311802
  • Sir Quno Jedi
    #189578
    Nem vagyok lopódzkodós. Én szemtől-szembe szeretem.
  • DarkSector
    #189577
    Nincs bajom azzal amit mondasz hogy megölöd öket csak azt akarod ezzel szerintem érzékeltetni hogy ha más ellrohan inkább, mert úgy joobb és nem gyilkol feleslegesen az gáz. :)

    Ez olyan mint mikor szováltás volt Wesker meg köztem a Darksiders 2 boss-ok kapcsán, remélem emlékszenek itt rá páran....
  • zorrobomber
    #189576
    Nem tudom, rég próbálkoztam már vele. Visszarakom majd, újra nekifutok, és majd kérdezek :) Egyébként az is zavar, hogy nem egyértelmű pontosan meddig kell a fénnyel zargatni őket hogy sebződjenek, márpedig a battery is elég értékes dolog ha jók sejtem.

    Más: Microfos megvette a Gears of Wars-ot az Epic-től
  • DarkSector
    #189575
    Nincs is ezzel baj, de akinek nem sikerül és mindig 1 szaros valamin csúszik el és megunja, és ez végett feladja? :)
    Persze nem mondja senki hogy fuss el.
    De most kérdem én az a korrekt ha ész nélkül gyilkolsz minden tiszteletem ellenére nem sértésnek szánom....vagy ha gondolkodsz, és esetleg még ha gyávábbnak tünő de megtalálod azt a könnyebb utat, amit trükknek neveznek....?

    Hiszen a lényeg hogy te magad találod ki, vagy jössz rá.
    Nekem ez ugyanolyan nagyon tetszetős.

    RE4-ben is a kutyákat simán lerámbózhatnám, persze, de örülök hogy 5x meghaltam és probák alatt probálkoztam más dolgokkal is amivel későbbre tartalékolhattam cucckat.

    A játék végén már egész kínát megvehettem volna annyi pénzből meg cuccbol ami megmaradt, még ha utána nem is kell már.....de megoldottam 5000 töltény ellövése nélkül. :D

    Hitman-nél is lehet menni ramboként meg lopakodva is. :D
  • DarkSector
    #189574
    Generátornál sem vészes.

    Mondja SQJ hogy csak át kell futni oszt ennyi, nagy fenét, ez csak néhány helyen van.
    Generátornál ellenkezőleg.
    Ha érdekel:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval mikor bemész jönnek ellenfelek bőven, de arra figyelj oda! hogy ne haladj gyorsan, és ez nem csak erre a játékra vonatkozik hanem szinte a legtöbbre.
    Lassan!
    ha megtámadnak csak hátra, illetve úgymond visszafelé hátrálj csak amerről odamentél!
    Mivel amig nem mész előre addig bizonyos mennyiségű szörnyek nem scriptelődnek a játékba, apránként végezz velük.

    ezt arra értem most ha a generátor alatt te azt érted amikor a generátorháznál ügyködsz a folyó vagy tó szélén ahol az öreg nyanya is van.
  • Sir Quno Jedi
    #189573
    Én úgy vagyok vele, nekem adtak fegyót, töltényt, páncélt, skilleket miegymást, akkor én MINDENKIT leölök. Ez a dolgom vaze. Fusson el, meg sunnyogjon akinek hat anyja van. Amúgy is jogos önvédelem! Aki rámtámad az meghal (vagy rosszabb), tiszta sor.
  • zorrobomber
    #189572
    Na szerintem én is valami ilyesmi helyen akadhattam el, mert a sokadik halálom után feltűnt hogy el lehet futni egy részig és ott van egy generátor, de mindig elkapnak.
  • DarkSector
    #189571
    Igen, van ahol szégyen a futás de hasznos. :)
    Nincs abba sem semmi rossz.
    Én feleslegesen nem szoktam a magam ügyét túlbonyolítani, nehezíteni, max utólag.

