311802
  • Totti5
    #190822
    Nem követtem egész nap a dolgokat de hol volt arról szó hogy NEKED most azonnal váltani kell? Tinman és még sokan megvettük a Win 8at, bevált, mert egy gyorsabb és jó rendszer, ami a 8.1el még jobb lett. Nem kell neked váltalni, de arra hogy a win8 szar nincs ASZTAL, nincs semmi, hülye microfos arra csak ilyen érvekkel lehet válaszolni, ahol felsoroljuk a rendszer előnyeit, a Win 7hez képest is, és leírjuk nyomatékosan hogy hülyeséget kár terjeszteni, mert a Win 8 egy jó, jobb oprendszer, semmi gond nincs vele, csak ugye egyszerűbb volt ezt is agyon fikázni. Akinek meg ennyire böki a csőrét az tolja a linuxon, vagy akármin, nem kötelező ezt a szart wint használni, ami a valagadat is kinyalja minden téren ( ez nem neked ment, csak álltalánosságban ).
  • arty
    #190821
    wow, ez tényleg PONT UGYANOLYAN eset, mint ahol más játékot hirdetett az emberünk, mint amit átadott volna, nagyszerü példa lett "így hirtelen" az igazad igazolására :))

    talán fogalmad sincs róla, h a Red Alert 3 egy korrekt játék, míg az uprising egy béna kieg...... ?
    hogy kinek az üzlete, az tök irreleváns - én megvédeni akartam a gyanutlan vásárlót az átvágástól, neki szólt a hsz-em.

    remélem nem azért fáj neked az ottani kommentem mert te is ilyen átbaszósan hirdeted a cuccaid és esetleg rádszálltak..... :))

    (havert most vágták át ph!-n 42 ezer forintal, szerintem neki is jól jött volna egy figyelmeztetés, hogy a kedves eladó honnan is szerválta a pirospontjait.... de neee, semmiképp ne rontsuk már ÁTBASZÁSÁT, mert az fáj a lovag úrnak)
  • Totti5
    #190820
    Ezt miből sikerült leszűrni? mivel MINDEN azonnal ott helyben fent van digitálisan is, ahogy megjelent a boltba az aki nem akar lemezeket annak jó opció lehet egy iyen gép.
  • ZsZso
    #190819
    Ez már demagógia. Itt egészen másról volt szó.

    Az üzletrontás szerintem is pont annyira etikátlan mint egy 1 USDs cuccot 15 USD -s áron árulni. Azonban szerintem az üzlet és az etika nem szokott kézenfogva járni.

    #190815:
    A "szerencsétlen" az azért egy picit erős volt. Az én értékrendem szerint egy f@szfej, de attól (vagy éppen azért) még lehet jó üzletember.
  • Tinman #190818
    Itt a baj... élményeid vannak, a jó ég tudja honnan.

    Nekem viszont tapasztalatom van a témával kapcsolatba, ugyanis lassan 1 éve használom, sőt gyakran üzembe is helyezem másoknál.
  • Tinman #190817
    Legjobb!

    Alan Wake bontatlan CE PC-re eladó + XBOX360 keménytáblás Alan Wake files könyv.

    Erre a parasztja: "Volt 1 dolláros bundlebe, max 1k-t adok érte."
  • TBTPumpa
    #190816
    Te írtad nekem ezt hónapokkal ezelőtt, amikor valakinek leírtam a Windows 8 "élményeimet". Most visszakaptad. Tudom, geci vagyok, de ne vedd a szívedre!
  • Tinman #190815
    Csaló? Mert nem írta ki teljesen a játék címét?

    Gondolod a leendő vásárlója nem kérdezett volna rá pontosan, hogy miről van szó?

    Pont itt a gond... a PH tele van az olyan kötekedő emberekkel, mint amilyen te is vagy. Reggel bekapcsolj a gépét, végignézi a hirdetéseket és amihez semmi köze, de neki nem tetszik valamiért, abba jól beleugat.

