311802
  • Tinman #190661
    24 GB-nyi levelezésünk van a cégnél, ezt kb. 10 perc alatt gond nélkül átimportálta + a beállításokat + címjegyzéket is. Egyedül a jelszavakat kérte 1x küldés/fogadáskor, ezt beírod utána többet nincs vele gond.

    És ami a nagy előnye: Szépen frissítgeti magát, folyamatosan csiszolgatják, biztonsági hibáit tömködik.

    Félelmetes, hogy Outlook Express-t még milyen sokan használnak. OMG.
  • Tinman #190660
    - gyorsabban áll le és indul el, mint a Win 7
    - olcsó volt, mint a fene
    - egy frissen telepített rendszeren is több hw-t telepít fel/ismer meg alapból, mint a Win 7
    - egy frissen telepített Win 8 jóval kevesebb frissítgetést szed le, mint egy Win 7
    - rengeteg free játék van a store használóinak, mely abs. jól belesimul az OS-be
    - Direct X 11.2 ha jól tudom Win 8 only lesz
    - ami nálam ment Win 7-en, az szó nélkül megy 8-on is
  • IMYke2.0.0.0
    #190659
    Gondolom én: Sir Quno Jedinek nem hiszem, hogy sok kedve lenne a már akár több ezer e-mailjét, címeit stb. Thunderbirdbe vinni.
    Régen használtam én is, azóta nem tudom, hogy mennyire és egyáltalán tud-e importálni az Outlookból.
  • Tinman #190658
    Használj Thunderbird-öt. Ezernyi helyre tettem fel és használják gond nélkül.
  • IMYke2.0.0.0
    #190657
    Én például, ha "genndy" lenne a nevem, és ezzel a dizájnnal volna kedvem csinálni egy logót, akkor ekképp használnám:

    KÉP (Photoshop):
  • IMYke2.0.0.0
    #190656
    Én imádom a Photoshopot. Telepítéskor a főbb összetevők után az első dolgom telepíteni.
    Kár, hogy nem vagyok benne profi, mert iszonyatos pénzeket lehet(ne) vele kaszálni jó helyezkedés után.
  • IMYke2.0.0.0
    #190655
    Youtube megint faragott a rendszeren.
  • genndy
    #190654
    Meg kis kezdőbetűs, amiatt :)
    De lehet hogy masszírozom még mert annyira nem tetszik (mondjuk Painttel csodát tenni nem fogok, PS-ezni meg biztos nem emiatt kezdek el).
  • IMYke2.0.0.0
    #190653
    Jé, nagyobb lett a szöveg a bannereden :)
  • genndy
    #190652
    Tudtommal nem csak rajongó, hanem ottani dolgozó... Végül is érthető hogy védi a munkahelyét.
    Akkor írd MS-nek ha bon is figyel...
  • Sir Quno Jedi
    #190651
    Az "új" Outlook is átláthatatlan, használhatatlan szemét. Minek tervezték át a jól működő menürendszerét erre az elemi fosra, kérdem én!? DEHAMÁR a funciók tök ugyanazok, semmibe nem fájt volna meghagyni az old menüket, kapcsolhatóra azt kész. Nekik tök8 honnan hívod, me ugyanazt hívja, semmit nem változtattak rajta, arra már nem tellett. "Dizájn" oltárán simán beáldozták a használhatóságot erősen. Semmit sem lehet logikusan é hatékonyan elérni.
  • Sir Quno Jedi
    #190650
    Ja, a júzert nem lehet rákényszeríteni az "innovációra", ha nem akarja.

