311802
  • ZsZso
    #190100
    Hát szoktak lenni jó publikus felajánlások, de így külön nem szoktuk ide linkelni őket. Vagy van itt vmi különleges amit én nem látok?
  • kigyi
    #190099

    Assassin's Creed 3 Deluxe Edition ha valakinek hiányzik a játéktárából .)
  • DarkSector
    #190098
    Na szóval ezt érdemes elolvasni, jópofa. :D
  • ZsZso
    #190097
    Überkirályfrankó a nickképed!
  • Malakai
    #190096
    L4D-s mapról screenshot a szivárgás, így nem egy hatalmas kockázat L4D folytatásra szavazni. :)
  • DarkSector
    #190095
    L4D 2.5 vagy L4D 4, mert a 3-as számot nem ismerik a Valve-sok. :D
  • zorrobomber
    #190094
    Az okosok szerint Left 4 Dead 3-al lesz promózva. Én várom.
  • kigyi
    #190093
    Márpedig akkor úgy illene, hogy a HL3-al promózzák be :D Attól, hogy azt cáfolják még lehet igaz is :)
  • wantonly
    #190092
    The Elder Scrolls Online Imperial Edition szivárgás

  • wantonly
    #190091
    Azért még tetszik, de kamaszkoromban jobban élveztem volna, ugyanis akkor ezek a könyvek jelentették számomra a játékot, nem volt más. Ma már ügye elég sok minden közül lehet választani, ez játék amolyan nosztalgia számomra, de már nincs az az érzés mint régen.
  • zorrobomber
    #190090
    Akkor miért játszol vele ha kinőttél belőle? Vagy mi a gond?
  • Dzsini
    #190089
    Jó hasonlat, bár szerencsére a "Kalandod itt véget ért" nem olyan végleges, mint ott volt :) És ritkább a teljes halált okozó csapda.
  • ratgab
    #190088
    Nagyon hosszú idő után folytattam a God of War 2-t. Volt már egy-két WTF momentum.
  • wantonly
    #190087
    Én sem olvastam végigjátszást és bizony néha nem tudtam merre tovább - eddig 11 órám van benne, de még nem érzem úgy, hogy közel a vége.

    A hangulata a régi KJK könyvekre hajaz, viszont kicsit már kinőttem ebből a korszakból.
  • Was
    #190086
    Ezt miért nem lehetett pack-ba rakni?!
  • grebber
    #190085
    Nem követem figyelemmel mint az 500ft-os írásomon láthatód legkevésbé sem érdekel ez a game!
    Csak beraktam hogy már ilyen is van :D
  • Dzsini
    #190084
    Tényleg az 1 millió dolláros SR4 elkelt végül?
  • zorrobomber
    #190083
    GOG-on Crusader No Remorse másfél dollár
  • grebber
    #190082
    Saints Row IV Ultra Super Ultimate Deluxe Edition - az összes létező dlc-vel! Na majd valamu bundleba 500ft-ért jöhet
  • genndy
    #190081
    Lemezkezelőben nincs ott? Hátha csak betűjelet kell adni neki.
  • Dzsini
    #190080
    Ilyesmikhez képest sehol nincs, és egész normális módon tanít meg a dolgokra - először ad kulcsot, amit a következő ajtónál be kell rakni a zárba. Aztán mondjuk találsz egy pénzérmét, és a következő ajtónál van egy kút, de zár nincs. Tehát rávezet arra, hogy alkalmanként másképp is kell gondolkodni, nincs minden út előre kikövezve. Elég korrekt a tanulási görbéje szerintem, mert nekem túl egyszerű is volt az eleje.

    az meg az én bajom, hogy a fenti térkép alapján már tudom, hogy ez a Chaos Strikes Back melyik területe volt, és mikor keveredett oda a szegény játékos - ott sok esetben azt se tudtad, hogy melyik szinten jársz épp
  • grebber
    #190079
    Lehet majd egyszer adok neki egy esély ha olyan kedvem lesz.
  • Dzsini
    #190078
    Nem is kell, mert csak frusztrálna, és kimaradnál egy csomó mindenből. Nem minden játék készül mindenkinek, bár ezt néhány fanatikus rajongó nem igazán tudja elismerni, és úgy gondolja, hogy az ő kedvenc játéka mindenki számára megfelelő, "csak játszani kellene vele".

