311802
  • Totti5
    #190180
    Abból kell kiindulni ami az átlag, mert abból lehet hiteles arányt felállítani. A 3Ds programozói munkára vett gémer PC nem az átlag.
  • benőmenő
    #190179
    Megjelenéskor valóban, de eltelt közel egy év és most pedig most van.
    Az Enslavednél, a Castlevania Lords of Shadownál és a Metal Gear Risingnál ezt tudomásul vették, a Square pedig túláraz. Tiszta sor.
  • Zóanagyvarázsló
    #190178
    Van ilyen, de a többség játékhoz vásárol VGA-t. Megnézném, hogy itt hányan bővítenek a meló miatt. OK, nekem is jobb lenne több RAM a böngészéshez is, de VGA-ból elég lenne integrált is. Mindenesetre engem nem vigasztal a Kóráj 100-ért való csengetéskor, hogy más dolgozik is vele, nem csupán játékra jó.
  • kifli
    #190177
    a lényegen nem változtat, hogyha valaki most akarja megvenni ps4-re vagy pc-re akkor ugyanazt a játékot, ugyanazzal a látványvilággal kapja két merőben eltérő árazással.
  • tomsolo
    #190176
    Gémer Pc-t lehet venni melóra, amennyiben kisebb 3D-s munkákat - vagy amihez nagy teljesítmény kell - is végzel rajta, mert lehet hogy drágának tűnik egy Titán, de még mindig olcsóbb mint a profi kártyák.

    Ne csak az office melókból induljatok már ki.

    Egyébként nem szerencsés ugyanazon a gépen dolgozni is meg játszani is, nem véletlen van nekem is több gépem. :)
  • Scooter
    #190175
    Akkor mégsincs ingyen ha havidíjat kell fizetni Akkor már értem, hogy miért nem láttam sehol reklámozni
  • Totti5
    #190174
    Mit dongozik? exelt nyomatja? mert én is PCn dolgozok melóban, pedig az ALKALMATLAN játékra minden szempontból.

    CAD? lehet... 3D studió? az is lehet... de ugye most nem erről kell vitatkozni, mert nem ez az életszerű.

    Gémer PCt nem munkára veszi az ember, ami munkát meg álltalában végez egy ember a gépen ahhoz nem kell gémer hardwer.
  • Fpocok
    #190173
    Számodra elképzelhetetlen, hogy pl valaki azon dolgozik ÉS hardcore-n nyomja a játékokat? Akkor meglepi: VAN ILYEN!
  • Zóanagyvarázsló
    #190172
    Miért, a PS4 már reális alternatíva böngészésre? Nem tudom, csak nem hiszem el, amíg magam nem látom. Semmi személyes, csak ismerem a Sonyt és láttam már konzolt.
  • Evoluti0N
    #190171
    Modern. Értsd: Új. Értsd: Most megjelent. Értsd: PS4
  • Zóanagyvarázsló
    #190170
    Átjössz hozzám megmutatni a böngészést PS3-on? Szeretném felvenni, ahogy szenvedsz vele, majd bedobni ide a videó linkjét, hogy mindannyian együtt nevethessünk ezen a hozzászóláson ;)

    Megjegyzem, Boxon meg előfizetéshez kötött a böngészés is.
  • Sippie
    #190169
    hol?
  • Totti5
    #190168
    Igen megjelenéskor is 1200 volt a TR PCn ( NOT ). Amúgy 14ért lehet venni a TR nextgen verziót.
  • tomsolo
    #190167
    mert talán fizetős a prime tagság? :D
  • Totti5
    #190166
    Akkor minek vesz valaki GÉMER pct GÉMEReknek dedikált hardwerekkel? csinálni 70 ezren is lehet.
  • Scooter
    #190165
    Regeltem a facebook fiókkal és amikor rányomok a GET MY FREE GAME!-re, akkor miért jön be a fizetés oldala?
  • Evoluti0N
    #190164
    Amire egy átlag user használja a gépét, azt mind tudja már egy modern konzol is.
  • wantonly
    #190163
    VPN-t soha! :)

