311802
  • TBTPumpa
    #189337
    Ne köss bele.
    Rendes volt tőle, hogy úgy cselekedett, ahogy előre megbeszéltük!
  • Tinman #189336
    Szerintem is túllihegted és Ratgab abs. igazságosan jár el az ügyben.

    Most szavaztam én is, láthatod.

    Sajna én sem érek rá 24/7 itt lebzselni... akkor ki játszana? ^^
  • arty
    #189335
    nem volt indokolatlan, személyeskedő meg max annyira, amennyire az ő korábbija
  • DarkSector
    #189334
    Tblint de nem lényeg. :D
  • arty
    #189333
    itt még mindig alig több, mint 6 EUR az alapjáték!

    (egy "szerencsésnek" egyébként akár dollárban is meg tudom tán venni, 7.50$ úgy)
  • Rapid81
    #189332
    Ilyen esetekre szavazást kellene bedobni ide a benner alá, valahogy úgy, hogy csak mi tudjunk rá válaszolni.
  • Botond #189331
    Beszóltál indokolatlanul ratgabnak erősen személyeskedve. Járt az ejnye bejnye.
  • arty
    #189330
    tehát akkor szerinted csak a két perc és a 3 nap létezik döntési időre?
    a csoport aktiv tagjai nem olvasták az első felvetést? reagált rá ratgabon és imyn kívül bárki?
    ha vártunk volna még egy hetet, sokan reagáltak volna a héttel korábbi felvetésre?
    az eddigi példák alapján mennyire érzed aktivnak a csoport tagjait szavazási ügyekben?

    talán feltünt, hogy zomil kiebrudalása ellen is többen kikeltek - lehet(!) h az én kirugásom ellen is páran esetleg(!) szót emelnének... meg azért ezt meg is kéne ám indokolni - megfelelő érvek mellett magam is tudnám pl támogatni a kivágásomat :)

    (ugyhogy grata, jól levágtad a lényegi részt a történtekből)
  • grebber
    #189329
    A franc essen bele :(

    Így már 100% hogy nem én fogom nyerni a Grid 2 DLC kollekciót pedig annak jobban örültem volna!

    Nagyon szépen köszönöm!
  • TBTPumpa
    #189328
    Köszönöm!
  • arty
    #189327
    GRID2-t Tbalint nyerte :) gratulálok! (mail ment a kulcsal)

    ---

    ne feledjétek a dlc pakkot se! az még nem kelt el! :)

  • Tinman #189326
    Az elsőre nem jelentkeztem, reménykedtem benne, hogy elárasztja a netet az olcsó kód, de nem jött be sajna. Szóval, erre most beneveznék... nagyon szépen köszönjük!
  • Dj Tommy
    #189325
    Kösz a lehetőséget újra és Grebber-nek meg grat hozzá. :)
  • Rapid81
    #189324
    Telis-tele van a játék a magyar címerrel. A falakon, az őrök pajzsán... Véletlenül nem magyarok csinálták?
  • darkling
    #189323
    Grebber nyerte, el is küldtem neki.

    De itt a következő, ez csak egy napos ;)

  • Rapid81
    #189322
    3 kötet a Magyar Királyságról.
  • Botond #189321
    Így van, az ilyen dolgot szerintem is karhatalmilag és instant kell végrehajtani 1 ember véleménye alapján. Csak nehogy vki azt javasolja, hogy helyetted vegyenek be vkit és rá két percre már hopp kint is vagy. :D
  • Micsu
    #189320
  • Botond #189319
    Nincs is szebb annál amikor az érdekmentes barátságot felváltja a biznisz. Szerintem is a francba mindenkivel akiből nincs azonnali hasznunk! :D
  • Tinman #189318
    Végül is ki volt a szerencsés? :-)
  • arty
    #189317
    látom rendesen bedolgoztad magad az államigazgatásba, a tehetetlen tutyimutyizás mindenesetre szépen átjött ide is
  • arty
    #189316
    1. értem én, de 2x2 percet azért rászánhatnál, ha már körbebástyáztátok a csoportot a sok idióta szabállyal
    2. fabio mintha nem is lenne, kb őt is ki lehetne vágni a csoportból az eredeti szellemiség alapján :) imy pedig megtette a magáét. te lovagoltál tovább a dolgon, ahelyett, hogy intézted volna az uj csoporttagot
    3. mivel a group nagyrésze le se szarja a csoport-szavazásokat, elképesztő nagy marhaság ezt az ügymenetet követni, nem is értem ez neked honnan jött. az egyetlen módszer ami működik, h felveted a módosítást és akit zavar ellenkezik majd - ha többen vonultatnak fel ész érvet, akkor nincs módosulás.
    4. az agresszív stílusomat a noszogatásodra értem? talán nem patópálurasan kéne vezetni a csoportot - ha meg nincs időd, add át másnak a moderátori jogod

