311802
  • lostprophet
    #189538
    Végülis elküldték garira, de arra a kérdésre, hogy a szervizek szerint mi a jó program merevlemez tesztelésre, már nem tudott választ adni.
  • Tinman #189537
    King's Bounty a k. anyád -.-

    Bent voltam egy 20 perce menő epic harcba, nyerésre álltam, az enemy hős megidézett valamit, majd INSTANT kilépett a játék, hibaüzenet nélkül. WTF?^^
  • Zóanagyvarázsló
    #189536
    Ezt értsem úgy, hogy több fölösleges hozzászólást nem látunk tőled a topikban? ;)
  • Dzsini
    #189535
    Azok után, hogy a legtöbb vinyóról a gyártótól kapott állapotjelzők alapján dolgoznak, lehet, hogy a srác kicsit el volt tévedve...

    ha pont egy olyan típusról van szó, amit még nem ismer, akkor előfordulhat, hogy bizonyos adatokban nem pontos.
  • wantonly
    #189534
    Ezek extrém bénák. A HDSentinel nagyon is rendben van.
  • Tinman #189533
    Eddig az összes nagyker elfogadta a csatolt képmentést a hibáról.
  • DarkSector
    #189532
    +1
  • lostprophet
    #189531
    Haldoklott a külső vinyóm, viszem vissza Extrém Digitalba, mondom a srácnak, megjelent rajta pár száz hibás szektor, jöttem gariztatni. Megkérdezte, hogy mivel ellenőriztem. Mondom neki, HDSentinellel. Erre: "Ú, az nem jó, azt nem szeretik a szervizek, mert sokszor hibás értékeket ad, legközelebb ellenőrizzem mással".
    Érdekes, amikor Laptopszalonba vittük vissza a hibás merevlemezt, ott még a szervizpapírra is ráírták, hogy HDSentinel szerint 20%-os a merevlemez.
    Ez most komoly, hogy már a HDSentinel értékekbe is belekötnek?
  • genndy
    #189530
    Na ez a fícsör pont tetszik az SG-ben, hogy mutatja melyik Kedvenc témához hány új hsz jött (külön lapfrissítgetés nélkül). Egyébként akkor már lehet kombinálni is, betenni Morning Coffee-ba és akkor minden nap láthatja az ember, még ha nem is jött új hsz, emlékeztetőnek át lehet futni.
  • DarkSector
    #189529
    Igen ugy éri meg kedvencbe tenni. :D
    régóta gondolkodtam mit tegyek ha felajánlok 1 hétre valamt ne kelljen NAPI szinten emlékeztetésképpen beraknom a singnature-okat.

    mert az + 1 felesleges 50cm-es hsz-ás.....

    így is van mit itt kitárgyalni
    pl ha a giftes topikba van egy akcio felhivás, ettől még ide is valaki beteheti, beszélhet róla, de ott átláthatóbb lesz az egész. :)
    hiszen ha akció lesz oda beteszzük, értelemszerűen kitárgylani, mit hogy, hol hogyan itt teszük majd ezekután is...mert ha ott tárgyalnák értelmetlen lennea topik léte. :D
  • Dzsini
    #189528
    Persze a legegyszerűbb bedobálni a kedvencekbe azt is :)

    ... úgyis nemrég szanáltam ki belőle vagy 30 döglött topicot, hadd gyűljön újra.
  • DarkSector
    #189527
    Nem is hogy átlapozzam.

    de ha van egy akció, látod hogy pirosan nem olvasott üzenet, akkor az jelzi hogy van ott valami, egy olcsó akció vagy gift, vagy valami, mert ne felejtsük el nem csak gift van erre a célra, hanem a nagyon jó akcióka is kiemelhetjük vele!
  • genndy
    #189526
    Ez jó ötlet volt Meg aki nem kíváncsi a marhaságainkra meg az offokra, annak is elég ezt nézni.

    Ha rákattintasz a gombra, akkor nem nyit új fület, hanem ezt a lapot cseréli le (és a középső gombos kattintás sem működik a gombon). Mondjuk és beraktam az SG-s kedvencekbe, aztán kész :)
  • DarkSector
    #189525
    ja értem, minnya irok imike-nek.
  • wantonly
    #189524
    Az akciók tekintetében jó ötlet, mert van, hogy nincs kedvem átlapozni oldalakt, meglátjuk mennyire lesz életképes.
  • ZsZso
    #189523
    I think this is the beginning of a beautiful friendship.

    #189521
    Úgy valahogy. Úgy szeretném látni a másik topikot, hogy ez is nyitva maradjon mellette.
  • Dzsini
    #189522
    Ha ráklikkelsz a fenti gombra, akkor ez ugrik át oda, nem egy másik böngészőfülön (target="_blank") nyitja meg a másik topicot.
  • DarkSector
    #189521
    várj ezt nem értem...:D
    ugy érted hogy a link nem nyit új oldalon? :D
  • Tinman #189520
    Thx, még küzdök az ellen, hogy ne vegyem meg... egyre rosszabbul megy :-(
  • Tinman #189519
    Ma végig pluszozlak! :-D

    +1
  • ZsZso
    #189518
    Köszönjük, remek ötlet!