    Ha megvan és már unalmas, RE5-ben is 2x végignyomtam, utána azzal ütöttem el az időt hogy 99%-ban csak sima pisztolyt használtam a Pro fokon, max főellenségeknél erősebbet. Mert töltény nincs sokszor annyi ami elférne nálam a pisztolyhoz, késsel meg azé nem vagyok egy droid annyira nem megy, de pl mentem már ugy hogy csak pisztolyt vittem, csak azt használtam, és 1 tár magnum ha boss van.
  • DarkSector
    #189570
    Van RE4-ben 2 pont ahol az istállóban a főellenség pl nem tud hozzád érni, stb-stb-stb. :)
  • genndy
    #189569
    Microsoftnak lenne egy kis esze, akkor AW-ből kiadnának egy Definitive Editiont (vagy nevezzék aminek akarják) a next-gen konzolokra, DLC-kkel, javított fény-árnyékkal (meg TressFX-el Alan hajára )
  • Sir Quno Jedi
    #189568
    Há én nem trükköztem, hanem végigírtottam magam rajta. Csak ott szopás, ahol nem kell leölni mindenkit, hanem csak át kell futkosni. Na ott én leragadtam ölni mindég, mindenhol és idővel MINDENből kifogytam. Átkoztam is a készítőket. Aztán megnéztem jutyúbon és simán át lehet futkározni bothülyén. Gratulálok. :D
  • DarkSector
    #189567
    Őhöm lehet, ha nagyon benne vagy észreveszed miben lehet taktikolni, ez nem egy RTS szintjén kell érteni, de töltény nélkül is távol tudod pl tartani az ellenfeleket magadtól.
    Vagy miképpen érdemes agyatlannak tünő gyilkolást elvégezni, ha nem használod a lehetőségeket, nem gondolkodsz vagy nem taktikolsz, akkor hamar lehetetlennek tünik.
    Taktik az is ha gondolkodsz és trükközöl.
    Mert trükk van benne, lehetőség van....Nightmare-en pl harcolj egy vonat ellen pl ha nem tudod a trükköt, nem taktikázol lehetetlennek látszik, ha taktika van hozzád sem érhet!!!!
    Ha kell megmondom hogyan.

    RE4 is pl ilyen nemrég leirtam.....

    "1 spoiler trükk" - a sok apro dolog közül

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kutyák megölése könynen:
    ha rád támadnak a kutyák fuss el, lehetőleg ha megállsz egy uton a hátad mögé kerülve NE FORDULJ MEG! nem bántanak! várd meg mig hallasz olyan hangot hogy előveszik a csápjukat, ezután vedd elő a nálad lévő flash-t és dobd magad elé, ennyi.

    Ezt pl tök véletlen vettem észre...nevezzük glich-nek ha úgy tetszik jobban. :)
    Ez pl egy taktikai lépés, mert ha nem taktika lenne fognál egy shotit és addig tunkolnád a kutyákat mig mozog....lehet így is meg úgy is.

    RE4-ben az RPG-knek is megvan a maga jelentősége nem viccből vannak ott ahol...csak ahoz ismerni kell először a játékot. :)

    Persze lehet trükkök nélkül de akkor kurvanehéz. :)
  • zorrobomber
    #189566
    Kár érte, mert egy kiváló játék lehetett volna. Rengeteg ötlet maradhatott ki belőle, egyszer megnéznék egy design dokumentumot a korai változatról.
  • lalakov
    #189565
    Tegnap megkapott egy jelentést és azt olvassa be, nem néz ő Időképet. :)
  • DarkSector
    #189564
    Hát kell mentés? :)
    vigyem el neked? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #189563
    Hú, én beszélni kicsi madzsar...
  • IMYke2.0.0.0
    #189562
    Hát igen.

    Pár helyen úgy megnyúvadtam, hogy köpni-nyelni nem tudtam.
    Ráadásul, érdekesen kezeli a játék a Checkpoint visszatöltéseket: mindent, amit korábban megszereztél a csekpojttól korábban újra be kell szerezned...
  • zorrobomber
    #189561
    Én normal-on elakadtam benne egy résznél. Hogy lehet ebben taktikázni? Jönnek a lények és megölnek.
  • grebber
    #189560
    Én majd mostanában akarom befejezni azt a pár acsit ami maradt! AW nél a nightmare + a maradék pár script acsi van. A kiegbe meg még 3 db 2 ugyanaz mint alapba + pontszerzős.
    De sajna mivel töröltem a mentések is mentek a levesbe így újból végig kell vinni normálon is megint.
    Szóval baromi uncsi lesz
  • Rapid81
    #189559
    Hallgattam hazafelé a rágyiót, aztán aszongya a zidőjárásjelentőnéni, hogy észak-Dunántúlon és a keleti határnál várható némi hószállingózás. Na, itten a Szolnok megyéjének szívében úgy szakad a hav, mintha párnából szórnák...
  • ZsZso
    #189558
    Én is, hogy cserélted!
  • IMYke2.0.0.0
    #189557
    Működik :) Köszi!
  • DarkSector
    #189556
    :)
    Ott én mondom neked hogy nem fogsz mindenkivel majd leállni harcolni, és akkor ezzel kicsit talán segítettem is. :D
  • DarkSector
    #189555
    Hát ha sikerül végigvinnie. :)
    Nem akarom lebecsülni a tudását, de ahoz azért nagyon rá kell egy játékra kattannni, hogy érdekeljen az a kis szenvedés érte, amíg eljutsz a végéig. :)