    Ám szerintem én így nem veszem meg, szóval ha kell a kuponom szólj.
  • Zóanagyvarázsló
    #190162
    Na igen, 200k-ért sokkal kényelmesebb PC-n fórumozni, mint bármely konzolon.
  • kifli
    #190161
    win
  • Fpocok
    #190160
    Ez akkor lenne igaz, hogy ha ugyanazokat a dolgokat lehetne rajta csinálni.
  • benőmenő
    #190159
    17 ezer HUF vs 1200 HUF
    Felkiáltójel! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #190158
    Én inkább azt kérdezném, hogy miért kellett a TressFx-et erőltetni, amikor nélküle talán meglehetne a fix 60 fps. Parasztvakítás.
  • kifli
    #190157
    lehet élni nélküle vs mai világban már nemigazán


    Így 120 ezer + pc vs 200+ (ami inkább 200-)
  • Evoluti0N
    #190156
    Itt csak az a kérdés, hogy mennyibe kerül egy olyan gép, amin maximum grafikán, TressFX mellett 40-60 között van az FPS.
  • Totti5
    #190155
    120 ezer vs 200+

    Pont. :)
  • Fpocok
    #190154
    TOMB RAIDER PC vs PS4

    "Running with the ultimate preset enabled and the original TressFX in action, it's clear that the Definitive Edition delivers an upgrade in select areas, but fails to trump the PC game in all respects. Certainly, when it comes to running at 1080p60 - or with even higher resolutions and frame-rate - no other platform can truly offer a PC-beating experience."

    pont
  • tomsolo
    #190153
    Enslaved/Inversion mindkettő ugyanolyan rossz játék. Egyszer végignyomod utána soha többé, kb mintha megnéznél egy filmet - márha kibírod a végét.

    Enslaved szerintem jóval szarabb mint az Inversion, utóbbi mind grafikailag mind történetileg érdekesebb.
  • DarkSector
    #190152
    Vagy VPN.

    De szaromle, az Enslaved önnmagában ér 7.5 dollárt!!!!!!!!
  • wantonly
    #190151
    Tehát akkor gyakorlatilag csak az Enslaved kerül majd 2,5 dolcsiba, mert az Inversion kuka.
  • Dj Tommy
    #190150
    Ha valaki esetleg szeretne még jelentkezni:
  • DarkSector
    #190149
    MÉG mindig only USA.

    Én is így jártam régen kb a megjelenés után 1-2 héttel volt -75% off, akkor 10 dolcsiért vettem...sajna egyetlen játékom ami VPN-el kellett regelnem!
  • DarkSector
    #190148
    De persze nem DMC 1-2-3, meg God of War.

    De nekem a második legjobb H&S kategóriában van, szép szines , tetszett a játék.
    És nem csak mert 2.5 dollár, hanem mert anno megvettem x360-ra és végigvittem és tetszett. :D
  • grebber
    #190147
    IGN Prime ingyen adja ;-)
  • Zóanagyvarázsló
    #190146
    Az OK, hogy tetszik, de kimondottan H&S-nek te se tartod szerintem nagy számnak.
  • tomsolo
    #190145
    Inversion - 350 Ft on ph.
  • Rapid81
    #190144
    Warning

    The following games are region locked. Click the links and examine "AllowPurchaseFromRestrictedCountries" and "PurchaseRestrictedCountries" before you purchase to ensure that the key will activate in your country:

    Inversion

    Nincs HU...
  • Scooter
    #190143
    Nem tudja valaki, hogy miért van gameminer-en ennyi Knytt Underground?
  • Fpocok
    #190142
    Péntektől mehet a GTA5 PC előrendelés :D
  • genndy
    #190141
    Ok, akkor hg törölje, ne vezessek félre senkit.