311802
  • Moby
    #190140
    Enclave-et. Hónapok óta.
  • DarkSector
    #190139
    NEM mindegy hogy ENCLAVE vagy ENSLAVED!!!!!!!!!!

    ég-föld

    Ha amazonon Enclave+Inversion lesz 7.5 dollár azt értem, de ha Enslaved+Inversion, én azon döbbennék meg....
  • genndy
    #190138
    Váhá, mekkora FAIL, tényleg!
    Sztornó.
  • genndy
    #190137
    Viszont erősen gondolkozom, kell-e ez nekem, lenne igény egy EJ csoport giftre? (mondjuk akinek nincs kedve még egy helyre regelni, én DLH.netet nem bánom, mert régóta ismerem az oldalt) Mert ha van elég jelentkező, akkor bedobom szívesen.
  • Rapid81
    #190136
    Az Enclave, nem Enslaved. ;)
  • Tinman #190135
    Eszed tokja ^^
  • genndy
    #190134
    Pont most olvastam PH-n, hogy dlh.net -re regisztrálva kap az ember Enslaved Steam keyt! Működik, most kaptam meg
  • DarkSector
    #190133
    ja. :D
  • lalakov
    #190132
    :D Nem az én játékom, nekem nem, csak gondoltam beírom, hátha valakinek igen. ;-) Gondolom akkor az is lényegtelen, hogy nem szereti a hagyományos irányítást, bill.+egér.
  • DarkSector
    #190131
    Jah überzsír akció, én leszarom, mert lehet nem jut kupon, ha nem jut, megveszem 7.5 dollárért a redvás gecibe, még úgy is BB.
    Igaz nekem már Inversion megvan, azt max eladnám, ha meg valaki ad kupont, akkor az Inversion-t megtarthatná!!!

    Vagyis aki tud adni egy kupont, az Inversion INGYEN az ővé lehet!!!!
  • DarkSector
    #190130
    ez fontos 2.5 dollárnál? :D
  • Rapid81
    #190129
    Én sehol nem találom. Szerintem még nem élnek az akciók. Amúgy egy Enslaved + inversion-re én is vevő lennék, ha valakinek van még kuponja.
  • lalakov
    #190128
    A Dark Souls-hoz Windows Live kell, fog ez menni a későbbiekben?
  • Dj Tommy
    #190127
    Ha nekem lenne ilyen lehetőségem akkor kimennék, még is könnyebben össze tudnám szedni a pénzt, mondjuk a Focus RS-re.
  • DarkSector
    #190126
    Nem tűnik rossznak???

    Inversion messze többet ér mint 2.5 dollár, nemhogy a 20euro/dolláros ENSLAVED ami nemrég jelent meg itten PC-n és egy kibaszott jó H&S játék.

    Ha valaki megszánna egy kuponnal szóljon és én vennék egy kombót. THX. :D
  • Prince23
    #190125
    12 euróért megéri a Batman Arkham Origins?

    meg van castlevania 2 pre-order 20 euró körül...
  • wantonly
    #190124
    Az "Enslaved + Inversion" sem tűnik rossz biznisznek a 2.5 dolcsiért.

    Ezt lehet én is megveszem... Ha marad még kuponom, akkor egy valamit még tudok venni valakinek.

    A DS pedig best buy akinek nincs meg.
  • DarkSector
    #190123
    Még külön is drasztikusan megéri, nemhogy így egybe!
  • DarkSector
    #190122
    HOLIIIIII SHITTER.....

    Enslaved??????????????????

    ki tudna nekem venni 1 példányt??????????????
  • grebber
    #190121
    Editors Choice - Amazon (kupon előtti árak):

    Dark Souls PTD Edition: 7.49
    Enslaved+Inversion: 7.49
    Naruto 3 Full Burst: 19.99

    Valakinek maradt kuponja?Ennyiért kellene a DS ha soha végig se tudom játszani, mert köcsögbénafaszvagyok akkor is.
  • DarkSector
    #190120
    Ez PONTOSAN így van, nem mindegy hol élsz!
    Ezért van a külföldi melo, akik kint élik az életük 70%-át paraszt munkanélküliség miatt....sokszor a családjuktól távol!
  • DarkSector
    #190119
    Jó azt én is furcsálltam, ilyen helyeken nem szokott lenni trágárkodás, mert akkor 18+ !!!!!!!!!!!!

    jogos amit mondasz!
  • genndy
    #190118
  • hugopareiros
    #190117
    Ha 94es születésű vagy és 1 éve munkát keresel, akkor maximum érettségid van (amivel nem meglepő hogy nem lehet könnyen munkát találni (vagyis gyárakba lehet menni (de sokaknak egyszerűbb hogy "áh nincs munka", minthogy gyárban dolgozzon)), esetleg valami szakmád van.

