311802
  • Rapid81
    #190862
    Nebassz! Én nyertem! :D Köszönöööööm!
  • Botond #190861
    Még 11 óra és indulhat is a játék. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #190860
    Én 2002-ben váltottam XP-re, messiásként vártam, semmi ellenérzésem nem volt vele szemben, a Win 98-at eleve rühelltem. Persze elsőre szerzett kellemetlen pillanatokat, mert az SP1 azonnali felrakása nélkül netre csatlakozás után azonnal lelőtte a gépet. Azóta is XP-n ragadtam (sőt SP2-n, mert volt valami, ami nem szerette az SP3-at), 2 GB RAM és retró mellé nem szükséges újabb egyelőre.

    Amúgy nem játékra használt laptopokon - vagy korábbi melóhelyen - használok napi szinten Vistát és ritkábban 7-et is, nincs velük nagy bajom, sok dolog tetszik is, csak az állandó kérdezgetésüket nem szeretem.
  • Zóanagyvarázsló
    #190859
    Én szeretem magamat túlbiztosítani. Eladóként és vevőként, és tehát egyrészt a funkcionalitást nem veszélyeztetésig menő részletességet igyekszem követni, másrészt viszont kérdezek. Viszont ha valaki efféle hibáért szól, én nem hisztizek miatta, hanem megköszönöm, legfeljebb a félreértéseket támogató lovagokat hajtanám el. (Amikor pedig egyszer valaki beírta, hogy látta olcsóbban a játékot, még azt sem hajtottam el, de az már valóban más eset.)

    Szóval Tinman, ha valaki nekem, mint eladónak és a potenciális partnereimnek valaha segít, ne gyere oda elüldözni! Nem minden eladó szorul efféle védelemre. Bár már nagyon rlégen nem hirdetek sehol, jatekaim.hu-n is csak azért van bejelölve 100-200 Ft-ért eladónak néhány játék, hogy ha kell valakinek, akkor lássa: vihető, nekem nem kell. Amit el akartam adni, és ért valamit, azt elkapkodták már régen.

    Amúgy most néztem meg a konkrét esetet, az Uprising miatt szólni szerintem abszolút korrekt dolog, de élből csalózni akkor sem kellett volna, ha bosszantó látni 3k-ért a korábbi bundle tartalmát. Egyáltalán nem vagyok róla meggyőződve, hogy szándékos átverés lenne, de ha ezt is gondolnám, nem ezt hangoztatva szólnék érte egy lemaradt szóra alapozva. Simán hiheti egy átlagos nepper, hogy az Uprising az alcím.
  • TBTPumpa
    #190858
    Naigen. Egyetlen értelmes DLC van hozzá, az is a Tomb of the Lost Adventurer. És talán még a Skin pakkok. Egyik-másikban baromi szexi Lara.

    De ezek a multis és "cheater" cuccok világtalanoknak valók.
  • MerlinW
    #190857
    Én is megvettem, mert fejleszteni kellett rá, de csak azon a gépen van fent Linux mellett. (2 külön PC-m van munkára és szórakozásra).
    Én sem azt mondtam, hogy a W8 rossz, mert semmi gond nincs vele, gyakorlatilag egy kicsit megpiszkált W7. Én csak azt mondom, hogy W7-ről tök felesleges 8-ra váltani, mert akár 5000 akár 25000 a frissítés, 10 forintot sem ér az a plusz, amit a 8 nyújt a 7-hez képest. Átlagfelhasználóknak meg pláne nem. Tehát én egy szóval sem fikáztam magát a W8-at.

