311802
  • zorrobomber
    #190060
    A Deadfall-t elindítottad, nem? Összesen mennyit nyertél? Több lesz az mint 2% :)
  • grebber
    #190059
    "rólad tudom hogy legalább elindítod amit nyersz" igen a nyert játékok kb 2%-át elinditottam már :D

    A legtöbb game amit veszek/jelentkezek rá már szinte minden végigtoltam warezba,de az érzés hogy ott figyel felbecsülhetetlen :)
  • zorrobomber
    #190058
    Várjál, izé, nem most nyertél? Egyébként nehogy azt hidd hogy sajnálom tőled(rólad tudom hogy legalább elindítod amit nyersz..), csak mellőzzük kérem szépen a negativitást :)
  • grebber
    #190057
    Reggel ha nagygépnél leszek jövök érte, bár ugyse én nyerem :(
  • grebber
    #190056
    Majd jöhetnek az elötte utána képek meg hogy miket javasolnak majd az orovosok st egyszóval minden.
  • genndy
    #190055
    Ijj, az komoly Kalappal!

    Dzsini: aha, köszi, lehet hogy akkor ránézek.

    Rapid: pedig szokott menni a linkelés... betudom a bugos SG-motornak

    Tinman:
  • Tinman #190054
  • wantonly
    #190053
    Csak bátran, szurkolok, hogy minden rendben legyen!
  • kill3r21
    #190052
    Viszér, epidurállal , aminek a tűje lehet nem fog beérni , szal be vagyok tojva
  • wantonly
    #190051
    Uhh, milyen műtét? Kitartás!
  • ratgab
    #190050
  • lostprophet
    #190049
    "imresszum.html"
  • kill3r21
    #190048
    Nah sziasztok, én holnap kórház, műtét, remélem túlélem, addigis jók legyetek ám :)
  • Rapid81
    #190047
    Legalább ketten. Legalább ketten, plíz.
  • Rapid81
    #190046
    A link annyira nem lett jó, de kihámoztam, ami kellett. :) Köszi!
  • Dzsini
    #190045
    a knowledge base részben van, mert az elismertetés egy ideje nem nagyon halad - ott megtalálható az új Tomb Raider 1 óra 50 perces jelenlegi állapota is :)
  • Tinman #190044
    A Def. Ed.-nek számukra látom értelmét:

    - nincs erős PC-je és nem is akar, és nem is érdekli a PC
    - nem játszott még soha a Tomb Raider 2013-al
    - nem megy neki rosszul + rajongó. Van XBOX360/PS3 és PS4 vagy X1 is otthon.

    Jelenleg én ennyit látok konkrétan a TR Def. Ed. kapcsán:

    Nextgen ára: ~160k
    TR DE ára: ~16k

    TR élmény ng konzolon: 176k.
  • Dzsini
    #190043
    Van olyan is, és van, amit hihetetlen módon darabokra szedtek - a Zelda Ocarina of Time-nál az is tanulságos, hogy a japán és az EU változat máshol, más módon akad ki bizonyos kombinációkra... és úgy egyáltalán követhetetlen a mostani glitches rekord - egyik térképről a másikra esik, hirtelen megváltoznak az inventory tárgyak, robbanástól átrepül a falakon másik világokba...

    ott már az merül fel, hogy vajon mekkora szerencse kell ahhoz, hogy véletlenül ne történjen veled ilyesmi egy normál végigjátszás során :)
  • Tinman #190042
    Ez most mellbe vágott... simán jobb volt az időm ennél! Az a baj, hogy ebben heteim voltak benne, nagyon nagy meló lenne újrakezdeni :-(

  • genndy
    #190041
    Régi Tomb Raidereket például elég nehéz rövidíteni szerintem, ez jutott elsőre eszembe.

    Dzsini: ezen az oldalom Skyrim pl. nincs is
  • Tinman #190040
    Néztem egyszer egy túlhypeolt speedrun videót Dark Souls kapcsán.

    Ott léptem lolbmeg-el, amikor leesett a semmibe, azonnal kilépett dashra, újra elindította a játékot és hip-hop kihagyott sok órát. Komolytalan az ilyen.
  • Totti5
    #190039
    Amúgy meg te ne szólj a 10 féle Szólsz játékkal, mert megvennéd WiiUra is ha kiadnák fél év múlva a defenetívet :))))

    Teljes árat az adjon ki érte aki még nem tolta, az meg bármelyikkel nagyon jól jár. Nekem itt a limited a polcon, és mivel nem lett makulátlan port, meg nem is a Crystal csinálta, ez nem fog kelleni semennyiért sem, amúgy se jött ki hozzá DLC, ami adna új élményt, a mostanit meg bármikor játszhatom 360on.