    Én ilyen téren edzett vagyok, a klasszikus Dungeon Master és Chaos Strikes Back (és egy kicsit a Dungeon Master 2) mind olyan forrás, amivel sokat játszottam, nagyon ismertem, és a Grimrock készítője nyilatkozott arról, hogy ezeknek a szellemében készült a játék (volt pár kikacsintás is a játék során ezekre).
  • lostprophet
    #190077
    Az hogy lehet, hogy az új külső vinyómat a csodálatos Windows 8.1 nem érzékeli, de a Windows 7 igen? Végigdugdostam az összes USB csatolóba, de semmi, viszont amikor újratelepítettem a 8.1-et utána két újraindításig észlelte, azóta viszont semmi.
  • grebber
    #190076
    " és nem voltam hajlandó guide-okban megnézni egy csomó fejtörő megoldását"

    Na én ezért nem is kezdek bele, amiket olvastam azokra soha nm jönnék rá magamtól így meg hogy félpercenként a végigjátszás videókat nézzem mi merre nekem nincs időm!
  • Dzsini
    #190075
    10 normál és az utolsó 3 "kisebb" pálya, olyan 12-15 órát mondanak rá első nekifutásra.

    Én nagyon sokat szöszöltem benne, szeretem az ilyesmiket, és nem voltam hajlandó guide-okban megnézni egy csomó fejtörő megoldását.
  • wantonly
    #190074
    Az első rész mennyire hosszú? Azért kérdem, mert félbehagytam és nem néztem rá egy ideje, de végig akarom játszani.
  • mester1987
    #190073
    Source 2 szivárgás
  • Dzsini
    #190072
    Grimrock jó móka volt, nagyon visszahozta a régi, igazi klasszikus Dungeon Master érzést, kiegészítve a mai kényelmi funkciókkal (automap például, bár lehetett nélküle játszani :) ).
    Nem is volt igazából nehéz szerintem, bár a főellenséggel kellett egy ideig tornázni :)
  • Dzsini
    #190071
    Ilyesmi bejelentéssel kezdődött a Kindle Fire is (az Amazon táblagép), és 2 év alatt szépen leelőzte az összes rivális Androidos eszközt az Egyesült Államokban - az iPad mögött második helyen, 10% körüli részesedéssel van jelen.
    Az Amazonnál egy olyan méretű és minőségű szolgáltatásrendszer van a termékeik mögött, ami az "átlag amerikai" minden igényét kielégíti, a napi kajavásárláson kívül minden termék (a könyvektől az ágyon át a motoros kapáig) és film, sorozat, zene, bármi elérhető náluk. Ezt a szolgáltatásrendszert ha még inkább hozzácsapják a tévéhez (amit szintén tőlük vettek), akkor pl. az Xbox One által komolyan előtérbe helyezett szolgáltatásközpont riválisai lehetnek.

    Az, hogy játékok is lesznek rajta - szerintem igazából valószínűleg másodlagos funkció lesz. És ebből adódóan a Prime szolgáltatási körén kívül nem is nagyon fog megjelenni, elterjedni ez az eszköz, ahogy a Kindle Fire is féllábú óriás itthon.
  • grebber
    #190070
    Legend of Grimrock 2 - Evolúció

    Ez a az a sorozat ami tetszik ,de nem is próbáltam még ki soha ,mert a fórumba beleolvasva számomra egy újabb Dark Souls lenne amit a nehézsége miatt soha nem tudnék végigvinni és 10 perc után elakadnék :(
  • ZsZso
    #190069
    Egy hír ami szól is valamiről meg nem is. Kíváncsian várom, hogy mi sül ki belőle.
  • grebber
    #190068
    Játékkonzolt készít az Amazon

    "A prototípusra Android-, illetve iOS-kompatibilis játékokat telepítettek fel"
    "Az Amazon ugyanakkor nem az Ouya konzolhoz akarja mérni az új terméket, hanem a három nagy gyártót (Microsoft, Sony, Nintendo) támadná"

  • Rapid81
    #190067
    Gabe's watching you!
  • ZsZso
    #190066
    Hmmm ... ezt egyszer kipróbálom! Jelentkezésnél majd én is beírom, hogy grebber úgyse fog nyerni! .
  • Fpocok
    #190065
    Végre megjelent a Redux Dark Matters.... Dreamcastre :D
  • Dzsini
    #190064
    Én kabalának, babonának tudnám be. Ha egyszer (kétszer, háromszor) bejött, onnantól szokássá fog válni. :)
  • grebber
    #190063
    Hogy aztán a végén letudjam magamban zárni egy "én megmondtammal"
  • ZsZso
    #190062
    Őszintén kérdezem, hogy miért említed meg szinte minden jelentkezésnél, hogy úgyse Te fogod megnyerni? Komolyan gondolod, vagy csak vicces megjegyzésnek szánod? Mi a célja?

    (Csak azért kérdezem, mert ahhoz képest, hogy mennyit emlegeted, viszonylag sokat nyersz. Hozzátenném, hogy egyáltalán nem egyoldalú ez a dolog, mert RENGETEG jobbnál-jobb játékot ajánlsz fel emelett, úgyhogy ha valaki megérdemli a játékokat, akkor az Te vagy.)
  • zorrobomber
    #190061
    Source 2.0?