311802
  • zorrobomber
    #190420
    Komolyan mondom, általában sok másodperccel előttem vagy... :( :) Mondjuk ez az ismétlődés dolog már nekem is picit feltűnt, de annyi baj legyen. Ha megunom akkor is lesz mivel játszani :)
  • benőmenő
    #190419
    Meg hurkapálcáért Xbox One-t
  • ratgab
    #190418
    1. Az jó vagy rossz?
    2. Hány pályából történt ez, mert ha 2-ből, akkor inkább nem is mondok semmit...XD
  • Rapid81
    #190417
    Nekem eddig már vagy 2 pályán sikerült előtted végeznem. :D
  • Rapid81
    #190416
    Te meg 5$-ért vegyél a 120k-s konzolodhoz játékokat...

    Az én gépem továbbra sem került, még 120k-ba sem, mégis megy átlag 46 FPS-sel, hajazva, fullon a TR.
  • ratgab
    #190415
    Nagyon sokszor ismétlődnek a pályák. Ahogy haladsz előre egyre dögunalmasabb az egész (az elején még én is élveztem). Ugyanazok a versenymódok, ugyanazok a pályák, autók vannak, amik újdonságok, de ezzel kifújt. Annyiból áll az előrehaladás, hogy új verdák vannak ,meg egyre hosszabb versenyek ugyanazokon a pályákon.

    Egyszerűen szénné untam a 4. szezontól.

    Jó eredmények kapcsán nem tudom ironizálsz vagy tényleg komolyan mondod :-)
  • Totti5
    #190414
    Akkor 120 ért vegyünk PCt amin minden effektek fullhd fix 30 fps ja és hajeffekt is bekapcsolva.
  • zorrobomber
    #190413
    Részleteznéd? Én is még csak az elején járok. Ja, egyébként már említeni is akartam, hogy durva eredményeid vannak :D
  • zorrobomber
    #190412
    Igen, a DLC-zés, meg a belső nézet hiánya, meg a sok drift. Ezektől függetlenül egyébként én is kifejezetten kedvelem, jó, hangulatos és szép cucc!
  • ratgab
    #190411
    Majd a 3.-4. szezon után erre térjünk majd vissza....
  • benőmenő
    #190410
    Igen, már látom, lehet nem Hearthstone közben kéne írogatnom :D
    A DF videóban látszik, hogy ritkább Lara haja és valahogy az egész olyan fura, pedig a pc-s verziónál is kilóg a lóláb. Elég buta gimmick lett szvsz :/
  • Zóanagyvarázsló
    #190409
    Én is ezt mondom (mondjuk a TressFX-ek közötti különbséget nem ismerem), a PC nyerő jelen esetben is, de Rapid éppen abban ugrott rá Tottira, amiben tényszerűen igaza volt.
  • Rapid81
    #190408
    A GRID 2-re miért mondjátok, hogy szar lett? 3 órát toltam eddig és jó az irányítás, hangok, pályák. Van kihívás is, jók az ellenfelek. Mi a gond? A DLC-zés? Egyelőre nem zavar. Majd, ha kitoltam, akkor gondolom fog. Vagy mi a gond vele?
  • benőmenő
    #190407
    *és
  • benőmenő
    #190406
    Tegyük hozzá, hogy egyik konzol sem bírja 60 fps-el a tr-t, ill. az ottani tressfx != pc-s tressfx! A játékárak pedig ismertek.
    Konklúzió: early adopternek lenni nem móka is kacagás. Ugye, hogy meglepő :)
  • kjhun
    #190405
    #190384 és #190388 -ra:

    Az, komoly. A városi lét előnyei. :D

    Net2 off:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Akinek volt/van ADSL-es nete, tőlük kérdezném, mennyi lenne az ideális jel/zaj viszony a vonalon? Amikor bedrótozták, ha jól rémlik a papírról, Lefelé jel/zaj viszony: 17db, Felfelé meg 12db. Néha fél óra után, általában 2-3 óránként szereti eldobni, 1 perc mire visszacsatlakozik. 5/0.5Mbit általában megvan, így is messze van a közelebb lévő falu (oda tartozik a falucska, ahol lakom), cirka 4-5.5km között lehet, az ott lévő központ távolsága tőlem. Míg, a messzebb lévő kisváros esetén 5-8km közé becsülöm az ott lévő központ távolságát, ha nem több. Ezért van a szomszédnál csak 2-2.5 Mbit, mivel őket oda kötötték be.
  • IMYke2.0.0.0
    #190404
    Technikai(lag) (se) nem értek az új és régi konzolokhoz.
    Hiszek azoknak, akik mindegyik, vagy valamelyik van.
  • Zóanagyvarázsló
    #190403
    Totti a 120k vs 200k-t Pocok PS4 vs überpécé videójára írta, ők pedig a maxon 60 fps-ért ajánlják a PC-t (amúgy effektek között van eltérés oda-vissza). Arra meg a te 150k-ról induló, valójában 180k-s konfigod kevés. Nem véletlenül emlegetik ők is a TressFX beáldozását, mint opciót.