    "a Win 8 egy jó, jobb oprendszer, semmi gond nincs vele"
    A w8 ugyanannyira jó, mint a 7, legalábbis azóta mióta rájöttek hogy a tabletes baromságok nem kellenek bele. Hogy jobb-e az már más kérdés. A kiszolgáló funkciói jobbak (DAC, FFSD, multi szerver - IP managment, hyper-v clusters), de amit pl. te használsz belőle, az kb bitről bitre ugyanaz, mint ami a 7-ben volt. Vagyis ugyanott vagyunk, fizettél ugyanazért még egyszer.
  • arty
    #190856
    én lakást keresek anyósnak :))

    beszólok nekik, h ha nem olyan a konyha, mint a képen felgyujtom játék .... :D
  • Evoluti0N
    #190855
    Sok értelme volt úgy GOTY verziót kiadni, hogy egy értelmes DLC sincs a játékhoz. Ráadásul azok a DLC-k, amikkel előbb megkapsz képességeket, fegyvermódosításokat, még rontják is a játékélményt.
  • TBTPumpa
    #190854
    Ha megkaptuk volna mi is a Vizesrucis Lara Edition-t, még meg is venném a GotY változatot, de így.
  • DarkSector
    #190853
    hát reméltem hogy így érthető lesz, mert különben ciki helyzetbe éreztem volna magam. :D
  • Fpocok
    #190852
    Aki az uprisinget RA3-nak hírdeti az egy csaló és át akar verni mást. Nehogy már azt basztassuk, aki rámutat erre.
  • ZsZso
    #190851
    Nem hostolna vki egy Fire and Sword Indie Gala csomagot, aki már azelőtt is vett belőle egyet? 2.5 USD lenne 1 + 2 gift, azaz megközelítőleg 200 HUF -ba fájna egy csomag. (Persze csak akkor ha lenne rá elég jelentkező) - [i]4 órán keresztül érhető még a bundle[./i]
  • ratgab
    #190850
    Jah, oké, így már érthető.
  • genndy
    #190849
    Ja, tényleg:
    VGA: Gigabyte GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5
    Driver: AMD Catalyst Control Center 2013.1206.1603.28764
  • DarkSector
    #190848
    Nemugy hanem szar, nem olyan mint az első részben, ott a motor kezelés 1000x jobb, a 2. rész egy tragédia, a 3 is szar...érzed ha a motorral ügyeskedsz, hogy nem ugyanaz....
    nem a gombkiosztásra értem.
  • ratgab
    #190847
    Mi baj az irányítással? Kb. kell használni 6 gombot hozzá összesen, abból 4 az irányoknak van....XD
  • TBTPumpa
    #190846
    Hát de ezeket töredék áron be lehetett szerezni.
    Persze most eladják a Game of the Year-t, utána meg a Definitive Edition-t.
  • DarkSector
    #190845
    én nem jelentkezem mert fos az irányitása, amugy jo játék ...:D
  • ratgab
    #190844
    1. Ezt eljátssza 3-4 naponta ha nincs áramtalanítva teljesen.
  • ratgab
    #190843
    Kis hardver/ internet off:

    Tegnap panaszkodtam, hogy lassú a steames letöltés. Mára már nem csak a letöltés, de a net is belassult és produkált egy 0,76 mbit/sece-t speedtest szerint.

    Újraindítás: Ugyanaz
    Modem reset: Ugyanaz
    Kikapcsológomb modemen: Ugyanaz
    Kikapcsológom + áramból villásdugó kihúz + laptopon kipróbál: Nabazdmeg itt már azért átlag 15 mbit/sec, feltöltés rendben.

    Nagygépbe visszadug netkábel + modemreset, mert enélkül nem látja a másik gépet: És Voilá immár max sávszélre visszatértem.

    1. Hogy a fenébe fárad ez így el? Régi modem nonstop ment és nem kellett ennyit se áramtalanítani, sőt az spec pont arra volt allergiás.
    2. Ebből arra következtetek, hogy a lekapcsoló gomb ellenére a kis mocsok további is szedi az áramot, ha már ez a fajta áramtalanítás kevés volt neki.