    Jöjjön a következő rész, mondjuk az E3on szívesen látnám!
  • Evoluti0N
    #190038
    Megnéztem a listát és érdekes, hogy némelyik játékkal azért annyira nem lehet speedrunolni. Van ott 10 és fél órás speedrun is. :)
  • Dzsini
    #190037
    1:45 a rögzített rekord, tehát ha még megy, és van kedved hozzá, azzal érdemes lenne jelentkezned :)
  • Tinman #190036
    ?

    Zavvin a Def. Ed. 39 GBP, a TR meg tény, hogy többször is volt 5 dolcsi PC-re.
  • genndy
    #190035
    [URL=http://isthereanydeal.com/#/page:game/info?plain=gridiiallindlcpackEzt mentsd el, időnként nézegesd.[/URL]
    Nincs most akcióban sehol.
  • Tinman #190034
    ICO-t kb. 9. végigvitelre 1 óra 33 perc körül vittem végig. Semmi glitch, semmi csalás.

    Elsőre u.e. a játék 8-9 óra volt, persze lassú, felderítős tempóba.
  • Totti5
    #190033
    Zavvin 12ért lehet venni, ha jól láttam.
  • Tinman #190032
    Miért? Látjuk, hogy a több kontraszt csodákra képes... amúgy nem kicsit száni kitenni úgy egy összehasonlító videót, hogy nincsenek ott az FPS értékek ;-)

    Ultimate kártya:

    TR PC Superior Edition - 4.99 dollár
    TR Def. Ed. console - 16k

  • Rapid81
    #190031
    Hol most a legolcsóbb a Grid 2 All DLC pakk? Vagy egyáltalán hol árulják Steamen kívül?
  • ratgab
    #190030
    Ezzel a pontszámmal lehet esélyes is (most mi az a 0,3). Ne legyetek már ilyen szőrösszívűek. Ki tudja idei felhozatalban a többi milyen lesz.
  • Dzsini
    #190029
    én itt szoktam böngészni - persze tényleg azoknál lehet élvezetes, ahol tudod is, hogy mit csinál a játékos, és tudod értékelni, hogy mi történik.

    Amúgy glitchek - ez egy külön kategória, külön számon tartják az ilyen és a glitchmentes végigjátszásokat - úgy 2 óra körül van a Skyrim rekordja :)
  • Evoluti0N
    #190028
    Megnéztem. Nem értettem belőle semmit. Csak néztem, hogy most mi a fene történik. :D
  • genndy
    #190027
    Már csak azért se, mert azzal nem játszottam, nem ismerem. Ebben is csak azért tudtam hogy éppen mit is csinál, mert a Skyrimmel rengeteget játszottam. A játék alapos ismerete nélkül nem is érdemes speedrunokat nézni szvsz.
  • Dzsini
    #190026
    A 4 perces(!) Morrowind speedrunt akkor nem ajánlom :)
  • wantonly
    #190025
    Az utolsó amit néztem és még vicces is volt az a Half-Life 1 speedrun. 30 perc alatt a végére értek.
  • Fpocok
    #190024
    Az én szememben semmit nem érnek azok a speedrunok, ahol bugot használnak ki, vagy glitchelnek. Utálom a csalókat.
  • genndy
    #190023
    Na ha már szóba került Dzsini által, néztem egy Skyrim speedrunt. Egészen elképesztően kiábrándító látni hogy gyalázzák meg a játékot a rövidítésekkel meg a kihasznált bugokkal
    De azért marha nagy meló van egy ilyenben is, minden kis trükkre rájönni. Végül is ez is egyfajta hobbi, de nekem nem lenne hozzá idegem az biztos. Inkább megpróbálom maximálisan kiélvezni a játékot (és ha tényleg bejön, akkor többször is), az jobban leköt.
  • Rapid81
    #190022
    Blink Bundle a héten valamikor.
  • TBTPumpa
    #190021
    Engem elsősorban a nem mindennapi albumcím fogott meg (Hydra).
    Eddigi zenéiket is csíptem és előreláthatólag a február 3.-án megjelenő új album is tetszeni fog. Még aludni kell pár napot.