    Én mondjuk meglennék nélküle egy "olcsó" PC-n 60 fps-sel, az a gáz, hogy a PS4-es verzióba beleerőltették.
  • Rapid81
    #190402
    200 alatt van? Igen? Akkor kinek van igaza?
  • tomsolo
    #190401
    Ne magyarázzatok bele egymás gondolataiba.

    Így nem lehet írni! :D
  • wantonly
    #190400
    Half-Life Live Action Film - The Freeman Chronicles
  • Rapid81
    #190399
    60 FPS-t még hírből sem említetted eddig. Bakker, hogy te mekkorákat tudsz ferdíteni... Nem, konzol sem viszi 60-nal. Amit meg felsoroltam, az simán viszi maxon azt a nyamvadt TR-t, de tudom, hogy mivel te úgy születtél, hogy igazad van, akkor legyen igazad... Meglátszik, hogy nem poénból választottad ezt a logót ide magadnak...
  • Zóanagyvarázsló
    #190398
    Elnéztem 10 ronggyal a Windows árát, de ha a 151k-ra rádobsz 5-6k-t billentyűnek, egérnek, a Win 7/8 pedig 25k, akkor az inkább 180k lesz, akárhogy számolom.
  • Dzsini
    #190397
    Üdv az interneten :)
  • genndy
    #190396
    Így van, nekem is csak az van az alaplapomon, és drámai a gyorsulás. Abszolút megéri, rengeteget dob a rendszeren.

    Nethez: nekem is szerencsém volt az új lakásban, mert fizikailag nem kötötték ki, úgyhogy aznap amikor költöztem akkor a netet is megkötöttem gyorsan, és este csak kíváncsiságból rá is dugtam a kábelt - nagyon örültem, amikor bejött az internet :) Aztán pár nap múlva beállították, és akkor fölgyorsult arra amire tényleg előfizettem.
  • Shep
    #190395
    Én meg azt bírom mikor bele akarsz másba olyat magyarázni amit nem gondol, ráadásul megint nem vetted a lapot aztán magyarázol!
  • Rapid81
    #190394
    190??? Erős jóindulattal is 170 minden lózunggal együtt...
  • tomsolo
    #190393
    Bírom mikor ennyire egy síkon tudtok csak gondolkodni.

    Mindkét nextgenen szét van szaturálva gyárilag a játék, hogy a paraszt had ámuljon, persze hogy az előző verziók hókának - rosszabnak - tűnnek mellette.
  • Tinman #190392
    Sata2-ön is NAGYON megéri.
  • benőmenő
    #190391
    Egyet kell értsek.
    20k-ért már lehet venni 120GB-os ssd-t, az már nem olyan hajmeresztő.
    Nyilván nem a legjobbat, de bármelyik hdd-nél gyorsabbak ezek is. Ha nem sata 2-es lapom lenne már lenne egy az én masinámban is.
  • IMYke2.0.0.0
    #190390
    Nem vitatkozásképp, de azért a SweetFX-et jól belőve - akár napokon keresztül lehet finomítgatni - nem éppen túlszaturált képet eredményez.
    Persze, alapfeltétel, hogy a játékos ne legyen színvak... :()
  • Shep
    #190389
    Hát ha erről szól a sweetfx akkor igen.
  • Dzsini
    #190388
    Szegeden egy ismerősnél az albérletben kipróbálták a gangon magányosan villogó T-s routert, hogy egy sima hálókábelt beledugva van-e net - volt, úgyhogy legalább arra se kellett fizetni. Valakinek lehetett az emeleten, valószínűleg lemondta, és leszerelésnél csak a kábelt húzhatták ki.

    Nálunk a tetőtérből a kábeltévé volt hasonló módon levezetve - ott volt minden eszköz, csak nem volt lehúzva az elsosztóból a lakásig a koax... azt meg nem nehéz szerezni :)
  • ZsZso
    #190387
    Hát baszki, ezen hatalmasat nevettem :).
  • tomsolo
    #190386
    Mármint, hogy mi történik ha összehasonlítasz két túlszaturált képet? :D
  • Shep
    #190385
    A francba, tényleg :D Azért megnéznék egy olyan videot ahol sweetfx-es pc-s képeket hasonlítanak össze a ps4-es képekkel.
  • wantonly
    #190384
    Nálunk - régebben - nagyjából másfél évig ment az internet lemondott szerződéssel. Közben egyszer emeltek is sebességet. :D

    Majd hülye lettem volna szólni... Amikor ténylegesen kikapcsolták, akkor kértünk új csomagot.
  • zorrobomber
    #190383
  • IMYke2.0.0.0
    #190382
    De a TV-n le lehet venni a fényerőt. Egál? :)
  • Shep
    #190381
    *SweetFX