311802
  • TBTPumpa
    #189698
    Need for Speed Rivals (EU, Origin kulcs) - 3990 Ft
  • IMYke2.0.0.0
    #189697
    Hát, pedig erősen úgy rémlik, hogy a vörösök között volt a neved :)))
  • arty
    #189696
    még 10 percig él !!! hajrá, kedves uj grid2 tulaj! :)

  • arty
    #189695
    kemény döntés lehetett, tudva, hogy valaki mindenképp "rosszul jár" ... de inkább a nem aktiv emberek járjanak rosszul, mint h az aktivaknak "ne jusson hely" pár bebetonozott ős-tag miatt :)

    max respekt!
  • DarkSector
    #189694
    Imyke: Nem, nem jól emlékszel! :D
  • wantonly
    #189693
    Nekem szinte minden vásárlásom után kiírta. Talán az elárazások óta van ez, valami védelem? De nem nagy dolog kivárni.
  • DarkSector
    #189692
    Néhány játéknál eddig is volt ilyen.
  • DarkSector
    #189691
    Néha télleg kell várni.
    Viszont nem sürün, de nálam is volt ilyen.
  • Rony94
    #189690
    Ez érdekes. Nekem se kellett eddig várni. Lehet hogy ez egy újítás.
  • Rapid81
    #189689
    Sokszor vásároltam már GG-n, de sosem kellett várnom.
  • wantonly
    #189688
    Nem vásároltál még a GG-n?

    Mindig kell várni 10 percet, utána megkapod.
  • Rapid81
    #189687
    GG-n behúztam a GRID 2-t és a Dirt 3-at, aztán a serial-nál ezt írja:
    "Time left until gifting is possible: 10 minutes
    Your serial(s) will be available in about 10 minutes"

    Ez mi a frász már megint?
  • Dj Tommy
    #189686
    Én megértem, nem is variálok rajta.
    Ti hoztátok a döntést, és akár mit is hozzon a jövő, én látogatni fogom a témát úgyanúgy mindennap ahogy szoktam, bár hétköznap csak 17:00 óra után körül tudom olvasni.
  • wantonly
    #189685
    GMG Aliens akciók!

    Vásárlás esetén jár egy ingyen Rome: Total War.

    -20% Y2OZM7-MJ3VHD-0AVTI1
  • IMYke2.0.0.0
    #189684
    Így van, és elnézést kérek a félretájékoztatásért.
  • ratgab
    #189683
    Ejnye-bejnyénél azért én többet írtam a közleménybe. Mégpedig a kedvenc tevékenységemben kértem a tagok részvételét. Igen: Szavazni kéne!

    Igazából a hozott intézkedések nem irányulnak senki ellen. Igény volt rá, így bevállaltuk Imy-vel a döntés súlyát.

    De én is csak hangsúlyozni tudom a leírtakat: Jöhetnek a visszajelzések, ha sérelmezve érzitek a dolgot, próbaidőt vagy bármi mást. Gyors, határozott döntések kellettek. Íme itt vannak. Meglátjuk, hogy ez jobb-e így mint a korábbi demokratikus megoldás (mondjuk ez még mindig kicsit utóbbi, mint előbbi).
  • wantonly
    #189682
    Az ingyen licenszre én is lecsaptam.
  • IMYke2.0.0.0
    #189681
    Fordítsuk meg a dolgot: a csoport dönt mindenben, még pedig demokratikus szavazással.
  • IMYke2.0.0.0
    #189680
  • IMYke2.0.0.0
    #189679
    A kérdőjelezés semmiféle retorzót nem jelent ám. Mindössze a két döntésre kényszerült admin (ratgab és én) nehéz helyzetére utal.
    Az ejnye-bejnye meg azt jelenti, hogy icurka-picurkát tessék komolyabban venni a csoporttagságot és annak szellemiségét.
    Semmivel sem több.
  • IMYke2.0.0.0
    #189678
    Grammar Nazi Facebook admin vagyok, bocs:

    "Persze ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz lektorálva, óh dehogy. "

    Ha így lektorálnak, akkor inkább ne tegyék.
  • Rapid81
    #189677
    A legutóbb meghalt vinyómról a Sentinel aszonta, hogy 100/100-as... Amúgy múltkor volt valami akció és ingyen kaptam öröklicenszes verziót. :) Azóta itt figyel a gépen.
  • ratgab
    #189676
    Most már igen...
  • Tinman #189675
    Sok hibás HDD után tapasztalat: Legyen fent egy sentinel, úgy induljon el a géped. Így sok kellemetlen meglepitől lehet megmenekülni.
  • Dj Tommy
    #189674
    Elolvastam a Steames közleményt is, tehát "sorsom" a Ti kezetekben van.
  • IMYke2.0.0.0
    #189673
    ratgab: Jól emlékszem, hogy DarkSector a piros listánkon volt?
  • Tinman #189672
    Gyors achidobálós játék?

    Ezt azóta sem überelte semmi!

