311802
  • kjhun
    #189377
    És, ha felemelitek a létszámot 50 főre?
  • ratgab
    #189376
    Mindezt úgy, hogy már most 41-en vagyunk Szabival.
  • ratgab
    #189375
    Na most megint hogy tegyek igazságot (vagy tegyünk).

    Van, aki azt szeretné maradjon a 40-es létszám Zomillal, van aki kirakna egy-egy embert és a helyére venne fel mást.

  • Totti5
    #189374
    Aztán lehet hülyeséget mondtam, mert a Senna is csak feliratos. És tényleg... most néztem a borítót. Rosszúl emlékeztem.
  • kjhun
    #189373
    Feliratosan néztem meg ebből 2-őt, az "1" még hátravan. Senna-t (ezt, láttam itt pár napja dobozképen) nem találtam szinkronosan eddig. A haláláról szóló fél óránál rövidebb film, az szinkronos.
  • ratgab
    #189372
    Erre van a csoporton belül a bejelentés opció, amit most is alkalmaztunk.
  • ratgab
    #189371
    Az a baj, hogy lassan döntünk. Ha meg karhatalmúlag tennénk az se lenne jó neked. Ezen azért gondolkodj el légyszíves mekkora ellentmondás a kettő.
  • lalakov
    #189370
    Ha kiülsz vele az erkélyre, biztosan. ;-)
  • Szabi #189369
    közbe átraktam az X-Akták topikba, inkább nem offolok itt sokat :D
  • Totti5
    #189368
    Senna dokumentumfilm szinkronos, a RUSH csak eredeti nyelven ment a mozikban. Talán a lemezes kiadásokon lesz szinkron, de ha rám hallgatsz akkor eredei nyelven nézd meg, mert úgy jön át a két főszereplő jelleme, a moziban ezért sem lett szinkronizálva.
  • ratgab
    #189367
    Leírom mert ez jutott eszembe hirtelen. Te totál hülye vagy ma hallod.
  • ratgab
    #189366
    Basszus tudod mit jelent a demokrácia szó (eldöntöm én, hogy ki legyen a csoportban szívesen, de akkor az már nem Eredeti csoport, hanem Ratgab csoport, tetszik már érteni!)? Ha kibaxlak a csoportból, akkor meg az lesz a baj, hogy diktatórikus vagyok...
  • wantonly
    #189365
    Frankó. :S

    Állítólag (ha lehet hinni a met.hu-nak, ki nem megyek megnézni) itt még "csak" -7C van.

    Majd este olvasok egy kis Trónok harcát, adja majd a fagyos feeling-et. :)
  • ratgab
    #189364
    1.Egy ideje már téma, hogy takarítsunk. Mindenki leszarta. Most feldobtad ezt a Grid 2 dlc packot és rögtön azonnal kell. Nem értem a kapkodást. Ha Szabinak akarod adni, miért nem adtad neki a DLC packot?

    2. Fabio a csoportalapító volt. Ezt azért végiggondolnám a helyedben a hülyeségek írása előtt... Megbeszéltük Imy-vel, hogy nem biztos, hogy tudom nézni folyamatosan a szavazás állását. Direkt megkértem, ha ő veszi észre a jelentősebb szavazatot, akkor cselekedjen.

    3.Nem mi vagyunk az Atya úr istenek a csoportban (de nem is te ha már itt tartunk). Nem diktatúrát csinálni jött létre a csoport, hanem közös megegyezés alapján. Igyekszünk (mindhárman egyetértve a dologban) demokratikusan működni és meghajolni a többség akarata előtt. Ehhez hozzá tartozik, hogy nyilvánítsanak véleményt a tagok. Nyilván nem elvárható, hogy mindenki mindig gép előtt legyen (nálam ugyan megy a steam mindig ha itthon vagyok, de nem mindig vagyok a gép előtt) és szavazzon. Ha nagyon szigorúan vennénk, akkor megvártuk volna míg mindenki szavaz, ezzel szemben a csoport negyedének szavazata is elég vagy ha látjuk, hogy konszenzus van a kérdésekben.

    4. Igen a baszogatásomra értem. Mert hogy 3 modi van. Nem értem miért pont rám száltál a dologgal. Eddig nem volt olyan SOS a bővítés és érdekes csak te vered megint csak az asztalt. Kell a moderátori jog? Szívesen átadom. Eleve nem is én kértem.
  • kjhun
    #189363
    Szépen fel lett javítva a film minősége.

    A KR-t és pár régi jó sorozattal is megcsinálhatnák.

    OFF2:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Rush-t, az "1"-et és a Senna-ról szóló filmek, csak feliratosan jöttek ki? Szinkron nem is várható hozzájuk a közeljövőben?