    Utóbbi esetben ha jól tudom kellett lenned szakmai gyakorlaton. Ha jól végezted a dolgod, akkor általában oda fel is szokták venni az embereket. Ha nem, akkor...

    Nem kötekedni akarok, csak látni hogy a képzettséggel van e a baj, vagy esetlegesen egy olyan faluban élsz ahol rajtad kívül 70 fő lakik és mindenki önellátó gazdálkodó.
  • Tinman #190116
    Helyes! Maradj is itt velünk, van még hely az akolbaN.
  • lostprophet
    #190115
    Nekem is várost kellett váltanom. Baranya megyéből felköltöztem az összekuporgatott pénzemből Pestre és itt sikerült másfél hónap után találni.
  • Rony94
    #190114
    Az a helyzet hogy most én is mehetnék ki németbe (keresztapám után) és dolgozhatnék húsiparban. De ez is milyen már, hogy már pályakezdőként rögtön külföldre megyek.
  • Tinman #190113
    Szolgát mindig keresnek az angolok/németek. Jó az!

    Van ügyvéd, 2 diplomás tanár ismerősöm is kint. Egyikük már pincér szinten tolja :-D

    Persze 1. hónapban mindketten többet kerestek, mint idehaza sok év után. Nyilván az az ügyvéd se lehet valami nagy szám, aki ott köt ki, ez tény, de az is tény, hogy elvégezte becsülettel a sulit, megjárta a ranglétrát, csak lenyomták rendre a fejét a víz alá...
  • Tinman #190112
    Nagyon szívesen megmondom.

    Semmi keresnivalója az illetőnek ezen a pályán és nem csak emiatt... főleg a korábbi munkássága "dicséretes".

    Amúgy nincs gond azzal a trágársággal, amely után elneveted magad, mert precízen ott szórják/ültetik el ahová passzol... de ez az illető nem így járt el.
  • Rony94
    #190111
    Grat. Szerencsés vagy. :)
    Én már lassan 1 éve keresek, de semmi.
  • Rapid81
    #190110
    Ha valaki meg tudná mondani, hogy mi a frászért kell egy netes ÚJSÁGBAN káromkodni, azt megköszönném. Ilyen paraszt cikket, bakker...
  • lostprophet
    #190109
    Végre, másfél hónap munkakeresés után úgy tűnik, hogy jövő héten kezdek melóhelyen
  • Tinman #190108
    Megvettem 1.1k-ért Alice Madness Return-t XBOX-ra, mert adják hozzá a régi Alice-t, meg mert achik is vannak... PC-re már megvolt.

    Meg megláttam a Mirror's Edge képeket és erős vágy tört elő belőlem, hogy újra megvegyen, pedig az is megvan PC-re.
  • wantonly
    #190107
    11,010 óra a nyilvántartásban

    Jelenleg játékban
    Bad Rats

    Szerintem ez a háttérben futtatja álló nap.
  • ZsZso
    #190106
    Háháhá - Bad Rats Steam review kommenteket is tessék elolvasni, úgy az igazi :)
  • ZsZso
    #190105
    Semmiképpen se szeretnélek erre ösztönözni, csak én általában rákérdezek azokra a dolgokra amiket nem értek és ez alól a hozzászólásod se volt kivétel.
  • kigyi
    #190104
    Nem különösebben, de ez ritkán van felajánlásban így gondoltam bemásolom, ha valakinek esetleg szüksége van rá, de akkor bocsesz továbbra is maradok csak read only.
  • Sippie
    #190103
    Ebbe a topikba is másoljátok be plz, nem akar mindenki többszáz hsz-t átnyálazni egy akció miatt. Viszont a fejlécben meg elég hülye néven van hogy "felajánlások", mert így csak a steamgiftesek néznek be, pedig ahogy látom a játékakciókat is nyugodtan meg lehet ott osztani.
  • wantonly
    #190102
    A felajánló:

    Registered: 6 days ago
    Russian Federation

    Nincs több kérdésem. :D
  • zorrobomber
    #190101
    Igen, steamgifts-en sok a szemét, és nehéz kiválogatni az értékesebb felajánlásokat. Mint láthatod, kigyinek sem sikerült