Na akkor ide is, csak hogy meglegyen:
    +1 Szabira
    és +1 Lord's Prophet (wantonly) javaslatára. "pointer4" számomra is ismeretlen, nem hogy EJ-ben de még SG.hu fórumon sem láttam soha.
    +1 a Zomillal együtt 40-es határra
  • Rapid81
    #189201
    Semmire sem jó. Szintén próbáltam. Végignyálaztam az összes ún. "tuti megoldást". Egyedül ez a driver téma maradt még ki. Csak, mint már mondottam volt, félek, hogy akkor meg az újabb játékok nem úgy fognak futni, ahogy kellene.
  • Rapid81
    #189200
    Ki beszélt itt CD-ről? Én hálózatról beszéltem.
  • IMYke2.0.0.0
    #189199
    Ja, és az Aero tiltásával is (Windows normál téma).
  • IMYke2.0.0.0
    #189198
    Jé, így is megoldható a StarCraft mizéria:

    "Symptoms:
    Starcraft runs with bright turquoise colors everywhere in the menu system. It looks rather psychedelic.

    On vista, it intermittently happened, on Windows 7 it happens every time after the 1.16.00 patch installed.

    Fix:
    Simply open up your screen resolution window before playing, and leave it open. Doing so will result in perfect colors ever time. The same for vista, just open up personalize. I have no idea why this works, but I've tested it many many times- you just open the window- nothing else."
  • IMYke2.0.0.0
    #189197
    Ahhoz se kell CD.
  • Rapid81
    #189196
    És a LAN-os multi az már neked smafu?
  • IMYke2.0.0.0
    #189195
    Kommentárokban nincs sírás a dolog miatt.
    Amúgy meg, a StarCraft-hoz nem kell hálózat [v1.16.1 patch okán még CD sem]. Single-ben meg játszhatsz.
  • Rapid81
    #189194
    Igen, elindul, de nincs Battle-net. Sőt, semmilyen hálózatot nem lát a játék onnantól fogva. A srác is annyit mutat a videón, hogy igen elindul, csak nem csinál vele semmit utána.
  • IMYke2.0.0.0
    #189193
    189181-ben pedig tökéletesen műküdik, 64 bitesen is.
  • Rapid81
    #189192
    Próbáltam. Ezért is nem használom. :( Majd előkutatok egy régebbi VGA drivert, csak tartok tőle, hogy akkor meg más nem fog rendesen menni.
  • IMYke2.0.0.0
    #189191
    #189179-ben látható, hogy itt, nálam például megy - HD4850-essel.

    Újabb hardverrel és driverrel vannak gondok. Arra viszont megoldások tömkelege van.
  • IMYke2.0.0.0
    #189190
    Mindenkinek megy - a grafikai anomáliákra dobtam a neten talált megoldásokat.
  • grebber
    #189189
    Nekem megy 64 bites Win 7-en csak grafikai animációk vannak :(
  • IMYke2.0.0.0
    #189188
    Előbb próbáld ki.
  • Rapid81
    #189187
    Ha kinyírod az explorer-t, akkor nincs Battle.net...
  • IMYke2.0.0.0
    #189186
    StarCraft 1 megoldás újfent:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    The solution is to kill the explorer causing these problems:

    1 - Open notepad and paste this in:

    @echo off
    taskkill /f /IM explorer.exe
    start /wait StarCraft.exe
    start C:Windowsexplorer.exe

    2 - Choose all files -> save as WIN7FIX.bat

    3 - Copy WIN7FIX.bat in the starcraft directory (where starcraft.exe is)

    4 - RUN this bat file. DONE !

    P.S. There are other guides on the net, but they miss 1 important thing: the wait switch. We have to wait until sc1 ends, otherwise the explorer won't start!

    Extra Credit: If you don't like seeing a command prompt window open up when you run Starcraft, create a second file, however give this one a .vbs extension. Right-Click->Edit and paste in the following:

    Set WshShell = CreateObject("WScript.Shell")
    WshShell.Run chr(34) & "scFixed.bat" & Chr(34), 0
    Set WshShell = Nothing
    change scFixed.bat to whatever you named your batch file. Save and close the editor, and run the .vbs file.


    Cleaning up

    * Create a shortcut for the .vbs file on the desktop (or wherever you keep your game shortcuts) and rename it if you wish
    * Right-Click and go to Properties->Change Icon
    * Browse to the Starcraft directory
    * Click on the original Starcraft.exe (with the Wraith fighter icon) and click Open
    * Click OK a couple of times

    Hey Presto! a brand new (working) Starcraft shortcut that doesn't open a command prompt window
  • DarkSector
    #189185
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189184
    Részemről, ahogy korábban is jeleztem: +1
  • ratgab
    #189183
    Ahogy arról már volt szó többször felmerült már az igény, hogy Zomil "helyére" egy aktívabb tagot vegyünk fel az eredeti csoportba. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy megboldogult csoporttársunk kikerülne onnan, hisz ő már örökös tag!

    Több név is felmerült a bővítés kapcsán (Carlos helyére is előfordulhat, hogy veszünk föl mást) és végül a leghangosabban Szabi neve hangzott el többször is.

    Ezúton kérem a kedves csoport tagjait (nem arty nem én döntök egyszemélyben, sem a többi moderátor a felvételekről. Ez korábban is így volt és ezentúl is így lesz. Bizony ezek olyan döntések, amit meg kell szavazni egy közösségben és Szabi felvétele, még NEM (!) volt megszavazva), hogy ha lehet még a délelőtt folyamán, de legkésőbb kora délutánig szavazzuk meg a jelentkezőnk bekerülését, hogy a már futó felajánlásra is be tudjon nevezni a kolléga.

    +1 Szabinak, ha egyetértesz, - ha nem.

    Részemről nincs akadálya: +1!

    Szavazni itt is lehet, de jobb lenne, ha mindenki a csoporton belül a bejelentés alatti üziknél tenné ezt meg.
  • wantonly
    #189182
    A videó alapján tetszik, hangulatos.
  • IMYke2.0.0.0
    #189181
    Rapid81-nek: StarCraft 1 Windows 7-en (video)
  • DarkSector
    #189180
    Thief gameplay

  • IMYke2.0.0.0
    #189179
    StarCraft (1): Brood War (v1.16.1) helyzetjelentés
    * Angol
    * HD4850
    * Windows 7 fix

    Sajáték képösszeállítás:


    Röviden: Működik.

    Új hardverrel meg vadászni kell biztosan a driverre, vagy a megoldásra.
  • Botond #189178
    10/10 pontos kivitelezés! :D
  • RatBaG #189177
    pár hete már eszembe jutott, aztán totál el is felejtettem, hogy van egy 10 eurós ubi kuponom, ami vagy másfél éve itt porosodik.
    ez a kép kellett hozzá, hogy megint bevillanjon, gyorsan be is zsákoltam az ac4hez a freedom cry dlct, pedig már majdnem meg is vettem marosstól a hét közepén.