311802
  • TBTPumpa
    #189658
    Nincs mentség. Eladó = Komplett bolthálózat

    Amúgy itt is mesélte ismerős, aki Számítógép-alkatrész boltban dolgozik, hogy vannak érdekes fazonok. A múltkor valaki AMD Shakespeare kártyát akart venni. Szegénynek nehéz volt elmagyarázni, hogy amit ő keres az Sapphire és nem Shakespeare.
  • IMYke2.0.0.0
    #189657
    SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY:

    Kedves Topiktársaink és STEAM Eredeti Játékaink csoporttársaink!

    Nem volt egyszerű, amit ma délután ratgab adminisztrátor kollégámmal végigvittünk - Fabio Capello admintársunk teljeskörű támogatásával.

    A tavaszi nagytakarítás kicsit korábban érkezett idén, és az "SG-EJ" csoportot kicsit keményebben érintette, mint azt bárki is feltételezte, gondolom.
    Aki jelenleg online a STEAM-en, biztosan látta a kis felbukkanó üzenetet, és ha érdekelte, már olvassa is.
    Aki nem, annak a zanza:

    Közös megegyezéssel, kicsit keményebb kézzel - tényleg nehéz volt! - átnéztük a csoportlistát, és pár, a topik nevével fémjelzett STEAM-csoport szellemiségével kevésbé, vagy egyáltalán nem összeegyeztethető tagtól szomorú szívvel, de megváltunk.
    Akadtak olyan társak is, akik csak fennakadtak a rostán, őket igazából nem bántottuk, de kicsit 'ejnye-bejnye' szignót kaptak - revíziót mindenképp szívesen vállaéunk mindkét csoportot illetően.

    Megváltunk tőlük:
    - artschi
    - Carlos
    - Grinder
    - Tototto
    - Pointer
    - Gjunkie alias Bence

    Ejnye-bejnye:
    Maak, BigBlue, Dj Tommy és Laza

    Visszajelzéseket fogadunk - szívesebben a STEAM-es csoportban! - és az új tagok megszavazása is rajtatok áll.
  • wantonly
    #189656
    Nagyon helyes.
  • arty
    #189655
    nekem a 2004 volt a kedvenc, azzal nyomtam valamennyit onlány - se előtte, se utána nem érdekelt a téma
  • arty
    #189654
    ex dig <> egyik "eladó" ;)
  • arty
    #189653
    +1, bármit csak UT-t NE :))
  • Rapid81
    #189652
    Nekem Harlan Ellison idézete jobban tetszik. :)

    A két leggyakoribb elem az Univerzumban a hidrogén és a hülyeség.
    (The two most common elements in the Universe are hydrogen and stupidity.)
  • IMYke2.0.0.0
    #189651
    Én UT-kkel is multiztam, és szerettem. Az UT3-al sajna már nem tudtam multizni.
  • TBTPumpa
    #189650
    Hát, amikor az én merevlemezem dögdelezett (drága WD Black 2 TB) - valamiért nem bírta a 40-50GB-os ISO fájlokat, akkor visszaküldtem az IPON-hoz és ők is HDD Sentinel progival ellenőrizték.
    Náluk is elég rossz értéket mutatott a program, így cserélték is a merevlemezt. Nameg ugye érdekes hangokat is produkált az a merevlemez. De legalább 5 év gari van rá.
    Ebből is látszik, hogy az Extreme Digital noob.
  • IMYke2.0.0.0
    #189649
    Albert Einstentől:

    Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.
    (Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.)
  • Totti5
    #189648
    Unrealt én is ( 1-2 ), de nem a tournamentet.
  • Rapid81
    #189647
    Tegnap a Spec Op The Line-ban úgy szereztem meg 2 acsit LEGÁLISAN, hogy kb 5 perc játékomba került. Fejezet betölt, acsinak megfelelő viselkedés és ennyi. Az meg, hogy az általad említett bakit elkövesse valaki, na ahhoz már nagyon hülyének kell lenni... Bár vannak nagyon hülyék.
  • DarkSector
    #189646
    ház vazze ha nincs acsid és utána látja a szoftver hogy eltelik 2 sec és benyomod az gáz, vagy benyomsz egy olyan acsit, amit tegyükfel megelőzne egy másik acsi amit nem tudsz elkerülni előtte és azt nem aktiválod, az is gáz :D

    pl hogy ölj meg 300 embert, és előtte nem aktiv hogy ölj meg 100 embert
    :D
    az vicces tud lenni. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #189645
    Elfogult vagyok - imádom az Unreal-játékokat. :)
  • Totti5
    #189644
    Az engem nem igazán érdekel, nem tudnák vele mit kezdeni.
  • IMYke2.0.0.0
    #189643
    Egy Unreal Tournament 4 milyen szép is lenne... :)
  • Rapid81
    #189642
    Mekkora kamu szöveg. :D Egy weboldal komoly algoritmusokkal vizsgálja, hogy te jogosan szerezted-e az acsit avagy sem. Ja, persze...
  • DarkSector
    #189641
    :)

    És ez nem is a legszebb helyszín, a gát nálam a favorit, meg a generátorház. :D
  • Rony94
    #189640
    Ha ezek közül az egyiket megveszitek, hozzácsapják ingyen a Rome Total War-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #189639
    48 mp-et megnéztem belőle - el tudnám viselni ezt a látványt a monitoromon :)))
  • DarkSector
    #189638
    HEEE

    "Playfire Jutalmak BETA: Csalók
    Ha aggódsz a többi felhasználó visszaél a Playfire Rewards rendszer, nem lehet. Amennyiben Ön kibír a szabályokat, nem csalnak, és valódi a Rewards amit keresett, akkor minden rendben lesz. Íme néhány gyakran feltett kérdés, hogy olvassa el, ha bármilyen sürgető kérdése.



