311802
  • Botond #189418
    Senkit nem zavar, szerintem a nap poénja volt!
  • ZsZso
    #189417
    A vacogós cápja elégítse ki orálisan az ilyen barmokat.
  • Coolfire
    #189416
  • MerlinW
    #189414
    Az eléggé best buy:)
  • wantonly
    #189413
    Need For Speed Rivals $13.18 (kuponnal)
  • zorrobomber
    #189412
    Hétvége:
    Nagyon jó a Brave New World!
  • darkling
    #189411
    Amazonon Bio Inf. már csak $9.99 kupon előtt.
  • arty
    #189410
    néha?! folyamatosan játszik ugyanazzal boxon és pécén is egyszerre, kommentel, vásárol.

    tudtommal brutális backlogja van, igazi hörcsög :D
  • arty
    #189409
    régebben rezgett a léc, de mostanság nem nyertél semmit -> maradhatsz :D
  • arty
    #189408
    ezt mondom, jelen formában döntésképtelenek vagyunk...

    ellenkezett valaki carlos, pointer, arcsi(?) kivágása ellen? voltak a megtartásuk mellett érvek? ;)
    arra hiába vársz (várunk), hogy 30+ ember véleményt mondjon.... akit érdekel a téma, szerintem nyilatkozott már, a többieknek látszólag mindegy.
    (de javíts ki te vagy bárki, ha tévednék)
  • arty
    #189407
    Tudom mit jelent és látom, mennyire nem működik itt sem - mivel az emberek apatikusak és nem tesznek magukért (se). Sodródnak.

    Nem tudom társasházban élsz-e, de ott is - tudván előre a passzivitást - a lakógyűléseken (egy tiszteletkör után) mindenképp hoznak(/hozunk) határozatot: ha csak egy ember jön el és ő azt mondja, hogy festünk, akkor festünk. Akit a kérdés nem érdekel, arra minek várni? Pont ezért nem jut soha itt se előre semmi, csak állunk és várunk... :( Ki kell mondani: ha nem szavazol, azzal a többiekre hagyod a döntést - azokra akik ellene vagy mellette voksolnak. Felesleges napokat várni - hiszen a nagy semmire várjuk, senki nem szól hozzá 1-2 nappal ezelőtti témákhoz. (kivéve kb én, amikor egy ideig nincs időm olvasni és visszamenőleg kommentelek :D )

