311802
  • tomsolo
    #190581
    Mivel ez nem steam topik nem érzem annyira égőnek :)

    Mondtam már, hogy a steam egy... :D
  • Rapid81
    #190580
    Jé, tényleg. :D
  • Tinman #190579
    Elnyeli a szingularitás.

  • tomsolo
    #190578
    És ha megvan egy elem akkor azt megeszi a guláta vagy mellé teszi giftként?
  • tomsolo
    #190577
    Plusz kapsz mellé egy ingyenes Total Wart is - Sega hetek vannak vagy mi...
  • lalakov
    #190576
    Holnap reggel sok helyen le lesz fagyva az úttest az éppen eső ónos eső miatt (Dunántúl jelenleg, Pest később). Óvatosan közlekedjetek!
  • Rapid81
    #190575

    Köszi!
  • Rapid81
    #190574
    Találtam és működik is:
    Y2OZM7-MJ3VHD-0AVTI1
  • wantonly
    #190573
    Y2OZM7-MJ3VHD-0AVTI1

    -20%
  • Rapid81
    #190572
    "látod nem nehéz, bár tőled még szvsz senki se látott ilyet"

    Akkor keress vissza nyugodtan. Számtalanszor elismertem már, ha és amikor tévedtem... :P

    A videó meg jön, amint lejött a játék.
    A törvény dolgot meg te kezdted, nem én.
  • Micsu
    #190571
    na látod ezzel nem is vitatkozom, neked van igazad (látod nem nehéz, bár tőled még szvsz senki se látott ilyet :D)

    ebben a vitában már csak az az egy kapaszkodód van hogy valami törvény e vagy szerződés

    a videót még várom amúgy a 127ks konfigodon futó TRről, ha már egy egész délutánt elvitatkoztunk

    :)

  • bon
    #190570
    Nem rossz csomag, de a többség már megvan.
  • Rapid81
    #190569
    Binary Domain 3.74€
    Nincs most GMG-n kupon kód?
  • mooo
    #190568
    Sajnos tényleg egybe van,pedig a fele megvolt már,mondom a többit szétdobálom,de hát ez van...
  • Rapid81
    #190567
    Nem. Az EULA, End-User Licence Agreement, magyarul Végfelhasználói Szerződés, ahogy a nevében is benne van, egy szerződés, nem pedig törvény. Pussz-pussz.
  • Totti5
    #190566
    Nekem egyik sem volt fontos, a lényeges játékok idén és jövőre jönnek. Forza 5 nagyon rendben van, de az a rész amivel lehet mosni a padlót az a Forza 6 lesz 3 év múlva ( már ha jó úton halad a T10 ).

    Ryse grafban olyan nextgen élmény hogy csak füstöl. A Forza egyszerűen lemászik a képernyőről a legszebb autós stuff ami valaha megjelent és még mindig a legtökéletesebben fut, ez jó kombó ( mellette a játék is sok tekintetben fejlődött, még ha tartalomba a kevesebb de minpségibb elvet vallották ). Dead Rising 3 is bitang tud lenni látványban és technben, jó lenne már komolyabban játszani, s ennél a tartalomra nem lehet panasz mert, nincs visszafejlődés az előző részekhez képest, emberesen össze lett rakva... ez egy tartalmas és masszív sandbox. Killer pedig a HCknak biztos jó szórakozás hosszútávon, én a DOA 4 óta nem toltam igazán verekedőssel, mert a kombók nem mennek, stroy nincs bennük amiért érdemes lenne ( Mortalt kivéve ).

    Lassan elkezdenek jönni a játékok, lesz mivel játszani. Neked nem sürgős, majd ráérsz árcsökkenés után venni.
    Idén lesz valszeg Remedy játék, és lesz Forza Horizon. Jön a Destiny ami nem 1-2 hetes kaland lesz, Thief, The Evil Within, Wolfenstein s még a Watch Dogs is érdekel egy kicsit. Nem lesz idő untakozni + még rahedli 360 ( főleg olcsón vett xbla ) és jó pár PS3 cím vár.

  • Micsu
    #190565
    te nem vagy pártag amúgy? ők is kimagyarázzák magukat bármilyen vesztes helyzetből :D

    szerintem az eula az törvény de majd kijavít valaki okosabb

    zárjuk ezzel az örökérvényűvel

    | #190485

    puszkó
  • wantonly
    #190564
    Részemről alap megvéve, mert ott volt hiányosság, a többi megvan. :)

    Aki ajándékozni szeretne, annak mondom, hogy nem ad külön kulcsot, egyben van az egész.
  • Scooter
    #190563
    Akkor ez ma jelent meg! Köszi az infót
  • Tinman #190562
    Not again... shitpickle :-(
  • Tinman #190561
    Engem nem igazán érdekel a hardver, hanem a játékok tartalmi minősége és ezen a téren mocskosul nem vagyok hasra esve a nextgen kínálattól.