    Szerencsére sok modi ezért arrafelé, már keményen büntetget, remélem leszoktatnak róla téged is minél előbb.

    Még 1x: SEMMI közöd más üzletéhez!

    Hint a többieknek: Nem az én üzletemről van szó, hanem egy szerencsétlen fején elkezdtek ugrálni páran én meg védelmembe vettem...
  • Tinman #190814
    Nofene... még 1 Windows 8 tulaj? Vagy honnan a tudás?
  • arty
    #190813
    Tinman! Asszem te vettél védelmedbe egy ph!-s csalót, aki Red Alert 3-ként hirdeti az uprisinget... ugye?

    Na, ezekután szavad ne legyen az ottani közösségre, hiszen az TE magad vagy ;)
  • Botond #190812
    Kingdom of amaleurt pcre vagy xboxra érdemesebb megvenni? Nem a 3 EUR különbség érdekel, hanem optimalizáltság, kontrollerrel megy prímán vagy egér és bill must have?
  • sanya200
    #190811
    Pont most nincs zsém xdd mindig akkor vannak akciók amikor hó vége van.
  • TBTPumpa
    #190810
    Csakhogy téged idézzelek pár hónappal ezelőttről:
    Ennyi hülyeséget rég olvastam!
  • IMYke2.0.0.0
    #190809
    Ja és az utolsó szeget az 1 TB-os HDD is beleverte az XP koporsójába.
  • IMYke2.0.0.0
    #190808
    "[közel 9 évig vártam vele]." - ez így elég hülyén jött ki, hiszem a 7-es nincs 9 éves.
    Az XP-vel voltam el 9 évig, és közben hiába jött Vistának nevezett Windows 7 Alpha, maradtam mellette.
    Aztán, amikor megtetszett az Ableton, és jöttek az olyan játékok is, amikor már 7-es felé kacsintgattak, döntöttem - 2010 decembere óta használom.
  • Shep
    #190807
    Commandos 3 állítólag nem vagy csak bugosan fut Win8-on, szóval nálam a kérdés meg is oldódott a win7-ről váltás ügyében :D
  • IMYke2.0.0.0
    #190806
    Én rühelltem átállni Windows Milleniumról XP-re, de kénytelen voltam, a játékok és a fordítások miatt. XP-ről se szívesen léptem át 7-re [közel 9 évig vártam vele].
  • Fpocok
    #190805
    Mind a Vistára, mind a Win7-re nagy volt az ellenállás az elején igen. Most már kiderült, hogy a Vista egy nagy szar, a Win7 nem... szóval attól, hogy most még mindenki utálja a 8at, nem jelenti azt, hogy jó lesz :D
  • Dj Tommy
    #190804
    Mondjuk nekem sem volt bajom a Win8 kezelésével, meg úgy az egész rendszerrel sem.
  • Tinman #190803
    Megint nem érti valaki mit írok. Nyilván velem van a hiba, aláírom.

    Nem azt pofázom, hogy válts és ezért már érdemes váltanod, hanem tényeket közlök.

    Gyorsabban bootol. PONT.
  • Rapid81
    #190802
    Nekem az 500-as Hitachiról 30mp alatt készre áll a Win7. Ennél hova és minek gyorsabb? Meg mennyi különbség van a W7 és W8 indulás között SSD-n? 5 mp? Netán 10?
  • Dzsini
    #190801
    XP ről W7-re váltani, az érthető volt - hihi :) azért érdemes kicsit visszaolvasgatni az akkori reakciókat, igen komoly ellenállás volt a 7-el szemben is, főleg mert a Vistával sokaknak meggyűlt a baja. Persze az idő megszépíti a dolgokat, ahogy a Win95/98 - XP váltás is döcögősen és komoly nyivákolások közepette folyt, ugyanúgy az XP - 7 váltás is. Aztán szép lassan belerázódtak az emberek.

    És így utólag már könnyű csak a szépre emlékezni :)
  • Tinman #190800
    Köszi az ötleteket, próbálkozom velük hétvégén!
  • Tinman #190799
    :-DDD

    Olvassátok már el mire ment... a kutya nem akar itt egy macskát se meggyőzni semmiről (te se tedd), egyszerűn arra az egyszerű kérdésre válaszoltam, hogy "miben jobb"?