    Most vagy valami anomáliába tenyereltem, vagy ezek a kábelmodemek tényleg ilyesmi módon kell, hogy működjenek? Egyébként mára már helpdesk hívás állapotban voltam a hiba kapcsán.
  • IMYke2.0.0.0
    #190842
    Ugye milyen szemetek?
  • Tinman #190841
    És ez így megy tovább reggelig, amíg:

    a, Okos enged...
    b, Imi begurul.
    c, Személyeskedő, vagy helyesírás, ne adja ég életkor kártya elő nem kerül.

    a, -> Menjünk szépen játszani, már indítom is a KB: Wotn-ot, és te? :-)
  • arty
    #190840
    még fél óra és valaki egy Trials EVO birtokosává lehet!
  • arty
    #190839
    amd? melyik? naugye!
  • arty
    #190838
    tehát ha hirdetsz egy X cimu játékot mindenki rákérdez, hogy "szia, te az X címu játékot hirdeted" ?

    lehet nem bíznak benned, nálam ilyen nem szokott előfordulni....
  • TBTPumpa
    #190837
    WTF. Ezért pénzt mernek kérni?
  • arty
    #190836
    Egy olyan oldalon "kötekedtem", ahol a hirdetéssel kapcsolatban LEHET kommentelni.
    Ráadásul igencsak közérdekű infókat osztottam meg, amit a kedves eladó látványosan megkísérel elhallgatni.

    Te egy valóban kissé offtopik hirdetést simán csak lehuztál, de oké, mondjuk h csak segítettél beárazni :)))
  • genndy
    #190835
    StarCraft 1 helyzetjelentés (csak mert Rapid valamelyik nap panaszkodott):
    Windows 8.1 64bit, minden frissítés, és a Battle.netről letöltött friss StarCraft+BroodWar (1.15.2.1) simán, patchelés nélkül szépen megy grafikai hibák nélkül.
    Rátettem kézzel az 1.16.1-es patchet, továbbra sincs hiba.
  • arty
    #190834
    "Ki mondta, hogy ugyan olyan eset?
    Csak mondtam az életemből egy random saját példát."

    Amit tök véletlen a korábbi megállapításodra "linkeltél", azaz arra válaszoltál.
    Reális :)

    "Mi vagy te moderátor? Apród? A kutya nem bízott/kért meg ilyen feladattal!"

    Miért Te minek érezted magad, amikor ott beszóltál? Moderátornak?
    Hirdetési oldal a hardverapró, hasznos közösségi funkciókkal - lehet ugyanis nyilvánosan beszélgetni a hirdetés alatt.
    Nem egy és nem két csalót buktattunk már le ott. Kár, hogy nem jöttél máskor is védeni a patkányokat.

    "Ha tényleg a vásárlóval akartad közölni a mondókát, akkor miért nem p.ü.-t írtál neki?

    ;-)"

    Vszeg azért, mert mire a hirdetésében is feltünik a javitott info, talán más késő lesz.
    Mai napig nem javitott a kis védenced. Biztos jóhiszemű és csak elgépelte és ma reggel,

    amikor belépett(!) akkor se vette észre :D

    "Döntsd el magad, tedd szóvá bátran a hirdetésem alatt, ha valami tetszik és reméljük

    csak 2 nap szabit tudok neked intézni ;-)"

    Ne aggódj, téged inkább a hirdetés jelentése gombal foglak felnyomni, nehogy

    rosszindulatúnak tűnjek.

    "Értem, tehát innentől mindenki szeméttrógerbűnöző, aki nem 100%-osan pontos hirdetést tol fel. Come on -.-"

    Nyilvánvalóan rosszhiszemű az adott hirdetés, amit egy pár pirosas pár hónapos reg nyomat.
    Klasszikusan az a fajta reg, aki pl a havert is átvágta. (noha a haver se volt komplett, h ilyennek 42 ezret előreutalt)

    "Cseréltünk indifosokat egy sráccal. 4-et 4-re. Tiszta ügy. Igen ám, de nekem egy kulcsom

    2011-es volt. Nem is volt vele gond, beaktiválta ahogy kell, meg is kapta 4 játék helyett a 4 játék +

    az egyik bundle kulcs volt így még plusz 4-et, de pontosan az nem volt köztük amit

    szeretett volna. Nekem nem esett le, ő derítette ki, hogy mivel anno nem BTA-t fizettem, ezért pont az az

    1 játék kimaradt."

