311802
  • IMYke2.0.0.0
    #189458
    Köszönöm szépen a lehetőséget.
    Láttam, hogy kik jelentkeztek, és úgy gondolom, hogy nem rontom az esélyeiket. Én tavaly is már sok csoporttársam elől elhappoltam játékot. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #189457
    Tévém ugye mán nincsen, a fantasztikus - és úgy 30 évvel megcsúszott - digitális átállás okán, így csak a kényem-kedvem szerint hirado.hu-zás és hvg-zés alapján tudom, hogy ott valami zajlik. Szegények, nem tudják, mivel játszanak.
  • IMYke2.0.0.0
    #189456
    Modik majd törlik. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189455
    Ahogy arty esetében, veled szemben sem támogatnám a radírozást.
  • IMYke2.0.0.0
    #189454
    Alapos csoporttisztogatás - aztaqmilyenrondaszóez! - mellett javaslom "Sir Quno Jedi" tagságát, nem azért, hogy felajánljon, nem azért, mert "rászorul", hanem azért, mert a topik és a csoport IGAZI, vérbeli kockája, a megtestesült PC- és játékrajongó.

    A csoport jól megcsócsálja a dolgot és kiderül.
  • darkling
    #189453
    Ez rövidebb ;)

  • Tinman #189452
    Pontosan ezért dobtam Tomsolo-ra... nem ismerem, de sok felajánlása volt már csak idén.
  • IMYke2.0.0.0
    #189451
    És... törölve is :)
  • zorrobomber
    #189450
    Én pl. azért nem szavazok, mert nem igazán ismerem Szabi-t. Nem szavazok se mellette, se ellene.
  • IMYke2.0.0.0
    #189449
    Én biztosan nem engedném, hogy kirúgjanak téged a csoportból. Legfeljebb, én is kilépnék, veled együtt.
  • Sir Quno Jedi
    #189448
    Ezek kérem legalább olyan fontos dolgok, mint a zukrajnaiválság.
  • Dzsini
    #189447
    és Sho Kosugi mester arcképe :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189446
    124 új üzenet - gondolom: SG-E topik tagság, és egy kis veszekedés.
    Tévedek?
  • Dzsini
    #189445
    ...meg fészbuk, és 1 milliárd netező nem tévedhet :)
  • Sir Quno Jedi
    #189444
    Na ez az évezred tévedése. Ezé van való világ 6, meg győzikesó. Me ezt akarják elhitetni az emberekkel! :D
  • Dzsini
    #189443
    A többiek nézegethetik, hogy épp mivel játszol, meg... nemtudom.

    Közösségekbe tartozni bizonyára jó dolog :)
  • Dzsini
    #189442
    A micsodánk?
  • Sir Quno Jedi
    #189441
    de ha nem vagyok steamgiften akkor mit értek vele?!
  • Rapid81
    #189440
    Nem vagy tag? Instant felvételt követelek!
  • Rapid81
    #189439
    Köszi, de sajna nekem ez a find-os dolog is argument list too long-ot ad. :( Szar régi Red Hat Valhalla.
  • Sir Quno Jedi
    #189438
    namostledőltödanimbuszunkatvaze!
  • Dzsini
    #189437
    A moderátoroknak semmi közük a vip tagsághoz, se adni, se elvenni nem tudunk. :)
  • Sir Quno Jedi
    #189436
    De én nem akarok benne lenni a csoportban, mert nem steamgiftelek, hovatovább faxságnak tartom az egészet. Ha kell valami megveszem oszt haller. Ha felesleg van, odaadom olyannak aki megérdemli. Nem kell ehhez egy ipari méretű összeesküvés... :D
  • Fabio Capello
    #189435
    pont most akartam vipet venni, mert az előző lejárt, hát nem fogok. csak sms fizetés, nyolc hónap több mint egy rugóért, kártyával egy évre volt 990, így ez kösz de kösz nem. Elvileg majd megint lesz kártyás/paypal fizetés, kivárom azt, ez az sms fizetés ez a lehető legrosszabb megoldás nekünk is, és az üzemeltetőnek is.
  • Fabio Capello
    #189434
    Igazándiból a csoport azért lett, mert igény volt rá - sajnos a nagy SG-s csoportban annak idején rengeteg "betolakodó", volt, akik hajtottak a steamgiftes felajánlásokra, és itt többen jelezték, hogy topikon belül szeretnének felajánlást tenni - ezért jött létre ez a csoport, talán két éve karácsonykor, ha jól rémlik.