    Megjegyzés: jó lenne, ha új tabon jelenne meg, nem az aktuális helyett.
  • Zóanagyvarázsló
    #189517
    Classic Gem Promo: 7th Guest + 11th Hour - save 80% (GOG)

    Még egy szűk egy napig él.
  • DarkSector
    #189516
    Hogy tudjátok Imyke beleegyezésévvel a banner alá került egy Játék felajánlások link, mindenki legalább egyszer olvassa el szerintem és tegyen belátása szerint!
    Ha tetszik , tetszik, ha nem, nem. Semmi nem kötelező. Legalábbis ha nem érdekli a kezdeményezés kitenni nem fogjuk a csoportból biztos.
    Köszönöm a figyelmet, és Imyke-nek hogy kitette a linket.

    Majd meglátjuk hogy a későbbiekben technikailag jó lesz-e, de én nem látok ebben akadályt.
    Csak ennyi lett volna.
  • Tinman #189515
    SQJ bullet hell cuccal nyomul? Mi lesz a következő? Demon's Souls kiplatinázás? :-D
  • grebber
    #189514
    El is küldték az indegala groupbuys-on a linket 422ft volt így a fullos pak.Ennyiért már megérte az a 2 game ami kellett.

    Ezeket viheti akinek kell:

    Millennium - A New Hope (desura)
    Laxius Force (desura)

    Steam-esek:
    Tales of Maj'Eyal
    Gravity Badgers
    Ballpoint Universe
    Shadows: Price for Our Sins Bonus Edition
  • Sir Quno Jedi
    #189513
    Syder Arcade

    Tegnap vettem steam-en, még most is akciós szvsz. Lehet jobbra-balra menni flippel, mint az Uridiumban anno. Van térkép, így látjuk mi vár ránk elől-hátul. alapból négyféle hajó közül választhatunk (ezek páncélzatban, sebességben és fegyverekben/speciális fegyókban is különböznek) és kiscsillió powerup van, mint az R-Type-ban. A küldik változatosak, még nekem is mennek. Van hogy előre kell nyomulni a flottával (jönnek a nagy benga cirkálók is), vagy éppen meg kell védeni egy flottacsoportot a javítások alatt stb. Szal. mindig más taktika kell és ki kell használni a saját flottánk erejét.

    Nem könnyű játék, de ha én boldogulok vele, akkor bárki. Jól lehet taktikázni, nem puszta reflexgamma. (nopersze én a legnehezebb heavy armoros hajóra esküszöm, me zúzás :D)

    Még sztori is van ám!

    Grafó jópofa, és szépen fut 2560x-ban is. Hangok, zenék jól illeszkednek és retro üzemmódokat is beállíthatunk a grafikában (igen vicces c+4 grafikával tolni pl.) :DDD
  • DarkSector
    #189512
    főleg Imyke-től kérdezném hogy ehez a felröppenő gondolathoz? ötlethez mit szólna?
    ha nem gáz a banner alá legyenszíves a HG beilleszteni egy kicsike kis linket a topikhoz, köszönöm.
  • DarkSector
    #189511
    már akartam éppen irni, manapság mindenki ilyet gyárt.
  • grebber
    #189510

    Quadrant - már megint egy ijesztő indie cím
  • DarkSector
    #189509
    támadt egy ötletem majd mindjárt el is mondom/leírom ide is...remélem főleg Imike beleegyezik a dologba.
  • DarkSector
    #189508
    Hátha este 8-ig még van jelentkező:





  • MerlinW
    #189507
    find [*] -type f -delete

    [*] = célkönyvtár, pl: /home/user/valami/

    Könyvtárak esetén a type "d"
  • Sippie
    #189506
    THX!
  • Tinman #189505
    +1
  • grebber
    #189504
    Nem nehezebb még véletlenül sem azzal én is tudok játszani ellentétben a Souls genyóval!
  • ZsZso
    #189503
    60 cent és nem kellett senkit se lecumizni érte? WOW! Ha ezt hamarabb tudom! :)))
  • Rony94
    #189502
    Szóval azt mondod hogy a Blade of Darkness nehezebb még a Dark Souls-nál is? Ezt ki kell próbálnom akkor! :)
  • DarkSector
    #189501
    akkor én is szerencsétlen vagyok, de eleve összefüggés van szerintem a 2 dolog közt
    nekem először szerintem érzékelni kéne azt hogy használom a kliens-t, és azt sem értem honnan látom hogy a playfire látja hogy éppen mit inditok el steam-en, nekem ez gáz.
  • DarkSector
    #189500
    szerintem nem 1 dologról beszéltek Arty-val. :D
    ő szerintem a steamgift accountra mondta. :) vagy nem?
  • Rapid81
    #189499
    De van akinek megadja csak azért, hogy elindítja a játékot... Csak én vagyok ilyen szerencsétlen.