311802
  • DarkSector
    #189498
    vagyis ha régen elértél egy eredményt visszamenőleg nem adja meg?

    Lol nekem semmit nem adott se a kliens letöltésére, sem az az 5 játék elinditására, addig kár vele foglalkoznom.
  • Zóanagyvarázsló
    #189497
    Tehát 1-2 óra tálcára rakás alatt ki lehet szedni a kártyákat? Nem is tudtam, én még sosem játszottam trading cardos játékkal Steamen :)
  • Rapid81
    #189496
    Lolfakk...
    Ezen betojtam.

    Playfire supporttól jött még 1 üzenet ma a tegnapira reagálva, hogy mások megkapják visszamenőleg, én meg nem.

    " The Playfire rewards system should only give out credit to those users who have unlocked achievements during the reward period. It does not give out credits retroactively.

    Unfortunately if you unlocked or play games before the rewards are active then you would not be eligible to receive them.

    I'm sorry for any inconvenience this has caused you, in this instance I'm happy to award the approximate value of the achievements as a gesture for a valued customer!

    I hope this resolves the issue to your satisfaction. "

    Kaptam 60 centet. Törölhetem szemem-szám.
  • arty
    #189495
    én pár napra az elajándék után rá szoktam nézni a nyertes profiljára és eddig szinte mindenkinél látszott 1-2 óra (tehát nem 10 percre nézte meg avagy el se inditotta) - innentől pedig sztem már megérte :)
  • DarkSector
    #189494
    +1 Téged is támogatlak a tagságra! :)
  • DarkSector
    #189493
    +1 én leszarom a VIP, nekem annak az árát adjátok ide!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • Moby
    #189492
    Akkoó legyen mindenki moderátor. Azserossz :D
  • wantonly
    #189491
    Én a kerek számokat szeretem, szerintem maradjon a 40. :D
  • wantonly
    #189490
    Ha minden igaz lesz egy kis takarítás nemsokára és a felszabadult helyek egyikére szerintem te is beférsz, legalábbis én támogatom a felvételedet.

    Egyébként - ezt mindenkinek mondom- ösztönző erő is lehet, hogy ezáltal a ritkábban írogató topiklakóink aktívabbak legyenek. :)

    Én például nagyjából 2 éve lettem jobban aktív, előtte én is inkább olvasó üzemmódban voltam.
  • Zóanagyvarázsló
    #189489
    Na igen, bár elvileg a topikban kínálgatva is ki lehetne szórni a kulcsokat (ez majdnem annyira gáláns dolog, mint amilyennek hangzik), de ahhoz túl pörgős. Ha én kínáltam valamit, soha senki nem reagált, csak az okoskodás vagy a kötözködés érdekli őket :) Aztán könnyen eljut oda az ember, hogy meg sem említi itt, hanem elpasszolja IRL ismerősnek, aki úgysem játszik vele, netán felteszi közösbe. Vagy persze a legrosszabb: saját accra bottal piszkálás nélkül.

    De nekem már nincsenek fölösleges kulcsaim, pedig Amazonra eleve nem járok, szóval túljutottam ezen a válságon.

    Valójában az a kérdés motoszkál a fejemben (nyilván nem neked címezve), hogy a csoport felajánlásai közül milyen a játszási arány? Csak kíváncsiság, hogy mennyire sikeres valóban ez a kezdeményezés, már ha ezt meg szabad osztani egy kívülállóval :)
  • Zóanagyvarázsló
    #189488
    A Blade of Darknesshez képest a mentést leszámítva casual mókavonat a DeS, egyszerűbb harcrendszerrel. Bár az utóbbiban lehet varázslót is indítani. Sajnos :(
  • genndy
    #189487
    Szerintem akkor ez a döntés egy kicsit hosszabb folyamat lesz, mert érzésem szerint több napirendi pont is van, ami fölmerült mostanában:
    - 40-es létszám növelése (erre tudtommal a válasz jelenleg a 40+Zomil, tehát nincs terv változtatni)
    - inaktív(abb) tagok kiszórása - ez is több körös: hány ilyen van, kik azok, visszajeleznek-e, kiáll-e mellettük valaki
    - inaktív tagok helyett új tagok - na itt jöhetsz te képbe :) (meg SQJ, meg ha még fölmerült valaki)