    Ezeket tapasztaltam, hogy ezekben a dolgokban nálam itthon jobb.

    Nem fogok pontról-pontra újra reagálni amúgy, de 1x nézz meg egy Win8 SSD vs Win7 SSD boot-ot.
  • MerlinW
    #190798
    - gyorsabban áll le és indul el, mint a Win 7
    SSD-m van, kétlem, hogy bármivel gyorsabb lenne, egyébként is másodpercekről beszélünk.

    - olcsó volt, mint a fene
    Attól még nem éri meg

    - egy frissen telepített rendszeren is több hw-t telepít fel/ismer meg alapból, mint a Win 7
    Nincs olyan hardverem, amit a W7 nem ismert volna fel, egyébként is első dolgom, cserélni az MS drivereket, telepítés után.

    - egy frissen telepített Win 8 jóval kevesebb frissítgetést szed le, mint egy Win 7
    Nem sokkal, és nem számít.

    - rengeteg free játék van a store használóinak, mely abs. jól belesimul az OS-be
    Hidegen hagy

    - Direct X 11.2 ha jól tudom Win 8 only lesz
    Ezzel majd foglalkozom 5 év múlva.

    - ami nálam ment Win 7-en, az szó nélkül megy 8-on is
    Ami megy W8-on az szó nélkül megy W7-en.

    Felsoroltál egy csomó dolgot, ami egyrészt relatív másrészt szubjektív, de egyik sem ok, hogy a ember váltson. XP ről W7-re váltani, az érthető volt. Persze most XP-ről van értelme 8.1-re váltani, de ugyanannyi, mint W7-re.
    W7-ről azonban semmi semmi értelme W8-ra.
  • bon
    #190797
    Jogos, átsiklottam a mondat eggyes részein.
  • MerlinW
    #190796
    Én használtam sokfélét, de az MS remote desktop-nál jobbal nem találkoztam még sebesség/minőség tekintetében. Ha alternatíva kell (különböző OS-ek), akkor meg csakis VNC.
  • MerlinW
    #190795
    1. A windows-ban létrehozod a két accountot,
    2. a képernyőt kiterjeszted.
    3. remote desktop-otáthúzod a másodlagos képernyőre, bejelentkezel vele localhost-ra a másik accounttal.

    Vagy készítesz egy virtuális gépet és azt használja a másik fél.
  • IMYke2.0.0.0
    #190794
    "Teamviewer, és a már fizetőssé vált LogmeIn is alkalmas erre."
  • grebber
    #190793
    Nem rosszindulatból kérdem,de mire számítasz a menün kívül mi lesz benne magyar, mivel szöveg egy gramm nincs benne?
  • bon
    #190792
    Logmein fizetős lett.
  • bon
    #190791
    Pedig nagyon jó a távoli asztal, pláne az újabb verziók.
  • Rapid81
    #190790
    Mármint azt, hogy több júzer, de akkor is egy konzolon egy meg maximum távoli asztali kapcsolattal egy vékonykliensről.
  • Rapid81
    #190789
    Szerver operációs rendszer. Egy mezei Win2k3 szerver tudja.
  • bon
    #190788
    Sehogy. Többek közt ott bukik el a dolog, hogy egyszerre egy aktív ablak lehet. Nem beszélve a klien oprendszert egyszerre 1 felhasználó használhatja.
  • IMYke2.0.0.0
    #190787
    Szívesen :)
  • wantonly
    #190786
    Köszönöm!
  • genndy
    #190785
    Akkor valamit rosszul tudtam, bocs.
  • bon
    #190784
    Az office csomag részét képező outlookra gondolsz? Ha igen miért átláthatatlan, aki kicsit is ismeri használta office 2007-től kezdve az office-t az jól elboldogul.
  • IMYke2.0.0.0
    #190783
    Küldtem privátot.