311802
  • Rapid81
    #190701
    Én nem vettem észre különbséget a kuponos és nem kuponos kártyák ára között. ha lett volna, akkor nem akció, meg promóció lett volna, hanem szimplán még kifizetted volna a játékot is a kártyád mellé...
  • IMYke2.0.0.0
    #190700
    A Neoton Familia mégis csak le van tiltva - a jelek szerint csak én tudom megnézni.

  • ZsZso
    #190699
    Hát, tudom nem szabadna a külcsíny alapján ítélkeznem, de a webdesign annyira komolytalan, mintha a 90es években járnánk. Az ötlet nem rossz, csak sajna 2 gép lehet kevés lesz 2 játék szimultán futtatásához. Mondjuk ha 5 évnél régebbi gémekbe gondolkodunk, akkor van rá esély, hogy egy normál vas is kiszolgálja az igényeket.

    Nekem olyan cucc kéne, amivel a cégnél (Linux/Window) olyat játszhatnék mint a 24ben az terrorelhárítók. Mindenkinél volt egy program ami a világ bármely részéről bármilyen gépről képes volt egy ablakot/képet stb. fogadni, s csak annyit kellett hozzá mondani, hogy "Küldd át a monitoromra". Viccet félretéve nem lenne rossz melóhelyen egy ilyesmi. :)
    Másik hiányosság, amire kellene megoldás: egyszerű, egy klikkes művelettel a mobil (Android/iOS) eszköz és desktop gép között weblap szinkronizáció (pl. gépen kikeresek egy oldalt és asszonynak egy klikkel átküldöm a mobiljára, wifin keresztül, s nála egyből be is ugrik). Nincs ilyen, mi? :)
  • tomsolo
    #190698
    Majd arty jön és megindokolja miért helyes ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #190697
    Én mindig, minden adatot megadok - talán ezért nem bántották az általad linkelt videót.
    A Youtube rendszere persze fel tud ismerni hang- és zene elemeket is, de több év kell nekik, mire mindent sorra kerítenek.

    Ma például fel próbáltam tölteni ezt:

    KÉP a videóról, melyben a fény beszűrődés animált, tehát nem statikus kép (fényjáték, mintha erdőben lennél):


    És nem engedte - a hossza miatt, és a szerzői jogok miatt.
    Holott, ha felnézel a csatornámra, láthatsz 2 óra 42 perces mixet is feltöltve...
  • Tinman #190696
    Hűha!!! Ez ígéretes!
  • arty
    #190695
    no way :)
    kell vmware (talán virtualbox is jó) workstation, amivel csinálsz egy virtuális gépet benne windózzal, amiben konfigurálod az usb-s(!) bill+egered, majd fullscreenbe nyomod a második monitoron/kijelzőn

    de nem fog menni minden játékkal, legalábbis w7 alatt láttam bizonyos játékoknál, h a másodlagos kijelző elsötétedik és vagy elugrik a felbontása. egy próbát megér :) (9-es vmwaret javaslom, a 10es ws még kicsit bugzik szvsz - noha nem w8al néztem, az alá már lehet h az a jobb)

    ha kipróbálod, érdekelne majd a tapasztalatod :) (érdekességképpen)
  • Tinman #190694
    De ez mekkora gyökérség?

    Eleve jogod van a legál Win-en 2 usert létrehozni. Simán kezel a Win 2 billentyűt + egeret, ahogy a 2 képernyő sem gond.

    És mégsem megoldható egyszerűen? :-(
  • zorrobomber
    #190693
    Ezt vajon miért nem törölték? Nem mintha bánnám, baromi jó kis vidi, többször megnéztem már.
  • Sir Quno Jedi
    #190692
    Meg a szabályokat, meg a cégnél ez a kötelező, meg központilag állítják benne a policy-kat stb. ja...
  • Tinman #190691
    Nem meggyőzni akarlak... nekem holt 8.1, hogy ki mit használ :-D

    Viszont a sírás/rívás a metro miatt teljesen kislányos, főleg, hogy más téren meg nincs gond vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #190690
    De, letiltotta. Bizonyíték a spoilerben.



    S most meg épp szól.
  • lalakov
    #190689
    Azt gondoltam. :)
  • arty
    #190688
    ahogy látod, nem a youtube tiltotta le ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #190687
    Ezek szerint nem figyelsz. Nem a csatorna a lényeg, hanem a felület és a funkciók.
  • IMYke2.0.0.0
    #190686
    Wazzer! Visszaadta!
  • RatBaG #190685
    ja hogy a csatorna, az nem érint...
  • IMYke2.0.0.0
    #190684
    A Youtube világszerte letiltotta és törölte az egyik legnépszerűbb zenei magyar remixemet.
    Három évig nem zavarta (1x.xxx megtekintés, oroszoknál népszerű is volt), most meg bumm!
  • arty
    #190683
    - indulásban pár mp van/volt nálam, leállásban dettó - noha a w7em pár hónapja kapott hotfix óta fél percig áll a "shutting down" feliratnál :(
    - nálam árazonosság áll fenn :D
    - nemérint, mivel mindenből ugyis felrakom a gyártói legfrissebb drivert
    - decemberig frissitett a w7/w8.1 telepitő pendrájvom
    - wines free játékok - ebben a topikban? seriously? :D
    - tény :((
    - ez nem előny, hanem 'nem hátrány' ;)