    OFF3:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Napló-t nézte valaki ma este? Google, keresés --> Zenélő ház Párkány
  • lalakov
    #189362
    Hatvan-Nagygombos, most -14,9. Lesz még ez rosszabb.
  • wantonly
    #189361
    Állítólag itt nálunk lesz a leghidegebb, -14C. Bár nemrég még -17-et vizionáltak. :)
  • lalakov
    #189360
    Azt hiszem nyitva hagyok egy csapot éjszakára nehogy megfagyjon a csőben. :(
  • Szabi #189359
  • w77d
    #189358
    A Forza 4 és a Horizon fizikája ég és föld. A Forza 4-et pörgetem a mai napig állandóan, míg a Horizontól hányingerem van, ráadásul geci unalmas és gyermeteg is. Nagyon bánom, hogy 0day vettem meg a Collectors-ot belőle. A rali mód pedig a kimondottan szar fizika miatt használhatatlan.
  • Botond #189357
    A horizon arra való, hogy amikor hazaérek hétvégén az aheti 1000+ km levezetése után, amit 99%-ban 130-ra állított tempomattal tettem meg akkor belököm a cuccot, beülök a bentleybe és kövér gázzal jobbra tekert kormánnyal nagy füst csíkot húzva elhúzzak bármerre szalagkorláttól szalagkorlátig. Brutál jó motorhang, sok eszetlenség. Semmi több.
  • Totti5
    #189356
    off

    The.X-files.S01E01.1080p.HDTV

    Ez a királyság!
  • w77d
    #189355
    Nna a Metro Last Light végére értem. Gyerekek ez nagyon ott volt a szeren. Geci jó sztori, minden eddiginél hangulatosabb világ és gyönyörű grafika. Ez utóbbihoz még azt is hozzá tenném, hogy az előző résznél szebb és mégis jobban fut. A fő sztori 10 óra alatt ment le és nem volt unalmas egy másodpercig sem. A DLC-ket is ki fogom tolni egytől egyig, remélem azok is elég tartalmasak. Mindent egybevetve régen volt már, hogy ennyire élveztem egy játékot.
  • Totti5
    #189354
    Milyen fizika hiánya? falevelek fizikája? mert az autóknak simán a legjobb ami sandbox autós játékba megjelent, ami nem csoda hisz Forza 4 fizika van alatta a játék stílusához igazítva ( ha úgy tetszik butítva ).
  • Rapid81
    #189353
    Goat Petting Simulator!
  • Szabi #189352
    a horizon egyik hibája szintén a fizika (hiánya), de ott van még az is, hogy már szinte minden autó dlc és a legnagyobb.... hogy csak boxra van.. :D
  • Rapid81
    #189351
    Miért tudnék jelentkezni, mikor nincs meg az alapjáték???
  • Totti5
    #189350
    Hár ez nem ött össze, a DLC-kből kiszálltam! Nyerje az aki az alapot!
  • Botond #189349
    Egy pár hete ezek merültek fel, mint a forza horizon legnagyobb hibái. :D
  • Szabi #189348
    inkább fogalmazzunk úgy, hogy a hibái (van bőven) ellenére is tudjunk néha élvezni :D

    a nagy nyitott világ és a belsőnézet sokmindent tud felejtetni
  • arty
    #189347
    javaslom új szabálynak, h akinek a tdu2 tetszik, az ne lehessen tag!
  • Szabi #189346
    nem tudom hogy én már szavazhatok-e, de +1 TS klubtársnak (TDU2 :D)
  • arty
    #189345
    ne rajtam múljon, +1 Tomsolonak!

    (noha nem a szívem csücske, de többet jár ide, mint a group egy bizonyos harmada ... :D )
  • Dj Tommy
    #189344
    +1 TS-nek, TDU2-ben gurultunk 1-2x, szóval jöhet.
  • arty
    #189343
    tehát az az igazságos, hogy nem tesz semmit?

    (jól számoltam, tomsolonak már csak 20 szavazat kell? 2017 áprilisára biztos ő is bekerül - töbebt ne is szólj érte, csak várd! )
  • Rapid81
    #189342
    Újabb Steam felhasználószám rekord: 7,462,214
  • Rapid81
    #189341
    A Steam jól odatette magát ma is...

  • DarkSector
    #189340
    azám persze csak tátsd nagyra a szád. :D
  • TBTPumpa
    #189339
    Hát látod, vannak még megbízható és tisztességes emberek. Na, akkor a megbeszéltek szerint, holnap tőled is kapok valamit igaz?
  • DarkSector
    #189338
    Isten ments, nem kötekedés ez Arty is tudja szerintem...szép dolog hogy lezsíroztátok. :D