  • Rapid81
    #189315
    Ha ingyen vagy bundleben szerzett olcsó kulcs drágán árulásáról van szó, akkor nem. Egyéb esetben vagy ha cserélni akarsz, akkor nyugodtan.
  • Tinman #189314
    #176828 alapján abs. nem probléma, hajrá!

    Szavazás:

    Tomsolo-nak +1 szavazat részemről, mert csak idén láttam tőle min. 5 felajánlást.
  • mefi88
    #189313
    Üdv.
    Nem akarok szabályt szegni ezért megkérdezem, itt hirdethetek-e legális steam kulcsot?
  • lostprophet
    #189312
    Ingyenes Fraps alternatívának tűnik, nem tudom, próbálta-e már valaki:
    liteCam Game
  • Panzeradler #189311
  • Botond #189310
    Azé szép, hogy még mindig jön ki az eredeti Wolfeinsten grafikus motorjával játék. Talán a LMI örök lőszer cheat is megy benne. :)
  • Fpocok
    #189309
    TB máris megtalálta az év játékát! :D
  • grebber
    #189308
    Omg HD Zombies! is coming to Steam for PC in mid-February

    Van vitára annyi game és a legalját hozzák át
  • grebber
    #189307
    Akinek kell olcsón az indiegala pack most elindult a jelentkezés a steam-es group buys csoportba.

    Már korábban is mondtam mivel nekem csak a Ravensword és a Deadly Premonition kell a többire lehet jelentkezni privátba INGYEN!

    A Two Brothers-et már az elején lefoglalta Panzeradler így az már nem vihető!
  • ratgab
    #189306
    Részemről lehet takarítani, természetesen szavazásos módszerrel (igen arty mert ez is így működik és ehhez is idő kell).
  • ratgab
    #189305
    Mivel nem ebből áll a napom, hogy nézzem a szavazás állását ezért kértem meg Imy-t ,hogy figyelje ő is, ha én épp nem lennék gép előtt vagy más elfoglaltságom van.

    Mégegyszer elmondom:

    1. Nem ebből áll az életem, hogy ezt figyelgessem
    2. Nem egyedül vagyok Modi a csoportban (3-an vagyunk)
    3. Szavazással indul a dolog és ha megvan a kellő szavazat, akkor felvesszük.
    4. Kicsit visszavehetnél az agresszív stílusodból, mert már kezdem unni...
  • IMYke2.0.0.0
    #189304
    Hú, és még pont a harmadik fejezet vége előtt volt az egész.
  • Dj Tommy
    #189303
    Én most akartam szavazni, de látom már nem kell a +1 szavazat.
  • grebber
    #189302
    Hát pedig szerintem ez kőkeményen nem az a Cradle amit én linkeltem!
    Egy fél kép se egyezik a videók is full mások.Egy mondatot nem látok amibe Cryengine említés lenne! Szóval ez szerintem más!
  • IMYke2.0.0.0
    #189301
    Hú de nagy mákom volt - a két utolsó flashbang gránátom egyikével sikerült 4 ellenfélt leküldenem padlóra Alan Wake-ben.
    Örülök, mint egy kölyök.
  • IMYke2.0.0.0
    #189300
    Mentségemre szóljon, hogy mindkettőtök STEAM-es neve Ha**-val kezdődik a táblázatban :)
  • DarkSector
    #189299
    :P
  • IMYke2.0.0.0
    #189298
    Én lenni hüle...
    Valóban nem Te vagy ő :)