    amugy ha tönkremegy a w7em, w8.1-et rakok majd fel én is, mivel már ~teljesen winhetesíthető + listádon felsorolt dolgok egy része :)
  • genndy
    #190682
    Meg persze IrfanView kicsinyítős-kivágós funkciói, szóval nem pontonként rajzoltam meg azért az ürgefejet :)
  • Moby
    #190681
    Nemhivatalosan meg vmware/virtualbox/akármi. Illetve win8 alatt is biztos be lehet izgatni a terminal servicest, kérdés, hogy van-e olyan progi ami képes is használni. Valami nem túl hivatalos "izé".
  • grebber
    #190680
    Egy jóakaró embernek hála meglett nekem is az Enslaved!
    600ft-ot piszkosul megért!
  • lalakov
    #190679
    Nem gondoltam volna, hogy lehet, ügyes. :)
  • Moby
    #190678
    Szerintem ennek licensz problémái vannak. Mármint hivatalosan. Ehhez tippre win server kell, de ott is licenszelni kell peruser terminálszerverre (like thinclient baszás).
  • genndy
    #190677
    Yep.
  • Tinman #190676
    A Trine 2 Complete-ból maradt anno egy fölös példányom. 500 Ft-ért a kutyának sem kell, pedig a mostani ára több, sőt akciós ára is több volt.

    Ilyen ez a szagma.
  • Ozzyehh
    #190675
    -.- oké
  • Tinman #190674
    - Rome Total War II - 3k ph-n
    - Valve cuccok 1.5k-ért voltak pakkban már n+1x
    - Trine 2 - bundle része volt 400 Ft-ot talán ér

    Jóindulattal 5k, ha a saját accountodra akarod most regelni őket. Ellenben ez egy használt acc., azt meg nem szereti senki. Az 1k nyilván költői túlzás, de 2-3k max.
  • Scooter
    #190673
    Akkor neked is annyira bejöhetett a Rome 2 Total War, mint amennyire értékelték :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #190672
    Vesd össze a két állapotot, a képem segítségével: Klikk a megtekintéshez (széles!)
  • lalakov
    #190671
    A logódat sima Painttel csináltad? :o
  • zorrobomber
    #190670
    Nekem sokszor ragadtak be task-jaim. Amíg 7 alatt bármit ki lehet lőni, addig 8.1-ben sokszor a task manager is hatástalan volt és restartolni kellett. Ez nálam minusz sok pont, de egyébként ez is mind igaz amit leírtál.
  • Tinman #190669
    Láma kérdésem lenne, biztos tudjátok rá a választ.

    Hogy tudom azt megoldani, hogy adott egy PC:

    - 2 billentyűzet (wireless + wired)
    - 2 egér (wireless + wired)
    - 2 user account
    - profi VGA kártya, proci, SSD, sok ram. VGA kártyán: HDMI, DSUB, DVI kimenet
    - 2 kijelző van rákötve (HDMI + DVI)

    Egyszerre szeretne a 2 user a saját accountjában dolgozni! Egyszerű Wordeccel, DE EGY GÉPEN EGY IDŐBEN!
  • Ozzyehh
    #190668
    rome 2 total wart megnézem, hogy egy ezresért hol találsz :D a többi meg mind többet ér 1 ezresnél, nyugodtan nézz utána :)
  • genndy
    #190667
    Igen, de te legalább valamennyire tudod használni, meg a fordításokhoz időnként kellhet is. Én viszont nem, sose használtam, sose kellett használnom, és most már nincs kedvem megtanulni kb. csak emiatt az egy logó miatt.
    Amit csináltál az viszont tetszik, ellopom, meglátom mit teszek vele

    Tinman: free Microsoft Mahjong!
  • Tinman #190666
    Előnyöket kérdezett, leírtam, hogy én miket tapasztaltam.
  • Tinman #190665
    Egy nullával elgépelted...
  • IMYke2.0.0.0
    #190664
    Én ezt elég rövidke listának látom. Főképp, hogy tudjuk, miként töltődik be olyan gyorsan...
    Friss fejlesztéstől meg egyenesen kötelező, hogy több hardvert ismerjen fel.
  • RatBaG #190663
    én nem látok változást.
  • Ozzyehh
    #190662
    Sziasztok eladó egy steames account
    Rome 2 Total war
    Counter strike 1.6
    Cs: source
    Day of defeat source
    Trine 2
    és Cs condition zero
    10000 ft