    Azóta persze sokminden változott, ugye bejött a negyvenfős limit, utána az aktivitás steamen/fórumon belül és hasonlók, de alapvetően a csoportban nagyon kevés kivétellel mindig is a közösség hozta meg a döntéseket, és ez így is fog maradni. Baráti közösséget próbálunk kreálni, nem diktatúrát :P

    (megjegyzem, a last online sem mindig mérvadó, hisz az a friendlistet nézi, az pedig kikapcsolható.)
  • arty
    #189433
    +1 sqj felvételére!

    viszont cserébe szeretném, ha mindenkit ingyen VIP-é tenne itt 2099 októberéig....
  • arty
    #189432
    ez nem mentség!
    a családod, ismerőseid előtt mentegetőzz, hogy azért nem érsz rájuk, mert fórumozol és játszol!

    amugy szvsz a steam csoport lett a forum alapján, nem pedig forditva - így szvsz az a mérvadó, hogy itt ki és mennyit van ... most attól még, hogy én mától nem játszok két éven át, még remélem anyázhatom tovább ratgabot itt!
  • Tinman #189431
    Jótól kérded... n+1. senki vagyok :-D
  • Fabio Capello
    #189430
    Élek még többé kevésbé, valóban, személyes okok miatt mostanában mind Steamen, mind SG-n kevésbé vagyok aktív.

    Nem véletlenül választottam anno Imit és ratgabot, mint moderátorokat a csoportban, ha óraszámban néznénk, vszeg ők töltik itt a legtöbb időt, én részemről maximálisan megbízom a döntéseikben.

    Viszont én már annak idején is megmondtam, az, hogy én csináltam a csoportot, nem mentesít semmilyen csoportbéli íratlan szabály alól, ha úgy érzitek, természetesen bármikor átadom a stafétabotot.

    Az inaktív tagok szűrése legalábbis steames jelenlét alapján sokkal egyszerűbb lenne, ha pl. az én kliensemben nem hiányozna a last online rész a tagok felénél...
  • Sir Quno Jedi
    #189429
    Hé én benne sem vagyok a csoportban?!?!?
  • Fabio Capello
    #189428
    kitalálom, valami humbibundi pakk megint?
  • Tinman #189427
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Párom 38 éves, egész kis feleségtípus kolléganője múlt héten lett öngyilkos. Elég jól éltek, 2 diplomás nő volt. Szerintem is baromi nagy különbség van a betegség/baleset miatt elhunyt vs. eldobja az életet xy probléma miatt között. Nyilván sajnálja az ember mind a 2 esetet, de aki magának keresi a bajt, azt tulajdonképpen sajnálni sem kell, hiszen ÍGY akarta! Ez volt a döntése, amibe pl. a barátait véletlenül még csak érintőlegesen sem avatta be...
  • Sir Quno Jedi
    #189426
    ezen behaltam
  • Tinman #189425
    Ász! Én megveszem az összeset 8 bahmati rúpiárért!
  • Dzsini
    #189424
    ez esetleg?
  • Rapid81
    #189423

    Aki járatos linuxban (MerlinW?), az segíthetne nekem, hogy hogyan tudok egyetlen paranccsal 50k+ fájlt törölni? Vagy 100k+ is előfordul. Pár ezer fölött az "rm -f" közli, hogy túl hosszú az argumentumlista. Próbáltam a find parancsba épített törlést (find . -type f -print -delete), de ugyanezt adja vissza... Total Commancerrel megy FTP-n keresztül, de az nem éppen felügyelet nélküli megoldás... Ha valaki tud, légyszi segítsen. Köszi!
  • Fpocok
    #189422
    Kijött hosszabban TB videója a játékról :D
  • Rapid81
    #189421
    Írtam paraszt vagy nem írtam, hogy olcsó kulcsok drágán árulása esetén húzz a francba?! Akkor húzz a francba! Ja, és mellékesen jelentve.
  • Botond #189420
    Toltam én is. Közelítem az 500 órát! :)
  • Botond #189419
    Köszi, de nekem nincs steamgift hozzáférésem, csak a helyet foglalnám, nem ajánlok fel, nem jelentkezek felajánlásra. De tényleg köszi!