    Aki ismer, tudja, hogy akár egy cím miatt is képes vagyok teljesen logikátlan pénzszóráson áttesni, ha az a cím úgy érzem, hogy elkapja a grabancom.

    Mi kapja el? A 8 órás Ryse? A középszar Knack? A bórin' Infamous 3. kínszenvedése?

    De ha már must have játékok nem nagyon akadnak, akkor legalább küllemben toljanak ki egy 2014-es szintet, mert a 720p emlegetése néha elég sokkoló.

    Nem kezdem újra vitát! MEGÉRTELEK mert NEKED tudom, hogy a Forza nagyon fontos volt. Aláírom! Neked a Forza olyan, mint nekem egy Souls! Nem is a te vásárlásoddal van a bajom... nyilván a Ryse is jöhetne, ha lenne nextgen vasam, sőt a Knack is majd érdekel 2k-ért, az Infamous 3 meg akár 3k-ért is :-D

    Tudod mit csináltam volna?!

    Dark Souls 2? PS4, X1 ONLY!

    Aztán 1 év múlva persze kitoltam volna PC-re is.
  • wantonly
    #190560
    Humble Weekly Codemasters

    6$
    - Dirt Showdown
    - Dirt III
    - Overlord II

    1$
    - Overlord + Raising Hell DLC
    - Operation Flashpoint Red River, Dragon Rising
    - Rise of the Argonauts
  • Rapid81
    #190559
    Akkor nézd meg a HIB Weekly-t...
  • Rapid81
    #190558
    Ingyenes kalandjáték: Serena.
  • Totti5
    #190557
    Lehet itt felbontásról frémről szakadékról beszélni, de 2013ban a már elavult X360on a GTA5 grafban is ütött, megoldásokban is, minden téren. Lehet már most rudosni a nextgen gépeket, de mindegyik elég erős és jó szerkezet ahhoz hogy a következő 5-6 évben olyan dolgokat lássunk rajtuk hogy az állunk leesik. Azt hogy most is össze lehet rakni olyan PCt, ami erősben és minden téren 3szer lenyomja ezeket az tény, de ettől még nem lesz jó egy játék! A játék gyengébb hardweron is lehet bitang szép és szórakoztató... a játék minősége az első nem a hardwer ereje.
  • wantonly
    #190556
    Amúgy 5 perc múlva Humble Weekly váltás.
  • genndy
    #190554
    Persze hogy az volt.
  • Rapid81
    #190553
    Ez nem törvény. Ez a kibocsátó megkötése. Pusszancs.
  • Evoluti0N
    #190552
    4 oldalnyi szöveg pár óra alatt. Flémszagot érzek a levegőben.
  • TBTPumpa
    #190551
    De már megint elrontottam a linkelést. Hát fuck me.

    Szobor nem kell. Nem néz ki rosszul a pakk, csak az árát sokallom. Persze, ha az átlagkeresetet adná a munkahelyem (250 000 HUF), akkor nem sírnék. Rögtön vennék vagy 1 kilót belőle.
  • Micsu
    #190550
    legendet anno csúnyán játszottam, nagyon tetszett, Apt már meguntam
  • Micsu
    #190549
    a törvény nem ismerete nem mentesí a felelősség alól :D

    már mondtam nem a fejed fölé akartam kardot emelni csak ezzel azért ne példálózzunk már
    pusszancs
  • Tinman #190548
    "Ice and Fire is integrated into WotN campaign."

    Pff...thx, but no thx.
  • lostprophet
    #190547
    Szerintem most már többen fogják azt csinálni, hogy vesznek belőle hármat a legelején, aztán amikor 3 hétig nem lesz sehol utánpótlás, dupla áron felrakják netre hirdetésbe és elkapkodják :)
  • Zóanagyvarázsló
    #190546
    Persze nem húztad le az AP-t, nem azért mondom, csak az tényleg az a szint, hogy ha még kell belőle az embernek, akkor minőség. Ha már tatalmilag előkerült ez-az.
  • Zóanagyvarázsló
    #190545
    Fantasztikusan jó a harcrendszer a Legendben (meg az is, hogy egy igazi varázslatos mese), az AP-ben pedig rengeteg a finomítás, jók az új egységek (paladin ;), szóval azt sem érdemes lehúzni. Szóval én csak a legújabbtól félek, mert azt még nem láttam, nem Katauri, és nem túl szépeket írtok róla.
  • Tinman #190544
    Legend és AP viszont ajánlott. Előbbi már-már szívet melengető, ha a Heroes részeket se vetetted meg :-)
  • Tinman #190543
    Én ezt a játékot akkor kezdem előröl, ha a fizetnek érte. Óránként 2k és egye fene bevállalom.
  • Zóanagyvarázsló
    #190542
    Pedig csak a rövidebb verziót linkeltem, a terms & conditions is ott van alul. em olvasod el ezeket minden reggel a kávé mellett? Ejnye!
  • IMYke2.0.0.0
    #190541
    Ez nagyon nem hangzik jól :(((