311802
  • ratgab
    #189618
    Kis játék, kis izgalom, kis önzetlenség... Ebből lesz a csoport. Sok csoporttag meg tudná tenni, hogy magának vesz, de egyrészt mennyivel jobb másnak is örömet szerezni, másrészt milyen jó érzés megnyerni valamit amire vágysz.
  • DarkSector
    #189617
    Szerintem pont ellenkezőleg az egyik legszebb játék, még így évekkel később is. :)
  • DarkSector
    #189616
    inkább mint ellenem. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #189615
    Bizony. Egyetértünk.
    Nyilván, premierkor ütött volna halálosan, konzolon - de így, 'szuperior' PC verzióban sem rossz ám. Sőt!
  • ratgab
    #189614
    Anyázzál baszod, legfeljebb visszaanyázok...
  • lalakov
    #189613
    Azt hiszem veled sem fogok soha coop-ban játszani, túl jó vagy. ;-)
  • ratgab
    #189612
    Átjött, akkor kicsit diktatórikusabb lesz a vezetés persze kereteken belül.
  • ratgab
    #189611
    Itt nem az volt a lényeg, hogy vártunk bárkire is, hanem annyi, hogy nem tettem ki közleménybe a szavazást, ami tényleg az én saram.

    Éppen a kapkodást nem értettem részedről. Most hirtelen, hogy felraktad a felajánlást azonnali döntést vártál el.

    Kivágásoddal természetesen vicceltem.

    Takarításról annyit, hogy épp most beszéljük át Imy-vel és lesz. Nem fog érdekelni, hogy ki-kinek a kicsodája. Aki aktív a topikban az maradhat. Aki nem aktív, de viszont időnként dob fel valamit (ergó nem élősködik) az is maradhat. Passzívakat meg kivágom mint macskát szarni, aztán legfeljebb majd visszavesszük őket.

    Mert, hogy ebben a kérdésben nem lehet másképp dűlőre jutni, mivel mindenki valakinek a valakije.
  • IMYke2.0.0.0
    #189610
    Fénnyel akkor sebződnek, amikor a lámpád fényköre összeszűkül - utána sérthetőek.
  • DarkSector
    #189609
    Alan Wake kiváló játék, csak ez ugye egy stilus, ami vagy valakinek bejön vagy nem. :) ahogy irtad is. :D
    De a saját műfajában nagyon durva, más ilyen játékban ennyi szabadság nincs. mint ebben pl...
    Nem ilyen szép, nem ennyire jó a történet, nem ilyen élvezetes a gyilkolás. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #189608
    Azért az elen kvék nem rossz játék. Nyilván, helyén kell kezelni - nem mai gyerkőc ugye - és a játékosokat is másként kezelték még akkoriban, de (sajnos?) azért tetten érhető pár olyan dolog, ami a mai A(xx++) játékokban is megbújik [ajtó nyitás előtt, után szörnyikék, mesterséges terelések, nyilvánvalóan a szűkös technikai lehetőségek miatt (holott sandbox-szerűnek készült - bár, így sincs ok a panaszra, mert a sztori jó) stb.].
  • DarkSector
    #189607
    Ennyi év után is rá vagyok állva ha játszok egy játékkal, hogy mi az a gyenge pont, mert az AI buta sokszor, a játék scriptelt nagy részekben.

    Mindig van valami trükk kisebb-nagyobb csak meg kell keresni. :D
    ott vannak pl a DMC 5 videóim, ha megnézed végig a játék gyengéit használom ki.

    Sőtt továbbmegyek MINDEN játékban MINDEN bossznál van 1 jel egy apró jel a támadás előtt, amit ha felismersz utána már tudod mikor mit fog lépni, és ennyi...ez szinte minden játékban így megy... :D
  • DarkSector
    #189606
    :P nézd meg a többit :P
  • lalakov
    #189605
    Neked aztán van türelmed. :)
  • DarkSector
    #189604
    igazából ha nem lőttem volna az unalomtól egy idő után meghalt volna úgyis. :D
  • DarkSector
    #189603
    Például ez is egy trükk, ami addig élvezet nekem amig rájövök , így végignézvve a végeredményt már nem tünik izginek, csak amig az ember ezekre rájön.
    Én az ilyeneket imádom. :D

    DS2 - Beithir - Bossfight

  • DarkSector
    #189602
    Nézd meg pl ezt ha még régebben nem láttad és ha netán nem spoiler a főellenség végett...ha már 1x végigmentél The Writter alap fokozaton akkor nem spoiler ha nem akkor hagyd. :D

    Alan Wake - The Writter "DLC2" Final Boss (Nightmare)
  • DarkSector
    #189601
    :)
  • lalakov
    #189600
    Semmi gond, ha abból állna sem lenne az. :) Nem vagyunk egyformák, de ez jó. A lényeg hogy a játékok mindenki stílusának megfeleljenek. ;-)
  • DarkSector
    #189599
    Ja és most már egyre lehetetlenebb az esély hogy valaha Gears legyen pc-re.
  • DarkSector
    #189598
    Ha a normál végigjátszásra a NORMAL fokot gondolod az mondjuk sajna nincs, csak HARD meg Nightmare.