    "Keserű pozitívum, hogy achi prostiknak kifejezetten jó vétel a játék. Az első 10 percben, mondom TÍZ PERCBEN, 450 GS-t ad az 1000-ből! A 450 GS-t ráadásul 50 GS-ével adogatja, ami elég mókás, hogy lépsz kettőt 50 GS, ütsz egyet 50 GS, becsúszol 50 GS, ütsz jobbról 50 GS, balról 50 GS, etc. Én ilyet még nem SZABtam esküszöm. Mi ennek az értelme? Valaki árulja már el könyörgöm!"
  • IMYke2.0.0.0
    #189671
    Pedróról tudom, hogy szó szerint látástól mikulásig dolgozik - ikrei vannak. Ennyi azt hiszem elég indok :)

    BigBlue máshol aktív, ezt mindenki tudja, ezért is kapott csak egy ejnye-bejnyét.
  • TBTPumpa
    #189670
    Mass Effect 3 magyarítás nyílt teszt hamarosan
  • TBTPumpa
    #189669
    Igaz. Bár eddig még DLC nem jött ki hozzá. Ami új autó érkezett, az is ingyen patch formájában.
    És ahogy elnézem a hivatalos NFS oldalakat, már a filmmel foglalkoznak. A játék már múlt idő.
    Jó lenne eredetiben játszani vele, rendőrként szívatni a versenyzőket, de akkor játék közben nem tudok Steam-ről, vagy Battlenetről letölteni semmit, mert baromira laggolna a játék. Ezt nem szeretem az ilyen folyamatos netkapcsolattal rendelkező játékokban.
    Diablo 3-nál is kiégtem, amikor a Windows nekiállt frissítéseket letölteni. Ott is vagy fél órával később reagált a játék az utasításaimra. Ilyenkor visszasírom a régi szép időket...
  • DarkSector
    #189668
    Kezdhetem én? Lécci-lécci. :D
  • DarkSector
    #189667
    Igen jogtalan kitiltással nem sokan szorakoznak, de most ha geci lennék az összes acsiaktivátoros embert feldobhatnám és annélkül kapnék lovét hogy én magam csalnék az acsikkal. :D
  • Rapid81
    #189666
    BigBlue (Great Blue) emlékeim szerint jelen van. Abban nem vagyok biztos, hogy ajánlott is fel (bár én így emlékszem), de jelentkezni szokott felajánlásokra. Maak (Pedro) nyert tőlem, az tuti. De itt viszont nem láttam egy ideje. De majd ha sérelmezik, akkor kiállnak magukért. A többiekkel nagyjából egyetértek. Néha-néha vagy páran egyáltalán nincsenek itt jelen.
  • DarkSector
    #189665
    Persze inditás meg 1-2 acsihoz elég kicsit játszani tisztességesen, ez a védelem sem fog szürni 100%-ra de ebbőől is látszik hogy nem éri meg aktiválos szarokat használni. :D
  • TBTPumpa
    #189664
    Én nagy bőszen másolgattam rá BD filmeket. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy érdekes hangokat produkál - illetve ha a zenéimet másoltam rá, már nem tudtam átmásolni egy másik meghajtóra mert "olvashatatlanok" voltak a fájlok. Másolás nem ment, de a lejátszás igen. A lejátszók vitték a fájlokat, csak maga a Total Commander/Windows intéző nem.
    Lefuttattam a WD lemezellenőrzőjét, de az sem ment végig, valami olvasási hibával leállt a közepe felé.
    Majd ránéztem HDD Sentinel progival és 40%-os kondíciót írt. Sata kábelt cseréltem, más csatlakozóba is áttettem (hátha kábel probléma miatt szórakozott), de a teljes formázás után sem lett jobb a megoldás.
    Így elküldtem nekik és náluk is érdekes dolgokat produkált a merevlemez. Cserélték is. Azóta félek már a WD cuccoktól is.
    Most is ilyen WD Black van a gépemben, most csak a Hobbit bővített változata van a merevlemezen, mint gigászi ISO fájl, de az is csak addig, amíg a kedves ProVideo nem akciózza le, mert akkor megveszem.
  • IMYke2.0.0.0
    #189663
    Bálint, nem lebeszélni akarlak, de... de egy Need For Speed-ről van ám szó...
    Később, olcsóbban, DLC-kell.

    A Diablo 3-at jobban szeretted.
  • TBTPumpa
    #189662
    Hmm. Ez már lassan időszerű be kell szereznem, de az megint a Diablo 3 RoS rovására megy.
    Kuponnal mennyi lenne Forintban?
  • IMYke2.0.0.0
    #189661
    A megosztott felelősség értelmében, engem is nyugodtam lehet szapulni a döntésért :)
  • wantonly
    #189660
    Azért a jelentgetés kemény, ki fog azzal szórakozni, hogy másokat vegzál? De a csalók kitiltásával egyetértek.

    Azért ezt az energiát a programjuk fejlesztésére is tartogathatnák, mert eddig elég sovány.
  • lostprophet
    #189659
    Nálam semmi jelét nem mutatta a hibának, nem kerregett, nem lassult, csak unalmamban ránéztem a progival és 16%-os Egészség érték bukkant fel.