    Részemről: maradjon a 40+1, inaktívnak gondolt tagoktól visszajelzés záros határidőig, ha nem jelentkeznek akkor kasza, és akkor egyikük helyére részemről jöhetsz.
    Szóljanak az adminok is, főleg mert ratgab említette hogy ők is át akarják ezeket beszélni.
  • kifli
    #189486
    de azért a korlátozás működik. Ha meg végleg kirak, akkor elmúlni sem fog :D
  • Dzsini
    #189485
    A VIP attól még nem vész el, hogy büntetőpontot vagy kitiltást kapsz - ha bármelyik elmúlik, akkor ugyanúgy működik tovább.
  • lalakov
    #189484
    Sziasztok!

    Az Eredeti csoportba való bekerülés miatt írnék.
    Nem vagyok annyira aktív tag, mint a csoport fele, viszont mint az elmúlt napokban kiderült számomra, aktívabb vagyok, mint a másik fele.
    Ahogy Fabio Capello is írta ma "Igazándiból a csoport azért lett, mert igény volt rá - sajnos a nagy SG-s csoportban annak idején rengeteg "betolakodó", volt, akik hajtottak a steamgiftes felajánlásokra, és itt többen jelezték, hogy topikon belül szeretnének felajánlást tenni" ezért lenne jó bekerülni. Sajnos bár az SG csoport is zártkörű a maga 301 főjével, rengeteg olyan ember van benne, akivel még sosem beszéltem, és jobban örülnék, ha olyanok nyernének, akikkel néha beszélek és/vagy akik segítenek nekem.

    Ha kérhetnék, egy legalább "menj a p***-ba" reakciót, az jó lenne. ;-)
  • kifli
    #189483
    vagyis nem pontos, 3 ponttól, már elveszi a vip jogokat :)
  • Fpocok
    #189482
    Áprilisban jön a FF mmo PS4re.
  • kifli
    #189481
    hogyne tudná elvenni, kibasz a picsába, volt vip nincs vip :D
  • Fpocok
    #189480
    Red Dead Redemption sequel “is in the works potentially for a 2014 launch”

    Faxom a motorba
  • Maak
    #189479
    Topiklakok zartkoru csoportja, akarhogy is nezem, a topikbeli aktivitast tekintve, jobban belepasszolsz mint en, szal nincs tobb kerdes.!?
  • Sir Quno Jedi
    #189478
    Így van, én sem rajongók a labdarúgásért. De lehetne pl. csirkebaxó lángosfalók. Az mégiscsak szalonképesebb?!?!
  • greyfox
    #189477
    Sikerült a blade of darknessel összekevernem.
    Ettől függetlenül nagyon jó cucc volt anno.
  • Sir Quno Jedi
    #189476
    Jóvanna meggyőztél/tetek, leszek tag. Tisztelettel övezhettek, meg ilyesmi... :D
  • ZsZso
    #189475
    Nem ismerem annyira Szabit, így nem tudok megalapozott döntést hozni. Adjak neki -1 -et, mert nem ismerem? Francokat! Adjak +1 -et, mert a többieknek is azt teszik? Annak mi értelme lenne?!

    Jelen pillanatban tartózkodom.

    Ha a csoport nevét 'Csirkekúró Labdarúgókra' változtatnátok, akkor azt pl. teljes erőmmel ellenezném, bármennyire is jól hangzana. :)
  • greyfox
    #189474
    Mekkora jóság volt anno, egyik kedvencem.
    Ma már nemhiszem, hogy 5 percnél tovább bírnám, a DAS/DES széria lett a méltó örökös :D
  • genndy
    #189473
    Ez igaz. Csak azért egy ilyen kis csoportnál, meg olyan kérdésekben hogy legyen-e új tag vagy sem, elég furcsa az érv, hogy "nem vagyok kompetens" :) (bár az "aktivitás" valahol ezt is jelenti, ezzel is részt vesz a tag a csoport eseményeiben...)
    De nem kényszerítek én senkit semmire, ha csak páran döntjük el hogy mi legyen a csoportban, nekem azzal sincs gondom.