    Belegondoltál, h mekkora szemétség lett volna, ha valaki előre beirja, h "ha ez az X bundle, akkor nem oké a hirdetés, mert az Y játék abban nincs benne"?

    "Felajánlottam neki +1 játékot, holott a bundle többi játéka az accjára vándorolt.
    VAGYIS! Pontos volt a hirdetésem? NEM!!!
    Szándékos volt? NEM!!!"

    Ettől még pórul járt? IGEN!!!
    A te hibádból? IGEN!!!
    Korrigáltad volna a hibádat? megpróbáltad, aztán ez vagy vigasztalta volna vagy sem...

    (minap én is majdnem átvertem lostprophetet, szerencsére időben feltűnt a dolog - sry még1x, ezúton is érte!)
  • IMYke2.0.0.0
    #190833
    Tomb Raider GOTY Edition

    Items included in this bundle
    * Tomb Raider
    * Tomb Raider: 1939 Multiplayer Map Pack
    * Tomb Raider: Agency SPS 12
    * Tomb Raider: Agility Skill
    * Tomb Raider: Animal Instinct
    * Tomb Raider: Aviatrix Skin
    * Tomb Raider: Caves and Cliffs Multiplayer Map Pack
    * Tomb Raider: Demolition Skin
    * Tomb Raider: Fisherman
    * Tomb Raider: Guerilla Skin
    * Tomb Raider: Headshot Reticule
    * Tomb Raider: Hunter Skin
    * Tomb Raider: HX AP-15
    * Tomb Raider: JAGD P22G
    * Tomb Raider: M590 12ga
    * Tomb Raider: Mountaineer Skin
    * Tomb Raider: Pistol Burst
    * Tomb Raider: Pistol Silencer
    * Tomb Raider: Scavenger Bandit
    * Tomb Raider: Scavenger Executioner
    * Tomb Raider: Scavenger Scout
    * Tomb Raider: Shanty Town
    * Tomb Raider: Shanty Town
    * Tomb Raider: Shipwrecked Multiplayer Map Pack
    * Tomb Raider: Silverballer
    * Tomb Raider: STG 58 Elite
    * Tomb Raider: Sure-Shot Skin
    * Tomb Raider: Tomb of the Lost Adventurer

    Price of individual games: 73,83€
    Bundle cost: 29,99€
  • IMYke2.0.0.0
    #190832
    PC-n szebb is állítólag.
    Amúgy meg, fantasztikus játék. Kár, hogy semmiféle módon nem ezt a szálat fogják követni, ha lesz egyáltalán KoAR 2.

    Érdemes belenézned alaposan (én most játszottam vele kicsit) és megint elkapott a HANGULAT.
  • Tinman #190831
    Nekem az összes játékom eladásakor szinte az összes vevő KÉRDEZ és pontosít!

    Igazuk van, én is ezt teszem, mert az én pénzem. Ha te nem így teszel, akkor ne csodálkozz, hogy a haveroddal együtt szabnak át a palánkon.
  • IMYke2.0.0.0
    #190830
    Tudtommal nem egy gépe van, és a gépein amúgy is ott a Linux + Windows kombó.
  • Botond #190829
    PC verzát megvettem. Steam wishlistet már rég vezette.
  • Tinman #190828
    Ez egy fórum, az EREDETI JÁTÉKAINK fóruma és NEM EGY HIRDETÉS! (Jogos... megint offolunk, de nézzük ki kezdte? :-P)

    Ha nem látod a különbséget, őszintén sajnállak.

    Itt a hirdetés erősen megtűrt, nem apró a topik!

