311802
  • Fpocok
    #190621
    Windows 8 Update Will Bring Back The Desktop (By Default)

    "Here's where embarassing corporate backpedalling is a good thing: the next update for Windows 8 will see every machine boot straight to the desktop mode by default. You know, like we used to, in the good old days."


    FAIL!
    MI NYERTÜNK!
  • MerlinW
    #190620
    Oké, lehet, hogy ez elhamarkodott volt...:)
  • MerlinW
    #190619
    Kicsit trágár ugyan, de az első magyar YouTuber akin tudok mosolyogni:)
  • grebber
    #190618
    Aki jártas és keni-vágja az indiegalan,hogyan van a Happy Hour kérem világosítson fel

    Az tiszta sor ,hogy a plussz giftek járjanak az első héten kell megvenni a full áras csomagot!

    De pl látom a steam-es group buys csoportba sokszor ilyen 120-160+-os pakkokat intéznek mindig.Ezt hogyan??
    Elvileg azt írja az indiegala , hogy max 40 gift /email! Ezt hogy értik?
    Mert ugye HH alatt ha veszek 5-ös pakkot akkor az úgye (20db gift) akkor most 2 db 5-ös pakk engedélyezett vagy 8*5-ös pakk ami kiadja a 40-et de valójában (160db)???

    Vagy ez a 40 gift 1 HH-ra vonatkozik és a következő alakalommal pl másnap ismét 40 lehet vagy hogy van ez?

    (Azért kérdem ,mert ha lesz jó pakk akkor szervezek megint mint decemberben csak most nagyobbat ha lenne rá igény és letisztult ,mi hogy merre)
  • Evoluti0N
    #190617
    Flame.
  • Botond #190616
    407 új üzenet. Mi van ingyen? :)
  • Szabi #190615
    DiRT Showdown kéne, viszont a Dirt3 már megvan.. a többi meg nem érdekel :D
  • tomsolo
    #190614
    És ha más írja be helyetted?


  • Micsu
    #190613
    nem is az etikai részről szólt a vita
  • arty
    #190612
    mégjobb ötletem van! ha elgépeled 1x a jelszót, már akkor lokkolja örökre az accot! halál az elkurvolt gémerekre!
  • arty
    #190611
    amugy gondolom te jelszóemlékeztetőt se építenél a kliensbe - hülye, feledékeny emberek bekaphassák, az accuknak ilyenkor legyen annyi!
  • Micsu
    #190610
    szerintem is alap lenne hogy ne duplikálja a játékot, úgy látszik túl magasak az igényeink :P

    pedig én nem vagyok nagy steam köpdöső :P
  • tomsolo
    #190609
    Bűntudatom van.

    [NINCS]
  • arty
    #190608
    Ki más is védhetné a védhetetlen szart....
  • Micsu
    #190607
    nem sajnálom én egyik multi céget se de ne ti döntsétek már el hogy ők mit és hogy fizettek ki
  • ratgab
    #190606
    Várjál tisztázzuk már, hogy jól értelmezem-e. Azért szar az origin, mert nem hülyebiztos.... Oké, nincs több kérdésem.

    És akkor nincs elkurvulva a gamerek nagy része....
  • tomsolo
    #190605
    Hagyd nem képes megérteni, csak a mantrát tolja.
  • Micsu
    #190604
    voltál? :D
  • arty
    #190603
    Ha szövegértési nehézségeid vannak, ne válaszolj inkább :)

    A square egy kuponért nem 8-9 ezret kapott az amdtől.
    Amikor egy TR-t megvenni akaró inkább kupont vesz, az az SE-nek bukta.- méghozzá a bolti ár és a kuponért kapott ár közti összeggel minimum. Ez utóbbit nem fejtem ki, látom már eddigi is bonyolult :D

    Minden más csak mosdatás.
  • grebber
    #190602
    PC-re is jön az Xbox One nyitócíme (LocoCycle)

    Remélem a Ryse-al is ez lesz majd később
  • arty
    #190601
    juteszembe a vakokról.... multkor olvastam egy meglepőt az Originről, pedig azt hittem az uplay a világ legalja :D

    - szoval, van egy Battlefield 6 kulcsod, beaktiválod az origin accodra, most neked "jó", játszhatsz
    - haverod beugrik hozzád, vett kéz alól egy elvben nem használt BF6-ot, kódot kipróbáljátok, h nem-e dobja majd neki otthon, h már használatban sé beírjátok ... mi történik? beaktiválódik egy második BF6 az accodra :DDD Van akinek még két boritó is lett az accán ilyen után. Itt nem állt meg a ph!-s, próbálta egy 3. kulcsal - az is beaktiválódott (populus-al szórakzott, az ócsó :D )