    Asszem a The Signal a legdurvább NM-en
  • IMYke2.0.0.0
    #189554
    Még is nedvesre izzadtam a bugyingómat néhol - a Nightmare egyelőre még távoli projekt :)
  • ZsZso
    #189553
    Szerintem így:

    <button onclick="window.open('http://sg.hu/listazas.php3?id=1390825434','_blank');" style="font-size: 10px">Játék felajánlások</button>

    Jó kérdés mit hagy belőle az SG fórum motor :)
  • grebber
    #189552
    Ha maxolni akar mindenképpen úgy kell végigvinnie!
  • DarkSector
    #189551
    Ajánlom Nightmare fokon vidd végig, nem lehetetlen de ha tetszik kellő kihívást jelent, és ott már taktikázni is kell. :D
  • Dzsini
    #189550
    Az a baj, hogy amióta említetted az Uridiumot, annak a zenéje szól a fülemben...

    (amúgy a 2 se volt rossz Amigán)
  • Sir Quno Jedi
    #189549
    Ja és salvage! Mechwarrior Mercenaries-ben imádtam salvage-olni és abból építeni a saját kis robicsapatomat+fejlődő pilóták.
  • IMYke2.0.0.0
    #189548
    Aki megírja nekem, hogy miként működik az új TAB-on megnyitás a gomboknál, kap egy piros pontot :)

    "Alan Wake" végigjátszás: 17 és fél óra. S bőven van még begyűjtenem, mert elhagytam, vagy csak Nightmare-en érhető el...
  • Sir Quno Jedi
    #189547
    Sima bullethell nem izgat, mer nem embernek való. De ebben van fantázia. Lehet tervezni, okosba. Van térkép, angy hajók és építeni kell a átmogatásukra, illetve meg kell védeni őket, mert ha elvesztíed a flotta nagyját, bukod te is a jóságot idővel, hacsak nem vagy félisten (néha akkor is). Ez logikus továbbgondolása a műfajnak. Ebben van jövőkép.

    Magam is elgondolkodtam már egy uridium szerű játékon (csináltam is egy kezdetleges kezdeményecskét anno dx-ben), de plusz dolgokkal. Ha beletesz az ember küldetéseket, sztorit, térképet, warr gate-eket, sok npc-t, harcoló flottákat, látványos showoffokat, menedzselhető wingman-eket, kis magánflottát, upgradeket, kereskedelmet, kutatást, felfedezést, bázis/hajó/flotta építgetés stb., gyakorlatilag egy privateer-be oltott wing commandert kap némi X beütéssel. NA az mán döfinger és a grafó továbbra is a jó öreg side scroller kicsit felspécizve.

    1x talán majd megcsinálja valaki.
  • lostprophet
    #189546
    Hát ja, nem kellett volna szólnia sem :D Most kábé ülnek rajta egy hónapig, aztán remélem ugyanolyan árban választhatok más külső vinyót, mivel az eDigital ezt a fajtát már nem árulja.
  • Tinman #189545
    KB: Wotn-nál ez sajnos előfordul (nálam szerencsére ritkán ~15 óránként), de eddig mindig dobott hibaüzenetet, ilyet még nem csinált :-/
  • lalakov
    #189544
    Nem Steam hiba ez inkább? Nekem sok olyan játékom van, ami folyamatosan kidobál, míg ugyanazon játék próba verziója egyszer sem csinálta.
  • Rapid81
    #189543
    Fájlmaszkot lehet megadni? "akármi*.log"?
  • Sir Quno Jedi
    #189542
    HA nem tud válaszolni, nem tud megoldást, AKKOR KUSSOLJON! Ezzel nézte a júzer, ez mondta hogy rossz, ezt kell elfogadnia. Ha nem tud jobbat ajánlani, akkor ennyi.
  • grebber
    #189541
    Nem feltétlen kamuzott szerintem.
    A boltban se mondja meg neked az eladó hogy a te neked eladott 150 ezres VGA-t mennyiért szerzi be!
    Na ez is kb olyan nem adja ki a program forrást :D
  • Sir Quno Jedi
    #189540
    Ergó kamuzott.
    - Nekem az "A" program asszonta, hogy...
    - ÁÁÁÁ az nem jó vaze, nem szeretik, próbáld mással.
    - Akkor mégis mivel?
    - Őőőőőőőő, nemtom. DE MÁSSAL!
  • DarkSector
    #189539
    :P
    bekapod