    Lehet Playfire érzékelni csalók?

    Igen. Miatt az adatok nyomon követjük, ha játszani, hogy eredmények és aktív Steam, képesek vagyunk használni a pontos algoritmusok kíséri és elemzi Rewards viselkedését. Amikor a rendszer foltok valami szokatlant, mi riasztani. Mi így tud vizsgálni, és tegyen lépéseket az esetleges bántalmazók.

    Mi történik a felhasználók, akik visszaélnek a Rewards program?

    A felhasználók, akik visszaélnek a Rewards program azonnal tiltva Playfire. Ez azt jelenti, hogy Steam fiók soha nem lesz képes keresni Playfire Rewards újra. Kérjük, világos - ez nem alku tárgya, és célunk, hogy nagyon szigorú a felhasználók, akik úgy döntenek, hogy megszeged a szabályokat.

    Mit kell tennem, ha találok egy exploit Playfire Rewards?

    Ha véletlenül ráakad egy Rewards kihasználni, jelentse, hogy tagja a moderátori csapat. Ha ez nem lehetséges, forduljon tagja a Playfire közösség menedzsment csapat, aki nagyon örülök, hogy figyeljen. Mi értékeljük minden olyan információt tud nyújtani, és ez segít, hogy a webhely jobb. Soha nem tudhatod, akkor is kap egy extra Jutalom saját ezzel.


    ***légy besúgó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mit kell tennem, ha gyanítja, hogy valaki csal?

    Győződjön meg arról, hogy jelezze a gyanú, hogy a moderátori csapat. Annak a valószínűsége, hogy mi lesz már tud olyan Rewards visszaélés zajlik, de nagyra értékeljük több információt tud nyújtani. Minden által készített jelentéseket felhasználók bizalmas információkat. Ezzel ugyanazt a fiókot, akkor nem fogad el semmilyen félrevezető, hamis információkat a felhasználók.

    Milyen következményekkel jár a tilalom?

    A következmények a tilalom nagyon súlyos. Mint már korábban említettük, a csalók véglegesen tiltva Playfire, és soha nem lesz képes használni Playfire Rewards újra. Mi is jelenteni minden csaló számlák a Steam, amelynek eredményeként további lépéseket.



    Kérjük, megnyugtatott, a Playfire Rewards rendszer a tiéd, hogy élvezze, amely ragaszkodik a szabályokat. Kérjük, minden további kérdése felé az ügyfélszolgálati osztály , aki szívesen segít."
  • Totti5
    #189637
    Most hogy már ez nem nyomja az EPIC vállát kérdésem az hogy mi a túrót csinálnak most? se Unreal motor, se játék. Ideje lenne már valamit villantani...
  • Tinman #189636
    Playfire csalásokkal kapcsolatban... khm.
  • arty
    #189635
    arohattéletbe, erre nem gondoltam :DDD
  • grebber
    #189634
    A Microsoft megvásárolta a Gears of War-sorozat jogait, a Black Tusk készíti a következő részt
  • Tinman #189633
    +1

    One point to TombsofGiantsGab!
  • Tinman #189632
    Kiderült, hogy a céges gép nem bírja az Armageddont spellt, amit ugye akkor süt el az enemy, ha nagy szarban van. 2x is kidobott, hogyrohadna Mac.
  • Tinman #189631
    Nem értem mi a bajod... ezt a hozzászólást is Linux vagy Android alól írta, így érthető az ellenérzése ;-)
  • DarkSector
    #189630
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189629
    nem fogom, pár másodperc lesz csak
  • DarkSector
    #189628
    :) végig ne nézd ha spoileres. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #189627
    Köszi, rálesek..
  • DarkSector
    #189626
    ja az igaz hogy youtube csunyit egy picit, de vannak 1080p-s videók amik azért jócskán visszaadják. :D

    amugy #189602
  • bon
    #189625
    Microsoft nem microfos! fos... (ezt inkább nem folytatom)
  • IMYke2.0.0.0
    #189624
    Nem néztem meg a spoilereket - melyikben?
    [Youtube csúnyít kicsit]
  • DarkSector
    #189623
    Én sem mert megalázok embereket, mert nem tudok veszteni. :D
  • DarkSector
    #189622
    Hát a lenti videóban maxon van a grafika, ami a spoilerben van. :D
  • lalakov
    #189621
    Az nem fordulhat elő, kizárólag gépi ellenfelet ölök, embert még játékban sem szeretek.
  • IMYke2.0.0.0
    #189620
    Az összhatás jó - én gyenge géppel nyomtam néhol 14-16 FPS mellett - és simán el tudom képzelni gyönyörűnek (akár) erős gép, meg látványjavítók mellett.
  • IMYke2.0.0.0
    #189619
    Szerintem, az nem gond, ha nem 40-en vagyunk, hanem csak 30-an, de akkor az a törzsmag, és már az újakkal, akik valóban ide is tartoznak.
    SQJ-t én propagálom például - nem nyali-fali-pincsi-puncsi, hanem ahogy írtam, ő az IGAZI játékos a szememben.
    Tinmant és a többi igazi gémert még egyszer már ugye nem vehetjük a csoportba :))))