    Pontosan ezzel van a gond, hogy a hirdetés alatt kötekedtetek. Ha egy fórumba tolta volna be a srác, egy szavam nem lett volna, mert az nem hirdetési felület.

    Ez pontosan olyan, mint ha a Dacia óriásplakátjára ráírnád filccel, hogy a hirdetés félrevezető, mert te próbáltad és nem is 5.5-öt eszik, hanem 6.7-et 100-on.
  • Tinman #190827
    MerlinW-vel kapcsolatban amúgy ma csendben ledöbbentem, hogy Windows-ról tolja. Totál azt hittem, hogy full Linux-os, csak azzal játszik, ami ott is megy...
  • IMYke2.0.0.0
    #190826
    WRZ-t majdnem 100%-ban kontrollerrel játszottam szinte végig.
    Itt egér + bill.
    Tökéletesen irányítható mindkét módon.
  • Tinman #190825
    Ki mondta, hogy ugyan olyan eset?

    Csak mondtam az életemből egy random saját példát.

    Félelmetes, ahogy mögé képzeltek/láttok dolgokat a teljesen egyértelmű mondatok mögé.

    "én megvédeni akartam a gyanutlan vásárlót az átvágástól, neki szólt a hsz-em."

    Mi vagy te moderátor? Apród? A kutya nem bízott/kért meg ilyen feladattal!

    Ha tényleg a vásárlóval akartad közölni a mondókát, akkor miért nem p.ü.-t írtál neki? ;-)

    "remélem nem azért fáj neked az ottani kommentem mert te is ilyen átbaszósan hirdeted a cuccaid és esetleg rádszálltak..... :))"

    Döntsd el magad, tedd szóvá bátran a hirdetésem alatt, ha valami tetszik és reméljük csak 2 nap szabit tudok neked intézni ;-)
    (Vagy írj p.ü.-t és megbeszéljük, ahogy normális emberek teszik.)

    Rám még soha nem szállt senki a hirdetéseim kapcsán, sok helyen közelebb van már a plusz értékeléseim száma a 100-hoz, mint az 50-hez, term. 0 negatív.

    "havert most vágták át ph!-n 42 ezer forintal"

    Értem, tehát innentől mindenki szeméttrógerbűnöző, aki nem 100%-osan pontos hirdetést tol fel. Come on -.-

    Friss ügy!

    Cseréltünk indifosokat egy sráccal. 4-et 4-re. Tiszta ügy. Igen ám, de nekem egy kulcsom 2011-es volt.

    Nem is volt vele gond, beaktiválta ahogy kell, meg is kapta 4 játék helyett a 4 játék + az egyik bundle kulcs volt így még plusz 4-et, de pontosan az nem volt köztük amit szeretett volna.

    Nekem nem esett le, ő derítette ki, hogy mivel anno nem BTA-t fizettem, ezért pont az az 1 játék kimaradt.

    Felajánlottam neki +1 játékot, holott a bundle többi játéka az accjára vándorolt.

    VAGYIS! Pontos volt a hirdetésem? NEM!!!

    Szándékos volt? NEM!!!

    Pont, mint azé, akibe belerúgtatok ti önjelölt csődörök.
  • arty
    #190824
    Hja és Tinman!

    Délelőtt valaki ellopta az esgés accod: #190665

    Vagy - és ebbe inkább bele se gondolok - csak a ph!-n vagy lovag?
  • arty
    #190823
    Erről van szó.
    Nem pofázok bele abba, h ki mit mennyiért hirdet, akár ha előtte olcsón vette.
    Nem tetszik, de nem rontom más üzletét - viszont az átverést rühellem. Volt benne részem, sajnos: a kedves eladó egy erősítőt egy másik erősítő távirányítójával adta el.

    Tinman szerint ezt nekem le kellett volna beszélnem előre, gondolom az utolsó csavarig rá kellett volna kérdeznem, hogy TÉNYLEG azt kapom-e majd, amit hirdet. De TÉNYLEG-TÉNYLEG BECSSZÓRA :D