    Ez az egész valami olyasminek indult, hogy itteni, aktív, egymást "ismerő", egymással sokat beszélgető emberkéknek legyen egy közös csoportja, mert erre a topikra nem jellemző a nagy jövés-menés (nyilván sokan figyelik az akciók miatt, de nincs túl sok kommentelő). Az ajándékozgatás csak később jött, kb. amikor már lett SGifts (vagy valami hasonló, én sem vagyok benne az elejétől).
  • hugopareiros
    #189472
    +1
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    VL2W7-9TA3M-D6E8N
  • Maak
    #189471
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    .[spoiler]Enclave steam key:

    49QD2-IN3F4-QGTCZ
    [/spoiler]
  • Rapid81
    #189470
    A közösség tagja lehetsz! Légy rá büszke!
  • Sir Quno Jedi
    #189469
    Hanem akkor miről szól?!? (neméti)
  • Sir Quno Jedi
    #189468
    Node a demokrácia egyik lényeges momentuma az is, hogy nem vagy köteles állást foglalni, ha nem akarsz. Lehet tartózkodni. Ha téged nem érint a kérdés, akkor kár belekókánykodni/kibickedni mások kárára (hiszen téged úgysenem érint), oldják meg azok, szavazzák meg azok, akiket tényleg érint.

    Imádom pl. mikor vénséges vén faszok nagy szakállal tiltakoznak az abortusz ellen és kardoskodnak a magzatok jogai mellett. Ehhez neki úgy mégis mi a fax köze van?!?!? :D

    Én csak akkor ficergek bele egy döntésbe, ha úgy érzem kompetens vagyok. Különben full passzívan szemlélem.
  • genndy
    #189467
    A csoport nem csak az ajándékozgatásról szól..
    HA van kedved jönni, akkor +1 részemről is.
  • genndy
    #189466
    Na ez az ami szerintem a nettó hülyeség, már ne haragudj
    "aktívabb és kompentesebb"...
    Csoporttag vagy? Igen. Aktív vagy a topikban? Igen. Felajánlásokra jelentkezel? Igen (ha nem is sokra, de mondjuk ez a része abszolút egyén-és lehetőségfüggő). Akkor miért is ne lenne fontos a véleményed?
    Így is a csoport kb. fele nem vesz részt az ilyen döntésekben, pedig csak egy egyszerű igen vagy nem (vagy +1/-1).
  • Sir Quno Jedi
    #189465
    De ha nem regelek steamgiftsre (és nem szándékozom), akkor csak foglalom a helyet valaki elől, aki fantasztikus izéket ajánlhatna fel nektek, meg ilyenek...
  • ZsZso
    #189464
    Én nem szavaznék a csoport ügyeit illetően. Nálam sokkal aktívabb és kompentesebb személyekre bízom ezen dolgokat. Hiszem és tudom, hogy 1000szer jobb döntést hoznak mint amilyenre én képes lennék ebben a témakörben.
  • genndy
    #189463
    Szabi: üdv a csoportban!
  • Szabi #189462
  • arty
    #189461
    Ezzel nincs is - szerintem - semmi gond, amíg nem kezdünk el mégis rád várni és addig toporogni amíg márpedig nem szavazol te és sok más szabit nem vagy alig ismerő :)

    Imyke: köszönöm, h nem hagynál veszni a csoportból! :))

    és igen, ha lesz hely, SQJ-t is rántsuk be!
  • kigyi
    #189460
    Arról nem tehetsz, ha szerencsés ember vagy :) Én tavaly 4 olyan esetben maradtam alul ahol maximum 3 ember jelentkezett :D
  • wantonly
    #189459
    Regisztráció után INGYEN Enclave kulcs!