    könyörgök az ubinak, ezt már ne próbálják alulmúlni!!!! :(((
    mert fentiekkel az origin lenyomta a fosul installálódó splinter cell kálváriám, de ennél lejjebb már nemtom elképzelni mi lehet :(((
  • kjhun
    #190600
    Most, nézem az időjárást. Sajnos nagy valószínűséggel mi is kapunk belőle. És, az most komoly, hogy Bögötén jég esik? (Néha, fals adat is kikerül.)
  • DarkSector
    #190599
    Srácok , most nézem a font ára valami brutális.
  • Rapid81
    #190598
    A Square Enixet az AMD triplán kifizette, amikor megegyeztek a kuponokban. Szóval akármi lesz a kuponnal, amit már az AMD réges-rég kifizetett, az nekik már fikarcnyit sem számít.
  • DarkSector
    #190597
    Mivan az Enslaved+Inversion-al????????
  • arty
    #190596
    A kupont vga vásárlóknak szánták, akik nem feltétlen alkotnak 1:1 metszetet a TR vásárlókkal.

    Ha egy TR vásárló - aki NEM vga által akarta bezerezni a játékot - a full ár helyett kuponnal, olcsón vásárol, az az Squarenek bukta.

    De semmi gond, nyugtadgasd a lelkiismereted még, ha gondolod :D
  • ratgab
    #190595
    Azért érdekes, hogy egy ilyen hír csak ennyi vihart kavart (pedig sokunknak csorgott rá nyála még egy időben).
  • Tinman #190594
    Régebben parázs viták voltak a témában... a fő steam utáló amúgy én voltam, így a 870. játék környékén legalább jogalapom is van utálni :-D

    Amúgy továbbra is vakok között féleszű a kormányázó effekt van... mert mi lenne a jobb? Origin, Uplay, Desura, etc? Mindnek sokkal súlyosabb hiányosságai vannak, mint gőzéknek.

    Amúgy, ha Gáborék ezzel meg a HL, Portal témával foglalkoznának eljönne a Kánaán.
  • ratgab
    #190593
    *viccekkel
  • ratgab
    #190592
    Az jó, legalább gyakorlom. Úgyse használtam már több mint 2 éve (mielőtt jönne valaki a klasszikus franciázós viccelek már most le lehet állni.....:-D)
  • Evoluti0N
    #190591
    A hozzászólások alapján mindenkinek francia lett a játéka. :D
  • Rapid81
    #190590
    Francia nyelv. Utána francia lesz a játék. XD Tényleg... Fórumon írják.
  • Rapid81
    #190589
    *k/s-kel
    *2MB-tal
  • Rapid81
    #190588
    600k/s-el jön, pedig 2MB-al is jöhetne...
  • ratgab
    #190587
    1 mbájt/secel jön akkor örülhetek, mikor jöhetne 3-al is...
  • kigyi
    #190586
    Nekem nyélen jön többet nem mehetne a 10Mbit itt max :(
  • ratgab
    #190585
    Hm Tomb Raiderhez 1 gb-nyi javítás érkezett. Csak tudnám mi lehet az....
  • kigyi
    #190584
    Kiszúrás, hogy egyben van, de nem baj ami meg volt belőle azt gifts-en nyertem, musz a többivel kiegészíteni na meg amúgy is autóverseny mániás vagyok :)
  • ratgab
    #190583
    Steamen ma is mindenkinek baromi lassan jönnek a cuccok?
  • Zóanagyvarázsló
    #190582
    Az a baj, hogy ez olyan, mint játék tokjából kivenni kulcsot vagy Steam és Battle.net accot árulni. Mindegyik esetben volt már eset tiltásokra. Jogilag a játékot is úgy adhatsz el, hogy le kell törölnöd otthon minden fájlját, és minden tartalommal kell átadnod.

    A legtöbb EULA-ból ezt kihagyják, hogy ne adjanak ötleteket, de az általában idézett ködös passzusok valójában ezt nem zárják ki, sőt mellettük némelyik tételesen lehetővé is teszi, mint például a Witcheré vagy az online korlátozásokra hivatkozó Spore-é.

    Nyilván ez nem a Btk. vagy a Ptk. szintjén van tárgyalva, ránk vonatkozó magyar bírósági állásfoglalásra pedig aligha lehet hivatkozni, mert nyilván senki sem szórakozott ilyesmivel. Viszont ahogy a Steam,a Blizzard és a kiadó (a Google talál példákat), úgy az AMD is letiltathatja a kulcsokat (ezt írják is), akkor pedig pereskedhetsz 5-10 dolláros játék miatt a Steammel. A többit a fantáziádra bízom.

    Ez egyszerűen egy erősen szürke terület (ahol ha úgy akarnák, te szívnál), ahol az AMD-nek természetesen eleve nem érdeke utána menni a dolgoknak, legfeljebb a Square Enixnek lenne az, de nyilván bekalkulálták. (Mondjuk náluk idióták vannak magas szinten, szóval nem biztos.)

    Hogy hosszú távon mi lesz, az egy jó kérdés, hiszen az EU erőltetné a digitális játékok leadhatóságát is, szóval ez a digitalizálódó terület még alakul. Azóta látszik is fejlődés, a pre-order visszamondásával, a visszafizetési garanciákkal, a family accessel stb.