    Mert PC-n Hard-ról kezdtem, de azt is csak mert nem volt alapon elérhető a Nightmare, de Nightmare-t még magad nyomhatod a Hard mentésből.
  • DarkSector
    #189597
    ja nehogy azt hidd hogy a AW csak ebből áll, én csak azt irtam hogy NÉHÁNY heleyen megengedi a játék.:)
    vagy annyit hogy nem elfutsz hanem odafutsz egy pontra ahonnan sokkal jobban eliintézed őket.
  • lalakov
    #189596
    :-D
  • lalakov
    #189595
    Dead Island-del játszok, itt van ilyen gond. Ha sokan jönnek meghalok, de muszáj nekik menni és max. másképpen harcolni, mint az alap taktika, mert ha elfutok azzal csak azt érem el, hogy nem csak szemben lesznek 4-en, hanem még a hátam mögött is lohol pár. Így inkább írtok mindenkit. Más játékban mondjuk a bujkáláshoz béna vagyok, de szerencsére imádok ölni (csak a játékok világában :) ).
  • Sir Quno Jedi
    #189594
    ÉS nem zaklat másokat. Ne feledd, minden egyes szörny, akit életben hagytál, az potenciális veszélyforrás az ártatlanokra nézve és ezentúl mindenkinek a vére akinek ártanak, az a te lelkeden szárad. Mert te képes lettél volna elpusztítani, de letojtad és hagytad, hogy a védetlen ártatlanokat tovább gyalulják! Kötelességed megölni őket, nem passzió, hanem elkötelezettség! Nem bosszú, hanem megtorlás!

    Szal. tisztes szamuráj, az kérem tisztességesen lemészárol mindenkit, de precízen. Ez a helyes!
  • DarkSector
    #189593
    oks minnya dobok 1-et.
  • grebber
    #189592
    Egy normál végigjászás utáni mentés jöhet mert ennyiszer nem igen vinném végig.
  • lalakov
    #189591
    Ez mondjuk még nem jutott eszembe. :-D
  • DarkSector
    #189590
    na jo.....:D

    érted te mire irtam. :D
    van ahol a lopakodás a hardcore....:D
  • DarkSector
    #189589
    De csak kb 2-3x annyi kell bele.
  • Sir Quno Jedi
    #189588
    tetrist is lehet hárdkór tolni! :D
  • DarkSector
    #189587
    Ha körbevesznek és nem tudsz elfutni akkor mit csinálsz ?:D
    mert ilyen is nagyon sok lesz. :D
  • zorrobomber
    #189586
    És ha ezen jelek előtt lősz bele akkor nem is sebződik? Ugyebár életerőt se mutat a játék..
  • DarkSector
    #189585
    Persze nem kényszer , ne értd félre, én csak segítenék azoknak akik pl nem szeretik az ilyen felelselges halálokat, mert annak ellenére hogy páran képesek lennénk legyalázni őket, az ez álltal bekövetkező halálok feleslegesek . :)
    De értem azt a részét.

    a Tetris nem jo példa erre, mert ott nincs több lehetőséged. :)
  • zorrobomber
    #189584
    Thx!
  • Sir Quno Jedi
    #189583
    Meg nem perel be.
  • DarkSector
    #189582
    Tisztelem is benned, csak az ellenkezője sem gáz. :)
  • DarkSector
    #189581
    Ha villantod őket és ugymond elég a zsbiből akkor 2 jelenséget vehetsz észre.

    Elsőnek 1 kis villanás a karakter körül.
    Majd kifehérszik a karakter nem lesz olyan fátyolos a sötét fösttöl.
    Illetve kicsit megrökönyödik tőle, és megtorpan.
  • lalakov
    #189580
    Én is jobban szeretek mindenkit megölni, a halott ellenfél nem tud meglepni hátulról. ;-)
  • Sir Quno Jedi
    #189579
    Aki szeret sunnyogni az sunnyogjon, nincs abban semmi rossz (játékban). De engem má ne kényszerítsenek rá. Ölni szeretek. Azé játszok vele, me lehet benne ölni (is). Ennyi. Ha tetris-ezni akarnék pl. akkor tetris-eznék.