    Semmibe nem került volna eleve egy választás az elején (és bármikor), hogy az old winfos desktopodat akarod (én anno xp-n is a régit állítottam be), vagy csempésfosot. Ennyi. Megúszták volna ezt a murva sok megaláztatást és sokkal többet is kaszáltak vón...
  • Rapid81
    #190649
    Steamgifts-en az Amazonos topikban figyelmeztetnek rá.
  • Rapid81
    #190648
    Egy mikrofos rajongót hallhattunk. :D Attól még mikrofos marad nagyon sokaknak...
  • Moby
    #190647
    Enslaved jó cucc, de letoltam boxon kétszer, tehát inkább az inversion érdekelt volna, azt meg így cseszhetem.
  • IMYke2.0.0.0
    #190646
    "Inversion" nekem már megvan. Elég kellemes játék (gravitáció stb.).
    Az Enslaved-et meg öcsivadászatra majd egyszer.
  • Moby
    #190645
    A fizetés előtti másodpercben olvastam el. Így viszont nem kell (enslaved újrázáshoz ennyiért sok).
  • IMYke2.0.0.0
    #190644
    Ezek szerint visszavonták a Tomb Raider Patch-et, mert nálam még mindig angol.
  • arty
    #190643
    Idióta.
  • grebber
    #190642
    Kint a Fable Anniversary
  • kigyi
    #190641
    Ezen behalok, ha ezt melóban néztem volna meg, hát lehet lebukok, mert röhögés nélkül nem tudtam végignézni :D
  • darkling
    #190640
    Én is ezen agyalok. A FAQ szerint nem, de egyébként nem emlékszem, h. valaha is láttam volna.
  • grebber
    #190639
    Simán!

    Egyszer én is beleszaladtam egy régiózáras cuccba. Felraktam steamtrades-re és sokkal jobb árú játékra elcserélték :D
  • zorrobomber
    #190638
    Ilyet figyelmeztetéssel ki lehet tenni vajon steamgifts-en public-ba?
  • grebber
    #190637
    Inversion régiózáras ne felejtsétek!
  • darkling
    #190636
    Enslaved + Inversion kombó él.

  • IMYke2.0.0.0
    #190635
    Több képet így ne!
  • Dzsini
    #190634
    Hát, egyelőre letöltés és patchelés óta az "Unable to connect"-ig sikerült eljutni, de gondolom a szokásos mindig-online mókák nyitáskori túlterheléséről van szó.

    A főcímképernyő alapján kicsit rajzfilmesedett a grafika, és az ingyenesség biztos valami fizetős rendszert hoz magával, majd meglátjuk... páran írtak már rá csúnyákat :)
  • arty
    #190633
    " piszok gyors és stabil."

    tehát ebben 1:1 win7

    kérdésem: mivel JOBB? :D
    mert azt tudjuk, hogy miben szarabb :P
  • arty
    #190632
    Egy apró difi azért van - a túloldalon nem kerülnek a fosozók által használt termékek/szolgáltatások sulyos tízezrekbe :P
  • arty
    #190631
    Nem kellett ott lennem, mert az ár kikövetkeztethető a kuponos és a nem kuponos kártyák árából is
    (tudván, hogy alig-alig van haszon a gpu bizniszben)
  • grebber
    #190630
    Megjelent az új Dungeon Keeper Androidra és IOS-re!
  • Totti5
    #190629
    Ne áruld el a Windows 8 az ördög műve, az mellékes hogy piszok gyors és stabil.
  • Dzsini
    #190628
    Mintha a 8.1 óta nem lenne 17 másodperc és 3 vagy 4 klikk átállítani, hogy boot után a klasszikus desktop jelenjen meg.
  • bon
    #190627
    Nem Microfos. Ennyi erővel a linuxot lehetne linfos-nak a google-t goofos-nak, android-ot anrofos-nak nevezni.
  • bon
    #190626
    Én tuti maradok a modern ui-nál.
  • arty
    #190625
    Akkor mi van? Accountod ment a levesbe - ÉÉÉÉÉS?!

    Ne légy már te is ilyen elkurvult........
  • Rapid81
    #190624
    Burial at Sea Ep 2
  • Rapid81
    #190623
    Nem jött be a mikrofos számítása. Mégsem kell az átlagjúzernek a csempés fos. :)
  • Rapid81
    #190622
    Ott voltál, amikor megállapodtak? Szerinted a Square ingyen adta az AMD-nek a játékokat. Okés. Megértettem. Bocs. Én vagyok a hülye. Nem is inkább még többet kaptak érte, mint ahogy ez az ilyen esetekben szokás, ugye?