    Egyébként a kibaszásommal sincs semmi gond: ha a kutya nem szól az érveid ellen - nyilván mert nem érdekli őket - azzal hallgatólagosan támogatják a felvetésed, rád bízzák a döntést - hogy mehet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    (egyébként meg igen, ma tényleg elég hülye vagyok, de eléggé felhuzott, hogy olyan emberekre várunk, akik soha az életben nem fogják a kisujjukat se mozdítani a csoportot érintő kérdésekkel kapcsolatban, ahogyan azt sem értem minek olyanok érdekeit védeni, akik mondjuk hetek, hónapok óta erre se járnak - olyanokkal szemben, akik épp most viszonylag aktivan a közösség részei. sőt, ha már itt tartunk én zomil megtartását sem érzem értelmes dolognak, hiszen tudjuk mit tett, pár morzsa előzményt is hallhattunk... morbid lesz, de: más lenne, ha pl mondjuk téged elütne a villamos... namindegy, ez lefutott kör, hiszen a többség maradást szavazott már zomilnak és kb enyém az egyetlen ellenvélemény, amit ráadásul eddig nem is hangoztattam különösebben ;) )
  • mooo
    #189406
    Megvettem Amazonon a Burnout Paradise Bonus Vehicle Pack-ot,de játékon belül a store-ba csak 3 aktív...A többinél azt írja,hogy: Jelenleg nem elérhető. Nem tudja valaki,hogy ez miért van?
  • Rony94
    #189405
    Nordic Games játékok 60%-os leárazással
  • kigyi
    #189404
    Ajjaj és még képes voltam meg is venni :D
  • wantonly
    #189403
    Esetleg Botond is bekerülhetne. Visszaolvastam kicsit a topikban és néha hozzá szokott szólni.
  • Rapid81
    #189402
    Szokott erre járni.
  • mooo
    #189401
    Köszi!
  • wantonly
    #189400
    Tototto, theGrinder: ritkán szoktak ide írni
  • w77d
    #189399
    Yess, akkor nyugodtan hajthatom ma álomra a fejem XD
  • ratgab
    #189398
    Te biztonságban vagy... egyelőre....XD
  • w77d
    #189397
    csak egyet mondjatok meg... én még maradhatok, vagy veszélyeztetett állatfaj vagyok? :D
  • lalakov
    #189396
    Ahol felhő van, ott enyhébb az idő.
  • ratgab
    #189395
    Grinder-t sem igen ismerem és szerintem nemigen járt erre mostanában.
  • ratgab
    #189394
    Én például Tototto-t se láttam, vagy nem ismerem. Valakinek hiányozna ha kiraknánk?
  • tomsolo
    #189393
    Jó, hát nem tudtam kihagyni az öreg Kosugit. Kitörlöm ha ennyire zavar vkit - pedig direkt kis képet kerestem.
  • ratgab
    #189392
    Eredeti csoportba akartál bekerülni nem?
  • ratgab
    #189391
    Első ember Carlos lesz. Pointer volt még felvetve, illetve artschi.
  • Botond #189390
    B listára. :)
  • tomsolo
    #189389
    Hova kerülök?
  • ratgab
    #189388
    Holnap összeüllünk a modikkal és takarítás lesz mostmár. Valakinek úgyis mindig ellenvetése lesz a cimbikkel szemben. Tomsolo meg bekerül, ha elvégeztük a takarítást.
  • Botond #189387
    (Nem vittem el, asszem tom miezez)
  • wantonly
    #189386
    Szerintem legyen az, hogy például kirúgás ügyben várjunk néhány napot, hogy az illető feltűnjön, esetleg egy hörcsögölőtársunk kiálljon védelmében, hogy ne legyen eltávolítva az illető, mert jó barátja, stb., de egyébként, ha már néhányan egyetértünk a többiek pedig ez idő alatt nem nyilatkoznak az ügyben, akkor meg lehet lépni nyugodt szívvel.

    Akit viszont én felvetettem a steam csoport fórumában, szerintem már évek óta nem járt itt. Ketten egyetértettek velem, a többiek nem nyilatkoztak. És senki nem állt ki a védelmében, pedig már vagy fél éve is felvetettem a nevét, tehát szerintem kezdetben vele állítsuk vissza a rendet, a 40-es csoportlétszámot. Ugyanígy el lehetne járni másokkal is. Ha meg esetleg tévedünk, maximum visszavesszük az illetőt, szóval nem kell túl sokat gondolkodni rajta, meg kell lépni, amit meg kell. :)
  • Botond #189385
    Ninja edition? :D
  • tomsolo
    #189384


    Shadows: Price For Our Sins Bonus Edition

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Steam: DMN05-HN22N-DCT4Y
  • Botond #189383
    Érdekes. A városban bent hidegebb van, mint kint falun? Azért remélem reggel pöccre indulnak a gépek.
  • Rapid81
    #189382
    A csoport Steames oldalán konrkétan sosem járok. Ha csak ott írnátok ki valamit, tuti nem venném észre. Meg így sem tuti, hogy mindenki észreveszi, hogy ide berakod, hogy ott van valami. A szavazás a banner alatt mindig látható lenne és tudná mindenki, hogy szavazott-e már...
  • lalakov
    #189381
    Szerencsére nem ott (picit messzebb), nálunk "csak" -6 van. :)
  • Botond #189380
    Nem lehet. Csak kerek szám jöhet szoba ezért is választottuk határszámnak a PI-t. :)
  • ratgab
    #189379
    Így is takarítani akarnak többen.
  • Botond #189378
    Közel laksz. :D 10 perccel odébb csak -9. :)